PDA

View Full Version : Χρειάζομαι την άποψη σας.



VooDooLoveR
30-05-2012, 05:24 PM
Γεια σας το όνομα μου είναι Άγγελος είμαι 22 χρονών και μένω στην Αθήνα.(εδώ (http://www.mymgn.com/board/member.php?u=96620) είναι το παλιό μου profile το οποίο είχε ban παλιά αλλά απ'ότι βλέπω έχει βγει τώρα)
Αν και δεν περιμένω αρκετές σοβαρές απαντήσεις θα σας πω την ιστορία μου διότι ένας φίλος με ενέπνευσε να κάνω αυτό το thread(έστω και για πλάκα αν το είπε,με έπεισε πάντως).


Είμαι φοιτητής και μου αρέσει κάποιο κορίτσι απ’ την σχολή μου. Αυτή είναι πολύ καλή μαζί μου και συχνά η συμπεριφορά της με κάνει να πιστεύω ότι νοιάζεται για μένα. Πρόσφατα, και αφού η χρονιά πλησίαζε προς το τέλος της, αποφάσισα να της ζητήσω τον αριθμό του τηλεφώνου της. Αυτή μου τον έδωσε. Την επόμενη μέρα την πήρα τηλέφωνο και η συζήτηση μας ήταν αρκετά ζωηρή. Δεν έδειξε σε κανένα σημείο να με βαριέται. Ως εδώ όλα καλά. Μετά από μερικές μέρες την πήρα ξανά τηλέφωνο και δεν μου απάντησε, αν και προσπάθησα αρκετές φορές. Έτσι αποφάσισα και της έστειλα το ακόλουθο SMS, «Χωρίς εσένα η ζωή μου είναι ασπρόμαυρη. Χωρίς εσένα ο κόσμος μου είναι σκοτεινός. Χωρίς εσένα δεν μπορώ να πάω πουθενά. Χωρίς εσένα χάνω το φως μου. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!».

Μετά από 3 μέρες και αφού δεν πήρα καμία απάντηση μέχρι τότε, αποφάσισα να την ξαναπάρω. Την πήρα αρκετές φορές αλλά και πάλι τίποτα. Έτσι της έστειλα το ακόλουθο SMS, «ΟΙ ΩΡΕΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ, ΤΑ ΛΕΠΤΑ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ, ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ, ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!».

Δύο μέρες μετά και αφού δεν πήρα καμία απάντηση αποφάσισα να της πω όλη την αλήθεια και όλα όσα ένιωθα για αυτήν. Τουλάχιστο έτσι θα μάθαινα αν της άρεσα ή όχι. Έτσι της έστειλα το ακόλουθο SMS, «Γεια σου ***** μου. Σου έστειλα πολλά μηνύματα αλλά ΔΕΝ μου απάντησες σε κανένα. Ανησυχώ για σένα. Είναι όλα καλά; Βασικά.. θέλω να σου εξομολογηθώ κάτι.. μου αρέσεις. Κάθε στιγμή είσαι στο μυαλό μου, δεν σε ξεχνώ ποτέ… ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΛΕΙΨΕΙ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!».

Δύο ώρες μετά, μου έστειλε το ακόλουθο SMS, «Έλα ****. Ναι, πήρα όλα τα SMS σου. Είμαι μια χαρά μην ανησυχείς. Απολογούμαι που δεν σου απάντησα νωρίτερα. Τέλοσπάντων, θέλω να σου ξεκαθαρίσω ότι εγώ θέλω να είμαστε ΑΠΛΑ φίλοι. Λυπάμαι αν κατάλαβες λάθος. Δεν θέλω όμως να με παρεξηγήσεις.»

Με αυτό το μήνυμα δηλαδή, μου ξεκαθάρισε ότι δεν ήθελε να προχωρήσει η κατάσταση μεταξύ μας και έτσι εγώ της έστειλα το ακόλουθο SMS (για να της πω αντίο), «Ευχαριστώ που μου απάντησες. Ελπίζω να έχεις μια ευτυχισμένη ζωή και σε ευχαριστώ για όλα όσα μου έμαθες, γιατι μου έμαθες πολλά!». Μετά από αυτό, αν και δεν περίμενα καμία απάντηση της, μετά από λίγο μου έστειλε, «Πραγματικά είσαι πολύ καλός φίλος. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. Καλές διακοπές και λυπάμαι αν σε έκανα να νιώσεις άσχημα :( ».

Τότε εγώ δεν της απάντησα ξανά πίσω. Μετά από 2 μέρες μου έστειλε το πιο κάτω μήνυμα, το οποίο με σύγχυσε τελείως.. «*****************…. Οι ΦΙΛΟΙ είναι σαν τα αστέρια… μπορεί να µην τους βλέπεις πάντα αλλά ξέρεις ότι ΠΑΝΤΑ βρίσκονται εκεί!!!»

Πραγματικά χρειάζομαι τη βοήθεια σας. Αυτό το κορίτσι, που ΠΟΤΕ προηγουμένως δεν μου απαντούσε, τώρα μου στέλνει από μόνη της αυτό το μήνυμα! Σας παρακαλώ, πείτε μου, τι εννοεί; Και.. εγώ τι πρέπει να κάνω; Νιώθω να την θέλω τρελά και όταν μου είπε ότι θέλει απλά να είμαστε φίλοι λυπήθηκα πολύ και θα μου ήταν πολύ δύσκολο να παραμείνω φίλος μαζί της. Έτσι αποφάσισα ότι θα ήταν καλύτερο να μην ξαναμιλήσουμε, όμως τώρα μου στέλνει αυτό το μήνυμα !! Χρειάζομαι την άποψη σας. Τι πιστεύετε για αυτό; Τι μου προτείνετε να κάνω; Να συνεχίσω να είμαι φίλος της; Πώς να της απαντήσω σε αυτό το τελευταίο την μήνυμα; Πρέπει να πω ότι εμένα μου αρέσει και την θέλω! Και κάτι τελευταίο.. αν με θέλει απλά σαν φίλο. Είμαι τόσο σημαντικός για αυτήν που δεν θέλει να με χάσει; Και γιατί;


Υ.Γ. Ξέρω ότι δεν σας ενδιαφέρει και ίσως 8 στους 10 να με κατακρίνετε/ειρωνευτείτε/trollarete.Βe my guest.Εμένα με ενδιαφέρουν μόνο πραγματικές απόψεις και τι πιστεύει ο καθένας σας ξεχωριστά ώστε να έχω μια ολοκληρωμένη εικόνα.
Να τονίσω επίσης ότι έχω σταματήσει την Dota 4 μήνες τώρα σχεδόν και απλά μπαίνω λίγο στο forum για να δω τι παίζει(σαν hobby),οπότε αρκετά καινούρια άτομα ίσων να μη με γνωρίζετε.


Περιμένω τις απαντήσεις σας.
Φιλικά,
Άγγελος.

zAmz4m
30-05-2012, 05:46 PM
Ena einai to sigouro...oti den tha ti gamiseis pote!!

G.ViruS
30-05-2012, 05:48 PM
http://mtv.mtvnimages.com/onair/friendzone/assets/logo//456x330.jpg?quality=0.85

Λογικά τα είπες απότομα και ξαφνιάστηκε η κοπέλα.

Αλλα οι γυναίκες είναι γαμησέ τα πράμα απο την μία μιλάτε τηλέφωνο όλα ωραία λές απο μέσα σου (GG ¨ολα καλά) απο την άλλη δεν απαντάει 4 μέρες!!!


Το πρώτο τηλεφώνημα πήγε καλα.Ίσως να μην ήθελε τίποτα σοβαρό εκείνη την φάση.Αργότερα είδε ότι επιμένεις και στέλνεις αυτά τα SMS και σε αγνόησε.

http://ct.fra.bz/ol/fz/sw/i48/5/1/20/fbz_f67a561bb6d139161d214feae0b6d12a.jpg

Γνώμη μου : ¨Επρεπε να το πάτε σιγά σιγά.

vDay
30-05-2012, 05:50 PM
Stuck in friend tier... FOREVER!

ThunDeR_BoY
30-05-2012, 05:52 PM
You tried too hard!

hitman(iak)
30-05-2012, 05:52 PM
Υ.Γ. Ξέρω ότι δεν σας ενδιαφέρει και ίσως 8 στους 10 να με κατακρίνετε/ειρωνευτείτε/trollarete.Βe my guest.Εμένα με ενδιαφέρουν μόνο πραγματικές απόψεις και τι πιστεύει ο καθένας σας ξεχωριστά ώστε να έχω μια ολοκληρωμένη εικόνα.




Ena einai to sigouro...oti den tha ti gamiseis pote!!

Να ο 1ος guest...

D3mon7
30-05-2012, 06:08 PM
άκου και μια σοβαρή άποψη......Τα έκανες ΣΚΑΤΑ! ..στέλνεις το ένα μήνυμα ,στέλνεις άλλα 10 μετά......φτάνει στο 1ο!!!!
you are officially friendzoned... ......one does not simply escape the friendzone...οπότε άστην .....δηλαδή.....αυτό το παλιό το κλισέ το ξες...οπότε άστην ...μην ασχολήσει .....γάμησε το ...περίμενε 1-2 μήνες π.χ. μην σου πω παραπάνω...μην τρέξεις απο πίσω της.......και απλά ζήσε χωρίς αυτήν αν χρειαστεί..όλοι αγαπήσαμε θα σου περάσει.....κανείς δεν πέθανε απο χυλόπυτα...μαγκιά σου που της το είπες στα ίσια.........αλλά το γάμησες....οπότε ......βρες άλλην και άστην να σιγοκαιγετε

KirChhOff
30-05-2012, 06:13 PM
Έλα και μόνο που της το είπες μέσω SMS παίζει να σε trollάρει η τύπισσα.
Πάλι καλά που δεν της έστειλες κανέναν άλλον να της πει οτι σου αρέσει...
Πιάσ'το απ'την αρχή, περάστε λίγο χρόνο μαζι να γνωριστείτε καλύτερα και βλέπεις...

LoD
30-05-2012, 06:19 PM
file mou koita to paratrabh3es me ta apanwta sou mhnumata kai auto isws na thn troma3e/3afniase...
egw piseuw pws prepei na sunexiseis thn filia mazi ths kai sto mellon mporei na prokeipsei kati kalutero. egw to pisteuw auto. basika den 3erw ti xarakthras einai auth an einai apo tis klassikes gunaikes tote den a3izei na asxoli8eis mazi ths.... twra uparxei kai h allh ekdoxh, auth twra pou 3erei pws niw8eis giauthn ths aresei kai mporei na 8elei na se pai3ei giauto pai3e thn esu bges ''filika'' gia kana kafe mazi ths peite kamia malakia megalh parea alla exe thn ligo sto ftusimo mhn stelneis esu prwtos mhnuma mhn thn psaxneis kai 8a deis pws 8a antidrasei an den se psa3ei kai kala filika gamhse to asthn pane diakopes kapou kala me8use me thn parea sou kai an sou katsei kana allo kalo mouni gama thn:D prospa8hsa na boh8hsw sorry gia greeklish.

j3ns3n
30-05-2012, 06:32 PM
δεν πρόκειται να σε δει ποτέ κάτι παραπάνω από μια ευχάριστη παρέα το πολύ των δυο ωρών! μην προσπαθήσεις να εκμεταλευτείς την κατάσταση θα φας τα μούτρα σου.

ps. μην πέφτεις χαμηλά τρέχοντας

Tr1Kal1n0S
30-05-2012, 06:36 PM
Έλα και μόνο που της το είπες μέσω SMS παίζει να σε trollάρει η τύπισσα.
Πάλι καλά που δεν της έστειλες κανέναν άλλον να της πει οτι σου αρέσει...
Πιάσ'το απ'την αρχή, περάστε λίγο χρόνο μαζι να γνωριστείτε καλύτερα και βλέπεις...

+1 το πηγες ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ αποτομα, και επιπλεον τα εστειλες απο κινητο.Η κοπελια τωρα μπορει να θελει να δει που εισαι ικανος να φτασεις για να την αποκτησεις, γιαυτο και το θελω-δε θελω.Αστο λιγο καιρο και μετα προσπαθησε και χωρις τα "Κλεφτης ηταν ο μπαμπας σου;".Καλη επιτυχια.
Peace out!

pudgementday
30-05-2012, 06:51 PM
1η μλκια: Τα έστιελες με μηνυμα
2η μλκια: Μετά το 1ο, έστειλες κ άλλα
Και μια ερώτηση: πριν απο όλα αυτά ήσασταν φίλοι; Υποθέτω όχι, μιας κ έως τώρα δεν είχες το τηλ της..
Απάντησε μου σε αυτο και ακολουθεί κ άλλη απάντηση μου με ανατρεπτική οπτική γωνια!!!

Edit: Οταν λέω φίλοι, εννοώ αρκετά καλοί/ακόμα και κολλητοί.

DestroyerGr
30-05-2012, 06:54 PM
Ακου τι θα κανεις..
Αν ακολουθησεις την συμβουλη μου,θα την κανεις να τρεχει πισω σου ειμαι σιγουρος...
Μην της ξαναστειλεις μηνυμα..Αστη να σου στελνει και να σου στελνει αλλα μην απαντας σε κανενα...Ακομα και τηλεφωνο να σε παρει μην το σηκωσεις...Αστην να παιρνει...Αν συναντιεστε μιλα της κανονικα αλλα λιγο ψυχρα...Καθολου γλυκα.Τιποτα...
Δεν κανεις τις γκομενες να σε ερωτευτουν στελνοντας τους γλυκολογα.Η γκομενα αναζηταει αυτο που της λειπει..Αν εσυ ησουν ολη μερα τηλεφωνα,γλυκα μηνυματα λογικο ηταν να σε φτυσει...Απλα μην της δινεις σημασια...Θα ερθει εκεινη σε εσενα μετα απο λιγο.Απο προσωπικη εμπειρια στο λεω.Ακολουθησε το και θα με θυμηθεις..Ξερω οτι θα ειναι δυσκολο αλλα κανε υπομονη ;))
Και επρεπε να της το πεις απο κοντα...Να την κοιτας στα ματια οταν της το λες,να της εδινες και κανα ρουφηχτο,αυτο θα λειτουργουσε υπερ σου. ;))
Απλα γραψτην λιγο θα ερθει εκεινη σε εσενα μετα απο λιγο καιρο.Θα δεις.

Προπερσυ τα χριστουγεννα τα εφτιαξα με μια κοπελα,το καλοκαιρι προπερσυ χωρισαμε..Ολο το καλοκαιρι ετρεχα απο πισω της...Λιγο πριν μπει ο Σεπτεμβρης ομως την εγραφα κανονικα,δεν την κοιτουσα καν,δεν της μιλουσα οταν βγαιναμε..Μετα απο λιγο καιρο ειδα μηνυμα της στο fb.
Μου ελεγε οτι δεν ειναι σωστο που δεν μιλαμε και οτι κανω σαν να εφταιγε εκεινη και μαλιστα μου ειπε οτι θελει να ξαναμιλαμε..Ωστοσο εγω τιποτα..Εκει συνεχιζα να την αγνοω...Λιγες μερες μετα ειπε σε μια φιλη μου οτι ειναι ξανα ερωτευμενη μαζι μου και θελει να τα ξαναβρουμε..Τωρα ειμαστε μαζι εδω και 7 μηνες ;)

DaRkWaLKeR
30-05-2012, 07:03 PM
Κανόνας πάντα στέλνεις ένα ένα τα μηνύματα ώσπου να πάρεις απάντηση. Ποτέ όλα μαζί.. Και ποτέ δε τρέχεις πίσω από τα μούλικα τα κορίτσια. ^^

Κάτι άλλο, δε σε trollαρα ούτε τίποτα αλλά ρε φίλε έρχεσαι σε ένα DotA forum για να μας πεις την ιστορία σου με την ποζερογκόμενα; xD Κανένα κολλητό δεν έχεις;

~|MarQueRitE.^^
30-05-2012, 07:05 PM
χαχαχα,βρε τον Άγγελο μας βγήκε και ερωτιάρης :p
Σου ετοιμάζει έκθεση ο Γιώργος !!! (dragon είμαστε)

DaRkWaLKeR
30-05-2012, 07:05 PM
Ακου τι θα κανεις..
Αν ακολουθησεις την συμβουλη μου,θα την κανεις να τρεχει πισω σου ειμαι σιγουρος...
Μην της ξαναστειλεις μηνυμα..Αστη να σου στελνει και να σου στελνει αλλα μην απαντας σε κανενα...Ακομα και τηλεφωνο να σε παρει μην το σηκωσεις...Αστην να παιρνει...Αν συναντιεστε μιλα της κανονικα αλλα λιγο ψυχρα...Καθολου γλυκα.Τιποτα...
Δεν κανεις τις γκομενες να σε ερωτευτουν στελνοντας τους γλυκολογα.Η γκομενα αναζηταει αυτο που της λειπει..Αν εσυ ησουν ολη μερα τηλεφωνα,γλυκα μηνυματα λογικο ηταν να σε φτυσει...Απλα μην της δινεις σημασια...Θα ερθει εκεινη σε εσενα μετα απο λιγο.Απο προσωπικη εμπειρια στο λεω.Ακολουθησε το και θα με θυμηθεις..Ξερω οτι θα ειναι δυσκολο αλλα κανε υπομονη ;))
Και επρεπε να της το πεις απο κοντα...Να την κοιτας στα ματια οταν της το λες,να της εδινες και κανα ρουφηχτο,αυτο θα λειτουργουσε υπερ σου. ;))
Απλα γραψτην λιγο θα ερθει εκεινη σε εσενα μετα απο λιγο καιρο.Θα δεις.

Προπερσυ τα χριστουγεννα τα εφτιαξα με μια κοπελα,το καλοκαιρι προπερσυ χωρισαμε..Ολο το καλοκαιρι ετρεχα απο πισω της...Λιγο πριν μπει ο Σεπτεμβρης ομως την εγραφα κανονικα,δεν την κοιτουσα καν,δεν της μιλουσα οταν βγαιναμε..Μετα απο λιγο καιρο ειδα μηνυμα της στο fb.
Μου ελεγε οτι δεν ειναι σωστο που δεν μιλαμε και οτι κανω σαν να εφταιγε εκεινη και μαλιστα μου ειπε οτι θελει να ξαναμιλαμε..Ωστοσο εγω τιποτα..Εκει συνεχιζα να την αγνοω...Λιγες μερες μετα ειπε σε μια φιλη μου οτι ειναι ξανα ερωτευμενη μαζι μου και θελει να τα ξαναβρουμε..Τωρα ειμαστε μαζι εδω και 7 μηνες ;)

Ρε συμφωνώ μαζί σου αλλά καμιά φορά μερικές λένε ''Με γράφει; Άρα θα τον γράψω και εγώ και δε θα ξανά ασχοληθώ.. Δεν έχει νόημα γιατί να το κάνω;''. Και μετά τελειώνουν όλα.. Ή θα τσιμπήσει ή θα το γράψει στα @@ της lol!

G.ViruS
30-05-2012, 07:06 PM
Ακου τι θα κανεις..
Αν ακολουθησεις την συμβουλη μου,θα την κανεις να τρεχει πισω σου ειμαι σιγουρος...
Μην της ξαναστειλεις μηνυμα..Αστη να σου στελνει και να σου στελνει αλλα μην απαντας σε κανενα...Ακομα και τηλεφωνο να σε παρει μην το σηκωσεις...Αστην να παιρνει...Αν συναντιεστε μιλα της κανονικα αλλα λιγο ψυχρα...Καθολου γλυκα.Τιποτα...
Δεν κανεις τις γκομενες να σε ερωτευτουν στελνοντας τους γλυκολογα.Η γκομενα αναζηταει αυτο που της λειπει..Αν εσυ ησουν ολη μερα τηλεφωνα,γλυκα μηνυματα λογικο ηταν να σε φτυσει...Απλα μην της δινεις σημασια...Θα ερθει εκεινη σε εσενα μετα απο λιγο.Απο προσωπικη εμπειρια στο λεω.Ακολουθησε το και θα με θυμηθεις..Ξερω οτι θα ειναι δυσκολο αλλα κανε υπομονη ;))
Και επρεπε να της το πεις απο κοντα...Να την κοιτας στα ματια οταν της το λες,να της εδινες και κανα ρουφηχτο,αυτο θα λειτουργουσε υπερ σου. ;))
Απλα γραψτην λιγο θα ερθει εκεινη σε εσενα μετα απο λιγο καιρο.Θα δεις.

Προπερσυ τα χριστουγεννα τα εφτιαξα με μια κοπελα,το καλοκαιρι προπερσυ χωρισαμε..Ολο το καλοκαιρι ετρεχα απο πισω της...Λιγο πριν μπει ο Σεπτεμβρης ομως την εγραφα κανονικα,δεν την κοιτουσα καν,δεν της μιλουσα οταν βγαιναμε..Μετα απο λιγο καιρο ειδα μηνυμα της στο fb.
Μου ελεγε οτι δεν ειναι σωστο που δεν μιλαμε και οτι κανω σαν να εφταιγε εκεινη και μαλιστα μου ειπε οτι θελει να ξαναμιλαμε..Ωστοσο εγω τιποτα..Εκει συνεχιζα να την αγνοω...Λιγες μερες μετα ειπε σε μια φιλη μου οτι ειναι ξανα ερωτευμενη μαζι μου και θελει να τα ξαναβρουμε..Τωρα ειμαστε μαζι εδω και 7 μηνες ;)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/00/Paume_de_main.jpeg/306px-Paume_de_main.jpeg

jason_the_slate
30-05-2012, 07:19 PM
Ρε συμφωνώ μαζί σου αλλά καμιά φορά μερικές λένε ''Με γράφει; Άρα θα τον γράψω και εγώ και δε θα ξανά ασχοληθώ.. Δεν έχει νόημα γιατί να το κάνω;''. Και μετά τελειώνουν όλα.. Ή θα τσιμπήσει ή θα το γράψει στα @@ της lol!

milaei pali i empeiria e? allo 16 k allo 22..

Jok3rak1
30-05-2012, 07:23 PM
Άγγελε,γνωριζόμαστε αρκετό καιρό.Έχουμε να τα πούμε 8 μήνες βέβαια(λογικό λόγω των δουλειών μας και διαβασμάτων).Αλλά ρε φίλε είσαι μεγάλος ΜΑΛΑΚΑΣ,δεν θα αναλύσω το γιατί εδώ πέρα αλλά όποτε θες μπορούμε να πάμε έξω για καφέ να τα πούμε.Mαλάκαρε.
Θα σου πω 2 3 πραματάκια για το 'πρόβλημα' σου και ελπίζω να καταλάβεις τι θα πω και γιατί !
(έχω ξεκινήσει ήδη να γράφω αλλά επειδή αργώ ήθελα να σε βρίσω πολύ και δεν κρατήθηκα ;/ )

Armstrong
30-05-2012, 07:33 PM
afta edo ti simenoun? ***************** sto minima pou sou esteile afti?

Aemirch
30-05-2012, 07:43 PM
Παρθένος detected

Yes I'll be your guest.

Lypamai-Sygnwmi
30-05-2012, 07:43 PM
exw paei to idio..to epa8a prin 4 xronia..akoma tin vlepw kai me pianei rigos..stin arxi mou ^kollage^ ayti kai meta pou kollisa kai egw,mou ekane ta idia pou sou ekane..akoma otan tin dw me pianei rigos kai akoma exei tin idia symperifora apenanti mou.8elei na me krataei konta tis xwris na exoume tpt,8elei na me 8ewrei filo sto myalo tis xwris pragmatika na eimaste filoi..akoma perimenw na mou steilei ena minima kai na mou pei oti niw8ei gia mena oti niw8w kai egw gia ekeini alla den 8a to kanei pote kai to kserw.ksereis giati?giati einai gynaika..kai tous aresei na pligwnoune kai na ekseftelizoune tous antres oi opoioi ginonte kommatia gia koines..eprepe na tin grapseis sta @@ sou..twra pia teleiwse dystyxws file mou....

DeadManWalkin
30-05-2012, 07:50 PM
Δεν σε κατακρίνω φιλαράκι αλλά δεν ξέρεις ούτε τα βασικά. Οι γκόμενες στην αρχή της γνωριμίας θένε Σκοτσέζικο ντουζ όχι όπως το κανες εσύ. Φαντάσου π.χ να μην είδε το πρώτο σου μήνυμα γιατί κάτι έκανε εκείνη την ώρα και να είδε μετά μαζεμένα ένα σωρό μηνύματα να λένε μεγάλες λέξεις όπως ''για μια ζωή'' , ''για πάντα'' , ''ζωή μου'' εκεί το γάμησες εκεί το χασες το παιχνίδι. Αν θές μια συμβουλή get used to it και πήγαινε παρακάτω γιατί θα σε έχει μόνο για να της φτιάχνεις την διάθεση όταν είναι down.

Οι πιο πολλοί έχουμε βρεθεί στην θέση σου οπότε ξέρουμε τι σου λέμε, μην τολμήσεις καν να κολλήσεις και να σέρνεσαι πίσω της για καιρό ακόμα. Γιατί ο καιρός θα γίνει χρόνος κτλ.

jjjkkklll
30-05-2012, 08:23 PM
pistevw 8a gineis gay suntoma

Jok3rak1
30-05-2012, 08:45 PM
Πιστεύω ότι οποιοσδήποτε άντρας μπορεί να αναγνωρίσει αυτή την σειρά.


Γνωρίζεστε.
Βγαίνετε μαζί.
Αρχίζεις να νιώσεις έλξη για αυτήν.
Μοιράζεσαι τα αισθήματα σου μαζί της.
και τότε αυτή εξαφανίζεται.
την ψάχνεις παντού, της κάνεις 409 κλήσεις στο κινητό και της στέλνεις 1433 μηνύματα.
και τελικά εμφανίζεται για να σου πει ότι απλά σε βλέπει σαν φίλο, αλλά λυπάται που πλήγωσε τα αισθήματα σου.


Αντιλαμβάνομαι την απογοήτευση σου αλλά χαλάρωσε και προσπάθησε να σκεφτείς ότι αυτό συνέβη όχι μόνο σε σένα, αλλά και σε εμένα, και σε εκατομμύρια άλλους άντρες σε όλο τον κόσμο. Και συμβαίνει κάθε μέρα ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ φορές, και θα συμβαίνει ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Επέτρεψε μου να προσπαθήσω να αναλύσω το τι συνέβη στην ιστορία σου(όπως το αντιλήφθηκα εγώ), επιτρέποντας έτσι τόσο σε σένα αλλά και σε άλλους να μην επαναλάβουν τέτοιου είδους συμπεριφορές. Κατά την άποψη μου, τα θέματα που πρέπει να θίξω είναι τα εξης..


Οι γυναίκες είναι περίπλοκα όντα και συχνά δρουν χωρίς καμία λογική (και οι άντρες το κάνουμε αλλά με τελείως διαφορετικό τρόπο).
Οι γυναίκες δείχνουν ενδιαφέρον και τελικώς ελκύονται σε συγκεκριμένους άντρες για λόγους που οι περισσότεροι άντρες είτε τους αγνοούν είτε δεν θέλουν να τους αποδεχτούν.
Ο τρόπος που οι γυναίκες επικοινωνούν, πολύ συχνά δεν είναι τόσο ευθύς όσο θα θέλαμε εμείς οι άντρες.
Όταν έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο, είναι αρκετά δύσκολο, αν όχι ακατόρθωτο να ανατρέψεις την κατάσταση και να την ξανακερδίσεις.


Ας αναλύσω λοιπόν αυτά τα 4 σημεία ένα προς ένα, και να δείς πως σχετίζονται το κάθε ένα από αυτά με την περίπτωση σου…

1.Οι γυναίκες είναι περίπλοκα όντα και συχνά δρουν χωρίς καμία λογική (και οι άντρες το κάνουμε αλλά με τελείως διαφορετικό τρόπο): Οι γυναίκες δρουν με βάση τα συναισθήματα τους, πολύ περισσότερο από όσο είσαι εσύ συνηθισμένος ως άντρας. Οι γυναίκες πηγαίνουν στα Starbucks και παραγγέλνουν καφέ χωρίς ζάχαρη, από πάνω όμως βάζουν ΣΑΝΤΙΓΙ. Το γεγονός ότι είναι χωρίς ζάχαρη ο καφές, τις κάνει να νιώθουν καλύτερα! Χωρίς αστείο, το βλέπω να συμβαίνει συνεχώς.. ! Μια γυναίκα μπορεί να ξοδέψει 300 ευρώ για ένα παπούτσι το οποίο μπορεί να φορέσει 1-2 φορές μόνο.. ! Δεν προσπαθώ να κατηγορήσω τις γυναίκες.. απλά προσπαθώ να σου εξηγήσω το πώς σκέφτονται, για να καταλάβεις τελικώς ότι δεν κάνουν πράγματα τα οποία σύμφωνα με την λογική σου θεωρούνται «σωστά». Μπορώ να σε βεβαιώσω μάλιστα, ότι σε θέματα σχέσεων, η λογική είναι κάτι το τελείως άγνωστο για αυτές! Αντιθέτως, οι άντρες είναι λίγο πιο λογικά όντα. Θα έκαναν σεξ με οποιανδήποτε. Οι γυναίκες όμως όχι.. αυτές θέλουν να κάνουν σεξ μόνο με όσους ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. LOL !! Αυτό που θέλω να καταλάβεις είναι ότι δεν πρέπει να σκέφτεσαι το πώς θα «έπρεπε» να ήταν οι καταστάσεις. Η λέξη «πρέπει», να βγει από το μυαλό σου!! Άρχισε ένα καινούριο τρόπο σκέψης που να βασίζεται στην ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ και όχι στην ΛΟΓΙΚΗ σου.


2.Οι γυναίκες δείχνουν ενδιαφέρον και τελικώς ελκύονται σε συγκεκριμένους άντρες για λόγους που οι περισσότεροι άντρες είτε τους αγνοούν είτε δεν θέλουν να τους παραδεχτούν: Πρέπει να καταλάβεις κάτι. Οι γυναίκες δεν αποφασίζουν με τον εγκέφαλο τους για ποιον άντρα θα νιώσουν έλξη και για ποιόν όχι. Είναι κάτι που συμβαίνει απλά από μόνο του. Για να δημιουργηθεί η έλξη μέσα στη γυναίκα υπάρχουν κάποιες συνθήκες που πρέπει να δημιουργηθούν. Είναι όπως ένα πάζλ που πρέπει να λυθεί µε τον κατάλληλο συνδυασµό. Που µπορεί να το λύσεις ακόµη και χωρίς να ξέρεις την «µαγική συνταγή». Με τον ίδιο τρόπο που οι περισσότεροι άντρες ελκύονται στην ΕΜΦΑΝΙΣΗ, οι γυναίκες ελκύονται σε ΓΝΩΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ. Στην περίπτωση σου, έδειξες τον χαρακτήρα που συνήθως αποκαλέιτε «συµπεριφορά Απελπισµένου». Τι συμαίνει αυτό; Ότι οι γυναίκες δεν ελκύονται σε άντρες που δένονται πάρα πολύ γρήγορα συναισθηµατικά µαζί τους. Με αυτό τον τρόπο χάνεται το µυστήριο και η πρόκληση άρα και το ενδιαφέρον της. Την στιγµή που της τηλεφώνησες 31 φορές σε µια µέρα, το µόνο που πετύχαινες ήταν να κάνεις τα πράγµατα χειρότερα για σένα. Αυτό που χρειάζεται να κάνεις σε τέτοιες περιπτώσεις είναι να ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ, ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ Α∆ΙΑΦΟΡΟ, δίνοντας της έτσι χώρο για να δράσει αυτή. ∆ηµιουργώντας απόσταση µεταξύ σας για να σε πεθυµήσει.


3.Ο τρόπος που οι γυναίκες επικοινωνούν, πολύ συχνά δεν είναι τόσο ευθύς όσο θα θέλαμε εμείς οι άντρες: Αν µια γυναίκα δεν νιώθει για σένα ροµαντικά αισθήµατα, τότε πολύ απλά όταν έρθει η στιγµή που θα έπρεπε να τα πει, δεν θα τα πει. Με άλλα λόγια, µπορεί απλά να «εξαφανιστεί» για λίγο. Ή µπορεί να µην σου απαντά γρήγορα. Ή µπορεί να σου µιλά για άλλους άντρες.. δεν θα σου πει µε λόγια ότι δεν ενδιαφέρεται, αλλά θα το καταλάβεις από την συµπεριφορά της! Οι γυναίκες είναι περίπλοκες. Πάντα όταν θα θέλουν κάτι, θα προσπαθούν να σου το δείξουν µε έµµεσους τρόπους. Οι γυναίκες δεν λαμβάνουν ιδιαίτερα υπόψη όσα λέτε µε λόγια. Προσπαθούν πάντα πίσω από όλα να βρίσκουν κρυµµένα µηνύµατα. Αν γνωρίσεις κάποια και αµέσως µετά το πρώτο σας ραντεβού της πεις, «Μου αρέσεις, είσαι πολύ όµορφη και νιώθω πως σε αγαπώ», αυτό που θα ακούσει είναι, «Είµαι Απελπισµένος για σένα». Ή αλλιώς, αν της πεις «Καληνύχτα, πάρε µε εσύ τηλέφωνο κάποια µέρα», θα το πάρει ως, «Είσαι πολύ βαρετή, αν θέλεις να µιλήσουµε ξανά θα πρέπει να µου τηλεφωνήσεις εσύ.»


4.Όταν έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο, είναι αρκετά δύσκολο, αν όχι ακατόρθωτο να ανατρέψεις την κατάσταση και να την ξανακερδίσεις: ∆υστυχώς, την στιγµή που µια γυναίκα σχηματίσει μέσα της την άποψη της για κάποιον, αυτό είναι σχεδόν Α∆ΥΝΑΤΟ να αλλάξει. Σε περιπτώσεις σαν την δική σου που η κοπέλα σου είπε, «σε βλέπω απλά σαν φίλο», το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βγεις έξω και να γνωρίσεις κάποια άλλη γυναίκα αλλάζοντας έτσι τη ζωή σου ΑΜΕΣΩΣ!. Μην την περιµένεις να γυρίσει, απλά συνέχισε. Αν αποδεκτείς το γεγονός και απλά χαθείς από τη ζωή της, τότε σκεφτόμενος µπροστά ένα µήνα ή και περισσότερο.. την στιγµή που εσύ θα βγαίνεις µε άλλες σέξι γυναίκες.. μόνο τότε µπορεί να σε δει µε άλλο µάτι και να επιστρέψει πίσω θέλοντας σε. Η ζήλια είναι ένα ΠΟΛΥ ∆ΥΝΑΤΟ αίσθηµα παρακίνησης για τις γυναίκες το οποίο συχνά µπορεί να κάνει µια γυναίκα να αλλάξει τελείως την άποψη της για σένα ακόµη και αν της είχες δείξει συµπεριφορά Απελπισµένου στο παρελθόν. Και ένα µυστικό: Μην προσπαθείς να το αλλάξεις. Απλά συνέχισε τη ζωή σου αποβάλλοντας το πάθος σου για αυτήν.

Από 'κεί και πέρα κάνεις εσύ ότι καταλαβαίνεις με δικιά σου ευθύνη.Κανόνισε να έρθεις και να μας πεις μετά ότι οι ιδέες μερικών δεν χρησίμεψαν και χειροτέρεψε η κατάσταση.

DaRkWaLKeR
30-05-2012, 08:54 PM
Πιστεύω ότι οποιοσδήποτε άντρας μπορεί να αναγνωρίσει αυτή την σειρά.


Γνωρίζεστε.
Βγαίνετε μαζί.
Αρχίζεις να νιώσεις έλξη για αυτήν.
Μοιράζεσαι τα αισθήματα σου μαζί της.
και τότε αυτή εξαφανίζεται.
την ψάχνεις παντού, της κάνεις 409 κλήσεις στο κινητό και της στέλνεις 1433 μηνύματα.
και τελικά εμφανίζεται για να σου πει ότι απλά σε βλέπει σαν φίλο, αλλά λυπάται που πλήγωσε τα αισθήματα σου.


Αντιλαμβάνομαι την απογοήτευση σου αλλά χαλάρωσε και προσπάθησε να σκεφτείς ότι αυτό συνέβη όχι μόνο σε σένα, αλλά και σε εμένα, και σε εκατομμύρια άλλους άντρες σε όλο τον κόσμο. Και συμβαίνει κάθε μέρα ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ φορές, και θα συμβαίνει ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Επέτρεψε μου να προσπαθήσω να αναλύσω το τι συνέβη στην ιστορία σου(όπως το αντιλήφθηκα εγώ), επιτρέποντας έτσι τόσο σε σένα αλλά και σε άλλους να μην επαναλάβουν τέτοιου είδους συμπεριφορές. Κατά την άποψη μου, τα θέματα που πρέπει να θίξω είναι τα εξης..


Οι γυναίκες είναι περίπλοκα όντα και συχνά δρουν χωρίς καμία λογική (και οι άντρες το κάνουμε αλλά με τελείως διαφορετικό τρόπο).
Οι γυναίκες δείχνουν ενδιαφέρον και τελικώς ελκύονται σε συγκεκριμένους άντρες για λόγους που οι περισσότεροι άντρες είτε τους αγνοούν είτε δεν θέλουν να τους αποδεχτούν.
Ο τρόπος που οι γυναίκες επικοινωνούν, πολύ συχνά δεν είναι τόσο ευθύς όσο θα θέλαμε εμείς οι άντρες.
Όταν έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο, είναι αρκετά δύσκολο, αν όχι ακατόρθωτο να ανατρέψεις την κατάσταση και να την ξανακερδίσεις.


Ας αναλύσω λοιπόν αυτά τα 4 σημεία ένα προς ένα, και να δείς πως σχετίζονται το κάθε ένα από αυτά με την περίπτωση σου…

1.Οι γυναίκες είναι περίπλοκα όντα και συχνά δρουν χωρίς καμία λογική (και οι άντρες το κάνουμε αλλά με τελείως διαφορετικό τρόπο): Οι γυναίκες δρουν με βάση τα συναισθήματα τους, πολύ περισσότερο από όσο είσαι εσύ συνηθισμένος ως άντρας. Οι γυναίκες πηγαίνουν στα Starbucks και παραγγέλνουν καφέ χωρίς ζάχαρη, από πάνω όμως βάζουν ΣΑΝΤΙΓΙ. Το γεγονός ότι είναι χωρίς ζάχαρη ο καφές, τις κάνει να νιώθουν καλύτερα! Χωρίς αστείο, το βλέπω να συμβαίνει συνεχώς.. ! Μια γυναίκα μπορεί να ξοδέψει 300 ευρώ για ένα παπούτσι το οποίο μπορεί να φορέσει 1-2 φορές μόνο.. ! Δεν προσπαθώ να κατηγορήσω τις γυναίκες.. απλά προσπαθώ να σου εξηγήσω το πώς σκέφτονται, για να καταλάβεις τελικώς ότι δεν κάνουν πράγματα τα οποία σύμφωνα με την λογική σου θεωρούνται «σωστά». Μπορώ να σε βεβαιώσω μάλιστα, ότι σε θέματα σχέσεων, η λογική είναι κάτι το τελείως άγνωστο για αυτές! Αντιθέτως, οι άντρες είναι λίγο πιο λογικά όντα. Θα έκαναν σεξ με οποιανδήποτε. Οι γυναίκες όμως όχι.. αυτές θέλουν να κάνουν σεξ μόνο με όσους ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. LOL !! Αυτό που θέλω να καταλάβεις είναι ότι δεν πρέπει να σκέφτεσαι το πώς θα «έπρεπε» να ήταν οι καταστάσεις. Η λέξη «πρέπει», να βγει από το μυαλό σου!! Άρχισε ένα καινούριο τρόπο σκέψης που να βασίζεται στην ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ και όχι στην ΛΟΓΙΚΗ σου.


2.Οι γυναίκες δείχνουν ενδιαφέρον και τελικώς ελκύονται σε συγκεκριμένους άντρες για λόγους που οι περισσότεροι άντρες είτε τους αγνοούν είτε δεν θέλουν να τους παραδεχτούν: Πρέπει να καταλάβεις κάτι. Οι γυναίκες δεν αποφασίζουν με τον εγκέφαλο τους για ποιον άντρα θα νιώσουν έλξη και για ποιόν όχι. Είναι κάτι που συμβαίνει απλά από μόνο του. Για να δημιουργηθεί η έλξη μέσα στη γυναίκα υπάρχουν κάποιες συνθήκες που πρέπει να δημιουργηθούν. Είναι όπως ένα πάζλ που πρέπει να λυθεί µε τον κατάλληλο συνδυασµό. Που µπορεί να το λύσεις ακόµη και χωρίς να ξέρεις την «µαγική συνταγή». Με τον ίδιο τρόπο που οι περισσότεροι άντρες ελκύονται στην ΕΜΦΑΝΙΣΗ, οι γυναίκες ελκύονται σε ΓΝΩΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ. Στην περίπτωση σου, έδειξες τον χαρακτήρα που συνήθως αποκαλέιτε «συµπεριφορά Απελπισµένου». Τι συμαίνει αυτό; Ότι οι γυναίκες δεν ελκύονται σε άντρες που δένονται πάρα πολύ γρήγορα συναισθηµατικά µαζί τους. Με αυτό τον τρόπο χάνεται το µυστήριο και η πρόκληση άρα και το ενδιαφέρον της. Την στιγµή που της τηλεφώνησες 31 φορές σε µια µέρα, το µόνο που πετύχαινες ήταν να κάνεις τα πράγµατα χειρότερα για σένα. Αυτό που χρειάζεται να κάνεις σε τέτοιες περιπτώσεις είναι να ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ, ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ Α∆ΙΑΦΟΡΟ, δίνοντας της έτσι χώρο για να δράσει αυτή. ∆ηµιουργώντας απόσταση µεταξύ σας για να σε πεθυµήσει.


3.Ο τρόπος που οι γυναίκες επικοινωνούν, πολύ συχνά δεν είναι τόσο ευθύς όσο θα θέλαμε εμείς οι άντρες: Αν µια γυναίκα δεν νιώθει για σένα ροµαντικά αισθήµατα, τότε πολύ απλά όταν έρθει η στιγµή που θα έπρεπε να τα πει, δεν θα τα πει. Με άλλα λόγια, µπορεί απλά να «εξαφανιστεί» για λίγο. Ή µπορεί να µην σου απαντά γρήγορα. Ή µπορεί να σου µιλά για άλλους άντρες.. δεν θα σου πει µε λόγια ότι δεν ενδιαφέρεται, αλλά θα το καταλάβεις από την συµπεριφορά της! Οι γυναίκες είναι περίπλοκες. Πάντα όταν θα θέλουν κάτι, θα προσπαθούν να σου το δείξουν µε έµµεσους τρόπους. Οι γυναίκες δεν λαμβάνουν ιδιαίτερα υπόψη όσα λέτε µε λόγια. Προσπαθούν πάντα πίσω από όλα να βρίσκουν κρυµµένα µηνύµατα. Αν γνωρίσεις κάποια και αµέσως µετά το πρώτο σας ραντεβού της πεις, «Μου αρέσεις, είσαι πολύ όµορφη και νιώθω πως σε αγαπώ», αυτό που θα ακούσει είναι, «Είµαι Απελπισµένος για σένα». Ή αλλιώς, αν της πεις «Καληνύχτα, πάρε µε εσύ τηλέφωνο κάποια µέρα», θα το πάρει ως, «Είσαι πολύ βαρετή, αν θέλεις να µιλήσουµε ξανά θα πρέπει να µου τηλεφωνήσεις εσύ.»


4.Όταν έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο, είναι αρκετά δύσκολο, αν όχι ακατόρθωτο να ανατρέψεις την κατάσταση και να την ξανακερδίσεις: ∆υστυχώς, την στιγµή που µια γυναίκα σχηματίσει μέσα της την άποψη της για κάποιον, αυτό είναι σχεδόν Α∆ΥΝΑΤΟ να αλλάξει. Σε περιπτώσεις σαν την δική σου που η κοπέλα σου είπε, «σε βλέπω απλά σαν φίλο», το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βγεις έξω και να γνωρίσεις κάποια άλλη γυναίκα αλλάζοντας έτσι τη ζωή σου ΑΜΕΣΩΣ!. Μην την περιµένεις να γυρίσει, απλά συνέχισε. Αν αποδεκτείς το γεγονός και απλά χαθείς από τη ζωή της, τότε σκεφτόμενος µπροστά ένα µήνα ή και περισσότερο.. την στιγµή που εσύ θα βγαίνεις µε άλλες σέξι γυναίκες.. μόνο τότε µπορεί να σε δει µε άλλο µάτι και να επιστρέψει πίσω θέλοντας σε. Η ζήλια είναι ένα ΠΟΛΥ ∆ΥΝΑΤΟ αίσθηµα παρακίνησης για τις γυναίκες το οποίο συχνά µπορεί να κάνει µια γυναίκα να αλλάξει τελείως την άποψη της για σένα ακόµη και αν της είχες δείξει συµπεριφορά Απελπισµένου στο παρελθόν. Και ένα µυστικό: Μην προσπαθείς να το αλλάξεις. Απλά συνέχισε τη ζωή σου αποβάλλοντας το πάθος σου για αυτήν.

Από 'κεί και πέρα κάνεις εσύ ότι καταλαβαίνεις με δικιά σου ευθύνη.Κανόνισε να έρθεις και να μας πεις μετά ότι οι ιδέες μερικών δεν χρησίμεψαν και χειροτέρεψε η κατάσταση.Αλλά τόσο μαλάκας που είσαι αμφιβάλω αν μπορείς να τα κάνεις χειρότερα,θέλει προσπάθεια !
Αυτά παθαίνεις όταν τελιώνεις μια σχέση 5 χρόνων και δεν έχεις γνωρίσει καμία άλλη γυναίκα,είσαι σαν παρθένος.

Wtf was that πόσο σωστός; :eek:

Armstrong
30-05-2012, 09:12 PM
Πιστεύω ότι οποιοσδήποτε άντρας μπορεί να αναγνωρίσει αυτή την σειρά.


Γνωρίζεστε.
Βγαίνετε μαζί.
Αρχίζεις να νιώσεις έλξη για αυτήν.
Μοιράζεσαι τα αισθήματα σου μαζί της.
και τότε αυτή εξαφανίζεται.
την ψάχνεις παντού, της κάνεις 409 κλήσεις στο κινητό και της στέλνεις 1433 μηνύματα.
και τελικά εμφανίζεται για να σου πει ότι απλά σε βλέπει σαν φίλο, αλλά λυπάται που πλήγωσε τα αισθήματα σου.


Αντιλαμβάνομαι την απογοήτευση σου αλλά χαλάρωσε και προσπάθησε να σκεφτείς ότι αυτό συνέβη όχι μόνο σε σένα, αλλά και σε εμένα, και σε εκατομμύρια άλλους άντρες σε όλο τον κόσμο. Και συμβαίνει κάθε μέρα ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ φορές, και θα συμβαίνει ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Επέτρεψε μου να προσπαθήσω να αναλύσω το τι συνέβη στην ιστορία σου(όπως το αντιλήφθηκα εγώ), επιτρέποντας έτσι τόσο σε σένα αλλά και σε άλλους να μην επαναλάβουν τέτοιου είδους συμπεριφορές. Κατά την άποψη μου, τα θέματα που πρέπει να θίξω είναι τα εξης..


Οι γυναίκες είναι περίπλοκα όντα και συχνά δρουν χωρίς καμία λογική (και οι άντρες το κάνουμε αλλά με τελείως διαφορετικό τρόπο).
Οι γυναίκες δείχνουν ενδιαφέρον και τελικώς ελκύονται σε συγκεκριμένους άντρες για λόγους που οι περισσότεροι άντρες είτε τους αγνοούν είτε δεν θέλουν να τους αποδεχτούν.
Ο τρόπος που οι γυναίκες επικοινωνούν, πολύ συχνά δεν είναι τόσο ευθύς όσο θα θέλαμε εμείς οι άντρες.
Όταν έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο, είναι αρκετά δύσκολο, αν όχι ακατόρθωτο να ανατρέψεις την κατάσταση και να την ξανακερδίσεις.


Ας αναλύσω λοιπόν αυτά τα 4 σημεία ένα προς ένα, και να δείς πως σχετίζονται το κάθε ένα από αυτά με την περίπτωση σου…

1.Οι γυναίκες είναι περίπλοκα όντα και συχνά δρουν χωρίς καμία λογική (και οι άντρες το κάνουμε αλλά με τελείως διαφορετικό τρόπο): Οι γυναίκες δρουν με βάση τα συναισθήματα τους, πολύ περισσότερο από όσο είσαι εσύ συνηθισμένος ως άντρας. Οι γυναίκες πηγαίνουν στα Starbucks και παραγγέλνουν καφέ χωρίς ζάχαρη, από πάνω όμως βάζουν ΣΑΝΤΙΓΙ. Το γεγονός ότι είναι χωρίς ζάχαρη ο καφές, τις κάνει να νιώθουν καλύτερα! Χωρίς αστείο, το βλέπω να συμβαίνει συνεχώς.. ! Μια γυναίκα μπορεί να ξοδέψει 300 ευρώ για ένα παπούτσι το οποίο μπορεί να φορέσει 1-2 φορές μόνο.. ! Δεν προσπαθώ να κατηγορήσω τις γυναίκες.. απλά προσπαθώ να σου εξηγήσω το πώς σκέφτονται, για να καταλάβεις τελικώς ότι δεν κάνουν πράγματα τα οποία σύμφωνα με την λογική σου θεωρούνται «σωστά». Μπορώ να σε βεβαιώσω μάλιστα, ότι σε θέματα σχέσεων, η λογική είναι κάτι το τελείως άγνωστο για αυτές! Αντιθέτως, οι άντρες είναι λίγο πιο λογικά όντα. Θα έκαναν σεξ με οποιανδήποτε. Οι γυναίκες όμως όχι.. αυτές θέλουν να κάνουν σεξ μόνο με όσους ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. LOL !! Αυτό που θέλω να καταλάβεις είναι ότι δεν πρέπει να σκέφτεσαι το πώς θα «έπρεπε» να ήταν οι καταστάσεις. Η λέξη «πρέπει», να βγει από το μυαλό σου!! Άρχισε ένα καινούριο τρόπο σκέψης που να βασίζεται στην ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ και όχι στην ΛΟΓΙΚΗ σου.


2.Οι γυναίκες δείχνουν ενδιαφέρον και τελικώς ελκύονται σε συγκεκριμένους άντρες για λόγους που οι περισσότεροι άντρες είτε τους αγνοούν είτε δεν θέλουν να τους παραδεχτούν: Πρέπει να καταλάβεις κάτι. Οι γυναίκες δεν αποφασίζουν με τον εγκέφαλο τους για ποιον άντρα θα νιώσουν έλξη και για ποιόν όχι. Είναι κάτι που συμβαίνει απλά από μόνο του. Για να δημιουργηθεί η έλξη μέσα στη γυναίκα υπάρχουν κάποιες συνθήκες που πρέπει να δημιουργηθούν. Είναι όπως ένα πάζλ που πρέπει να λυθεί µε τον κατάλληλο συνδυασµό. Που µπορεί να το λύσεις ακόµη και χωρίς να ξέρεις την «µαγική συνταγή». Με τον ίδιο τρόπο που οι περισσότεροι άντρες ελκύονται στην ΕΜΦΑΝΙΣΗ, οι γυναίκες ελκύονται σε ΓΝΩΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ. Στην περίπτωση σου, έδειξες τον χαρακτήρα που συνήθως αποκαλέιτε «συµπεριφορά Απελπισµένου». Τι συμαίνει αυτό; Ότι οι γυναίκες δεν ελκύονται σε άντρες που δένονται πάρα πολύ γρήγορα συναισθηµατικά µαζί τους. Με αυτό τον τρόπο χάνεται το µυστήριο και η πρόκληση άρα και το ενδιαφέρον της. Την στιγµή που της τηλεφώνησες 31 φορές σε µια µέρα, το µόνο που πετύχαινες ήταν να κάνεις τα πράγµατα χειρότερα για σένα. Αυτό που χρειάζεται να κάνεις σε τέτοιες περιπτώσεις είναι να ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ, ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ Α∆ΙΑΦΟΡΟ, δίνοντας της έτσι χώρο για να δράσει αυτή. ∆ηµιουργώντας απόσταση µεταξύ σας για να σε πεθυµήσει.


3.Ο τρόπος που οι γυναίκες επικοινωνούν, πολύ συχνά δεν είναι τόσο ευθύς όσο θα θέλαμε εμείς οι άντρες: Αν µια γυναίκα δεν νιώθει για σένα ροµαντικά αισθήµατα, τότε πολύ απλά όταν έρθει η στιγµή που θα έπρεπε να τα πει, δεν θα τα πει. Με άλλα λόγια, µπορεί απλά να «εξαφανιστεί» για λίγο. Ή µπορεί να µην σου απαντά γρήγορα. Ή µπορεί να σου µιλά για άλλους άντρες.. δεν θα σου πει µε λόγια ότι δεν ενδιαφέρεται, αλλά θα το καταλάβεις από την συµπεριφορά της! Οι γυναίκες είναι περίπλοκες. Πάντα όταν θα θέλουν κάτι, θα προσπαθούν να σου το δείξουν µε έµµεσους τρόπους. Οι γυναίκες δεν λαμβάνουν ιδιαίτερα υπόψη όσα λέτε µε λόγια. Προσπαθούν πάντα πίσω από όλα να βρίσκουν κρυµµένα µηνύµατα. Αν γνωρίσεις κάποια και αµέσως µετά το πρώτο σας ραντεβού της πεις, «Μου αρέσεις, είσαι πολύ όµορφη και νιώθω πως σε αγαπώ», αυτό που θα ακούσει είναι, «Είµαι Απελπισµένος για σένα». Ή αλλιώς, αν της πεις «Καληνύχτα, πάρε µε εσύ τηλέφωνο κάποια µέρα», θα το πάρει ως, «Είσαι πολύ βαρετή, αν θέλεις να µιλήσουµε ξανά θα πρέπει να µου τηλεφωνήσεις εσύ.»


4.Όταν έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο, είναι αρκετά δύσκολο, αν όχι ακατόρθωτο να ανατρέψεις την κατάσταση και να την ξανακερδίσεις: ∆υστυχώς, την στιγµή που µια γυναίκα σχηματίσει μέσα της την άποψη της για κάποιον, αυτό είναι σχεδόν Α∆ΥΝΑΤΟ να αλλάξει. Σε περιπτώσεις σαν την δική σου που η κοπέλα σου είπε, «σε βλέπω απλά σαν φίλο», το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βγεις έξω και να γνωρίσεις κάποια άλλη γυναίκα αλλάζοντας έτσι τη ζωή σου ΑΜΕΣΩΣ!. Μην την περιµένεις να γυρίσει, απλά συνέχισε. Αν αποδεκτείς το γεγονός και απλά χαθείς από τη ζωή της, τότε σκεφτόμενος µπροστά ένα µήνα ή και περισσότερο.. την στιγµή που εσύ θα βγαίνεις µε άλλες σέξι γυναίκες.. μόνο τότε µπορεί να σε δει µε άλλο µάτι και να επιστρέψει πίσω θέλοντας σε. Η ζήλια είναι ένα ΠΟΛΥ ∆ΥΝΑΤΟ αίσθηµα παρακίνησης για τις γυναίκες το οποίο συχνά µπορεί να κάνει µια γυναίκα να αλλάξει τελείως την άποψη της για σένα ακόµη και αν της είχες δείξει συµπεριφορά Απελπισµένου στο παρελθόν. Και ένα µυστικό: Μην προσπαθείς να το αλλάξεις. Απλά συνέχισε τη ζωή σου αποβάλλοντας το πάθος σου για αυτήν.

Από 'κεί και πέρα κάνεις εσύ ότι καταλαβαίνεις με δικιά σου ευθύνη.Κανόνισε να έρθεις και να μας πεις μετά ότι οι ιδέες μερικών δεν χρησίμεψαν και χειροτέρεψε η κατάσταση.Αλλά τόσο μαλάκας που είσαι αμφιβάλω αν μπορείς να τα κάνεις χειρότερα,θέλει προσπάθεια !
Αυτά παθαίνεις όταν τελιώνεις μια σχέση 5 χρόνων και δεν έχεις γνωρίσει καμία άλλη γυναίκα,είσαι σαν παρθένος.

respect jokeraki respect

vDay
30-05-2012, 09:16 PM
Πιστεύω ότι οποιοσδήποτε άντρας μπορεί να αναγνωρίσει αυτή την σειρά.


Γνωρίζεστε.
Βγαίνετε μαζί.
Αρχίζεις να νιώσεις έλξη για αυτήν.
Μοιράζεσαι τα αισθήματα σου μαζί της.
και τότε αυτή εξαφανίζεται.
την ψάχνεις παντού, της κάνεις 409 κλήσεις στο κινητό και της στέλνεις 1433 μηνύματα.
και τελικά εμφανίζεται για να σου πει ότι απλά σε βλέπει σαν φίλο, αλλά λυπάται που πλήγωσε τα αισθήματα σου.


Αντιλαμβάνομαι την απογοήτευση σου αλλά χαλάρωσε και προσπάθησε να σκεφτείς ότι αυτό συνέβη όχι μόνο σε σένα, αλλά και σε εμένα, και σε εκατομμύρια άλλους άντρες σε όλο τον κόσμο. Και συμβαίνει κάθε μέρα ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ φορές, και θα συμβαίνει ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Επέτρεψε μου να προσπαθήσω να αναλύσω το τι συνέβη στην ιστορία σου(όπως το αντιλήφθηκα εγώ), επιτρέποντας έτσι τόσο σε σένα αλλά και σε άλλους να μην επαναλάβουν τέτοιου είδους συμπεριφορές. Κατά την άποψη μου, τα θέματα που πρέπει να θίξω είναι τα εξης..


Οι γυναίκες είναι περίπλοκα όντα και συχνά δρουν χωρίς καμία λογική (και οι άντρες το κάνουμε αλλά με τελείως διαφορετικό τρόπο).
Οι γυναίκες δείχνουν ενδιαφέρον και τελικώς ελκύονται σε συγκεκριμένους άντρες για λόγους που οι περισσότεροι άντρες είτε τους αγνοούν είτε δεν θέλουν να τους αποδεχτούν.
Ο τρόπος που οι γυναίκες επικοινωνούν, πολύ συχνά δεν είναι τόσο ευθύς όσο θα θέλαμε εμείς οι άντρες.
Όταν έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο, είναι αρκετά δύσκολο, αν όχι ακατόρθωτο να ανατρέψεις την κατάσταση και να την ξανακερδίσεις.


Ας αναλύσω λοιπόν αυτά τα 4 σημεία ένα προς ένα, και να δείς πως σχετίζονται το κάθε ένα από αυτά με την περίπτωση σου…

1.Οι γυναίκες είναι περίπλοκα όντα και συχνά δρουν χωρίς καμία λογική (και οι άντρες το κάνουμε αλλά με τελείως διαφορετικό τρόπο): Οι γυναίκες δρουν με βάση τα συναισθήματα τους, πολύ περισσότερο από όσο είσαι εσύ συνηθισμένος ως άντρας. Οι γυναίκες πηγαίνουν στα Starbucks και παραγγέλνουν καφέ χωρίς ζάχαρη, από πάνω όμως βάζουν ΣΑΝΤΙΓΙ. Το γεγονός ότι είναι χωρίς ζάχαρη ο καφές, τις κάνει να νιώθουν καλύτερα! Χωρίς αστείο, το βλέπω να συμβαίνει συνεχώς.. ! Μια γυναίκα μπορεί να ξοδέψει 300 ευρώ για ένα παπούτσι το οποίο μπορεί να φορέσει 1-2 φορές μόνο.. ! Δεν προσπαθώ να κατηγορήσω τις γυναίκες.. απλά προσπαθώ να σου εξηγήσω το πώς σκέφτονται, για να καταλάβεις τελικώς ότι δεν κάνουν πράγματα τα οποία σύμφωνα με την λογική σου θεωρούνται «σωστά». Μπορώ να σε βεβαιώσω μάλιστα, ότι σε θέματα σχέσεων, η λογική είναι κάτι το τελείως άγνωστο για αυτές! Αντιθέτως, οι άντρες είναι λίγο πιο λογικά όντα. Θα έκαναν σεξ με οποιανδήποτε. Οι γυναίκες όμως όχι.. αυτές θέλουν να κάνουν σεξ μόνο με όσους ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. LOL !! Αυτό που θέλω να καταλάβεις είναι ότι δεν πρέπει να σκέφτεσαι το πώς θα «έπρεπε» να ήταν οι καταστάσεις. Η λέξη «πρέπει», να βγει από το μυαλό σου!! Άρχισε ένα καινούριο τρόπο σκέψης που να βασίζεται στην ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ και όχι στην ΛΟΓΙΚΗ σου.


2.Οι γυναίκες δείχνουν ενδιαφέρον και τελικώς ελκύονται σε συγκεκριμένους άντρες για λόγους που οι περισσότεροι άντρες είτε τους αγνοούν είτε δεν θέλουν να τους παραδεχτούν: Πρέπει να καταλάβεις κάτι. Οι γυναίκες δεν αποφασίζουν με τον εγκέφαλο τους για ποιον άντρα θα νιώσουν έλξη και για ποιόν όχι. Είναι κάτι που συμβαίνει απλά από μόνο του. Για να δημιουργηθεί η έλξη μέσα στη γυναίκα υπάρχουν κάποιες συνθήκες που πρέπει να δημιουργηθούν. Είναι όπως ένα πάζλ που πρέπει να λυθεί µε τον κατάλληλο συνδυασµό. Που µπορεί να το λύσεις ακόµη και χωρίς να ξέρεις την «µαγική συνταγή». Με τον ίδιο τρόπο που οι περισσότεροι άντρες ελκύονται στην ΕΜΦΑΝΙΣΗ, οι γυναίκες ελκύονται σε ΓΝΩΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ. Στην περίπτωση σου, έδειξες τον χαρακτήρα που συνήθως αποκαλέιτε «συµπεριφορά Απελπισµένου». Τι συμαίνει αυτό; Ότι οι γυναίκες δεν ελκύονται σε άντρες που δένονται πάρα πολύ γρήγορα συναισθηµατικά µαζί τους. Με αυτό τον τρόπο χάνεται το µυστήριο και η πρόκληση άρα και το ενδιαφέρον της. Την στιγµή που της τηλεφώνησες 31 φορές σε µια µέρα, το µόνο που πετύχαινες ήταν να κάνεις τα πράγµατα χειρότερα για σένα. Αυτό που χρειάζεται να κάνεις σε τέτοιες περιπτώσεις είναι να ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ, ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ Α∆ΙΑΦΟΡΟ, δίνοντας της έτσι χώρο για να δράσει αυτή. ∆ηµιουργώντας απόσταση µεταξύ σας για να σε πεθυµήσει.


3.Ο τρόπος που οι γυναίκες επικοινωνούν, πολύ συχνά δεν είναι τόσο ευθύς όσο θα θέλαμε εμείς οι άντρες: Αν µια γυναίκα δεν νιώθει για σένα ροµαντικά αισθήµατα, τότε πολύ απλά όταν έρθει η στιγµή που θα έπρεπε να τα πει, δεν θα τα πει. Με άλλα λόγια, µπορεί απλά να «εξαφανιστεί» για λίγο. Ή µπορεί να µην σου απαντά γρήγορα. Ή µπορεί να σου µιλά για άλλους άντρες.. δεν θα σου πει µε λόγια ότι δεν ενδιαφέρεται, αλλά θα το καταλάβεις από την συµπεριφορά της! Οι γυναίκες είναι περίπλοκες. Πάντα όταν θα θέλουν κάτι, θα προσπαθούν να σου το δείξουν µε έµµεσους τρόπους. Οι γυναίκες δεν λαμβάνουν ιδιαίτερα υπόψη όσα λέτε µε λόγια. Προσπαθούν πάντα πίσω από όλα να βρίσκουν κρυµµένα µηνύµατα. Αν γνωρίσεις κάποια και αµέσως µετά το πρώτο σας ραντεβού της πεις, «Μου αρέσεις, είσαι πολύ όµορφη και νιώθω πως σε αγαπώ», αυτό που θα ακούσει είναι, «Είµαι Απελπισµένος για σένα». Ή αλλιώς, αν της πεις «Καληνύχτα, πάρε µε εσύ τηλέφωνο κάποια µέρα», θα το πάρει ως, «Είσαι πολύ βαρετή, αν θέλεις να µιλήσουµε ξανά θα πρέπει να µου τηλεφωνήσεις εσύ.»


4.Όταν έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο, είναι αρκετά δύσκολο, αν όχι ακατόρθωτο να ανατρέψεις την κατάσταση και να την ξανακερδίσεις: ∆υστυχώς, την στιγµή που µια γυναίκα σχηματίσει μέσα της την άποψη της για κάποιον, αυτό είναι σχεδόν Α∆ΥΝΑΤΟ να αλλάξει. Σε περιπτώσεις σαν την δική σου που η κοπέλα σου είπε, «σε βλέπω απλά σαν φίλο», το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βγεις έξω και να γνωρίσεις κάποια άλλη γυναίκα αλλάζοντας έτσι τη ζωή σου ΑΜΕΣΩΣ!. Μην την περιµένεις να γυρίσει, απλά συνέχισε. Αν αποδεκτείς το γεγονός και απλά χαθείς από τη ζωή της, τότε σκεφτόμενος µπροστά ένα µήνα ή και περισσότερο.. την στιγµή που εσύ θα βγαίνεις µε άλλες σέξι γυναίκες.. μόνο τότε µπορεί να σε δει µε άλλο µάτι και να επιστρέψει πίσω θέλοντας σε. Η ζήλια είναι ένα ΠΟΛΥ ∆ΥΝΑΤΟ αίσθηµα παρακίνησης για τις γυναίκες το οποίο συχνά µπορεί να κάνει µια γυναίκα να αλλάξει τελείως την άποψη της για σένα ακόµη και αν της είχες δείξει συµπεριφορά Απελπισµένου στο παρελθόν. Και ένα µυστικό: Μην προσπαθείς να το αλλάξεις. Απλά συνέχισε τη ζωή σου αποβάλλοντας το πάθος σου για αυτήν.

Από 'κεί και πέρα κάνεις εσύ ότι καταλαβαίνεις με δικιά σου ευθύνη.Κανόνισε να έρθεις και να μας πεις μετά ότι οι ιδέες μερικών δεν χρησίμεψαν και χειροτέρεψε η κατάσταση.Αλλά τόσο μαλάκας που είσαι αμφιβάλω αν μπορείς να τα κάνεις χειρότερα,θέλει προσπάθεια !
Αυτά παθαίνεις όταν τελιώνεις μια σχέση 5 χρόνων και δεν έχεις γνωρίσει καμία άλλη γυναίκα,είσαι σαν παρθένος.

Απλά πληροφοριακά ρωτάω, αυτά όλα τα συμπέρανες από προσωπική εμπειρία ή τα κατέβασες από την κορυφή του κεφαλιού σου, ή τα είδες αλλού.

GreeK)MartyR
30-05-2012, 09:31 PM
Εγω σου λεω να την γραψεις στα @@ σου ... ολες πορνες ειναι !!

υ.γ. Ξεκινα ξανα DotA ....

Dr)
30-05-2012, 09:38 PM
re file akou enan pou keei kardies ......eprepei na steileis to poli 4 minimata oxi 10 afou dn sou apanthse ....mallon brike allo ..

DeadManWalkin
30-05-2012, 09:41 PM
Απλά πληροφοριακά ρωτάω, αυτά όλα τα συμπέρανες από προσωπική εμπειρία ή τα κατέβασες από την κορυφή του κεφαλιού σου, ή τα είδες αλλού.

Τα πιο πολλά είναι ακριβώς όπως τα είπε, αν θέλεις να ρίξεις μια γυναίκα δεν το χειρίζεσαι το θέμα όπως ο φίλος μας στην προκειμένη περίπτωση. Πρέπει να βρείς μια μέση οδό ετσι ώστε να μην την έχεις '' υπερβολικά '' κοντά σου γιατί θα σε θεωρήσει φίλο και ούτε '' υπερβολικά'' μακρυά. Ουσιαστικά πρέπεει την μία να είσαι γλυκός μαζί της και να της φέρεσαι σαν να την γουστάρεις και την άλλη να απαντάς μετά απο ώρες στο μήνυμα της.

Όσο για το spoiler σου jokeraki εμένα μια μακροχρόνια σχέση με έκανε να καταλάβω την ψυχολογιά της γυναίκας και όταν βγήκα απο αυτήν την σχέση έκανα 4-5 σχέσεις στα καπάκια στην σειρά επειδή ακριβώς αυτή η σχέση μου δίδαξε πως πράττει μια γυναίκα και πως σκέφτεται, απλά ο φίλος μας έκανε το λάθος να δείξει πολύ νωρίς αυτό που ήθελε.

Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής μια φορά βρέθηκα σε αυτήν την θέση (του φίλου μας) και κατάφερα και την ανέτρεψα τα αποτελέσματα τελικώς ήταν μια ανούσια σχέση χωρίς πάθος η οποία ουσιαστικά υπήρξε λόγω του πληγωμένου αντρισμού μου και της ανάγκης μου να τον επουλώσω ''ρίχνοντας'' τελικά την γκόμενα. Όταν την έριξα συνειδητοποίησα τι παίχτηκε και οτι τελικά ήταν ένα ''κακό'' κυνήγι κιας νόμιζα οτι υπήρξε κάτι παραπάνω.

Megistos
30-05-2012, 09:42 PM
respect jokeraki respect
respect² ;)


Εγω σου λεω να την γραψεις στα @@ σου ... ολες πορνες ειναι !!

υ.γ. Ξεκινα ξανα DotA ....


Haha +1


filia kai malakies..

bEy0nDAnApIr0S
30-05-2012, 09:55 PM
Ποτε μην εξωτερικευετε συναισθήματα αν δεν "κάνετε" κάτι με μια κοπέλα.
Πάντα, άμα πεσετε σε αυτη την παγίδα είναι απο απίθανο εώς ακατόρθωτο να κερδίσετε την κοπέλα.

Α και κάτι άλλο. Γενικα απο πόσες κοπέλες έχεις εμπειρία. Δεν το λέω χλευαστικα.
Αν απαντήσεις Πές αλήθεια. Σιγα δεν σε ξέρει κανεις

DestroyerGr
30-05-2012, 10:02 PM
Ποτε μην εξωτερικευετε συναισθήματα αν δεν "κάνετε" κάτι με μια κοπέλα.
Πάντα, άμα πεσετε σε αυτη την παγίδα είναι απο απίθανο εώς ακατόρθωτο να κερδίσετε την κοπέλα.

Α και κάτι άλλο. Γενικα απο πόσες κοπέλες έχεις εμπειρία. Δεν το λέω χλευαστικα.
Αν απαντήσεις Πές αλήθεια. Σιγα δεν σε ξέρει κανεις
Άμα πει 20 τον πιστευουμε;

koita_th_ekana
30-05-2012, 10:02 PM
Ena einai to sigouro...oti den tha ti gamiseis pote!!

eisai polu paidi an oxi sthn pragmatikotita sto mualo....

Exw_7_rwges_0.0
30-05-2012, 10:12 PM
Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής μια φορά βρέθηκα σε αυτήν την θέση (του φίλου μας) και κατάφερα και την ανέτρεψα τα αποτελέσματα τελικώς ήταν μια ανούσια σχέση χωρίς πάθος η οποία ουσιαστικά υπήρξε λόγω του πληγωμένου αντρισμού μου και της ανάγκης μου να τον επουλώσω ''ρίχνοντας'' τελικά την γκόμενα. Όταν την έριξα συνειδητοποίησα τι παίχτηκε και οτι τελικά ήταν ένα ''κακό'' κυνήγι κιας νόμιζα οτι υπήρξε κάτι παραπάνω.
Molis mou gamises thn psixologia.As pw kai gw ton pono m se auto to thread.Prin apo 2 mines hmoun enas perifanos efivos pou den eixe faei pote xilopita.Etsi olo xara thn peftw se mia polh kontinh mou kopela(palaiotera filh mou) kai trow akiro.O re pousth lew ksana meta apo 1 mina (diladi prin apo enan mina) ths thn ksana peftw kai m dinei akiro ksana.NAI KSANA H PORNH.Alla akou ti mou eipe oxi akou.-exw kai eixa kai palaiwtera suneshmata gia sena(mou eipan oti palia me goustare) alla twra sen blepw san filo.Loipon 3 kai farmakerh an m ksanadwsei akiro ti na pw den peirazei.Alla an ginei kati 8a ginei mono kai mono apo ton egwismo m epidi htan h prwth pou mou erikse akiro(kai epidi einai mounara fisika).Elpizw na min ginei oti egine kai me sena :)

Capitan0
30-05-2012, 10:16 PM
Βιασε την να τελειωνουμε.Neeeeeeeeeeeeext

DeadManWalkin
30-05-2012, 10:18 PM
Molis mou gamises thn psixologia.As pw kai gw ton pono m se auto to thread.Prin apo 2 mines hmoun enas perifanos efivos pou den eixe faei pote xilopita.Etsi olo xara thn peftw se mia polh kontinh mou kopela(palaiotera filh mou) kai trow akiro.O re pousth lew ksana meta apo 1 mina (diladi prin apo enan mina) ths thn ksana peftw kai m dinei akiro ksana.NAI KSANA H PORNH.Alla akou ti mou eipe oxi akou.-exw kai eixa kai palaiwtera suneshmata gia sena(mou eipan oti palia me goustare) alla twra sen blepw san filo.Loipon 3 kai farmakerh an m ksanadwsei akiro ti na pw den peirazei.Alla an ginei kati 8a ginei mono kai mono apo ton egwismo m epidi htan h prwth pou mou erikse akiro(kai epidi einai mounara fisika).Elpizw na min ginei oti egine kai me sena :)

Το κακό στο να την πέσεις σε φίλη σου είναι οτι έχετε κοινές φίλες, εγώ στην δικιά μου περίπτωση την έριξα ρίχνοντας τις φίλες της, δηλαδή άρχισα να κάνω παρέα με 2-3 φίλες της χωρίς να έχω πονηρό σκοπό, απλά και μόνο για να τις κερδίσω μια απ'όλες της είπε οτι της αρέσω οπότε αμέσως άρχισε να ζηλεύει και έτσι έγινε οτι έγινε (εγώ δεν είχα καν τέτοιο σκοπό) απλά στόχευα στο να γίνομαι θέμα συζήτησης στις κουβέντες τους χωρίς καν να της στέλνω μηνύματα κτλ. Στην δικιά σου περίπτωση απ'οτι καταλαβαίνω έχετε ήδη κοινές παρέες οπότε δύσκολα θα γίνει κάτι ανάλογο, πρέπει να βρείς δικό σου τρόπο :)

Aderew
30-05-2012, 10:47 PM
δεν πρόκειται να σε δει ποτέ κάτι παραπάνω από μια ευχάριστη παρέα το πολύ των δυο ωρών! μην προσπαθήσεις να εκμεταλευτείς την κατάσταση θα φας τα μούτρα σου.

ps. μην πέφτεις χαμηλά τρέχοντας

Thread started άκου το παλικάρι ... τόσες κολόνες πηδάει και ξέρει. ;o

BTW οι μισοί που απάντησαν στο thread δεν έχουν ιδέα και είμαι σίγουρος πως googlaroun για να δώσουν μια ολοκληρωμένη απάντηση ώστε να φανούν γαμιάδες ;D ε; ε; ε; ε; ε; ρόμπα σας έκανα.

LedKashmir
30-05-2012, 11:08 PM
Την ειχα πατησει και γω ετσι με μια κοπελα που ηταν ιδιαιτερα φιλικη και την ειχα πει να βγουμε οι δυο μας και εφαγα πορτα... Απλα μετα καταλαβα οτι ηταν ιδιαιτερα κοινωνικη και φιλικη προς τους ανθρωπους και νομιζα οτι μπορει να ενιωθε διαφορετικα μαζι μου. Τελικα επειδη γουσταρα την παρεα της απεβαλα το παθος και σιγα σιγα γιναμε κανονικα φιλοι. ( βεβαια αμα δεν εβρισκα αλλη κοπελα δεν ξερω αμα θα ηταν φυσιολογικο αυτο). Δυστυχως αμα γουσταρεις τετοια κοπελα πρεπει να εισαι πολυ σιγουρος πρωτα για το τι γινεται γιατι την πατας ευκολα

jason_the_slate
30-05-2012, 11:14 PM
Thread started άκου το παλικάρι ... τόσες κολόνες πηδάει και ξέρει. ;o

BTW οι μισοί που απάντησαν στο thread δεν έχουν ιδέα και είμαι σίγουρος πως googlaroun για να δώσουν μια ολοκληρωμένη απάντηση ώστε να φανούν γαμιάδες ;D ε; ε; ε; ε; ε; ρόμπα σας έκανα.

gia pes mas esy pou exeis idea

DaRkWaLKeR
31-05-2012, 12:17 AM
Τα πιο πολλά είναι ακριβώς όπως τα είπε, αν θέλεις να ρίξεις μια γυναίκα δεν το χειρίζεσαι το θέμα όπως ο φίλος μας στην προκειμένη περίπτωση. Πρέπει να βρείς μια μέση οδό ετσι ώστε να μην την έχεις '' υπερβολικά '' κοντά σου γιατί θα σε θεωρήσει φίλο και ούτε '' υπερβολικά'' μακρυά. Ουσιαστικά πρέπεει την μία να είσαι γλυκός μαζί της και να της φέρεσαι σαν να την γουστάρεις και την άλλη να απαντάς μετά απο ώρες στο μήνυμα της.

Όσο για το spoiler σου jokeraki εμένα μια μακροχρόνια σχέση με έκανε να καταλάβω την ψυχολογιά της γυναίκας και όταν βγήκα απο αυτήν την σχέση έκανα 4-5 σχέσεις στα καπάκια στην σειρά επειδή ακριβώς αυτή η σχέση μου δίδαξε πως πράττει μια γυναίκα και πως σκέφτεται, απλά ο φίλος μας έκανε το λάθος να δείξει πολύ νωρίς αυτό που ήθελε.

Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής μια φορά βρέθηκα σε αυτήν την θέση (του φίλου μας) και κατάφερα και την ανέτρεψα τα αποτελέσματα τελικώς ήταν μια ανούσια σχέση χωρίς πάθος η οποία ουσιαστικά υπήρξε λόγω του πληγωμένου αντρισμού μου και της ανάγκης μου να τον επουλώσω ''ρίχνοντας'' τελικά την γκόμενα. Όταν την έριξα συνειδητοποίησα τι παίχτηκε και οτι τελικά ήταν ένα ''κακό'' κυνήγι κιας νόμιζα οτι υπήρξε κάτι παραπάνω.


Το κακό στο να την πέσεις σε φίλη σου είναι οτι έχετε κοινές φίλες, εγώ στην δικιά μου περίπτωση την έριξα ρίχνοντας τις φίλες της, δηλαδή άρχισα να κάνω παρέα με 2-3 φίλες της χωρίς να έχω πονηρό σκοπό, απλά και μόνο για να τις κερδίσω μια απ'όλες της είπε οτι της αρέσω οπότε αμέσως άρχισε να ζηλεύει και έτσι έγινε οτι έγινε (εγώ δεν είχα καν τέτοιο σκοπό) απλά στόχευα στο να γίνομαι θέμα συζήτησης στις κουβέντες τους χωρίς καν να της στέλνω μηνύματα κτλ. Στην δικιά σου περίπτωση απ'οτι καταλαβαίνω έχετε ήδη κοινές παρέες οπότε δύσκολα θα γίνει κάτι ανάλογο, πρέπει να βρείς δικό σου τρόπο :)

Ποιος είσαι ρε πούστη μου ο kazanova είσαι.....;

DeadManWalkin
31-05-2012, 12:28 AM
Ποιος είσαι ρε πούστη μου ο kazanova είσαι.....;

.... Όχι απλά είμαι 21 χρόνών και για να ξέρω 5 πράματα έχω φάει χιλόπιτες και άκυρα αμα δεν πάθεις δεν θα μάθεις.

Ballares
31-05-2012, 01:03 AM
Ερε τι βλεπουνε τα ματια μου σε αυτα τα forum.Γαμω το holywood και τις μαλακιες που καθεστε και βλεπετε.Πρωτα ητανε ο Νικολας ο Κειτζ με τη Μεγκ Ραυν στην πολη των αγγελων ,βγηκε και μετα το twillight και τα απογαμησε.Ταινιες ειναι μαγκες,μην τα πιστευετε!!!Εμ σας ταλεγα κοψτε τη dota γιατι δε βλεπω να γαματε ουτε στα 30.
Ρε αδερφε αν καταλαβα καλα τη γουσταρεις απτην αρχη της χρονιας και της ζητησες το τηλεφωνο της λιγο πριν τελειωσει η χρονια???Με στεναχωρεις ...
Νταξ τα'κανες θαλασσα με τα μηνυματα,και με αναγκαζεις να συμφωνησω με τον Jensen.Βαλε τον εγωισμο σου και την περηφανια σου πανω απολα μπας και το σωσεις λιγο.
Μην ξεχνας εισαι αντρας και εχεις 2 παπαρια 5 κιλα το ενα.Συμμαζεψου.Επειδη σε κοβω και ευαισθητο οτι και αν κανεις μην κλαψεις ποτε μπροστα της και πιπες τετοιες.Αυτα τα friend zones πως τα λετε ειναι μαλακιες."Φιλοι φιλοι σε γαμω μες το τριφυλι".Ευκολα το γυρνας αυτο αν εχεις ορεξη να το παιξεις λιγο.Προσωπικα τα χω κοψει αυτα εδω και καμια 10αρια χρονια γιατι βαριεμαι να προσποιουμε αλλα εσυ νεος εισαι μπορει να σαρεσει κιολας.
Δε θα στο παιξω γαμικουλας και ετσι,δεν ειμαι αλλα πανω απολα βαζω την περηφανια μου και να πω την αληθεια δε μπορω να πω οτι εχω χασει μεχρι τωρα.Αλλα και να χω χασει παλι στα παπαρια μου,εγω να μαι καλα με τον εαυτο μου και τα αλλα γινονται.Σου προτεινω να κανεις το ιδιο αν μπορεις.Αντε παρε τους φιλους σου και πανε πιες καμια μπουκαλα ουισκακι να στανιαρεις.Καλοκαιρι ερχεται κανονισε διακοπουλες και θα τα ξεχασεις ολα.

Jokeraki bro να μου στειλεις το κινητο σου αν παθω καμια ζημια να σε παρω να με ηρεμησεις.Εισαι πολυ μπροστα.Γραψε κανα βιβλιο ή τουλαχιστον ξεκινα να ασχολεισε με την ψυχολογια.Θα βγαλεις πολλα λεφτα αν γινεις ψυχαναλυτης.(Αν υπαρχει Ελλαδα μεχρι τοτε).

Αρε που ειναι οι παλιες καλες εποχες, Δε γουσταρεις κυρια μου????Μπαμ ροπαλια στο κεφαλι τραβηγμα απο τα μαλλια και στη σπηλια μεσα.ΑΑΑααχχχχχχ

Αυτα.

Κουραγιο!

jimkills
31-05-2012, 01:20 AM
Αρε που ειναι οι παλιες καλες εποχες, Δε γουσταρεις κυρια μου????Μπαμ ροπαλια στο κεφαλι τραβηγμα απο τα μαλλια και στη σπηλια μεσα.ΑΑΑααχχχχχχ

ααχαχαχαχααχαχαχχααχ

MaChELaS
31-05-2012, 01:25 AM
Ελα λιγο πολυ ολοι το εχουμε παθει αυτο!

Η μονη λυση ειναι υπομονη. Καποια στιγμη θα σκεφτεις οτι δεν αξιζει να χανεις τον χρονο σου για κατι που δεν μπορεις να κατορθωσεις και θα την βγαλεις απο το μυαλο σου.

greek_soldier
31-05-2012, 01:27 AM
Ego sti 8esi sou pote de 8a to kana auto.. 8a tis estelna minima na pame gia kafe kai 8a tis ta elega ola apo konta! Einai ntroph na milas apo to thlefwno les kai eisai 15 xronon! Epeidi exo vre8ei se sxedon idia katastasi( dladi na m exei pei oti me vlepei sa filo kai oti 8elei apla na minoume filoi) ego tis apantisa ( 8a se parakalousa poly na min m ksanasteileis mnma dioti me ka8e munima sou pligonome..Kseka8arises tin 8esi sou, kseka8arisa tin dikia m, ase me na se kseperaso oso pio grigora mporw.. se parakalw..) H kopela me pire thlefwno kai itan vourkomeni, tin akouga... kai meta apo kana duo meres m steile mnma kai m leei kateva eimai kato apo to spiti soy.. katevika, faso8ikame.. h sxesh mas kratise 1.5 xrono! Ego imoyn tuxeros omos gt m lege oti katalave oti mono ego tn agapousa pragmatika kai oti oloi oi proin tis tin eixan apla gia to krevati.. imoyn tuxeroulhs... :)

DaRkWaLKeR
31-05-2012, 01:27 AM
Ερε τι βλεπουνε τα ματια μου σε αυτα τα forum.Γαμω το holywood και τις μαλακιες που καθεστε και βλεπετε.Πρωτα ητανε ο Νικολας ο Κειτζ με τη Μεγκ Ραυν στην πολη των αγγελων ,βγηκε και μετα το twillight και τα απογαμησε.Ταινιες ειναι μαγκες,μην τα πιστευετε!!!Εμ σας ταλεγα κοψτε τη dota γιατι δε βλεπω να γαματε ουτε στα 30.
Ρε αδερφε αν καταλαβα καλα τη γουσταρεις απτην αρχη της χρονιας και της ζητησες το τηλεφωνο της λιγο πριν τελειωσει η χρονια???Με στεναχωρεις ...
Νταξ τα'κανες θαλασσα με τα μηνυματα,και με αναγκαζεις να συμφωνησω με τον Jensen.Βαλε τον εγωισμο σου και την περηφανια σου πανω απολα μπας και το σωσεις λιγο.
Μην ξεχνας εισαι αντρας και εχεις 2 παπαρια 5 κιλα το ενα.Συμμαζεψου.Επειδη σε κοβω και ευαισθητο οτι και αν κανεις μην κλαψεις ποτε μπροστα της και πιπες τετοιες.Αυτα τα friend zones πως τα λετε ειναι μαλακιες."Φιλοι φιλοι σε γαμω μες το τριφυλι".Ευκολα το γυρνας αυτο αν εχεις ορεξη να το παιξεις λιγο.Προσωπικα τα χω κοψει αυτα εδω και καμια 10αρια χρονια γιατι βαριεμαι να προσποιουμε αλλα εσυ νεος εισαι μπορει να σαρεσει κιολας.
Δε θα στο παιξω γαμικουλας και ετσι,δεν ειμαι αλλα πανω απολα βαζω την περηφανια μου και να πω την αληθεια δε μπορω να πω οτι εχω χασει μεχρι τωρα.Αλλα και να χω χασει παλι στα παπαρια μου,εγω να μαι καλα με τον εαυτο μου και τα αλλα γινονται.Σου προτεινω να κανεις το ιδιο αν μπορεις.Αντε παρε τους φιλους σου και πανε πιες καμια μπουκαλα ουισκακι να στανιαρεις.Καλοκαιρι ερχεται κανονισε διακοπουλες και θα τα ξεχασεις ολα.

Jokeraki bro να μου στειλεις το κινητο σου αν παθω καμια ζημια να σε παρω να με ηρεμησεις.Εισαι πολυ μπροστα.Γραψε κανα βιβλιο ή τουλαχιστον ξεκινα να ασχολεισε με την ψυχολογια.Θα βγαλεις πολλα λεφτα αν γινεις ψυχαναλυτης.(Αν υπαρχει Ελλαδα μεχρι τοτε).

Αρε που ειναι οι παλιες καλες εποχες, Δε γουσταρεις κυρια μου????Μπαμ ροπαλια στο κεφαλι τραβηγμα απο τα μαλλια και στη σπηλια μεσα.ΑΑΑααχχχχχχ

Αυτα.

Κουραγιο!

Lol you made my day!

And my signature!

jason_the_slate
31-05-2012, 01:28 AM
Lol you made my day!

And my signature!
esy dn dineis aurio?

DaRkWaLKeR
31-05-2012, 01:28 AM
esy dn dineis aurio?

Δίνω.. :)

Mana.Steile.Fai
31-05-2012, 01:33 AM
Kerna tis ena mpafo... kai pida tin ews prwias!!!

Giatimporw
31-05-2012, 01:34 AM
egw exw na pw to akolou8w abusos h psuxi ths gunaikas.....merikes fores kai emeis file mou blepoume auto pou 8eloume eno den uparxi tpt ston orizonta....oloi twra lene filoi gia panta pipes.. to ena to allo oloi 3afnika giname Antres epidi to grafi kapoios allos pesiteuw poli apo edw mesa to blepoun kai lene enta3i oloi exoume kani thn malakia na kanoume mia kopela pou goustara fili mas ....alla ok (alh8ini istoria) kai min me pite oti oloi eseis pou to paizete gamiades twra sto threat tou paidiou kai kritikarete aberta.....den exete kani mia kopela pou goustarate fili sas..... ON topic ena la8os ekanes opws to exoume kanoi oloi mas skedon thn ekanes filoi sou ....:/


P.S molis oi perisoteroi 8ato diabasete auto 8a arxisete....to spam... kai to trolling

Tr1Kal1n0S
31-05-2012, 01:36 AM
Thread started άκου το παλικάρι ... τόσες κολόνες πηδάει και ξέρει. ;o

BTW οι μισοί που απάντησαν στο thread δεν έχουν ιδέα και είμαι σίγουρος πως googlaroun για να δώσουν μια ολοκληρωμένη απάντηση ώστε να φανούν γαμιάδες ;D ε; ε; ε; ε; ε; ρόμπα σας έκανα.

Οντως σαν πολλοι Θανοι Ασκητες μαζευτηκαμε.Αντε πισω στο Μαρακι τωρα...

ThunDeR_BoY
31-05-2012, 01:36 AM
Kerna tis ena mpafo... kai pida tin ews prwias!!!

lol

K[a]ne
31-05-2012, 02:41 AM
Θα τα πω όσο πιο σύντομα μπορώ.

Γενικά είναι τραγικά δύσκολο να βγεις από το friendzone. Ξεχασέ το.
Πρέπει να διαλέξεις. Αν είναι όντως καλή κοπέλα και θες να μείνεις φίλος μαζί της και να έχεις μια καλή φίλη αλλά μπορείς να διαχωρίσεις τα συναισθήματά σου τότε οκ.
Αλλιώς όπως είπες κι εσύ ο ίδιος μη της ξαναμιλήσεις ποτέ καλύτερα γιατί θα βασανίζεστε και οι δύο και πίστεψέ με ΠΟΤΕ δε θα γίνει κάτι καλύτερο.

Πέραν αυτού, όπως λέει και ο Mystery, "Attraction is not a choice." (Η έλξη δεν είναι επιλογή.)
Μια τόσο παθητική στάση δε πιάνει ποτέ. Ίσα ίσα σε κάνει να φαίνεσαι πολύ αδύναμος χαρακτήρας και όχι ρομαντικός όπως νομίζουμε εμείς οι άντρες. Οι ρομαντισμοί έρχονται αν θες ΑΦΟΥ σιγουρευτείς ότι συμμερίζεται ό,τι αισθάνεσαι.

Προσπάθησε να είσαι πιο ενεργητικός και να έχεις περισσότερη αυτοπεποίθηση και εμπιστοσύνη στον εαυτό σου.

Αν τα πας καλά με τα αγγλικά σου συστήνω ανεπιφύλακτα να κατεβάσεις ένα torrent που κυκλοφορεί με τίτλο "Swinggcat Audio Course". Είναι από τα καλύτερα podcasts για αυτοπεποίθηση στις σχέσεις (μιλάω για σοβαρή δουλειά όχι "cosmopolitan" φάση) χωρίς να φτάνει σε επίπεδα ψωνίσματος. (Προφανώς δεν απευθύνεται σε άτομα που το έχουν ήδη ή που είναι ψωνισμένοι ήδη.)

Δε προσπαθώ να το παίξω έξυπνος. Ίσα ίσα κι εγώ στα 22 μου κάτι τέτοια έκανα με ποιηματάκια, σημειωματάκια, κλπ.

Τέλος ελπίζω απλά να μη trollάρεις! :P

Don_Kavlwn
31-05-2012, 02:47 AM
Eilikrina file den pistevw oti ta egrapses auta..an sumperiferthikes etsi pare kalami kai mpetonia..tha sou xreiastoun sigoura..

FireFistAce)
31-05-2012, 03:27 AM
Sry file den adeksa


http://www.youtube.com/watch?v=OSwsJtSfyXU

Lil Bill
31-05-2012, 04:07 AM
Προβληματική κατάσταση και σίγουρα δεν την εκθέτεις εδώ...Λάθος το μέρος....και στα SUPPORT κιόλας?!!!?????????Να βάλουμε και Γυναικοδουλειά Staff Members!

Dimtse
31-05-2012, 04:11 AM
Βιασε την να τελειωνουμε.Neeeeeeeeeeeeext +1
Μπορείς επίσης να τη σκοτώσεις και να τη βαλσαμώσεις.Νεκροφιλία ftw
You are on the hook. Είσαι το σίγουρο που θέλει πάντα να έχει αλλά πάντα θα βρίσκει κάτι άλλο καλύτερο (σύμφωνα με εκείνη) και εσύ πάντα θα είσαι στην αναμονή.
Επίσης, κάτι βασικό για την κατάσταση σου, ΜΗΝ παρερμηνεύεις το κάθε μνμ. Σου στειλε μια μπούρδα για φιλίες που την προηγούμενη μέρα μπορεί και να την είχε status στο fb της. Δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να ζήσει χωρίς εσένα...
Δεν σημαίνει τίποτα αν θες την άποψή μου. Απλά είπε κάτι για να μειώσει και τη δική της αμηχανία. Μην νομίζεις πως μόνο εσύ ένιωσες άβολα με τις αηδίες που τις έστειλες.

Σόρρυ, αλλά έπεσες με τα μούτρα.. Θα είσαι γιαυτήν το άτομο που μόλις πήρε το τηλέφωνο της, της έστειλε μνμ την Φεγγαροντυμένη. Αν το συνεχίσεις και δεν κάνεις ότι λένε όλοι οι παραπάνω, πολύ πιθανό να σου στείλει και κάποιο μνμ που να ξεπερνάει το απλά φιλικό επίπεδο της σχέσης σας, να "πετάξεις" σαν καλός χαζός από τη χαρά σου, μέχρι να συνειδητοποιήσεις ότι και πάλι δεν εννοεί κάτι.

ΚΡΑΤΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ. Ίσως μια μέρα. Τώρα με τίποτα.

1vs6
31-05-2012, 04:41 AM
to post mou den nomizw na aresei oute se esena oute se pollous edw mesa...apla na kses oti gia to kalo sou ta lew kai as stenaxwretheis
loipon : as arxisw apo tin arxi
to megalytero lathos den itan pws milises stin kopela alla to oti ta postares mymgn!Giati panda milaw me stoixeia/noumera ktlp pisteyw 60~80% eftege aytos pou se parotrine kai to ypoloipo fysika esy!Ennow oti an kai aytos itan "athwos" kai nomize oti o kosmos exei oreksi na se boithisei kai na se symboulepsei exontas kai tis gnwseis tote ftaiei se ena kommati koda stin mesi kai allo toso esy pou ton akouses.....an se parotrine gia na gelasei kai na se kanei rezili sto mymgn kserwntas oti eisai "arxarios" se tetoia themata tote oi eythynes gia ayto to post opws katalabaineis tinoun kata poly yper tou........
monos sou to les:

Αν και δεν περιμένω αρκετές σοβαρές απαντήσεις θα σας πω την ιστορία μου

Ξέρω ότι δεν σας ενδιαφέρει και ίσως 8 στους 10 να με κατακρίνετε/ειρωνευτείτε/trollarete.Βe my guest.Εμένα με ενδιαφέρουν μόνο πραγματικές απόψεις και τι πιστεύει ο καθένας σας ξεχωριστά ώστε να έχω μια ολοκληρωμένη εικόνα.
apla to thewrw teleiws lathos to post sou.....oxi mono den tha se boithisei kaneis....tha akouseis elaxistes apantiseis swstes kai gia to kalo sou.....ginese kai rezili.....tha skeftese dota exw stamatisei den me noiazoun aytoi sto mymgn.....alla ti na sou pw thema aksioprepeias to lew egw...se ena topic pou einai mono gia trolling to na postareis sobara themata pou se aforoun kai na ta diabazei o kathe pikramenos pou thelei na trollarei=katastrofi....ase pou kai oreksi na eixan oloi,gnwseis,ebiria kai oti allo apaititai gia na se kateythinoun swsta me toses apantiseis (blepeis sto offtopic posoi apandane an anoikseis thread) den tha bgaleis akri kai den tha kses ti na apofasiseis....kai lew an oloi thelan odws na se boithisoun kai kseroun oxi twra pou bainoun gia na trollaroun kai na to paiksoun kapoioi...
entaksi an isxyei kai ayto (oxi oi misoi estw kai mikro pososto)

BTW οι μισοί που απάντησαν στο thread δεν έχουν ιδέα και είμαι σίγουρος πως googlaroun για να δώσουν μια ολοκληρωμένη απάντηση ώστε να φανούν γαμιάδες
tote .....katalabaineis elpizw pou apeythinese!!
kalytera na to syzitouses me 2,3,4 atoma pou ebisteyese & pou kses oti oti sou poun tha to poun gia to kalo sou para ayto....etsi mono ton eayto sou ektheteis an den to katalabaineis....

oso gia ayta pou eipes gia tin kopela......egw den tha ta krinw opws kapoioi pou lene

Eilikrina file den pistevw oti ta egrapses auta..an sumperiferthikes etsi pare kalami kai mpetonia..tha sou xreiastoun sigoura..
giati to na mideniseis enan anthrwpo pou blepeis oti den exei gnwsi epi tou thematos kai na tou katastrepseis tin psixologia den ofelei pouthena.....gia ayto sas parakalw kai oi ypoloipoi tetoia sxoleia na eklipsoun oso ginete...
kaneis den genithike kserwntas....kai oloi tha kanoun lathoi

apla to mono pou exw na sou pw einai oti den zeis se taineia...oi kopeles gomenizoun apo ta 14 exoun psonistei arketes alles einai pligomenes.....dyskola tha breis...kai thelei prosarmogi analoga me tin kopela i methodos pesimatos.....kai fysika prepei na dikseis oti exeis kapoies a ebiries kai as einai kai psemata
ektos oti tin ferneis se dyskoli thesi,borei na se koroideyei me ayta pou stelneis kai xiliadyo alla katalabainei oti exeis 0 ebiries ston tomea...kai ayto fysika leitourgei poly kata sou...

to post to kana gia 2 logous
gia na sou deiksw oti ekanes megalo lathos pou ta postares mymgn ola ayta
kai gia na sou pw to 2)
den to kana gia na se symbouleywsw pws na tin rikseis ktlp....apla ekana mia mikri anafora peri tou thematos mono ta basika......den exw logo na to paiksw kapoios k oloi oi alloi pisteyw tha se boithisoun na ksekoliseis i na tin rikseis

2)

Με αυτό το μήνυμα δηλαδή, μου ξεκαθάρισε ότι δεν ήθελε να προχωρήσει η κατάσταση μεταξύ μας και έτσι εγώ της έστειλα το ακόλουθο SMS (για να της πω αντίο), «Ευχαριστώ που μου απάντησες. Ελπίζω να έχεις μια ευτυχισμένη ζωή και σε ευχαριστώ για όλα όσα μου έμαθες, γιατι μου έμαθες πολλά!». Μετά από αυτό, αν και δεν περίμενα καμία απάντηση της, μετά από λίγο μου έστειλε, «Πραγματικά είσαι πολύ καλός φίλος. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. Καλές διακοπές και λυπάμαι αν σε έκανα να νιώσεις άσχημα ».

Τότε εγώ δεν της απάντησα ξανά πίσω. Μετά από 2 μέρες μου έστειλε το πιο κάτω μήνυμα, το οποίο με σύγχυσε τελείως.. «*****************…. Οι ΦΙΛΟΙ είναι σαν τα αστέρια… μπορεί να µην τους βλέπεις πάντα αλλά ξέρεις ότι ΠΑΝΤΑ βρίσκονται εκεί!!!»

eiste sobaroi osoi grapsate gia friend list ktlp thelete na mou peite twra??
oi filoi einai gia na noiazontai,na boithoun ktlp
edw diabasa kiolas einai dyskolo otan exeis koines parees na tin peseis kai na min eisai filos tis
i egw eimai blakas kai katalabainw oti na nai i diabazoume allo post i eseis kanete lathos!!
sobara twra pisteyete oti epeidi eipe i kopela

Πραγματικά είσαι πολύ καλός φίλος. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. Καλές διακοπές και λυπάμαι αν σε έκανα να νιώσεις άσχημα
eginan kai kollitoi??
ti kales diakopes??an itan fili sou den tha ithele na bgeite i na milisete genikws?
gia na sou leei kales diakopes symainei ade tou xronou ksanamilame kai an
egw pisteyw oti live elaxista na exete milisei kai me to pou pires to kinito tis ta katestrepses ola
na pw oti bgenate,milagate syxna,eixate koines parees,estw eixate mia a ebistosyni ok dyskolo na tin thes
alla mia pou milagate mia fora sto toso kai sou leei kales diakopes ....na pw oti tha tin eblepes syxna to kalokairi ok..dyskola ta pragmata....egw aporw pws tin thewreis fili sou mono k mono epeidi sou esteile ayto kai pws kai oi ypoloipoi milane gia filies!!!
kai pisteyw malista oti ayto to teleytaio pou exw se [SPOILER] sto steile kathara giati katalabe oti den exeis ebiries,pligwthikes ktlp

to kalytero gia sena padws tha itan na tin ksexaseis.....ola mesa sto myalo sou einai....koita na ftaseis se symeio na tin blepeis kai na min sou aresei.....min sou meinei kai kana apothimeno......koitakse na deis pws tin paiftoun oi alloi ktlp ti psaxnoun oi kopeles na anathewriseis tis texnikes poliorkias....giati pragmatika den nomizw etsi na exeis apotelesma

fysika an eisai apo tous gnwstous tis nol kai trollareis gia plaka eisai aplws gia ton peo....
kali synexeia kai min me kraksete oloi gia to kalo tou ta lew

Don_Kavlwn
31-05-2012, 04:55 AM
Sry gia to prohgoumeno post me to kalami alla den kratithika file mou..Den uparxei filia anamesa se antra kai gunaika..einai anwmalia auto..Sto katw katw pes ths afou eimaste filoi ela na koimithoume mazi..

leav
31-05-2012, 05:16 AM
u failed dude..ποτε δεν γραφεις τετοια

KinG_oF_N00bs
31-05-2012, 05:17 AM
Άγγελε,γνωριζόμαστε αρκετό καιρό.Έχουμε να τα πούμε 8 μήνες βέβαια(λογικό λόγω των δουλειών μας και διαβασμάτων).Αλλά ρε φίλε είσαι μεγάλος ΜΑΛΑΚΑΣ,δεν θα αναλύσω το γιατί εδώ πέρα αλλά όποτε θες μπορούμε να πάμε έξω για καφέ να τα πούμε.Mαλάκαρε.
Θα σου πω 2 3 πραματάκια για το 'πρόβλημα' σου και ελπίζω να καταλάβεις τι θα πω και γιατί !
(έχω ξεκινήσει ήδη να γράφω αλλά επειδή αργώ ήθελα να σε βρίσω πολύ και δεν κρατήθηκα ;/ )



xa0x0a0xax0a0x0ax!!!!


ontopic!file h symvoulh mou einai mia...

VRES ALLH!!!

kai allh fora oti einai na peis na to les apo konta kai oxi apo sms.oi gynaikes goustaroune na epivallesai kai polles fores akoma kai me to zori.
akoume pou sou lew...
adrika pragmata kai pote mh tis afhneis na skeftontai kai poly gt einai zwa.afta.bb

ZouIander
31-05-2012, 06:11 AM
Mia einai i lusi

http://1.bp.blogspot.com/-ey9XbWN6vhA/Tsoe2u2AdAI/AAAAAAAABMQ/q4aGryhoOhs/s1600/chloroform.jpg

C0uP_d3_GrAcE
31-05-2012, 07:43 AM
Καλημερα και απο εμενα,

Το παιδι, μπορει να αισθανεται πραγματα για την κοπελα! Δεν πρεπει να του λεμε ασχετα παρα μονο πραγματα κοντα στο θεμα του!
Αγαπητε Αγγελε, δεν θα κατσω να σου πω τι κανει η γυναικα ή τι δεν κανει ή πως αγαπαει κτλ κτλ. ΟΟΟΛΑ αυτα θα μεινουν για μας αγνωστα, οπως εμειναν και για τον ιδιο τον Θεο καποτε με τη πρωτη γυναικα! Φαντασου! Κατανοω κατα πολυ την ολη σου ψυχολογικη κατασταση, τον τροπο ομως με τον οποιο επελεξες να προχωρησεις στην προβολη/εκδηλωση των συναισθηματων σου δεν τον θεωρω σωστο! Θα μπορουσες να περιμενεις να δεις και τη δικη της επιθυμια ή οχι! Θα μπορουσες να της το πεις εστω απο κοντα! Και στην τελικη, θα μπορουσες απλα να μην στειλεις αυτα τα συνεχομενα μυνηματα, γιατι στα ματια της φαινεσαι απελπισμενος! Απελπισμενος για μια ψυχη που δεν σε βλεπει ερωτικα αλλα φιλικα, ειναι για μας κατι πολυ θλιβερο οταν το νιωθουμε! Για μια γυναικα ομως, ειναι απλως μια φτηνη δικαιολογια και μετα απο αυτη συνεχιζει κανονικοτατα χωρις σκεψεις, ενοχες και διλληματα!
Εγω, θα σου προτεινα να κανεις την καρδια σου πετρα και να μην ξαναασχοληθεις μαζι της! Γιατι? Πρωτον και σημαντικοτερο για σενα τον ιδιο και για τον εγωισμο σου! Δευτερον, για αυτη η οποια ειμαι σιγουρος πως θα ενοχλειται αν την ενοχλεις και σαν γυναικα σε τετοια περιπτωση μπορει να σου κανει πραγματα "πονηρα" που θα σε διαλυσουν συναισθηματικα (τα εχω δει ολα) Τριτον, απλα να τη διαγραψεις απο το μυαλο σου αλλα και απο τη καρδια σου! Δεν αξιζει απλα ποναει! Δεν εισαι ο μοναδικος με τετοια περιπτωση! Υπομονη και το "καλο" θα βρεθει μπροστα σου χωρις να το θες και να το περιμενεις!

Υ.Γ Μην τυχον κανεις παρεα μαζι της! Καλυτερα να μην λετε ουτε ενα γεια παρα να ειστε φιλοι! Αυτη η φιλια δεν θα ειναι τιποτε αλλο απο μια αυταπατη μιας προσωρινης ευδαιμονιας!

Εντελως φιλικα,

Kameni_Pitsoula
31-05-2012, 08:00 AM
GT den tis edi3es oti tin thes apo tin arxi...Itheles filikes sizitiseis sto kinito tora lousta opos ta ekanes xD ....Na 3es otan mplekeis me files kai agapes diskola ta pragamta....:( aplos ekanes megali blakia.....telos gnomi mou einai na pas na tin breis apo konta na tin bgaleis gia kana kafe kai na ta peite ola ekei...pisteuo apo konta tha ta pate kalitera....

bEy0nDAnApIr0S
31-05-2012, 08:02 AM
Ωραία μιας και η σοβαρότητα θεωρείτε πεπερασμενη ας πω την μαλακια μου, μιας και μόλις τελείωσα γεωμετρία.
Λοιπόν go solo mid husk με τρίτο stats και γαμα αυτο το sf που θα έχεις απέναντι.
Θα σου πω εγω πως θα το ξεχάσεις ΟΤΑ. Θα έχεις domi armlet treads στο 13.
Αααα ξεκινά με 4 gauntlets έτσι για να είσαι το κρατήσεις ζωντανό και μέσα στη φάση.

kAvLoMiRiS
31-05-2012, 08:03 AM
File...pera apo Ts malakies Apofasis na Miliso Sovara gia mia fora kai ego .

Kane OTi Pisteveis esy tora to ti leei to kathe katestrameno-malakismeno-*****gios-Kouvas-Kremidi-Aggouri-Ntomata-Skoupidaras-Skoupidi-Parlapipas Mi ts vlepeis kan Gnorizoume Oloi pos eisai Uber tous kai apla Zilevoun.

Eixa erthei kai ego Prosfata se mia Sxedon katastasi kai tora apla eimaste Filoi Ligo duskolo stn arxi na To sinithisis alla....To sinithizis de Mporeis na kaneis allios tora an Den Mporeis na to kaneis auto kalitera na ts peis De Mporo na eimai Filos sou an theleis na eimaste kati parapano Kalos! De alios De Mporoume na eimaste mazi Esto kai san Filoi Alla na ksereis Pos panta tha eimai Dipla sou gia oti xriastis!

Megistos
31-05-2012, 08:33 AM
Etsi mou irthe twra pou diavazw tosi wra..!
Mas eipes ton pono sou se ola ta diestremena miala s' auto to forum!!
Giati kalitera den eixes rwtisei prin kaneis tin kinisi!? :@
na se voithouse o psixologos mas aka jokeraki

Aderew
31-05-2012, 09:43 AM
ne;870152']
Δε προσπαθώ να το παίξω έξυπνος. Ίσα ίσα κι εγώ στα 22 μου κάτι τέτοια έκανα με ποιηματάκια, σημειωματάκια, κλπ.


http://files.ccargentina.webnode.com.ar/200000023-4b0424b7a4/tumblr_lmn379K8Nx1qafrh6.jpg

ETS.LuNaCy
31-05-2012, 09:51 AM
Για να καταλάβω, έχεις πρόβλημα με μια κοπέλα και έρχεσαι και το γράφεις εδώ?
(Εγώ ευτυχώς βρήκα τον BBB. που με αγαπάει και τον αγαπάω και δεν ασχολούμαι άλλο με γυναίκες)

DaRkShInEsS
31-05-2012, 10:02 AM
Που χαθηκες βρε VOODOOLOVEE ? ;)

Κοιτα , κατ'αρχας εκανες μαλακια που της τα ειπες ολα αυτα με μηνυματα ! Για Ονομα του Θεου ρε απο το κινητο ? 10χρονο εισαι ?
Επρεπε να της πεις να βγειτε καμια βολτα , cinema , cafe κατι τελος παντων και να τη γνωρισεις καλυτερα και να δημιουργησετε ενα bond.Μετα εσυ με το τροπο σου επρεπε να της πεις αυτα που θες , αλλα μην της δωσεις και τη καρδια σου.

Μπορει να γινει κατι μαζι της αλλα αυτο εξαρτατε μονο απο σενα και απο κανεναν αλλο , αμα ξες που μενει η που συχναζει , να της μιλησεις η να τη παρεις τηλεφωνο.Οπως ειπαν ολοι οι αλλοι φανηκες απελπισμενος για αυτην και ηταν ενα μεγαλο μειον για σενα ...
Να ξες οι γυναικες ψαχνουν μυστηρια και ενδιαφεροντα ατομα , ( αυτο ισχυει και για τις λεσβιες ) και βλεπουν περισσοτερο το χαρακτηρα και οχι την ομορφια σε περιπτωση που εισαι λιγο ασχημουλης , αν και σε θυμαμαι πριν 1-2 χρονια στο fb ησουν τριχωτουλης :P

Σχετικα με αυτα που ειπε ο jokerakis , συμφωνω εν μερει αλλα οχι σε ολα , γιατι δεν ειναι ολες ιδιες.
Αντε και καλη επιτυχια , αρκει να μη μασησεις και σε πιασει η κοιλια σου :)

Capitan0
31-05-2012, 10:12 AM
Aκομα να την βιασεις??

Αλγοριθμος Βιασμος
Για ι απο 1 μεχρι 100
Εμφανισε ι !ι οι βιασμοι που θα της ριξεις
Τελος_Επαναληψης
Τελος Βιασμος

ETS.LuNaCy
31-05-2012, 10:18 AM
Aκομα να την βιασεις??

Αλγοριθμος Βιασμος
Για ι απο 1 μεχρι 100
Εμφανισε ι !ι οι βιασμοι που θα της ριξεις
Τελος_Επαναληψης
Τελος Βιασμος

τετοια κανε αυριο να δεις τι θα παρεις ασχετε

Capitan0
31-05-2012, 10:22 AM
τετοια κανε αυριο να δεις τι θα παρεις ασχετε
Διορθωσε με δασκαλε!

Pro.GiaGia
31-05-2012, 10:43 AM
pragmatika me gurnaei o egkefalos otan mou lene: 8elw na eimaste mono filoi..

Capitan0
31-05-2012, 10:51 AM
pragmatika me gurnaei o egkefalos otan mou lene: 8elw na eimaste mono filoi..
Kαι εμενα.Αλλα σκεψου αν μεινεις με αυτη φιλη μπορει να πηδηξεις την φιλη της..οποτε!

SapioMoustaki
31-05-2012, 10:51 AM
pou tin vrikes mwre kai ec? entaksi isoun ligo apotomos stin arxi logiko einai... alla piastis tin sizitisi... kai rwta tin apla kai logika GIATI DEN PROSPA8EIS? i den se vlepei san filo kai se exei xesmeno kai apla ksexna tin giati den tis areseis... i se vlepei san filo kai tis aresseis kai apla peise tin na dokimasei kai pes tis oti den exei na xasei tipota

Marioc)
31-05-2012, 10:55 AM
eise se forum gia gaming kai mas les tin istoria tou ka8e pikramenou re file; gia ton 8eo ki olas dld,pigene se kamia psyxologa kai pes ta.Mas peripezei kai o ka8e PIKRAMENNOS..

DeadManWalkin
31-05-2012, 11:19 AM
Είστε λίγο ζώα όμως μερικοί, μπήκε να ρωτήσει μια γνώμη, ποιός ο λόγος να τον πέρνετε απο τα μούτρα? ....

kAvLoMiRiS
31-05-2012, 11:25 AM
Again and Again Ang Again ang Again!!

Exw_7_rwges_0.0
31-05-2012, 11:52 AM
http://www.youtube.com/watch?v=iJS-wWqVAyk
Pes ths na deite auth thn tainia mazi,afou se vlepei san filo ;)

VooDooLoveR
31-05-2012, 12:16 PM
Έχετε δίκιο οι περισσότεροι,όντως το πήγα απότομα και το παράκανα ..
Ντάξει μαλακία μου απλά όντως όπως είπε ο Jokerakos ήμουνα κολλημένος σε μια σχέση 5 χρόνια και δεν έχω τρελή πείρα για την ηλικία μου.


1η μλκια: Τα έστιελες με μηνυμα
2η μλκια: Μετά το 1ο, έστειλες κ άλλα
Και μια ερώτηση: πριν απο όλα αυτά ήσασταν φίλοι; Υποθέτω όχι, μιας κ έως τώρα δεν είχες το τηλ της..
Απάντησε μου σε αυτο και ακολουθεί κ άλλη απάντηση μου με ανατρεπτική οπτική γωνια!!!

Edit: Οταν λέω φίλοι, εννοώ αρκετά καλοί/ακόμα και κολλητοί.

Μιλάμε απλά καθημερινά στην σχολή,τίποτα σπουδαίο [ΙΕΚ ΞΥΝΗΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ είναι η σχολή για μερικούς που ρωτήσανε]



afta edo ti simenoun? ***************** sto minima pou sou esteile afti?

Ολόκληρο ποίημα ήταν..βαριόμουνα να το γράψω όλο απλά εγραψά την κεντρική ιδέα.


Πιστεύω ότι οποιοσδήποτε άντρας μπορεί να αναγνωρίσει αυτή την σειρά.


Γνωρίζεστε.
Βγαίνετε μαζί.
Αρχίζεις να νιώσεις έλξη για αυτήν.
Μοιράζεσαι τα αισθήματα σου μαζί της.
και τότε αυτή εξαφανίζεται.
την ψάχνεις παντού, της κάνεις 409 κλήσεις στο κινητό και της στέλνεις 1433 μηνύματα.
και τελικά εμφανίζεται για να σου πει ότι απλά σε βλέπει σαν φίλο, αλλά λυπάται που πλήγωσε τα αισθήματα σου.


Αντιλαμβάνομαι την απογοήτευση σου αλλά χαλάρωσε και προσπάθησε να σκεφτείς ότι αυτό συνέβη όχι μόνο σε σένα, αλλά και σε εμένα, και σε εκατομμύρια άλλους άντρες σε όλο τον κόσμο. Και συμβαίνει κάθε μέρα ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ φορές, και θα συμβαίνει ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Επέτρεψε μου να προσπαθήσω να αναλύσω το τι συνέβη στην ιστορία σου(όπως το αντιλήφθηκα εγώ), επιτρέποντας έτσι τόσο σε σένα αλλά και σε άλλους να μην επαναλάβουν τέτοιου είδους συμπεριφορές. Κατά την άποψη μου, τα θέματα που πρέπει να θίξω είναι τα εξης..


Οι γυναίκες είναι περίπλοκα όντα και συχνά δρουν χωρίς καμία λογική (και οι άντρες το κάνουμε αλλά με τελείως διαφορετικό τρόπο).
Οι γυναίκες δείχνουν ενδιαφέρον και τελικώς ελκύονται σε συγκεκριμένους άντρες για λόγους που οι περισσότεροι άντρες είτε τους αγνοούν είτε δεν θέλουν να τους αποδεχτούν.
Ο τρόπος που οι γυναίκες επικοινωνούν, πολύ συχνά δεν είναι τόσο ευθύς όσο θα θέλαμε εμείς οι άντρες.
Όταν έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο, είναι αρκετά δύσκολο, αν όχι ακατόρθωτο να ανατρέψεις την κατάσταση και να την ξανακερδίσεις.


Ας αναλύσω λοιπόν αυτά τα 4 σημεία ένα προς ένα, και να δείς πως σχετίζονται το κάθε ένα από αυτά με την περίπτωση σου…

1.Οι γυναίκες είναι περίπλοκα όντα και συχνά δρουν χωρίς καμία λογική (και οι άντρες το κάνουμε αλλά με τελείως διαφορετικό τρόπο): Οι γυναίκες δρουν με βάση τα συναισθήματα τους, πολύ περισσότερο από όσο είσαι εσύ συνηθισμένος ως άντρας. Οι γυναίκες πηγαίνουν στα Starbucks και παραγγέλνουν καφέ χωρίς ζάχαρη, από πάνω όμως βάζουν ΣΑΝΤΙΓΙ. Το γεγονός ότι είναι χωρίς ζάχαρη ο καφές, τις κάνει να νιώθουν καλύτερα! Χωρίς αστείο, το βλέπω να συμβαίνει συνεχώς.. ! Μια γυναίκα μπορεί να ξοδέψει 300 ευρώ για ένα παπούτσι το οποίο μπορεί να φορέσει 1-2 φορές μόνο.. ! Δεν προσπαθώ να κατηγορήσω τις γυναίκες.. απλά προσπαθώ να σου εξηγήσω το πώς σκέφτονται, για να καταλάβεις τελικώς ότι δεν κάνουν πράγματα τα οποία σύμφωνα με την λογική σου θεωρούνται «σωστά». Μπορώ να σε βεβαιώσω μάλιστα, ότι σε θέματα σχέσεων, η λογική είναι κάτι το τελείως άγνωστο για αυτές! Αντιθέτως, οι άντρες είναι λίγο πιο λογικά όντα. Θα έκαναν σεξ με οποιανδήποτε. Οι γυναίκες όμως όχι.. αυτές θέλουν να κάνουν σεξ μόνο με όσους ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕΞ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. LOL !! Αυτό που θέλω να καταλάβεις είναι ότι δεν πρέπει να σκέφτεσαι το πώς θα «έπρεπε» να ήταν οι καταστάσεις. Η λέξη «πρέπει», να βγει από το μυαλό σου!! Άρχισε ένα καινούριο τρόπο σκέψης που να βασίζεται στην ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ και όχι στην ΛΟΓΙΚΗ σου.


2.Οι γυναίκες δείχνουν ενδιαφέρον και τελικώς ελκύονται σε συγκεκριμένους άντρες για λόγους που οι περισσότεροι άντρες είτε τους αγνοούν είτε δεν θέλουν να τους παραδεχτούν: Πρέπει να καταλάβεις κάτι. Οι γυναίκες δεν αποφασίζουν με τον εγκέφαλο τους για ποιον άντρα θα νιώσουν έλξη και για ποιόν όχι. Είναι κάτι που συμβαίνει απλά από μόνο του. Για να δημιουργηθεί η έλξη μέσα στη γυναίκα υπάρχουν κάποιες συνθήκες που πρέπει να δημιουργηθούν. Είναι όπως ένα πάζλ που πρέπει να λυθεί µε τον κατάλληλο συνδυασµό. Που µπορεί να το λύσεις ακόµη και χωρίς να ξέρεις την «µαγική συνταγή». Με τον ίδιο τρόπο που οι περισσότεροι άντρες ελκύονται στην ΕΜΦΑΝΙΣΗ, οι γυναίκες ελκύονται σε ΓΝΩΡΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ. Στην περίπτωση σου, έδειξες τον χαρακτήρα που συνήθως αποκαλέιτε «συµπεριφορά Απελπισµένου». Τι συμαίνει αυτό; Ότι οι γυναίκες δεν ελκύονται σε άντρες που δένονται πάρα πολύ γρήγορα συναισθηµατικά µαζί τους. Με αυτό τον τρόπο χάνεται το µυστήριο και η πρόκληση άρα και το ενδιαφέρον της. Την στιγµή που της τηλεφώνησες 31 φορές σε µια µέρα, το µόνο που πετύχαινες ήταν να κάνεις τα πράγµατα χειρότερα για σένα. Αυτό που χρειάζεται να κάνεις σε τέτοιες περιπτώσεις είναι να ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ, ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΤΟΝ Α∆ΙΑΦΟΡΟ, δίνοντας της έτσι χώρο για να δράσει αυτή. ∆ηµιουργώντας απόσταση µεταξύ σας για να σε πεθυµήσει.


3.Ο τρόπος που οι γυναίκες επικοινωνούν, πολύ συχνά δεν είναι τόσο ευθύς όσο θα θέλαμε εμείς οι άντρες: Αν µια γυναίκα δεν νιώθει για σένα ροµαντικά αισθήµατα, τότε πολύ απλά όταν έρθει η στιγµή που θα έπρεπε να τα πει, δεν θα τα πει. Με άλλα λόγια, µπορεί απλά να «εξαφανιστεί» για λίγο. Ή µπορεί να µην σου απαντά γρήγορα. Ή µπορεί να σου µιλά για άλλους άντρες.. δεν θα σου πει µε λόγια ότι δεν ενδιαφέρεται, αλλά θα το καταλάβεις από την συµπεριφορά της! Οι γυναίκες είναι περίπλοκες. Πάντα όταν θα θέλουν κάτι, θα προσπαθούν να σου το δείξουν µε έµµεσους τρόπους. Οι γυναίκες δεν λαμβάνουν ιδιαίτερα υπόψη όσα λέτε µε λόγια. Προσπαθούν πάντα πίσω από όλα να βρίσκουν κρυµµένα µηνύµατα. Αν γνωρίσεις κάποια και αµέσως µετά το πρώτο σας ραντεβού της πεις, «Μου αρέσεις, είσαι πολύ όµορφη και νιώθω πως σε αγαπώ», αυτό που θα ακούσει είναι, «Είµαι Απελπισµένος για σένα». Ή αλλιώς, αν της πεις «Καληνύχτα, πάρε µε εσύ τηλέφωνο κάποια µέρα», θα το πάρει ως, «Είσαι πολύ βαρετή, αν θέλεις να µιλήσουµε ξανά θα πρέπει να µου τηλεφωνήσεις εσύ.»


4.Όταν έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο, είναι αρκετά δύσκολο, αν όχι ακατόρθωτο να ανατρέψεις την κατάσταση και να την ξανακερδίσεις: ∆υστυχώς, την στιγµή που µια γυναίκα σχηματίσει μέσα της την άποψη της για κάποιον, αυτό είναι σχεδόν Α∆ΥΝΑΤΟ να αλλάξει. Σε περιπτώσεις σαν την δική σου που η κοπέλα σου είπε, «σε βλέπω απλά σαν φίλο», το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βγεις έξω και να γνωρίσεις κάποια άλλη γυναίκα αλλάζοντας έτσι τη ζωή σου ΑΜΕΣΩΣ!. Μην την περιµένεις να γυρίσει, απλά συνέχισε. Αν αποδεκτείς το γεγονός και απλά χαθείς από τη ζωή της, τότε σκεφτόμενος µπροστά ένα µήνα ή και περισσότερο.. την στιγµή που εσύ θα βγαίνεις µε άλλες σέξι γυναίκες.. μόνο τότε µπορεί να σε δει µε άλλο µάτι και να επιστρέψει πίσω θέλοντας σε. Η ζήλια είναι ένα ΠΟΛΥ ∆ΥΝΑΤΟ αίσθηµα παρακίνησης για τις γυναίκες το οποίο συχνά µπορεί να κάνει µια γυναίκα να αλλάξει τελείως την άποψη της για σένα ακόµη και αν της είχες δείξει συµπεριφορά Απελπισµένου στο παρελθόν. Και ένα µυστικό: Μην προσπαθείς να το αλλάξεις. Απλά συνέχισε τη ζωή σου αποβάλλοντας το πάθος σου για αυτήν.

Από 'κεί και πέρα κάνεις εσύ ότι καταλαβαίνεις με δικιά σου ευθύνη.Κανόνισε να έρθεις και να μας πεις μετά ότι οι ιδέες μερικών δεν χρησίμεψαν και χειροτέρεψε η κατάσταση.Αλλά τόσο μαλάκας που είσαι αμφιβάλω αν μπορείς να τα κάνεις χειρότερα,θέλει προσπάθεια !
Αυτά παθαίνεις όταν τελιώνεις μια σχέση 5 χρόνων και δεν έχεις γνωρίσει καμία άλλη γυναίκα,είσαι σαν παρθένος.
Πόσο δίκιο έχεις ..έμεινα μαλάκας,τελικά έκανε δουλειά η πρώην πεθερά σου η Κωρίνα.


Εγω σου λεω να την γραψεις στα @@ σου ... ολες πορνες ειναι !!

υ.γ. Ξεκινα ξανα DotA ....

Αυτό είναι λίγο δύσκολο να ξαναγίνει.Και εγώ ήμουνα της άποψη ότι όλες οι γυναίκες είναι πουτάνες εκτός απο την Μάνα μου και την αδερφή μου που ντρέπομαι να το πώ!!!
Αλλά δεν ισχύει κάτι τέτοιο και θα το καταλάβει ο καθένας με τον καιρό.
Η Dota για εμένα τέλος πάντων έχει πεθάνει 1 χρόνο τώρα,άλλο που σταμάτησα πριν 4 μήνες.


re file akou enan pou keei kardies ......eprepei na steileis to poli 4 minimata oxi 10 afou dn sou apanthse ....mallon brike allo ..

ok re foilai. O real eisai ?


Ποτε μην εξωτερικευετε συναισθήματα αν δεν "κάνετε" κάτι με μια κοπέλα.
Πάντα, άμα πεσετε σε αυτη την παγίδα είναι απο απίθανο εώς ακατόρθωτο να κερδίσετε την κοπέλα.

Α και κάτι άλλο. Γενικα απο πόσες κοπέλες έχεις εμπειρία. Δεν το λέω χλευαστικα.
Αν απαντήσεις Πές αλήθεια. Σιγα δεν σε ξέρει κανεις

2 κοπέλες.Η πρώτη που ήταν 1 χρόνο και μετά η 2 και σοβαρότερη που διέρκισε 5 χρόνια.


Thread started άκου το παλικάρι ... τόσες κολόνες πηδάει και ξέρει. ;o

BTW οι μισοί που απάντησαν στο thread δεν έχουν ιδέα και είμαι σίγουρος πως googlaroun για να δώσουν μια ολοκληρωμένη απάντηση ώστε να φανούν γαμιάδες ;D ε; ε; ε; ε; ε; ρόμπα σας έκανα.

χαχαχαχαχαχα


ne;870152']Θα τα πω όσο πιο σύντομα μπορώ.

Γενικά είναι τραγικά δύσκολο να βγεις από το friendzone. Ξεχασέ το.
Πρέπει να διαλέξεις. Αν είναι όντως καλή κοπέλα και θες να μείνεις φίλος μαζί της και να έχεις μια καλή φίλη αλλά μπορείς να διαχωρίσεις τα συναισθήματά σου τότε οκ.
Αλλιώς όπως είπες κι εσύ ο ίδιος μη της ξαναμιλήσεις ποτέ καλύτερα γιατί θα βασανίζεστε και οι δύο και πίστεψέ με ΠΟΤΕ δε θα γίνει κάτι καλύτερο.

Πέραν αυτού, όπως λέει και ο Mystery, "Attraction is not a choice." (Η έλξη δεν είναι επιλογή.)
Μια τόσο παθητική στάση δε πιάνει ποτέ. Ίσα ίσα σε κάνει να φαίνεσαι πολύ αδύναμος χαρακτήρας και όχι ρομαντικός όπως νομίζουμε εμείς οι άντρες. Οι ρομαντισμοί έρχονται αν θες ΑΦΟΥ σιγουρευτείς ότι συμμερίζεται ό,τι αισθάνεσαι.

Προσπάθησε να είσαι πιο ενεργητικός και να έχεις περισσότερη αυτοπεποίθηση και εμπιστοσύνη στον εαυτό σου.

Αν τα πας καλά με τα αγγλικά σου συστήνω ανεπιφύλακτα να κατεβάσεις ένα torrent που κυκλοφορεί με τίτλο "Swinggcat Audio Course". Είναι από τα καλύτερα podcasts για αυτοπεποίθηση στις σχέσεις (μιλάω για σοβαρή δουλειά όχι "cosmopolitan" φάση) χωρίς να φτάνει σε επίπεδα ψωνίσματος. (Προφανώς δεν απευθύνεται σε άτομα που το έχουν ήδη ή που είναι ψωνισμένοι ήδη.)

Δε προσπαθώ να το παίξω έξυπνος. Ίσα ίσα κι εγώ στα 22 μου κάτι τέτοια έκανα με ποιηματάκια, σημειωματάκια, κλπ.

Τέλος ελπίζω απλά να μη trollάρεις! :P

Μπορώ να πω ότι με βοήθησες αρκετά με το post σου.Αν και δεν κατάλαβα καλλά τι είναι αυτό το 'swinggcat Audio Course'' θα το κατεβάσω για να δω τι ακριβώς είναι.


Sry file den adeksa


http://www.youtube.com/watch?v=OSwsJtSfyXU

Νp αγορίνα,πλάκα είχε το video :)


Προβληματική κατάσταση και σίγουρα δεν την εκθέτεις εδώ...Λάθος το μέρος....και στα SUPPORT κιόλας?!!!?????????Να βάλουμε και Γυναικοδουλειά Staff Members!

Δεν το θεωρώ καθόλου λάθος το ότι έκανα αυτό το thread.
Δεν ξέρω κατά πόσο έχουν αλλάξει τα πράγματα εδώ πέρα αλλά όταν ασχολιόμουνα παλιότερα με το forum περισσότερο γινόντουσαν αρκετές συζητήσεις με προβλήματα του καθενός και γενικά με προβλήματα που συναντάμε στην καθημερινότητα.


Καλημερα και απο εμενα,

Το παιδι, μπορει να αισθανεται πραγματα για την κοπελα! Δεν πρεπει να του λεμε ασχετα παρα μονο πραγματα κοντα στο θεμα του!
Αγαπητε Αγγελε, δεν θα κατσω να σου πω τι κανει η γυναικα ή τι δεν κανει ή πως αγαπαει κτλ κτλ. ΟΟΟΛΑ αυτα θα μεινουν για μας αγνωστα, οπως εμειναν και για τον ιδιο τον Θεο καποτε με τη πρωτη γυναικα! Φαντασου! Κατανοω κατα πολυ την ολη σου ψυχολογικη κατασταση, τον τροπο ομως με τον οποιο επελεξες να προχωρησεις στην προβολη/εκδηλωση των συναισθηματων σου δεν τον θεωρω σωστο! Θα μπορουσες να περιμενεις να δεις και τη δικη της επιθυμια ή οχι! Θα μπορουσες να της το πεις εστω απο κοντα! Και στην τελικη, θα μπορουσες απλα να μην στειλεις αυτα τα συνεχομενα μυνηματα, γιατι στα ματια της φαινεσαι απελπισμενος! Απελπισμενος για μια ψυχη που δεν σε βλεπει ερωτικα αλλα φιλικα, ειναι για μας κατι πολυ θλιβερο οταν το νιωθουμε! Για μια γυναικα ομως, ειναι απλως μια φτηνη δικαιολογια και μετα απο αυτη συνεχιζει κανονικοτατα χωρις σκεψεις, ενοχες και διλληματα!
Εγω, θα σου προτεινα να κανεις την καρδια σου πετρα και να μην ξαναασχοληθεις μαζι της! Γιατι? Πρωτον και σημαντικοτερο για σενα τον ιδιο και για τον εγωισμο σου! Δευτερον, για αυτη η οποια ειμαι σιγουρος πως θα ενοχλειται αν την ενοχλεις και σαν γυναικα σε τετοια περιπτωση μπορει να σου κανει πραγματα "πονηρα" που θα σε διαλυσουν συναισθηματικα (τα εχω δει ολα) Τριτον, απλα να τη διαγραψεις απο το μυαλο σου αλλα και απο τη καρδια σου! Δεν αξιζει απλα ποναει! Δεν εισαι ο μοναδικος με τετοια περιπτωση! Υπομονη και το "καλο" θα βρεθει μπροστα σου χωρις να το θες και να το περιμενεις!

Υ.Γ Μην τυχον κανεις παρεα μαζι της! Καλυτερα να μην λετε ουτε ενα γεια παρα να ειστε φιλοι! Αυτη η φιλια δεν θα ειναι τιποτε αλλο απο μια αυταπατη μιας προσωρινης ευδαιμονιας!

Εντελως φιλικα,

Σέβομαι την άποψη σου όπως και πολλών άλλων(άσχετα αν δεν απάντησα σε όλους πάνω κάτω αρκετοί λέτε τα ίδια και τα ίδια)


Etsi mou irthe twra pou diavazw tosi wra..!
Mas eipes ton pono sou se ola ta diestremena miala s' auto to forum!!
Giati kalitera den eixes rwtisei prin kaneis tin kinisi!? :@
na se voithouse o psixologos mas aka jokeraki

Τό ότι ζήτησα την άποψη σας εδώ πέρα δεν πάει να πει ότι την ζήτησα και από αλλού
Απλά εδώ πέρα θα μάζευα πολλές απόψεις μαζεμένες..
Με τον Τζοκερ η μόνη μας επικοινωνία πλέον είναι εδώ στο forum και irc.
Oπότε με την κινησή μου περίμενα να δω και την αποψή του εδώ όπως και πολλών άλλων όπως είδα.


Για να καταλάβω, έχεις πρόβλημα με μια κοπέλα και έρχεσαι και το γράφεις εδώ?
(Εγώ ευτυχώς βρήκα τον BBB. που με αγαπάει και τον αγαπάω και δεν ασχολούμαι άλλο με γυναίκες)

Χαίρομαι για εσένα φίλε μου ^_^



Ντάξει κατέληξα σε κάποιο συμπέρασμα,όντως δεν το ξεκίνησα καλά το θέμα και έκανα μαλακία.
Λογικά θα το αφήσω έτσι και θα συνεχίσω.
Οσοι γράψατε μαλακίες καλά κάνατε,να φανταστώ γουστάρετε και αυτή είναι η ζωή σας ?
Αnyway θα μπω πάλι αργότερα,ευχαριστώ τους περισσότερους.

~|MarQueRitE.^^
31-05-2012, 12:25 PM
Έλα fake είναι , δεν είναι ο voodoo αυτός .
Κάποιος που τον γνωρίζει καλά θα είναι :p

DestroyerGr
31-05-2012, 12:41 PM
Παντως ακουσε την συμβουλη μου αν θες αποτελεσμα,γιατι το σε βλεπω σαν φιλο το ειχα ακουσει και εγω.Δεν το εβαλα κατω και σου ειπα τωρα ειμαστε 7 μηνες μαζι ;))
Και στο κατω κατω φιλαρακι αφιερωσε της αυτο

http://www.youtube.com/watch?v=eIZhV3KBJio&feature=related
Και προσπερασε την αν δεν βγει τιποτα δεν θα σκασεις κ ολας!

bEy0nDAnApIr0S
31-05-2012, 03:04 PM
Νομίζω πως λογικο είναι να αντέδρασε έτσι όπως αντέδρασε το παιδι γιατι αν και άπ ότι φαίνεται έχει μια Α εμπειρία, αυτη προέρχεται μόνο απο 2 κοπέλες.
Αν γενικα δεν δοκιμασεις με πολλές και δεν φας και τα μούτρα σου δεν θα μάθεις.
Θεωρω λοιπόν πως ότι έγινε έγινε και καλο θα ήταν να το αφήσεις, εκτός αν σου ξανα στείλει αυτη κάποια στιγμη.
Πάντως Αδερφέ όπως και να έχει σίγουρα το πάθημα σου έγινε μάθημα.

Απο δω και πέρα λοιπόν, απλα μην εξωτερικευεις σε τέτοιο βαθμό τα συναισθήματα σου και ειδικά απο το τηλέφωνο, αν δεν είσαι σίγουρος πως και αυτη νιώθει το ίδιο.

K[a]ne
31-05-2012, 03:18 PM
Απο δω και πέρα λοιπόν, απλα μην εξωτερικευεις σε τέτοιο βαθμό τα συναισθήματα σου και ειδικά απο το τηλέφωνο, αν δεν είσαι σίγουρος πως και αυτη νιώθει το ίδιο.

Και ειδικά όχι μέσω SMS! :P

bEy0nDAnApIr0S
31-05-2012, 03:46 PM
ne;870575']Και ειδικά όχι μέσω SMS! :P
Κοιτα θεωρω ότι γενικα τα sms μπορούν να καταστρέψουν πραγματικα μια σχέση, γιατι ενω μαθαίνεις αρκετα πράγματα για τον άλλο(εμπειρίες, ιδέες) δεν μπορείς να καταλάβεις με τίποτα τη συναισθηματική του κατάσταση.
Για να μην πω πως δεν υπάρχει αμεσότητα γιατι μπορείς να κάτσεις και να σκεφτείς τι θα πεις για να φανεις γαματος.
Στην πραγματική ζωη δεν είναι έτσι. Εκει αν την πεις τη μαλακια τελείωσε δεν γυρνάει πίσω.

V3noM)
31-05-2012, 04:47 PM
που σε χαμενος εσυ ρε?

AntonyIsCool
31-05-2012, 04:49 PM
kserw ena tragoudi tou tus.. ;S

Wiz.Jiz
31-05-2012, 05:04 PM
Δεν έχω το χρόνο να διαβάσω όλα τα Post
και γι'αυτό θα πω την άποψη μου στα τυφλά
χωρίς να ξέρω αν την έχει επαναλάβει άλλος.

Ξέρω πως είναι δύσκολο για εσένα που την έχεις ερωτευτεί τρελά αυτή τη κοπέλα να είσαι απλά ένας φίλος της.
Αλλά ποτέ δεν ξες τι θα ακολουθήσει μέσα από αυτήν την φιλία.
Όπως ξέρουμε οι περισσότεροι (μέσα είμαι και εγώ) μερικές σχέσεις γίνονται με πολύχρονες φιλίες ... όσο ποιο πολύ γνωρίζεις κάποιον τόσο μεγαλύτερη εμπιστοσύνη έχεις σε αυτόν.
Τι θέλω να πω με αυτό ??
Πως άμα κερδίσεις την εμπιστοσύνη της θα μπορέσει και αυτή να σου "εμπιστευτεί" την ζωή της και έτσι να ακολουθήσει μια ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ σχέση ...

Ίσως αυτό το καιρό να ήθελε τον παλιό Άγγελο που περνούσε καλά μαζί του φιλικά και όχι αυτόν που της την "πέφτει" και ειδικά μέσω μυνημάτων που δεν είναι και ο πιο σωστός τρόπος να πεις αυτά τα πράγματα ... δείχνεις ένα είδος δειλίας να πεις την αλήθεια με αυτήν μπροστά, κοιτόντας την στα μάτια (είναι δύσκολο πίστεψέ με ... ειδικά σε αληθηνούς έρωτες) ...

Αυτά από εμένα ... κάτσε 1 χρόνο ίσως και 2 χρόνια φίλος της ... και ίσως γίνει κάτι.
Αλλά αυτά τα δύο χρόνια προσπάθησε να βρεις και κάποια άλλη κοπέλα ... πιο "εύκολη" αν μπορώ να την χαρακτηρίσω έτσι!

4_THE_WIN
31-05-2012, 05:31 PM
μου ειχε πει και εμενα ενα κοριτσι οτι με βλεπει σαν φιλο...εγω ομως της ειπα οτι : στα φιλικα μπαινουν τα καλυτερα γκολ... Στην αρχη δεν το καταλαβε,οταν το εκανε ομως μου θυμωσε:Ρ τελος παντων..μπορει να σου ειπε ετσι επειδη μπορει να τα χει με αλλον η μπορει να μην της αρεσεις...ποτε δεν ξερεις με τις γυναικες...αυριο μπορει να σου πει οτι της αρεσεις και οτι σου ειπε να μεινετε φιλοι επειδη βιαστηκες και της το φερες γρηγορα...δεν επρεπε να μιλς π.χ σαν να τα χετε (ματακια μου κτλ..) ...

Υ.Γ never give up...μην το ριξεις στο ποτο...:)

bEy0nDAnApIr0S
31-05-2012, 05:33 PM
μου ειχε πει και εμενα ενα κοριτσι οτι με βλεπει σαν φιλο...εγω ομως της ειπα οτι : στα φιλικα μπαινουν τα καλυτερα γκολ... Στην αρχη δεν το καταλαβε,οταν το εκανε ομως μου θυμωσε:Ρ τελος παντων..μπορει να σου ειπε ετσι επειδη μπορει να τα χει με αλλον η μπορει να μην της αρεσεις...ποτε δεν ξερεις με τις γυναικες...αυριο μπορει να σου πει οτι της αρεσεις και οτι σου ειπε να μεινετε φιλοι επειδη βιαστηκες και της το φερες γρηγορα...δεν επρεπε να μιλς π.χ σαν να τα χετε (ματακια μου κτλ..) ...

Υ.Γ never give up...μην το ριξεις στο ποτο...:)

Μάλλον αυτή η κοπέλα θα είχε ιδιαίτερα υψηλό δείκτη νοημοσύνης.

zAmz4m
31-05-2012, 05:35 PM
eisai polu paidi an oxi sthn pragmatikotita sto mualo....

Egw tou eipa auto pou lene kai oloi oi alloi alla me polu apla logia...an eimai egw paidi autos ti einai pou perimenei na riksei gkomena me tetoia sms "kai sms"

4_THE_WIN
31-05-2012, 05:41 PM
Μάλλον αυτή η κοπέλα θα είχε ιδιαίτερα υψηλό δείκτη νοημοσύνης.

οχι επιτηδες τα λεει επειδη ειναι καριολα:)

bEy0nDAnApIr0S
31-05-2012, 05:47 PM
οχι επιτηδες τα λεει επειδη ειναι καριολα:)

Έλα Πές την αλήθεια. Δεν σου έκατσε γιατι ως γνωστόν μια είναι η διάφορα καριολας και πουτανας. Η πουτανα κάθεται σε όλους, ενω η καριολα πάλι κάθεται σε όλους, εκτός απο εσένα.

:-p

sabotaz80
31-05-2012, 09:58 PM
Πολύ αξία του δώσατε...
http://www.gelastoxilaki.info/arthra/andrika/alitheies-sxetika-me-tis-ginaikes.html