Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 49
  1. #21

    Default

    Gt se 240p?ektos kai an kano kati lathos...

  2. #22
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Quote Originally Posted by FrOzen_GhOst View Post
    Έλειπε το σηματάκι Χ στο 1ο wb και μπράβο kane για το live stream αν και ψιλοlaggare και στο 1ο και στο 2ο live.Σαφώς εμείς που το βλέπαμε κάναμε και τα δικά μας σχόλια.
    Και το πρώτο lagαρε;

    Το 2ο lagαρε λόγω του Fraps που ανέβαζε τον επεξεργαστή στα ύψη. Νόμιζα ότι το πρώτο ήταν κάπως καλύτερα. Θέλει γομάρι μηχάνημα για να σηκώσει καλό stream και recording ταυτόχρονα. Εμένα είναι i5 με 4GB RAM και πάλι ιδρώνει.

    Next time θα δοκιμάσω να κατεβάσω την ανάλυση από 1024x768 που την είχα τώρα. Δε ξέρω τι άλλο μπορώ να κάνω.

    ---------- Post added at 03:20 PM ---------- Previous post was at 03:17 PM ----------

    Quote Originally Posted by Pipa_Herb View Post
    Gt se 240p?ektos kai an kano kati lathos...
    Ακόμα δεν έχει τελειώσει το processing. Ήδη έβγαλε το 480p και λογικά θα βγάλει και το 720p αλλιώς θα αρχίσω να ανησυχώ...

    ---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:20 PM ----------

    Τελικά δε το δέχτηκε ως HD και δε ξέρω γιατί. Ακριβώς τα ίδια settings που είχα τόσο καιρό έχω και τώρα. Έλεος... τα νεύρα μου...



    Go figure... Τόσο κόπο κάνω για να είναι HD και μας το χαλάει το YouTube....
    Last edited by K[a]ne; 11-04-2011 at 05:01 PM.

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  3. #23

    Default

    np kala itan kai to 480

  4. #24
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Aug 2010
    • Posts: 59

    Default

    gg ida to nlwb1 kai itan wraio game ala egw pisteuw oti htan pio wraioi to nlwb2 perisotero giati eixe pio wraia Fight

  5. #25
    Rank: Councilor
    • Join Date: Dec 2009
    • Posts: 407

    Default

    Polu wraio commentary apo K[a]ne kai Mpella ;p
    Well done!

    History is written by the winner...
    History is full of liars.

  6. #26
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    Πολύ ευχάριστο το commentary και το game ήταν ωραίο ως ένα σημείο, με αρκετά fights !
    Keep it up !

    Θα ανεβεί και το commentary απ' το fun-game;
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


  7. #27
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 72

    Cool ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΣΤΟΝ κανέ!!!!!!!!!!! :P

    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Και στον hero_1N του είπα ότι καλύτερα έπαιζε αφού έπεσε παρά πριν. Και σ'αυτόν για κακία τα είπα; Γιατί δε παρεξηγήθηκε αλλά γέλασε;
    Ούτε σε ειρωνεύτηκα ούτε είπα κάτι κακό για τον τρόπο που έπαιξες. Όλα ήταν καθαρα πείραγμα και χιούμορ. Sorry αν το πήρες στραβά.
    Εγώ αφού έπεσα μπήκα στο streaming και άκουγα τα διάφορα που λέγατε και όντος τo πείρα στην πλάκα και γέλασα (αναγνωρίζω ότι έκανα διάφορα τραγικά στο Game...)

    Νομίζω όμως oτι το παρατραβήξατε τον χαβαλέ προς το παιδί δηλαδή και εγώ στην θέση του παίζει να στράβωνα γιατί όλοι ξέρουμε πως στο dotA κανείς δεν παίζει πάντα καλά, υπάρχουν και τα παιχνίδια fail

    Και ιδικά από την στιγμή που για μένα είναι προφανές πως το φτιάξιμο ήταν σε ολόκληρο το team νομίζω πως τόσα αστειάκια προς το παιδί δείχνουν μια εμπάθεια.. Δεν γνωρίζω κανέναν προσωπικά ή τι προϊστορίες παίζουν απλά έτσι μου φάνηκε

    Όπως και να χει δεν λέει να παίζουμε dotes για να χαλιόμαστε, εγώ ανυπομονώ να με δω το commentary να γελάσω με τα χάλια μου (βλέπε το ward πάνω μου για 20min μίας και όποτε πήγαινα να το βάλω με τιμωρούσε ο GEO-XXL :@)!!

    Κάλο Πάσχα!!!


    Quote Originally Posted by OtiNanaiBans View Post
    Και για να μή ξεχνιόμαστε...ΠΑΤΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΟ BACK-UP NET ΤΕΡΜΑ ΓΕΡΟΚΟΣΤΟΠΟΥΛΟΥ MEET UP CLAN NOL..!! (Τους fan's μου τους κερνάω μπύρα!! :P ) Να είστε εκεί!! )
    Φίλε άμα παίζουν τσάμπα μπύρες μετράμε στους fan σου! :P
    Αλλά δυστυχώς τέτοια μέρα που το κανονίσατε το event θα έχουμε φύγει σχεδόν όλοι όσοι σπουδάζουν Πάτρα και θα έχετε μείνει μόνοι σας όλοι οι μηνάρες της Boxam City! :P


  8. #28
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Ενεργοποιήθηκε και το HD 720p τελικά xd

    Πω πω είναι τσατάλια τα νεύρα μου τελικά! Τσάμπα χτυπιόμουν και έβριζα το YouTube! Πρέπει να ηρεμήσω!
    Ουφ ουφ βαθιές ανάσες!


    Quote Originally Posted by hero_1N View Post
    Νομίζω όμως oτι το παρατραβήξατε τον χαβαλέ προς το παιδί δηλαδή και εγώ στην θέση του παίζει να στράβωνα γιατί όλοι ξέρουμε πως στο dotA κανείς δεν παίζει πάντα καλά, υπάρχουν και τα παιχνίδια fail

    Και ιδικά από την στιγμή που για μένα είναι προφανές πως το φτιάξιμο ήταν σε ολόκληρο το team νομίζω πως τόσα αστειάκια προς το παιδί δείχνουν μια εμπάθεια.. Δεν γνωρίζω κανέναν προσωπικά ή τι προϊστορίες παίζουν απλά έτσι μου φάνηκε
    Ok άμα είναι έτσι τότε προσωπικά ζητώ ειλικρινά συγγνώμη από τον OtiNanaiBans και θα το πω και στο commentary της Κυριακής live. Ειλικρινά δεν είχα καθόλου σκοπό να τον ειρωνευτώ ούτε να τον προκαλέσω ούτε να το παίξω εμπαθής ή έξυπνος ή ο,τιδήποτε. Ήταν 100% πείραγμα για αστείο και χαβαλέ.

    ΠΟΤΕ δεν κράζω κακοπροέραιτα κάποιον στα WB. Πάντα προσπαθώ να το κάνω με δόση χιούμορ ακόμα και με αυτοσαρκασμό καμιά φορά αφού έχω πει πόσες φορές και για τον εαυτό μου πράγματα (πίστευα ότι όλοι ξέρουν πόσο failάρω ιδίως στα cm προσωπικά).

    Πάντα όσα λέω τα λέω προσπαθώντας είτε να κάνω πλάκα και να αστειευτώ με άτομα που έχουμε μια Α ή Β επαφή στο forum ή στο community και να σπάσω τον πάγο μεταξύ των players ώστε να μπορούμε να πειραζόμαστε χωρίς να παρεξηγούμαστε είτε για να τονίσω μερικά πράγματα με τα οποία μπορεί ένας player να βελτιωθεί έστω και λίγο.

    Όπως έχω ξαναπεί τα WB θέλω να είναι καθαρή, αυτούσια και 100% διασκέδαση (ή fun που λέμε και στα Ελληνικά) κι αν μπορέσει να κερδίσει κάποιος και κάτι για να μπορεί να παιζει καλύτερα τότε είμαστε τέλεια. Το τελευταιο πράγμα που θέλω είναι να υπάρχουν τέτοιου είδους παρεξηγήσεις. Αφού λοιπόν το παρατράβηξα, ζητώ ειλικρινά συγγνώμη και από τον Otinanaibans και από όποιον άλλον παρεξηγήθηκε με όσα έχω πει σε οποιοδήποτε commentary μέχρι τώρα.

    Θα προσπαθήσω να είμαι πιο προσεκτικός (αλλά δεν υπόσχομαι τίποτα :P ).

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  9. #29
    Rank: Devotee
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 288

    Default

    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Ενεργοποιήθηκε και το HD 720p τελικά xd

    Πω πω είναι τσατάλια τα νεύρα μου τελικά! Τσάμπα χτυπιόμουν και έβριζα το YouTube! Πρέπει να ηρεμήσω!
    Ουφ ουφ βαθιές ανάσες!
    Dokimase askhseis gia eggyous,douleuoun!
    Δεν*εχω*signature .

  10. #30
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 1,394

    Default

    Εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι. Θελω να ζητησω και εδω μια συγγνωμη απο τον οτιναναιβανς, του την εστειλα και σε Pm, και γενικως απο το team μου που παιζαμε εχτες, γιατι με ειχατε πετύχει σε μια αρκετα κακη μερα μιας και με ταλαιπωρούν διαφορα, και εβγαλα καμποση χολη απο μέσα μου χωρις να αξίζει σε κανεναν σας. Οποτε συγγνωμη, δεν θα επρεπε να μπω game οπως ημουν, αλλα ολοι λάθη κανουμε. Hope you forgive me
    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

    ( Click to show/hide )

  11. #31
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    hero_1N Να μείνεις πάτρα ρε μινάρα δε παθένεις τίποτα :P

    @cassi,σου απάντησα irc κάνοντας πραγματικό χαβαλέ!!! (σε αποκάλεσα ασχημο πρασινο με μεγάλα αυτιά τρόλλ και οτι δε μπορείς να γίνεις τόσο τρόλλ όσο εγώ! :P ) δεν έχω φυσικά κανένα πρόβλημα μαζί σου ίσα ίσα!!! <3 go die troller xD

    @k[a]ne μι λές ότι έκανες χαβαλέ μαζί μου γιατί έχουμε Α ή Β επαφή μέσο του community γιατι θα σε λένε βίσμα μου!!! Ξέρουν πιοί !!!

    Δεν θέλω να φανεί πως δε σηκώνω πλάκα η δε σηκώνω χαβαλέ,άλλωστε στο nlwb έκανα και επιδείωξα το να γίνει χαβαλές ξεκινόντας τον εγώ ο ίδιος...Δεν είμαι κομπλεξαρισμένος...Απλά στο fun game μου φάνηκε σαν κακία και για αυτό στράβωσα...Προς θεού δεν είμαι άνθρωπος που δε σηκώνει χαβαλέ και μακάρι να γίνετε καλοπροέρετος χαβαλές με το όνομα μου συνέχεια ίσα ίσα μαρέσει!!Shit happens αλλά όλα καλά τώρα νομίζω

    Και Πέτρο λιγότερο άγχος,δεν έπεζα στο Nlwb για αυτό είμουνα στο stream xD τσάμπα με έψαχνες :P

    Το nlwb3 θα ανέβει σαν commentary;

  12. #32
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 544

    Default

    to commentary sas aresei kirie otinanaibans?
    eimastan kalo didimo ego kai o kane?

  13. #33
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 756

    Default

    Quote Originally Posted by mpella View Post
    to commentary sas aresei kirie otinanaibans?
    eimastan kalo didimo ego kai o kane?
    χαχαχα...Αυτό ήθελες να με ρωτήσεις λοιπόν...!!!

    Ε κοίτα...2 noobs μαζί σε commentary ο ένας να έχει μπλέξει τα μπούτια του γιατί σκέφτεται 23423423 πράγματα και ο άλλος να είναι αγχωμένος και ντροπαλός σαν πρώτη του φορά σίγουρα είχε πολύ ενδιαφέρον και ήταν ωραίο!! :P Gj! <3

  14. #34
    Rank: Banned User
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 544

    Default

    Ε κοίτα...2 noobs μαζί σε commentary ο ένας να έχει μπλέξει τα μπούτια του γιατί σκέφτεται 23423423 πράγματα και ο άλλος να είναι αγχωμένος και ντροπαλός σαν πρώτη του φορά σίγουρα είχε πολύ ενδιαφέρον και ήταν ωραίο!! :P Gj! <3

    xaxaxaxax....ontos etsi itan ola itan entelos afthormita kai ayto itan kai to pio oraio.
    ego pantos perasa kala o kane den ksero

  15. #35
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 680

    Default

    Quote Originally Posted by mpella View Post
    xaxaxaxax....ontos etsi itan ola itan entelos afthormita kai ayto itan kai to pio oraio.
    ego pantos perasa kala o kane den ksero
    dn ta rwtane ayta
    [12:38] <SOLOMON-KANE> ap1575
    [12:38] <SOLOMON-KANE> asap
    [12:39] <SOLOMON-KANE> ela plhgwmenh aiga
    [12:39] <SOLOMON-KANE> mpes
    [12:39] <FSC_antimatter> xaxaxaxa
    [12:39] <FSC_antimatter> den mpainw twra
    [12:39] <FSC_antimatter> :P
    [12:39] <SOLOMON-KANE> pistolia?
    [12:39] <SOLOMON-KANE> sto filo s?
    [12:39] <SOLOMON-KANE> tha erthw hrakleio
    [12:39] <FSC_antimatter> ela
    [12:39] <SOLOMON-KANE> kai tha kataripso tin fimh gia tous kritikous
    [12:39] <SOLOMON-KANE> tha se valw katw
    [12:39] <SOLOMON-KANE> kai tha xezeis raki
    [12:39] <FSC_antimatter> xaxaxaxaxaxa

  16. #36

    Default

    nice commentary kai sigxaritiria stous nikites
    "Ο άνθρωπος μοιάζει με κλάσμα όπου ο αριθμητής είναι ο πραγματικός εαυτός του και ο παρονομαστής η ιδέα που έχει για τον εαυτό του. Όσο μεγαλύτερος ο παρονομαστής, τόσο μικρότερη η αξία του κλάσματος. Και όσο ο παρανομαστής διογκώνεται προς το άπειρο, τόσο το κλάσμα τείνει προς το μηδέν". - Λέων Τολστόι

  17. #37
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 564

    Default

    Nice commentary guys !!! Keep it up !!!


    ( Click to show/hide )
    Invoker !!!


    Code:
    [Phoenix]: RE OGRE ARGEIS POLU TO STUN
    [Ogre Magi]: Nai ok ama evlepes ti mpike sto net,8a argouses kai esu
    [Phoenix]: xaxaxaxaxaxaxax
    [Rikimaru]: hahahaha egrapse hahahahahaha
    [Panda]: XAXAXAXAXAXAXAXA

  18. #38

    Cool

    Μπράβο παιδιά πολύ ωραία τα Weekends Battles ελπίζω στο επόμενο να είμαι και εγώ!!!

  19. #39
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    Πέτρο, δεν μας είπες... Τελικά το fun-game θα ανέβει;
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


  20. #40

    Default

    Poly oraio to match,para poly oraio to commentary (idika gia prwth fora)
    o k[a]ne synexizei na mas prosferei prototipies,kai ton eyxaristoume.


    ps. To ulti lion/lina tha mporouse melontika na xaraktiristei Kolodaxtylo ? Ka8e fora pou exoume tetoio ulti sta lan kai to leme etc kserenwmaste sta gelia,pisteyw olo ayto gia na diaskedasoume ginete

    ps2. Pws to antexeis ayto to thema apo to dota theme manager ? to mono pou me voleyei prosopika einai to city :P
    Last edited by PRO_ta8litis; 14-04-2011 at 05:46 AM.
    Quote Originally Posted by DeadManWalkin View Post
    Έχω υψώσει την μαλακία στο τετράγωνο αλλά δεν μπορώ να βρώ το αποτέλεσμα όταν την βάλω στην ρίζα της ηλιθιότητας και την πολλαπλασιάσω με την χαζομάρα διαιρώ με τον συντελεστή του αγνώστου μαλάκα αλλά δεν βγάζω αποτέλεσμα, κάποιος που να ξέρει απο χαζές εξισώσεις να βοηθήσει

    "I am a father, a son - And a serial killer."
    - Dexter Morgan
    ( Click to show/hide )


    Everytime Alexaras starts talking
    ( Click to show/hide )

    Everytime i see "butchered" greek
    ( Click to show/hide )

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •