Results 1 to 16 of 16

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 69

    Default [ACCEPTED] Admin Application : xelononinjakia

    Personal Info


    Your name: Μήτσος

    Date of Birth: 8/4/94

    Your country: Ελλάδα

    Occupation: Μαθητής (βασικα τωρα τελειωσα πανελληνιες)

    Spoken languages: Ελληνικα , Αγγλικα , Γερμανικα


    Experience, playtimes and general info : Aρχισα κυριως απο λανακια με τους φιλους μου και μετα αρχισα να παιζω και κανονικα...μετα απο 2 μηνες περιπου γτ στην αρχη μου φαινοταν αηδια η dota:P



    Battle.Net Account: xelononinjakia

    Former experience and/or safelisted channels: darer , garena , nol , eleos

    Your activity and average playtime each week: καθε μερα τωρα που τελειωσα και δεν εχω αλλες σχολικες υποχρεωσεις γυρω στις 5 ωρες...35-40 την εβδομαδα..

    Which time of the day you usually play: συνηθως βραδυ σπιτι χαλαρα με τα παιδια απο σκαηπ η στο νετ αν τυχει και δεν βγουμε για κανα ποτακι...

    How long you have been playing DotA: εεε κανα 2 χρονια :P

    Your ability to communicate with others: πολυ καλη..παντα προσπαθω να βρω το προβλημα και να το λυσω..

    Have you read the rules and agree to follow them? ναι και συμφωνω απολυτα..

    How do you react/behave when you're under pressure? ειμαι σχετικα ηρεμος μεσα στα παιχνιδια..το πολυ πολυ να γραψω με caps τπτ αλλο...γενικα δεν μαρεσει να εκνευριζομαι για την μικροπραγματα..

    Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): οχι εννοειται..για αυτο ειναι οι ανωτεροι για να "διαταζουν"(στα πλαισια των games)

    Is there anyone who can vouch for you? ναι οι φιλοι μου κυριως... paw_gia_ ,krema_hmeras ,antony_is_cool, paradhsioths7, da_skill , erans , shanksleroux , celith., tr3lo_koun3laki , gsxr pap , king_of_banana ,wiz jiz και πολλους ειπα


    Final Thoughts

    Why do you want to be an Admin: συχνά στα παιχνίδια τα οποία παίζω συμβαίνουν αδικίες και άλλα πράγματα τα οποία θα πρέπει να τιμωρούνται..εγώ θέλω να βοηθήσω στην ομαλή διεξαγωγή των παιχνιδιών σύμφωνα με τους κανόνες..συγκεκριμενα σπανια να παιξω game που να μην βριζουν ανελεητα π.χ

    Why should we pick you and what can you offer to us: το αν με επιλέξετε εξαρτάται από εσάς εγώ το μόνο που θέλω είναι να προσφέρω και να βοηθήσω στην τήρηση των κανόνων μέσα στα παιχνίδια

    A few things about yourself: ειμαι 18 χρονων μολις τελειωσα και ευελπιστω να περασω στο οικονομικο στο αριστοτελειο...παιζω ποδοσφαιρο , μου αρεσει να βγαινω για μπασκετακι και για καφε με φιλους και γενικα ειμαι ενα κοινωνικο ατομο πιστευω...!


    p.s ο paw_gia_ ειναι 18 χρονων και φασωνει κοριτσακια γυμνασιου <3



    σας ευχαριστω για το χρονο σας!

    <@DA-Bot> -> [Eleos]: [xelononinjakia]: Forum: [4_THE_WIN] Games: [254] ALT: [11.03s] ASR: [97%] Rated games: [198] Score: [1387.30] Rank: [407] First game: [2011-08-23] Last game: [2012-06-13] Play time: [5ds 15hrs 34mins 15secs ] Gold: [3795]

    οριστε και τα stats ξεχαστικα;p
    Last edited by 4_THE_WIN; 13-06-2012 at 04:45 PM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •