Results 1 to 4 of 4

Thread: Problem

  1. #1

    Default Problem

    Με έκανε ένας ban το QuaS.ZxC (έκανα unban request) και μέχρι να γίνει το unban, μόλις πριν 1 λεπτό, έκανα καινούργιο για να μπω ένα game με ένα φίλο αλλά όταν πατάω να μπω δεν με βάζει στο game. Δηλαδή βάζω το όνομα του game, πατάω να μπω και με ξαναβγάζει στο channel...Στην αρχή με το QuaS νόμισα το κάνει λόγω ban αλλά και με το άλλο το καινούργιο τα ίδια μου λέει. Αν ξέρει κανείς γιατί γιίνεται αυτό...
    Ευχαριστώ

  2. #2
    Rank: Councilor
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 369

    Default

    Πες το name του καινουριου acc,μπορει να ειναι ενα παλιο acc το οποιο εχει γινει ban και εχει να μπει καιρο ο χρηστης και διαγραφεται και μπορει να το ξαναδημιουργησει αλλος,το ban ομως απτα bots δε διαγραφεται.

  3. #3
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Aug 2011
    • Posts: 54

    Default

    Mporei na to eixe xrhsimopoihsei paliotera kapoios allos user kai na efage ban me auto to name.Mporeis na pas irc kai na kaneis checkban gia na deis an pragmati einai banned to acc.Yparxei kai h periptwsh na exeis 2 bans se authn thn IP shmera opote na exeis faei ip ban gia 24 wres.

  4. #4

    Default

    Όντως παιδιά, υπήρχε από πιο παλιά το account και ήταν banned, αλλά δεν μου πέρασε καθόλου απ'το μυαλό πως το είχε και άλλος....Αλλά δεν έχω και 2 ban στην ίδια Ip ρε είπαμε!
    Τεσπα, άκυρο λοιπόν, close.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •