Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Rank: Rookie
    • Join Date: Feb 2010
    • Posts: 5

    Default [TEMPORARY] Unban Request : Manos(o)Rumanos

    Clan NoL Unban Request



    Comments:

    Καλησπερα ζηταω unban request gia to bnet account Manos(o)rumanos το οποιο εγινε banned για leaver use οπως μπορειτε να δειτε εδω http://www.mymgn.com/board/showthrea...%28O%29rumanos Το προβλημα μου ειναι οτι δεν μπορω να κανω link to bnet με το forum account διοτι ειμαι banned kai apo to eleos gia ''leave'' ουτε θυμαμαι ποτε και γιατι βεβαια... Θα ηθελα να εξετασετε την περιπτωση του unban μου και με το που γινω unban απο καποιο bot θα κανω αμεσως το link. Επισης θα ηθελα να πω πως ειναι γελοιο πλεον να δινετε permaban για ενα οριακο leaver use το οποίο στην τελικη δεν αλλαξε το παραμικρο στην εξελιξη του παιχνιδιου δηλαδη ουσιαστικα ειναι σαν να παρομοιαζεται την πραξη μου με τα παιδια που χρησιμοποιουν maphack οπως μπορειτε να δειτε στο παραπανω ποστ. Τελος να προσθεσω οτι επειδη παιζω σε πολλα διαφορετικα channels δεν ηξερα πως στο συγκεκριμενο απογορευεται η χρηση leaver οχι οτι αυτο θα αλλαξει κατι απλως το αναφερω. ευχαριστω προκαταβολικα για το χρονο σας.

  2. #2

    Default

    [NoL]: [Manos(o)Rumanos] was banned by [j3ns3n@IRC] on 2011-09-10 (via DA-BOT) because: [illegal use leaver] [PERMANENT]
    [Eleos]: [Manos(o)Rumanos] was banned by [VATSIS] on 2009-12-23 (AP21414) because: [leaver] [PERMANENT]


    Το αιτημα σου θα εξεταστει γιατι εχεις ban και απο nol/eleos!

    Οτι εκανες αποτελει παραπτωμα! Θα δεχτεις μια εβδομαδα ποινη! Προσοχη!

    Οταν αφαιρεθει ο αποκλεισμος σου, σε παρακαλω να κανεις το link!

    Timeban Created.
    Days :7
    Topic Closed.
    Last edited by C0uP_d3_GrAcE; 23-09-2011 at 08:41 PM.
    Το Σκότος καραδοκεί σε κάθε ανθρώπινη καρδιά... Τη δικιά μου την καταβρόχθησε...Τώρα είμαι το Σκότος προσωποποιημένο.........


    Κανείς μέχρι τώρα δεν έγινε κατήγορος του εαυτού του...

    Remember:

    Το σχολείο μας φωτίζει μόνο όταν καίγεται!
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν...
    Καμιά γυναίκα δεν είναι καλύτερη από δύο.!
    Ο θάνατος, είναι μόνο η αρχή!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •