Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 41 to 60 of 61
  1. #41
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 192

    Default

    Apo ta parapanw ti den katalaves afou lew bika epeidh eida oti to exeis kanei esy to game kai se eixa kanei friend apo tote pou paizame admin vs staff kai sto telos eipa oti tha vgw kai o aoua den me afise na grapsw oute kan me petakse kai me bannare.Egw auta ta elega epeidh nomiza isun filos mu,esy stous filous sou den milas pio eleuthera? Esy den me exeis filo egw se exw alla ntax ama einai auto reason gia ban eidika otan kaneis ban me reason "MANNERS" den uparxei h periptwsh telos pantwn varethika na grafw liwsane ta daxtula mou.

    Quote Originally Posted by greekshadow View Post
    Σοβαρα σας βαρεθηκα......

    • Masta λες δεν σε νοιαζει που εφαγες Ban,λες ban me και στο forum αλλα δεν εχεις σταματησει να μιξοκλεγεσαι.....αρα μαλλον ετσουξε το ban.


    • Deathnegotiator απο την στιγμη που δεν το bannares εσυ αλλα ο aoua τι σκας και ασχολησαι συνεχως? Απαντησε ο aoua αστους να κλεγονται.


    • Ο καθενας ηρθε να πει το μακρυ του και το κοντο του και τα παραπονα του προς τον aoua.Δηλαδη αν δεν βλεπατε αυτο το ποστ την ουρα κατω απ τα σκελια και μουγκα.


    • Απορω πως δεν το εχετε κανει close ακομα με τοσο πραγματικα ακυρο και ανελεητο spam.....


    • To εχετε καταντησει σε thread οπου θελετε να λυσετε τις προσωπικες σας κοντρες.....


    Αυτα απο μενα.......Επιπεδο ()=0
    Esy twra irthes na mas tapwseis kai kala? i na anevaseis ta post sou?
    Last edited by K[a]ne; 15-04-2010 at 10:47 PM. Reason: Double post
    Maw...;p

  2. #42
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 153

    Default

    Quote Originally Posted by MastaHz View Post
    Apo ta parapanw ti den katalaves afou lew bika epeidh eida oti to exeis kanei esy to game kai se eixa kanei friend apo tote pou paizame admin vs staff kai sto telos eipa oti tha vgw kai o aoua den me afise na grapsw oute kan me petakse kai me bannare.Egw auta ta elega epeidh nomiza isun filos mu,esy stous filous sou den milas pio eleuthera? Esy den me exeis filo egw se exw alla ntax ama einai auto reason gia ban eidika otan kaneis ban me reason "MANNERS" den uparxei h periptwsh telos pantwn varethika na grafw liwsane ta daxtula mou.
    AAAAAAAAA...pes to etc nte.Epeidh dhladh me exeis kanei add prepei na hmaste filoi.E mila pio ka8ara...emena me rwtas omws?


    tsigaras+D3athknight=PWNAGE


    [19:46] <NameStealer> auti me ta 3an8a matia pia einai?
    [19:47] <DeathNegotiator> ksan8a matia?
    [19:47] <DeathNegotiator> LOL
    [19:50] <NameStealer> ainte
    [19:50] <NameStealer> i 3an8ia me ta galazia matia*
    [19:50] <NameStealer> skata
    [19:50] <NameStealer> kastani einai
    [19:50] <DeathNegotiator> ksan8a matia....hahahaha

  3. #43
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Feb 2010
    • Posts: 38

    Default

    Quote Originally Posted by Aoua View Post
    3 links 8a dwsw, twra pou eides esy na sou lew no caps kai oti allo les.. mallon dn blepeis kala na to koita3eis..

    http://img228.imageshack.us/img228/5341/picture1cfh.png
    http://img38.imageshack.us/img38/2283/picture3cx.png
    http://img248.imageshack.us/img248/4120/picture4se.png

    kai mias kai postares http://img717.imageshack.us/img717/7637/picture5cq.png
    Ramon)is(back Banned Manners kai autos.
    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    @Mastahz: Κι εγώ προσωπικά αν σου έλεγα μαζί με τον owner να βγάλεις τα κεφαλαία κι εσύ με ειρωνευόσουν έτσι ban θα σε έκανα.
    Από κει και πέρα δεν έχω πρόβλημα να φας ban και στο forum αν ειρωνεύεσαι κι εδώ. Στη τελική δε φταίω σε τίποτα να μαζεύω τα ξεκάρφωτα Posts σου ούτε εγώ ούτε οι άλλοι Moderators.

    Κατά τα άλλα το report σου θα αντιμετωπιστεί ως admin abuse γιατί τέτοιου είδους είναι, εκτός αν θελήσει και βρει χρόνο να ασχοληθεί ο Kitz.

    @DeathNegotiator: Δε χρειάζεται να ρίχνεις λάδι στη φωτιά ούτε να λύσεις τα προσωπικά σου προβλήματα εδώ.

    @Djd3ck: Το ίδιο και για σένα. Δεκτό να λες την άποψή σου αλλά μη προκαλείς.


    Spam posts deleted.
    Thread moved to the right section.
    Dld esis gia ligo spam kai gia ena "fu all" kanete amesos ban???

    What the freak?

    Den ipirksa pote admin ala pote den tha ekana ban gia tetious gelious logous!

    Ena kick ftani kai periseyi gia tous enoxlitikous!

    Ti na po?

    Kati mou thimizi ayti i periptosi!

    Aaa nai!


  4. #44
    Rank: Kotsompolis A.E.
    • Join Date: May 2009
    • Posts: 1,395

    Default

    Εγω ειδα στα ss 3ις φορες να λεει ο Χαρης(aka DeathNegotiator)στον masta να σταματησει να μιλαει με caps(κεφαλαια γραμματα) και ο masta να του απανταει(Δεν ξερω εαν ειναι φιλοι,δεν με ενδιαφερει κιολας)τι ειναι τα caps και καλα και να συνεχιζει να μιλαει ετσι....Επισης ο Πανος(aka Aoua[Nolag])να του λεει με την σειρα του αλλες 3ις φορες να σταματησει να μιλαει με caps(και ετσι οπως ειδα το chat ηταν εκτος απο caps και spam-like αφου εγραφε περιπου λεξη και σειρα)και ο masta να συνεχιζει το βιολι του....Δεν μπορω να πω οτι σαν λογος manners ειναι σωστο το μπαν...εγω θα εβαζα "σπασαρχιδης"....
    Και ναι, και ο DeathNegotiator & o Aoua[nolag] ειναι και γαμω τα παιδια!
    με τον masta εαν δεν κανω λαθος μια φορα ειχαμε πεξει και ειχε κανει ακαταπαυστο σπαμ στο chat(who cares) αλλα ειχε μια "κοσμια" διαγωγη.



    Quote Originally Posted by IRC
    [21:08] <+V1ruS> o luck
    [21:08] <+V1ruS> me rotage
    [21:09] <+V1ruS> apo pou katevazoume torrent

    [21:09] <+V1ruS> www.torrent.com ?
    [21:09] <+Luck]sto[NoLag> ....
    [21:09] <+Luck]sto[NoLag> sorry, pou den ixera
    [21:09] <+Luck]sto[NoLag> apo auta
    [21:09] <+Luck]sto[NoLag> kai dn ime peiraths
    [21:09] <+Luck]sto[NoLag> tou internet

    [21:09] <+Luck]sto[NoLag> FUCKER

  5. #45
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 192

    Default

    Quote Originally Posted by Anwnimos View Post
    Εγω ειδα στα ss 3ις φορες να λεει ο Χαρης(aka DeathNegotiator)στον masta να σταματησει να μιλαει με caps(κεφαλαια γραμματα) και ο masta να του απανταει(Δεν ξερω εαν ειναι φιλοι,δεν με ενδιαφερει κιολας)τι ειναι τα caps και καλα και να συνεχιζει να μιλαει ετσι....Επισης ο Πανος(aka Aoua[Nolag])να του λεει με την σειρα του αλλες 3ις φορες να σταματησει να μιλαει με caps(και ετσι οπως ειδα το chat ηταν εκτος απο caps και spam-like αφου εγραφε περιπου λεξη και σειρα)και ο masta να συνεχιζει το βιολι του....Δεν μπορω να πω οτι σαν λογος manners ειναι σωστο το μπαν...εγω θα εβαζα "σπασαρχιδης"....
    Και ναι, και ο DeathNegotiator & o Aoua[nolag] ειναι και γαμω τα παιδια!
    με τον masta εαν δεν κανω λαθος μια φορα ειχαμε πεξει και ειχε κανει ακαταπαυστο σπαμ στο chat(who cares) αλλα ειχε μια "κοσμια" διαγωγη.
    Pali kala mauton ton tropo mathenete kai sta atoma sto nol ta rules.Prwta leei warn/mute/kick i otidipote allo k meta ban kai ta leipa alla to eipame 10 fores o aoua epeidh einai staff den xreiazete na kanei warn autos me tin mia kanei ta bans giauton rules den uparxoun ta rules einai ftiagmena mono gia admins k users.Ntaxi varethika na grafw ama thelete klisteto i oti thelete kante egw etsi k aliws den paizw mauto to acc alla ntaxei na uparxei k ligo logiki ama einai na ginontai tetia bans to miso NoL tha eitan banned.
    Maw...;p

  6. #46
    Rank: Squire
    • Join Date: Dec 2009
    • Posts: 107

    Lightbulb

    Re mastahz dn varethikes na spammareis?Olo tha stamatisw k tha stamatisw..Ante stop it oksineis ta osa eginan k o monos xamenos eisai esy..Zalizontas tous pantes sta 5 apo ta 10 posts sou anaferese pws o Aoua einai staff k tha tn helparoun k tn agapane k mlkies ti na pw..Den antexese..An eisai toso prixtis oso k edw ntaks ban dn tha ekana alla se idio game mazi m dn 8a emenes pote..Ante xeretw..Close to thread k krinete analogws oi Moderators..

  7. #47
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 153

    Default

    Ma kai autos sou eipe na stamathseis...alla kai na mhn s elege den s ftanei pou s eipa egw toses fores?


    tsigaras+D3athknight=PWNAGE


    [19:46] <NameStealer> auti me ta 3an8a matia pia einai?
    [19:47] <DeathNegotiator> ksan8a matia?
    [19:47] <DeathNegotiator> LOL
    [19:50] <NameStealer> ainte
    [19:50] <NameStealer> i 3an8ia me ta galazia matia*
    [19:50] <NameStealer> skata
    [19:50] <NameStealer> kastani einai
    [19:50] <DeathNegotiator> ksan8a matia....hahahaha

  8. #48
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 726

    Default

    San NoL Manager kai ipeuthinos sta admin abuse exo na pw: Isos itan ligo akraio to ban,alla itan mesa sta oria tou epitreptou,den blepw kapio abuse pou na aksizei warn. Den iparxei abuse edo.

    San aplos user pou kserei kai ta 2 atoma tha pw: Oti mallon kai oi 2 parektrapikan(me ti diafora oti o aoua kinithike basi kanonwn). Ego tha protina se aoua kai mastahz na milisoun prive kai na ta broun(alloste den exoun na xorisoun kana xorafi),episis mastahz tha sou proteina na kaneis ena unban request(to opoio pisteuw tha itan adikia na min ginei dekto alla me tin proipothesi na eisai pio iremos alli fora).

  9. #49
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    Ποπο...Ο ορισμός του δράματος μετενσαρκωμένος σε αυτό το report.

    Ας βάλουμε τα πράγματα σε μία σειρά.
    Αρχικά, κατηγορήσατε τον Aoua ότι έκανε ban σε game άλλου admin και τον εξισώσατε με τους "κοινούς" admins.Ο Aoua, εκτός από NoL Staff, είναι και game manager, επομένως είναι προφανές το ότι δικαιούται να επεμβαίνει σε διάφορες καταστάσεις μιας και είναι αρμόδιος για γεγονότα που συμβαίνουν στα games και εκτός αυτού έχει και την ανάλογη πείρα σε αυτό το κανάλι, η οποία πείρα ανέρχεται σχεδόν σε ένα χρόνο συμμετοχής στο community του NoL.

    Έπειτα, ο Aoua δέχτηκε αιχμές από πολλούς και κατηγορήθηκε για υπερβολικό ban και, και, και...
    Το αδίκημα του MastaHz ίσως να μην ξεπερνούσε κατά πολύ τη "βάση" που θέτεται για τα bad manners(και ναι αγαπητοί μου φίλοι, bad manners δεν είναι μόνο να βρίζετε τη μάνα του άλλου ή την Παναγία, αλλά και ο τρόπος που θα εκφραστείτε και απευθυνθείτε απέναντι σε κάποιον), αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν ήταν μεμπτό αυτό που έκανε ή μάλλον, είπε.
    Επίσης, σκέφτηκε ποτέ κανείς σας πως ο MastaHz έχει δώσει άπειρες αφορμές στο παρελθόν λόγω των άσχημων τρόπων του ;
    Τις περισσότερες φορές του επιβλήθηκαν οι ανάλογες ποινές, όπως έπρεπε, αλλά ίσως κάποιες άλλες να υπήρξε μεγαλύτερη επιείκεια απέναντί του...Ε προφανώς αυτό που συνέβη σήμερα ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι.




    (Με αφορμή το θέμα που άνοιξε, από εδώ και κάτω θα ήθελα να πω ορισμένα πράγματα, όχι σαν εκπρόσωπος του staff του community της NoL, αλλά ως Μιχάλης, εκφράζοντας τις προσωπικές που πεποιθήσεις και παράπονα)
    Επιτέλους, πρέπει να μπει ένας φραγμός στην κακοτροπία που διακατέχει την ιντερνιτική κοινωνία και ιδίως τον κόσμο των online games.
    Και μην μου προβάλλετε το επιχείρημα "ότι να ξέρεις δεν είμαστε στο κατηχητικό, dota παίζουμε", γιατί θα αποδείξετε γι' ακόμη μια φορά την έλλειψη διαδικτυακής, και όχι μόνο, παιδείας που σας διακατέχει.
    Και για να σας προλάβω, επειδή 100% κάποιος θα προσπαθήσει να "χτυπήσει" αυτό το επιχείρημά μου λέγοντας "α ναι γιατί εσύ έχεις διαδικτυακή παιδεία και μας κάνεις κήρυγμα ;", θα σας πω ότι ούτε εγώ έχω την ιντερνιτική παιδεία στο βαθμό που θα ήθελα ή, μάλλον, στον βαθμό που οφείλω να έχω, αλλά τουλάχιστον προσπαθώ να χαλιναγωγώ τον εαυτό μου και να αντιμετωπίζω τους teammates/chat friends κτλ. ως ανθρώπους ισότιμους και όχι ως μηχανές, εν αντιθέσει με τους περισσότερους, όχι μόνο εδώ στο NoL και στον κόσμο του dota(παιχνιδιού), αλλά γενικότερα στον κόσμο του ιντερνετ που νομίζετε πως ο καβάλος του παντελονιού σας θα φουσκώσει αν πείτε 2-3 κουβέντες παραπάνω.
    Γιατί μην ξεχνάτε, πίσω από τον Υ/Γ υπάρχει μια άλλη οντότητα και, όσο μελό και μακάβριο μπορεί να ακουστεί(δεν με νοιάζει πως θα το πάρετε), οφείλετε να τη σέβεστε ως ισότιμο ον.Είτε μας αρέσει, είτε όχι, το ιντερνετ αποτελεί έναν ψηφιακό προσομοιωτή της κοινωνίας.

    Τις e-μαγκιές και τους e-τραμπουκισμούς και τις e-ειρωνείες αφήστε τες για αλλού, για εκεί που σας παίρνει, αν σας παίρνει.
    Ο τρόπος έκφρασης και επικοινωνίας σας δεν αλλάζει και ούτε πρόκειται ν' αλλάξει, όσα account και να κάνετε.Αργά ή γρήγορα θα βγει προς τα έξω ο αληθινός σας εαυτός και θα ξαναφάτε το ban που σας αξίζει.
    Δεν ξέρω πόσοι θα πάρετε στα σοβαρά το συγκεκριμένο κείμενο(ελπίζω αρκετοί) και πόσοι θα γελάσετε λέγοντας "τι λέει ο φλώρος" αν και ποσώς με ενδιαφέρει.

    Φιλικά,
    NinJaZz aka Μιχάλης
    Last edited by Obs.NinJaZz; 16-04-2010 at 01:10 AM.
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


  10. #50
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Quote Originally Posted by SpamMaX View Post
    Dld esis gia ligo spam kai gia ena "fu all" kanete amesos ban???
    Για το spam και την ειρωνία έφαγε ban. Δεν είναι τα caps αυτά καθεαυτά που προκάλεσαν το ban αλλά η όλη συμπεριφορά. Όταν σου λένε πόσες φορές να σταματήσεις και απαντάς "TI EINAI TA CAPS?" τότε τι περιμένεις να συμβεί; Να σου πουν μπράβο;

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  11. #51
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Feb 2010
    • Posts: 38

    Default

    Quote Originally Posted by NinJaZz View Post
    Επίσης, σκέφτηκε ποτέ κανείς σας πως ο MastaHz έχει δώσει άπειρες αφορμές στο παρελθόν λόγω των άσχημων τρόπων του ;
    Maista!

    Dedomenou aytou pao paso!



    Me ton kirio Ramoniko omos?

  12. #52
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    Quote Originally Posted by SpamMaX View Post
    Maista!

    Dedomenou aytou pao paso!



    Me ton kirio Ramoniko omos?

    Ο Ramonikos έγινε ήδη unbanned, ο Aoua παραδέχτηκε πως ήταν λάθος του και αντέδρασε κάπως υπερβολικά.
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


  13. #53
    Rank: Squire
    • Join Date: Jul 2009
    • Posts: 139

    Default

    Quote Originally Posted by DeathNegotiator View Post
    Mhn to pairneis ws agglika gt fainetai alliws.Parto sta ellhnika kai otan mpeis se ena game pes "gamieste oloi".Mhpws fainetai entelws diaforetika twra?Kai egw den nomizw na s apokalesa etc opws esy...

    Soy eipa pws 8a se apokaloysa an to eleGes.
    Btw, don't Go flaminG with me, you just can't win:/

  14. #54
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 192

    Default

    Quote Originally Posted by NinJaZz View Post
    Ποπο...Ο ορισμός του δράματος μετενσαρκωμένος σε αυτό το report.

    Ας βάλουμε τα πράγματα σε μία σειρά.
    Αρχικά, κατηγορήσατε τον Aoua ότι έκανε ban σε game άλλου admin και τον εξισώσατε με τους "κοινούς" admins.Ο Aoua, εκτός από NoL Staff, είναι και game manager, επομένως είναι προφανές το ότι δικαιούται να επεμβαίνει σε διάφορες καταστάσεις μιας και είναι αρμόδιος για γεγονότα που συμβαίνουν στα games και εκτός αυτού έχει και την ανάλογη πείρα σε αυτό το κανάλι, η οποία πείρα ανέρχεται σχεδόν σε ένα χρόνο συμμετοχής στο community του NoL.

    Έπειτα, ο Aoua δέχτηκε αιχμές από πολλούς και κατηγορήθηκε για υπερβολικό ban και, και, και...
    Το αδίκημα του MastaHz ίσως να μην ξεπερνούσε κατά πολύ τη "βάση" που θέτεται για τα bad manners(και ναι αγαπητοί μου φίλοι, bad manners δεν είναι μόνο να βρίζετε τη μάνα του άλλου ή την Παναγία, αλλά και ο τρόπος που θα εκφραστείτε και απευθυνθείτε απέναντι σε κάποιον), αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν ήταν μεμπτό αυτό που έκανε ή μάλλον, είπε.
    Επίσης, σκέφτηκε ποτέ κανείς σας πως ο MastaHz έχει δώσει άπειρες αφορμές στο παρελθόν λόγω των άσχημων τρόπων του ;
    Τις περισσότερες φορές του επιβλήθηκαν οι ανάλογες ποινές, όπως έπρεπε, αλλά ίσως κάποιες άλλες να υπήρξε μεγαλύτερη επιείκεια απέναντί του...Ε προφανώς αυτό που συνέβη σήμερα ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι.




    (Με αφορμή το θέμα που άνοιξε, από εδώ και κάτω θα ήθελα να πω ορισμένα πράγματα, όχι σαν εκπρόσωπος του staff του community της NoL, αλλά ως Μιχάλης, εκφράζοντας τις προσωπικές που πεποιθήσεις και παράπονα)
    Επιτέλους, πρέπει να μπει ένας φραγμός στην κακοτροπία που διακατέχει την ιντερνιτική κοινωνία και ιδίως τον κόσμο των online games.
    Και μην μου προβάλλετε το επιχείρημα "ότι να ξέρεις δεν είμαστε στο κατηχητικό, dota παίζουμε", γιατί θα αποδείξετε γι' ακόμη μια φορά την έλλειψη διαδικτυακής, και όχι μόνο, παιδείας που σας διακατέχει.
    Και για να σας προλάβω, επειδή 100% κάποιος θα προσπαθήσει να "χτυπήσει" αυτό το επιχείρημά μου λέγοντας "α ναι γιατί εσύ έχεις διαδικτυακή παιδεία και μας κάνεις κήρυγμα ;", θα σας πω ότι ούτε εγώ έχω την ιντερνιτική παιδεία στο βαθμό που θα ήθελα ή, μάλλον, στον βαθμό που οφείλω να έχω, αλλά τουλάχιστον προσπαθώ να χαλιναγωγώ τον εαυτό μου και να αντιμετωπίζω τους teammates/chat friends κτλ. ως ανθρώπους ισότιμους και όχι ως μηχανές, εν αντιθέσει με τους περισσότερους, όχι μόνο εδώ στο NoL και στον κόσμο του dota(παιχνιδιού), αλλά γενικότερα στον κόσμο του ιντερνετ που νομίζετε πως ο καβάλος του παντελονιού σας θα φουσκώσει αν πείτε 2-3 κουβέντες παραπάνω.
    Γιατί μην ξεχνάτε, πίσω από τον Υ/Γ υπάρχει μια άλλη οντότητα και, όσο μελό και μακάβριο μπορεί να ακουστεί(δεν με νοιάζει πως θα το πάρετε), οφείλετε να τη σέβεστε ως ισότιμο ον.Είτε μας αρέσει, είτε όχι, το ιντερνετ αποτελεί έναν ψηφιακό προσομοιωτή της κοινωνίας.

    Τις e-μαγκιές και τους e-τραμπουκισμούς και τις e-ειρωνείες αφήστε τες για αλλού, για εκεί που σας παίρνει, αν σας παίρνει.
    Ο τρόπος έκφρασης και επικοινωνίας σας δεν αλλάζει και ούτε πρόκειται ν' αλλάξει, όσα account και να κάνετε.Αργά ή γρήγορα θα βγει προς τα έξω ο αληθινός σας εαυτός και θα ξαναφάτε το ban που σας αξίζει.
    Δεν ξέρω πόσοι θα πάρετε στα σοβαρά το συγκεκριμένο κείμενο(ελπίζω αρκετοί) και πόσοι θα γελάσετε λέγοντας "τι λέει ο φλώρος" αν και ποσώς με ενδιαφέρει.

    Φιλικά,
    NinJaZz aka Μιχάλης
    Nai ninja to exw katalavei pos oi staff panta einai oi pio exupnoi kai oi athooi oloi oi alloi einai enoixoi olo oi alloi ftene exeis dei kapio thread me abuse staff kai na fteei o staff anti o user? egw pantws den exw dei k tis pines olo oi admin k user tis trwne epeidh tous exete filous kai den tous kanete tipota to mono pou kanete einai na tous uperaspizeste.
    Maw...;p

  15. #55

    Post despoina_vandh

    dikio exei o mastahz..... den mporw na katalavw gt eseis apo to staff ... parekshgeste pio eukola apo oti na eisastan aploi users.... isws logw eksousias opws leei kai o mastahz... den nomizw pws xreiazetai ban giayto to logo... einai h xeiristh epilogh... mporouse o owner apla na ton kickarei apo game h na tou kanei mute.... vgainei koblex apo ola afta....

  16. #56
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Aug 2009
    • Posts: 53

    Default

    Quote Originally Posted by MastaHz View Post
    exeis dei kapio thread me abuse staff kai na fteei o staff anti o user? egw pantws den exw dei .
    Des edw ena me to demote t stealingspree http://www.mymgn.com/board/showthrea...-StealingSpree

  17. #57
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Jan 2010
    • Posts: 31

    Default

    Θα ηθελα να πω και εγω τη γνωμη μου οσον αφορα αυτο το topic.
    Τα bans στο nol ειναι τελειως υποκειμενικα και καλυπτουν ενα μεγαλο φασμα απο abuses και στηριζονται στην υποκειμενικη κριση του εκαστοτε admin μεσα ομως σε καποια πλαισια/rules.Πολυ ορθα κατ εμε ειδικα αν εχεις σωστους admin.Οπως προειπωθηκε, ο εν λογω admin ειναι μεσα στα πλαισια αυτα.
    Το 90% των ατομων εδω θα αντιδρουσε με ενα kick ή ενα mute, σκεφτομενοι ψυχραιμα οτι δεν εγινε και τπτ που να δικαιολογει ενα ban.Και εγω ετσι θα αντιδρουσα αν ενας χρηστης μου πουλαγε τρελα οπως εγινε στη προκειμενη περιπτωση.Εκτιμω ομως οτι ο admin ειχε καποια στοιχεια παραπανω απο μενα οσων αφορα τη συμπεριφορα του χρηστη και τη γενικοτερη εικονα του με βαση τα οποια αποφασισε να τον κανει ban.Ισως αντεδρασε και εν θερμω, δε το γνωριζω, αλλα και αυτο μες στο προγραμμα ειναι απ τη στιγμη που οπως προειπα ειναι καλυμενος απ τα rules.Οσο λιγο τον γνωριζω, δεν εχει δωσει ποτε δικαιωμα αμφισβητησης κατ εμε, οποτε -1 στο abuse απο μενα.

    Οσον αφορα το unban του χρηστη, θεωρω οτι ειναι δεδομενη αν κανει καποιο unban request, ειδικα αν φερθει διπλωματικα και μιλησει ωραια(που νομιζω οτι δε θα κανει καν unban request αν κρινω απ τα λεγομενα του).

    Οσον αφορα τον Deathnegotiator, λυπαμαι παρα πολυ που βλεπω αυτη την εικονα στο avatar του.Δε ξερω την ηλικια σου φιλε μου, αλλα μολις διαβασεις καποια βιβλια και συνειδητοποιησεις πραγματικα το τι εχει κανει αυτος ο, ας πουμε ανθρωπος, δε θα τον εβαζες ουτε για πλακα να σε αντιπροσωπευει στο avatar σου.
    Quote Originally Posted by NinJaZz
    Θα κόψετε το ξεκατίνιασμα ή να λάβω δραστικότερα μέτρα ;
    Quote Originally Posted by meepeises
    Οταν λες warm τι εννοεις? Να τους βαλουμε σε μια κατσαρολα να τους ζεστανουμε?

  18. #58
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 153

    Default

    Quote Originally Posted by Lacedaemon View Post
    Οσον αφορα τον Deathnegotiator, λυπαμαι παρα πολυ που βλεπω αυτη την εικονα στο avatar του.Δε ξερω την ηλικια σου φιλε μου, αλλα μολις διαβασεις καποια βιβλια και συνειδητοποιησεις πραγματικα το τι εχει κανει αυτος ο, ας πουμε ανθρωπος, δε θα τον εβαζες ουτε για πλακα να σε αντιπροσωπευει στο avatar σου.
    Toulaxiston agapouse to e8nos tou...


    tsigaras+D3athknight=PWNAGE


    [19:46] <NameStealer> auti me ta 3an8a matia pia einai?
    [19:47] <DeathNegotiator> ksan8a matia?
    [19:47] <DeathNegotiator> LOL
    [19:50] <NameStealer> ainte
    [19:50] <NameStealer> i 3an8ia me ta galazia matia*
    [19:50] <NameStealer> skata
    [19:50] <NameStealer> kastani einai
    [19:50] <DeathNegotiator> ksan8a matia....hahahaha

  19. #59
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Nov 2009
    • Posts: 29

    Default

    Epeidh to 8ema exei ksefygei kata poly apo to staff abuse,pou ksekinise,kai exei katantisei farsokwmodia proswpikwn antipara8esewn,kai oso paei kai xeirotereyei, 8a protina na ginei ''CLOSED".
    Twra oso anafora to olo 8ema 8a prwtina kai sths 2 pleyres(staff-admins) na xalarwsoun ligo,ypoti8etai pws einai ena gaming community,giayto deite to san paixnidi,sth telikh(opws eipe kai enas parapanw) dn xwrizetai kai kana xwrafi metaksu sas!!!
    Symfwna me osa exw dei sto forum dn exei kai apolyto adiko o Mastahz,apla dn ton boh8a h "ili8ia" analogh ths ilikias tou symperifora.

  20. #60
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 192

    Default

    Quote Originally Posted by douchebag. View Post
    Des edw ena me to demote t stealingspree http://www.mymgn.com/board/showthrea...-StealingSpree
    Demote den nomizw na egine giati kai twra pali Modarator k etsi k aliws autos ta ekane auta giati iksere oti tha ginei pali modarator.. telos pantwn kliste to thread giati mono spam ginete kai tipota perisotero.Dn exw alla na pw oti k na pw oi staff einai oi exupnoi.
    Maw...;p

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •