Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Rank: Rookie
    • Join Date: Oct 2011
    • Posts: 15

    Default Thessaloniki: dota competitive team (sovaroi paixtes mono)

    Dio filoi me ebeiria sto paixnidi ftiaxnoun epaggelmatiki omada. tha dextoume ipsilou epipedou paixtes me megali mono ebeiria kai apsogous gnostes tou paixnidiou (mechanics, metagame, laning, ganking, etc). De tha dextoume gia paradeigma babysitter na kanei auta-attack h' hard core carry na min gnorizei pws na kratisei to creep equilibrium. I omada mas tha einai sovari me sixnes proponiseis opote opoios epithimei na dilwsei na gnorizei pws tha prepei na afierwnei xrono.

    Parakaloudai osoi dilwsoun simmetoxi na siblirwsoun tin parakatw forma kai na mou steiloun email sti dieuthinsi limzero1992@gmail.com (Tha sas apadisw me email sta aithmata.)

    Forma:

    onoma:
    rolos (carry/support/...):
    perioxi diamonis:
    ilikia:
    liga logia gia esas:

  2. #2
    Rank: Rookie
    • Join Date: Oct 2011
    • Posts: 2

    Default

    ela megale ....perasa fetos 8essaloniki foititis kai den exw vreii akoma lans gia dota sto b.net....opote twra m dinete h eukairia na sas vrw ...
    ΟΝΟΜΑ λαζαρος
    Περιοχη κεντρο
    ABOUT MY SELF.. PEZW 4 XRONIA dota kai 3erw sxetika kalo....exw panw apo 600 game se nol kai 300 se eleos....epaiza kai garena kai se alla league

  3. #3
    Rank: Devotee
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 274

    Default

    exeis apaitiseis apo public players; wtf;



    Code:
    150 salve oti to pc tou k[a]ne 8a ta ftisei-diali8ei-ekragei-aposinarmologi8ei i kati tetio telos panton :D
    
    tespa gl stous players!
    XAXAXAX

  4. #4
    Rank: Rookie
    • Join Date: Oct 2011
    • Posts: 15

    Default

    psaxnw atoma pou na xeroun re alla den exw meros na psaxw... kai egw pub player eimia alla gnorizw kala ta competive, parakolouthw kai simmetexw.. elpizw na kataferw na kanw mia omadoula apo gnostes tou paixnidou. opoios endiaferetai na mou steile emai parakalw. mesw tou forum einai diskoli i sunnenohsh.

    shmeiwsi: de thelw paixtes pou kanun vlads stous misous melee carry h' paixtes pou epeidi exun kala stats sta hostbots tou mgn pistevoun pws einai pro.. ama de gnorizete pio proxorimena pragmata mallon de tha sas paroume.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •