Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 44 of 44
  1. #41
    Rank: Regular
    • Join Date: Dec 2009
    • Posts: 97

    Default

    Quote Originally Posted by Capitan0 View Post
    Μηπως ρε Αλεξη το format θα βοηθησει μια και καλη???Μην λετε μαλακιες οτι το format δεν θα αλλαξει τιποτα :/
    Επειδή οι περισσοτέροι εδώ μέσα ή το έχετε ακούσει ή απλά επειδή αυτό έχετε σαν πρόχειρη λύση και το πετάτε δεξιά και αριστερά σε ότι πρόβλημα έχετε στον υπολογιστή σας, ε ακούστε το από κάποιον που έχει σπουδάσει πάνω σε αυτά :

    ΤΟ FORMAT ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ ΣΑΝ ΛΥΣΗ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ. ΤΟ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΣΑΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ.

    Εγώ στο είπα και πιο πάνω, και format να κάνεις, εάν η διένεξη είναι πχ, "Στους πόρους της μητρικής πλακέτας" και μετά το format πάλι θα υφίσταται η διένεξη.
    Πήγαινε στον Device manager και ψάξε μία μία την καρτέλα των Πόρων της κάθε συσκευής του υπολογιστή. Είμαι 99% σίγουρος ότι εκεί θα την βρεις την διένεξη!

    EDIT
    Πήγαινε στο Device Manager και ψάξτα όλα, το ότι έχει διένεξη μια συσκευή δεν σημαίνει ότι δεν δουλευει κανονικά! Θα στην εμφανίζει χωρίς θαυμαστικό η Χ στην λίστα. Πρέπει να ψάξεις και να εντοπίσεις το πρόβλημα στην καρτέλα των πόρων της κάθε συσκευής.
    Last edited by iron_hunt3r; 20-03-2012 at 03:48 PM.

  2. #42
    Rank: Disciple
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 248

    Default

    2 φορές μου άρχισε το χαζοκούτι να τρώει BS και τις 2 φορές ήταν η RAM.Oπότε memtest.Kαι άκου ότι λέει ο tasn από πάνω.Trust me ξέρει.

  3. #43

    Default

    BUMP!
    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Please μην abusaρετε τα commands γιατί logάρονται και θα το μάθουμε και θα είμαστε στη πολύ δυσάρεστη θέση να σας πάρει ο διάολος. :P
    Συγκεκριμένα θα αμολύσουμε τον Kitz επάνω σας.
    Quote Originally Posted by KiTz View Post
    Let bygones be bygones και μη κάνετε σα καριόλες

  4. #44
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Jan 2012
    • Posts: 74

    Default

    Quote Originally Posted by Luck]sto[NoLag View Post
    BUMP!
    Ειναι η καρτα γραφικων. Το παθαινε ο αδερφος μου στο laptop του.
    ανοιξε το laptop σου και καθαρισε το απο σκονες και χνουδια. κοιτα τα ανεμηστηρακια αν δε δουλευει κανενα.

    Ο αδερφος μου το πηγε σε ενα "μαστορα" και με 10 € του εκανε μερικες κολλησες με καλαϋ στην καρτα γραφικων ηταν μας ειπε ψυχρες κολλησεις κατι τετοιο και τι ξαναπερασε. το λαπτοπ μια χαρα για κανα 8 μηνο μετα εκανε παλι τα ιδια. Ξανα στο τυπο αλλους 8 μηνες περιπου και μετα καηκε και αλλαχτηκε.
    Tchaikovsky - Violin Concerto in D major, Op 35
    ( Click to show/hide )


Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •