Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 20 of 97
  1. #1
    Rank: Banned User
    • Join Date: Jan 2012
    • Posts: 1

    Unhappy Χρειάζομαι την άποψη σας.

    Γεια σας το όνομα μου είναι Άγγελος είμαι 22 χρονών και μένω στην Αθήνα.(εδώ είναι το παλιό μου profile το οποίο είχε ban παλιά αλλά απ'ότι βλέπω έχει βγει τώρα)
    Αν και δεν περιμένω αρκετές σοβαρές απαντήσεις θα σας πω την ιστορία μου διότι ένας φίλος με ενέπνευσε να κάνω αυτό το thread(έστω και για πλάκα αν το είπε,με έπεισε πάντως).


    Είμαι φοιτητής και μου αρέσει κάποιο κορίτσι απ’ την σχολή μου. Αυτή είναι πολύ καλή μαζί μου και συχνά η συμπεριφορά της με κάνει να πιστεύω ότι νοιάζεται για μένα. Πρόσφατα, και αφού η χρονιά πλησίαζε προς το τέλος της, αποφάσισα να της ζητήσω τον αριθμό του τηλεφώνου της. Αυτή μου τον έδωσε. Την επόμενη μέρα την πήρα τηλέφωνο και η συζήτηση μας ήταν αρκετά ζωηρή. Δεν έδειξε σε κανένα σημείο να με βαριέται. Ως εδώ όλα καλά. Μετά από μερικές μέρες την πήρα ξανά τηλέφωνο και δεν μου απάντησε, αν και προσπάθησα αρκετές φορές. Έτσι αποφάσισα και της έστειλα το ακόλουθο SMS, «Χωρίς εσένα η ζωή μου είναι ασπρόμαυρη. Χωρίς εσένα ο κόσμος μου είναι σκοτεινός. Χωρίς εσένα δεν μπορώ να πάω πουθενά. Χωρίς εσένα χάνω το φως μου. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ!».

    Μετά από 3 μέρες και αφού δεν πήρα καμία απάντηση μέχρι τότε, αποφάσισα να την ξαναπάρω. Την πήρα αρκετές φορές αλλά και πάλι τίποτα. Έτσι της έστειλα το ακόλουθο SMS, «ΟΙ ΩΡΕΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ, ΤΑ ΛΕΠΤΑ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ, ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ, ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!».

    Δύο μέρες μετά και αφού δεν πήρα καμία απάντηση αποφάσισα να της πω όλη την αλήθεια και όλα όσα ένιωθα για αυτήν. Τουλάχιστο έτσι θα μάθαινα αν της άρεσα ή όχι. Έτσι της έστειλα το ακόλουθο SMS, «Γεια σου ***** μου. Σου έστειλα πολλά μηνύματα αλλά ΔΕΝ μου απάντησες σε κανένα. Ανησυχώ για σένα. Είναι όλα καλά; Βασικά.. θέλω να σου εξομολογηθώ κάτι.. μου αρέσεις. Κάθε στιγμή είσαι στο μυαλό μου, δεν σε ξεχνώ ποτέ… ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΛΕΙΨΕΙ, ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!».

    Δύο ώρες μετά, μου έστειλε το ακόλουθο SMS, «Έλα ****. Ναι, πήρα όλα τα SMS σου. Είμαι μια χαρά μην ανησυχείς. Απολογούμαι που δεν σου απάντησα νωρίτερα. Τέλοσπάντων, θέλω να σου ξεκαθαρίσω ότι εγώ θέλω να είμαστε ΑΠΛΑ φίλοι. Λυπάμαι αν κατάλαβες λάθος. Δεν θέλω όμως να με παρεξηγήσεις.»

    Με αυτό το μήνυμα δηλαδή, μου ξεκαθάρισε ότι δεν ήθελε να προχωρήσει η κατάσταση μεταξύ μας και έτσι εγώ της έστειλα το ακόλουθο SMS (για να της πω αντίο), «Ευχαριστώ που μου απάντησες. Ελπίζω να έχεις μια ευτυχισμένη ζωή και σε ευχαριστώ για όλα όσα μου έμαθες, γιατι μου έμαθες πολλά!». Μετά από αυτό, αν και δεν περίμενα καμία απάντηση της, μετά από λίγο μου έστειλε, «Πραγματικά είσαι πολύ καλός φίλος. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. Καλές διακοπές και λυπάμαι αν σε έκανα να νιώσεις άσχημα ».

    Τότε εγώ δεν της απάντησα ξανά πίσω. Μετά από 2 μέρες μου έστειλε το πιο κάτω μήνυμα, το οποίο με σύγχυσε τελείως.. «*****************…. Οι ΦΙΛΟΙ είναι σαν τα αστέρια… μπορεί να µην τους βλέπεις πάντα αλλά ξέρεις ότι ΠΑΝΤΑ βρίσκονται εκεί!!!»

    Πραγματικά χρειάζομαι τη βοήθεια σας. Αυτό το κορίτσι, που ΠΟΤΕ προηγουμένως δεν μου απαντούσε, τώρα μου στέλνει από μόνη της αυτό το μήνυμα! Σας παρακαλώ, πείτε μου, τι εννοεί; Και.. εγώ τι πρέπει να κάνω; Νιώθω να την θέλω τρελά και όταν μου είπε ότι θέλει απλά να είμαστε φίλοι λυπήθηκα πολύ και θα μου ήταν πολύ δύσκολο να παραμείνω φίλος μαζί της. Έτσι αποφάσισα ότι θα ήταν καλύτερο να μην ξαναμιλήσουμε, όμως τώρα μου στέλνει αυτό το μήνυμα !! Χρειάζομαι την άποψη σας. Τι πιστεύετε για αυτό; Τι μου προτείνετε να κάνω; Να συνεχίσω να είμαι φίλος της; Πώς να της απαντήσω σε αυτό το τελευταίο την μήνυμα; Πρέπει να πω ότι εμένα μου αρέσει και την θέλω! Και κάτι τελευταίο.. αν με θέλει απλά σαν φίλο. Είμαι τόσο σημαντικός για αυτήν που δεν θέλει να με χάσει; Και γιατί;


    Υ.Γ. Ξέρω ότι δεν σας ενδιαφέρει και ίσως 8 στους 10 να με κατακρίνετε/ειρωνευτείτε/trollarete.Βe my guest.Εμένα με ενδιαφέρουν μόνο πραγματικές απόψεις και τι πιστεύει ο καθένας σας ξεχωριστά ώστε να έχω μια ολοκληρωμένη εικόνα.
    Να τονίσω επίσης ότι έχω σταματήσει την Dota 4 μήνες τώρα σχεδόν και απλά μπαίνω λίγο στο forum για να δω τι παίζει(σαν hobby),οπότε αρκετά καινούρια άτομα ίσων να μη με γνωρίζετε.


    Περιμένω τις απαντήσεις σας.
    Φιλικά,
    Άγγελος.

  2. #2
    Rank: Rookie
    • Join Date: Sep 2011
    • Posts: 12

    Default

    Ena einai to sigouro...oti den tha ti gamiseis pote!!

  3. #3
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 1,956

    Default



    Λογικά τα είπες απότομα και ξαφνιάστηκε η κοπέλα.

    Αλλα οι γυναίκες είναι γαμησέ τα πράμα απο την μία μιλάτε τηλέφωνο όλα ωραία λές απο μέσα σου (GG ¨ολα καλά) απο την άλλη δεν απαντάει 4 μέρες!!!


    Το πρώτο τηλεφώνημα πήγε καλα.Ίσως να μην ήθελε τίποτα σοβαρό εκείνη την φάση.Αργότερα είδε ότι επιμένεις και στέλνεις αυτά τα SMS και σε αγνόησε.



    Γνώμη μου : ¨Επρεπε να το πάτε σιγά σιγά.

  4. #4
    Rank: Squire
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 121

    Default

    Stuck in friend tier... FOREVER!
    Music makes us humans.
    <---Click..

  5. #5
    Rank: Disciple
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 242

    Default

    You tried too hard!
    NLBoY, Name officialy owned by Thunder_Boy
    Copyrights © ThunDeR_BoY@MyMGN

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by VooDooLoveR View Post
    Υ.Γ. Ξέρω ότι δεν σας ενδιαφέρει και ίσως 8 στους 10 να με κατακρίνετε/ειρωνευτείτε/trollarete.Βe my guest.Εμένα με ενδιαφέρουν μόνο πραγματικές απόψεις και τι πιστεύει ο καθένας σας ξεχωριστά ώστε να έχω μια ολοκληρωμένη εικόνα.

    Quote Originally Posted by zAmz4m View Post
    Ena einai to sigouro...oti den tha ti gamiseis pote!!
    Να ο 1ος guest...
    39:12 [Allies] HitMan(IaK) (Kaldr): ekana pipe
    39:28 [Allies] SoLiD[GroUnD] (Traxex): ena pipe an vgalei kapoios kai gg
    39:33 [Allies] HitMan(IaK) (Kaldr): axaxaxax
    39:42 [Allies] H4V3_4_N1C3_D4Y (Slayer): lol mono na grafeis eisai
    39:45 [Allies] H4V3_4_N1C3_D4Y (Slayer): na diavazeis tpt
    ( Click to show/hide )

    What did you say?I was too busy spamming everyone to death...

  7. #7
    Rank: Devotee
    • Join Date: May 2010
    • Posts: 272

    Default

    άκου και μια σοβαρή άποψη......Τα έκανες ΣΚΑΤΑ! ..στέλνεις το ένα μήνυμα ,στέλνεις άλλα 10 μετά......φτάνει στο 1ο!!!!
    you are officially friendzoned... ......one does not simply escape the friendzone...οπότε άστην .....δηλαδή.....αυτό το παλιό το κλισέ το ξες...οπότε άστην ...μην ασχολήσει .....γάμησε το ...περίμενε 1-2 μήνες π.χ. μην σου πω παραπάνω...μην τρέξεις απο πίσω της.......και απλά ζήσε χωρίς αυτήν αν χρειαστεί..όλοι αγαπήσαμε θα σου περάσει.....κανείς δεν πέθανε απο χυλόπυτα...μαγκιά σου που της το είπες στα ίσια.........αλλά το γάμησες....οπότε ......βρες άλλην και άστην να σιγοκαιγετε

  8. #8
    Rank: Board General
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 2,001

    Default

    Έλα και μόνο που της το είπες μέσω SMS παίζει να σε trollάρει η τύπισσα.
    Πάλι καλά που δεν της έστειλες κανέναν άλλον να της πει οτι σου αρέσει...
    Πιάσ'το απ'την αρχή, περάστε λίγο χρόνο μαζι να γνωριστείτε καλύτερα και βλέπεις...

  9. #9
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Apr 2011
    • Posts: 178

    Default

    file mou koita to paratrabh3es me ta apanwta sou mhnumata kai auto isws na thn troma3e/3afniase...
    egw piseuw pws prepei na sunexiseis thn filia mazi ths kai sto mellon mporei na prokeipsei kati kalutero. egw to pisteuw auto. basika den 3erw ti xarakthras einai auth an einai apo tis klassikes gunaikes tote den a3izei na asxoli8eis mazi ths.... twra uparxei kai h allh ekdoxh, auth twra pou 3erei pws niw8eis giauthn ths aresei kai mporei na 8elei na se pai3ei giauto pai3e thn esu bges ''filika'' gia kana kafe mazi ths peite kamia malakia megalh parea alla exe thn ligo sto ftusimo mhn stelneis esu prwtos mhnuma mhn thn psaxneis kai 8a deis pws 8a antidrasei an den se psa3ei kai kala filika gamhse to asthn pane diakopes kapou kala me8use me thn parea sou kai an sou katsei kana allo kalo mouni gama thn prospa8hsa na boh8hsw sorry gia greeklish.
    Have Fun ! ! ! ! it's a GAME ! ! ! ! !

    G-7-

  10. #10

    Default

    δεν πρόκειται να σε δει ποτέ κάτι παραπάνω από μια ευχάριστη παρέα το πολύ των δυο ωρών! μην προσπαθήσεις να εκμεταλευτείς την κατάσταση θα φας τα μούτρα σου.

    ps. μην πέφτεις χαμηλά τρέχοντας
    Divide et impera

    Wise men talk because they have something to say
    fools because they have to say something.


  11. #11
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Sep 2011
    • Posts: 47

    Default

    Quote Originally Posted by DexTeR)mOrGaN. View Post
    Έλα και μόνο που της το είπες μέσω SMS παίζει να σε trollάρει η τύπισσα.
    Πάλι καλά που δεν της έστειλες κανέναν άλλον να της πει οτι σου αρέσει...
    Πιάσ'το απ'την αρχή, περάστε λίγο χρόνο μαζι να γνωριστείτε καλύτερα και βλέπεις...
    +1 το πηγες ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ αποτομα, και επιπλεον τα εστειλες απο κινητο.Η κοπελια τωρα μπορει να θελει να δει που εισαι ικανος να φτασεις για να την αποκτησεις, γιαυτο και το θελω-δε θελω.Αστο λιγο καιρο και μετα προσπαθησε και χωρις τα "Κλεφτης ηταν ο μπαμπας σου;".Καλη επιτυχια.
    Peace out!
    Οπως έγραψε τον 19ο αιώνα ο Emil Chartier, η απαισιοδοξία είναι θέμα διάθεσης. Η αισιοδοξία είναι θέμα θέλησης. Ατομικής και συλλογικής...

  12. #12
    Rank: Apprentice
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 62

    Default

    1η μλκια: Τα έστιελες με μηνυμα
    2η μλκια: Μετά το 1ο, έστειλες κ άλλα
    Και μια ερώτηση: πριν απο όλα αυτά ήσασταν φίλοι; Υποθέτω όχι, μιας κ έως τώρα δεν είχες το τηλ της..
    Απάντησε μου σε αυτο και ακολουθεί κ άλλη απάντηση μου με ανατρεπτική οπτική γωνια!!!

    Edit: Οταν λέω φίλοι, εννοώ αρκετά καλοί/ακόμα και κολλητοί.

  13. #13
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 281

    Default

    Ακου τι θα κανεις..
    Αν ακολουθησεις την συμβουλη μου,θα την κανεις να τρεχει πισω σου ειμαι σιγουρος...
    Μην της ξαναστειλεις μηνυμα..Αστη να σου στελνει και να σου στελνει αλλα μην απαντας σε κανενα...Ακομα και τηλεφωνο να σε παρει μην το σηκωσεις...Αστην να παιρνει...Αν συναντιεστε μιλα της κανονικα αλλα λιγο ψυχρα...Καθολου γλυκα.Τιποτα...
    Δεν κανεις τις γκομενες να σε ερωτευτουν στελνοντας τους γλυκολογα.Η γκομενα αναζηταει αυτο που της λειπει..Αν εσυ ησουν ολη μερα τηλεφωνα,γλυκα μηνυματα λογικο ηταν να σε φτυσει...Απλα μην της δινεις σημασια...Θα ερθει εκεινη σε εσενα μετα απο λιγο.Απο προσωπικη εμπειρια στο λεω.Ακολουθησε το και θα με θυμηθεις..Ξερω οτι θα ειναι δυσκολο αλλα κανε υπομονη )
    Και επρεπε να της το πεις απο κοντα...Να την κοιτας στα ματια οταν της το λες,να της εδινες και κανα ρουφηχτο,αυτο θα λειτουργουσε υπερ σου. )
    Απλα γραψτην λιγο θα ερθει εκεινη σε εσενα μετα απο λιγο καιρο.Θα δεις.

    Προπερσυ τα χριστουγεννα τα εφτιαξα με μια κοπελα,το καλοκαιρι προπερσυ χωρισαμε..Ολο το καλοκαιρι ετρεχα απο πισω της...Λιγο πριν μπει ο Σεπτεμβρης ομως την εγραφα κανονικα,δεν την κοιτουσα καν,δεν της μιλουσα οταν βγαιναμε..Μετα απο λιγο καιρο ειδα μηνυμα της στο fb.
    Μου ελεγε οτι δεν ειναι σωστο που δεν μιλαμε και οτι κανω σαν να εφταιγε εκεινη και μαλιστα μου ειπε οτι θελει να ξαναμιλαμε..Ωστοσο εγω τιποτα..Εκει συνεχιζα να την αγνοω...Λιγες μερες μετα ειπε σε μια φιλη μου οτι ειναι ξανα ερωτευμενη μαζι μου και θελει να τα ξαναβρουμε..Τωρα ειμαστε μαζι εδω και 7 μηνες
    Last edited by DestroyerGr; 30-05-2012 at 06:57 PM.

  14. #14
    Rank: Squire
    • Join Date: Apr 2012
    • Posts: 106

    Default

    Κανόνας πάντα στέλνεις ένα ένα τα μηνύματα ώσπου να πάρεις απάντηση. Ποτέ όλα μαζί.. Και ποτέ δε τρέχεις πίσω από τα μούλικα τα κορίτσια. ^^

    Κάτι άλλο, δε σε trollαρα ούτε τίποτα αλλά ρε φίλε έρχεσαι σε ένα DotA forum για να μας πεις την ιστορία σου με την ποζερογκόμενα; xD Κανένα κολλητό δεν έχεις;

  15. #15

    Default

    χαχαχα,βρε τον Άγγελο μας βγήκε και ερωτιάρης
    Σου ετοιμάζει έκθεση ο Γιώργος !!! (dragon είμαστε)
    "The fear to lose yourself in the severe reflection."

  16. #16
    Rank: Squire
    • Join Date: Apr 2012
    • Posts: 106

    Default

    Quote Originally Posted by DestroyerGr View Post
    Ακου τι θα κανεις..
    Αν ακολουθησεις την συμβουλη μου,θα την κανεις να τρεχει πισω σου ειμαι σιγουρος...
    Μην της ξαναστειλεις μηνυμα..Αστη να σου στελνει και να σου στελνει αλλα μην απαντας σε κανενα...Ακομα και τηλεφωνο να σε παρει μην το σηκωσεις...Αστην να παιρνει...Αν συναντιεστε μιλα της κανονικα αλλα λιγο ψυχρα...Καθολου γλυκα.Τιποτα...
    Δεν κανεις τις γκομενες να σε ερωτευτουν στελνοντας τους γλυκολογα.Η γκομενα αναζηταει αυτο που της λειπει..Αν εσυ ησουν ολη μερα τηλεφωνα,γλυκα μηνυματα λογικο ηταν να σε φτυσει...Απλα μην της δινεις σημασια...Θα ερθει εκεινη σε εσενα μετα απο λιγο.Απο προσωπικη εμπειρια στο λεω.Ακολουθησε το και θα με θυμηθεις..Ξερω οτι θα ειναι δυσκολο αλλα κανε υπομονη )
    Και επρεπε να της το πεις απο κοντα...Να την κοιτας στα ματια οταν της το λες,να της εδινες και κανα ρουφηχτο,αυτο θα λειτουργουσε υπερ σου. )
    Απλα γραψτην λιγο θα ερθει εκεινη σε εσενα μετα απο λιγο καιρο.Θα δεις.

    Προπερσυ τα χριστουγεννα τα εφτιαξα με μια κοπελα,το καλοκαιρι προπερσυ χωρισαμε..Ολο το καλοκαιρι ετρεχα απο πισω της...Λιγο πριν μπει ο Σεπτεμβρης ομως την εγραφα κανονικα,δεν την κοιτουσα καν,δεν της μιλουσα οταν βγαιναμε..Μετα απο λιγο καιρο ειδα μηνυμα της στο fb.
    Μου ελεγε οτι δεν ειναι σωστο που δεν μιλαμε και οτι κανω σαν να εφταιγε εκεινη και μαλιστα μου ειπε οτι θελει να ξαναμιλαμε..Ωστοσο εγω τιποτα..Εκει συνεχιζα να την αγνοω...Λιγες μερες μετα ειπε σε μια φιλη μου οτι ειναι ξανα ερωτευμενη μαζι μου και θελει να τα ξαναβρουμε..Τωρα ειμαστε μαζι εδω και 7 μηνες
    Ρε συμφωνώ μαζί σου αλλά καμιά φορά μερικές λένε ''Με γράφει; Άρα θα τον γράψω και εγώ και δε θα ξανά ασχοληθώ.. Δεν έχει νόημα γιατί να το κάνω;''. Και μετά τελειώνουν όλα.. Ή θα τσιμπήσει ή θα το γράψει στα @@ της lol!

  17. #17
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 1,956

    Default

    Quote Originally Posted by DestroyerGr View Post
    Ακου τι θα κανεις..
    Αν ακολουθησεις την συμβουλη μου,θα την κανεις να τρεχει πισω σου ειμαι σιγουρος...
    Μην της ξαναστειλεις μηνυμα..Αστη να σου στελνει και να σου στελνει αλλα μην απαντας σε κανενα...Ακομα και τηλεφωνο να σε παρει μην το σηκωσεις...Αστην να παιρνει...Αν συναντιεστε μιλα της κανονικα αλλα λιγο ψυχρα...Καθολου γλυκα.Τιποτα...
    Δεν κανεις τις γκομενες να σε ερωτευτουν στελνοντας τους γλυκολογα.Η γκομενα αναζηταει αυτο που της λειπει..Αν εσυ ησουν ολη μερα τηλεφωνα,γλυκα μηνυματα λογικο ηταν να σε φτυσει...Απλα μην της δινεις σημασια...Θα ερθει εκεινη σε εσενα μετα απο λιγο.Απο προσωπικη εμπειρια στο λεω.Ακολουθησε το και θα με θυμηθεις..Ξερω οτι θα ειναι δυσκολο αλλα κανε υπομονη )
    Και επρεπε να της το πεις απο κοντα...Να την κοιτας στα ματια οταν της το λες,να της εδινες και κανα ρουφηχτο,αυτο θα λειτουργουσε υπερ σου. )
    Απλα γραψτην λιγο θα ερθει εκεινη σε εσενα μετα απο λιγο καιρο.Θα δεις.

    Προπερσυ τα χριστουγεννα τα εφτιαξα με μια κοπελα,το καλοκαιρι προπερσυ χωρισαμε..Ολο το καλοκαιρι ετρεχα απο πισω της...Λιγο πριν μπει ο Σεπτεμβρης ομως την εγραφα κανονικα,δεν την κοιτουσα καν,δεν της μιλουσα οταν βγαιναμε..Μετα απο λιγο καιρο ειδα μηνυμα της στο fb.
    Μου ελεγε οτι δεν ειναι σωστο που δεν μιλαμε και οτι κανω σαν να εφταιγε εκεινη και μαλιστα μου ειπε οτι θελει να ξαναμιλαμε..Ωστοσο εγω τιποτα..Εκει συνεχιζα να την αγνοω...Λιγες μερες μετα ειπε σε μια φιλη μου οτι ειναι ξανα ερωτευμενη μαζι μου και θελει να τα ξαναβρουμε..Τωρα ειμαστε μαζι εδω και 7 μηνες

  18. #18
    Rank: Disciple
    • Join Date: Oct 2011
    • Posts: 226

    Default

    Quote Originally Posted by DaRkWaLKeR View Post
    Ρε συμφωνώ μαζί σου αλλά καμιά φορά μερικές λένε ''Με γράφει; Άρα θα τον γράψω και εγώ και δε θα ξανά ασχοληθώ.. Δεν έχει νόημα γιατί να το κάνω;''. Και μετά τελειώνουν όλα.. Ή θα τσιμπήσει ή θα το γράψει στα @@ της lol!
    milaei pali i empeiria e? allo 16 k allo 22..
    Last edited by jason_the_slate; 30-05-2012 at 07:34 PM.

  19. #19
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Nov 2009
    • Posts: 841

    Default

    Άγγελε,γνωριζόμαστε αρκετό καιρό.Έχουμε να τα πούμε 8 μήνες βέβαια(λογικό λόγω των δουλειών μας και διαβασμάτων).Αλλά ρε φίλε είσαι μεγάλος ΜΑΛΑΚΑΣ,δεν θα αναλύσω το γιατί εδώ πέρα αλλά όποτε θες μπορούμε να πάμε έξω για καφέ να τα πούμε.Mαλάκαρε.
    Θα σου πω 2 3 πραματάκια για το 'πρόβλημα' σου και ελπίζω να καταλάβεις τι θα πω και γιατί !
    (έχω ξεκινήσει ήδη να γράφω αλλά επειδή αργώ ήθελα να σε βρίσω πολύ και δεν κρατήθηκα ;/ )
    "This world may have failed you... it doesn't give the reason why... you could have chosen a different path in life".

  20. #20
    Rank: Disciple
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 229

    Default

    afta edo ti simenoun? ***************** sto minima pou sou esteile afti?
    AsshoLiasto Blogspot


    http://assholiasto.blogspot.gr

Page 1 of 5 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •