PDA

View Full Version : -_-



BBkQ
20-05-2010, 09:23 AM
Beno prwi prwi spamaro olo to gr2 na mazeuti kosmos sto escape na paixoume kano Sg sevomai auto pou m zitise o abby kai den kano kick...xafnika sto 2 mins vlepo to pano lane wd+sven enadion viper kai vlepo tis kinisis tou wd sSs.Soqo to name ...den xero pws ginete na kanete tetia atoma vouch pe8ane xwris logo epeze la8os sta skills sta heros etuxe slardar kai ebale 3 lvl S crush 3 lvl bash kai 1 lvl ulti sto 7 lvl den ixere na kini8i voutage monos t eidika me to puck ekane mia kinisi mesa se word pugna kai se fog riki dld ama einai na paleueis n a kaneis games sto leage kai na sto gamaei enas anideos pou egine vouch oute ego xero me pia kritiria....

Unvouch him imo....

sss.soqo
20-05-2010, 10:26 AM
Dld den exw logia na pw gia ton pexti "bad_boy_killa".
opws kserete agapitoi vouchers einai to prwto mou league pou paizw,kanenas den gennithike pro veltiothike apla paizontas game me pextes sto channel.
Arxise na spammarei apo to 3'o lepto,egw san kainourios pextis ti psoxologia na exw gia na peksw sti sinexia tou game?+ oti me evrizes oloi tin ora,auto einai to mannership tou channel?
Sto kato kato kai eseis den ntinate tous antipalous?o allos sto mid sto 20 eixe skadi manda kai me ekove 2 hit,ftew egw h oi alloi pou ton entisan?
Tespa kali sinexia psitevw,na valete mia stigmi mialo kai na ormisete,mporsta stous kainourgious pextes pou kanoun vouch requests gia ta channels.Dioti eseis kerdizete pou megalonei to channel.(den kerdizeis pote dioxnontas atoma apo to channel)
Alla opws katalava uparxei mia klika edw mesa pou ama gnorizeis kapion tou kaneis oti theleis tou allounou.

p.s den pistevw na uparxei kanena noobplay kai ama uparxei den eimai egw autos

BBkQ
20-05-2010, 03:26 PM
den se vrise kaneis bikes sto game xaris ston kimp kai ekana pause kai eipa nha to dialisoume gt den xeris oute ta vasika katse kai epixirimatologise pano sto oti eisai asxetos apo dota kai pane allou na xalas to game kai thn dia8esi twn allwn,,,

EsC.DaemoN
20-05-2010, 04:17 PM
SsS.soqo ama re su dn eisai etoimos akoma g tetoia games apla mn mpeneis :S dn s fteei kns pou elouses st game..ta rules einai rules k th timwritheis..w8 for reply g tn poinh

EsC.DaemoN
20-05-2010, 04:19 PM
!Warned 2 lvl
closed