Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Rank: Rookie
    • Join Date: Feb 2010
    • Posts: 22

    Default [ACCEPTED] Admin Application : Tr(3)lIAriS

    Personal Info


    Your name: Στελιοσ

    Date of Birth: 7-3-83

    Your country: Ελλάδα

    Occupation: Εραστης

    Spoken languages: Αγγλικά


    Experience, playtimes and general info



    Battle.Net Account: Tr(3)lIAriS

    Former experience and/or safelisted channels: Παιζω αρκετα χρονια....δεν θυμαμαι ποσα ακριβως αλλα ειναι γυρω στα 5-6-7 χρονια! Επαιζα παλαιοτερα στο ....Γενικοτερα επαιζα σε αρκετα private channels!

    Your activity and average playtime each week: Ποτε δεν υπολογισα ..αλλα παιζω αρκετες ωρες...Περιπου 4-5 ωρες τιν ημερα.

    Which time of the day you usually play: Συνηθως παιζω βραδακια κατα τις 2ως7 το πρωι.

    How long you have been playing DotA: 5-7 χρονια

    Your ability to communicate with others: Αρκετα καλη μπορω να πω.

    Have you read the rules and agree to follow them? Εχω διαβασει τους κανονες και συνεχιζω να τους διαβαζω καθημερινα για τυχον αλλαγες!

    How do you react/behave when you're under pressure? Προσπαθω να ειμαι οσο πιο ηρεμος μπορω...αν αρχιζει να ξεφευγει τοτε δεν θα δινω σημασια σε αυτα που γινονται ή αλλιως αν ειμαι admin θα πραξω αναλογως!

    Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks):

    Is there anyone who can vouch for you? Ευτυχως δεν εχω


    Final Thoughts


    Why do you want to be an Admin: Γιατι αργα το βραδυ που παιζω εγω δεν υπαρχουν και πολλοι admins και πολλα ατομα το εκμεταλευνται αυτο και βριζουν ή κανουν οτι αλλο θελουν. (Αλλα μαλλον ξεχνανε το report)

    Why should we pick you and what can you offer to us: Πιστευω πως μπορω να βοηθησω διοτι εχω και μια εμπειρια (ειμαι admin στο NoL)

    A few things about yourself: Δεν ξερω τι να πω...ας πουμε οτι παιζω μπαλα βγαινω εξω πινω τα ποτα μου με την παρεα μου και αλλα πολλα....
    Last edited by Tr(3)lIAris; 12-06-2012 at 09:05 PM.

  2. #2
    Rank: Councilor
    • Join Date: May 2009
    • Posts: 455

    Default

    πολυ ηρεμο παιδι +1 στο τρελιαρι
    ( Click to show/hide )


  3. #3
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 31

    Default

    Is there anyone who can vouch for you? Ευτυχως δεν εχω




    Στέλιο αυτό σημαίνει αν έχεις κάποιον γνωστό ας το πούμε που μπορεί να εγγυηθεί για σένα πχ οτι εισαι καλός ήρεμος κλπ

  4. #4
    Rank: Banned User
    • Join Date: Sep 2010
    • Posts: 198

    Default

    εχω τυχει σε κανα δυο game με το παιδι ... poor gameplay αλλα εξαιρετα manners !

  5. #5

    Default

    Kαλωσόρισες !

    Παρακαλώ να διαβαστούν προσεκτικά τα rules



    Admin Application

    Quote Originally Posted by DeadManWalkin View Post
    Έχω υψώσει την μαλακία στο τετράγωνο αλλά δεν μπορώ να βρώ το αποτέλεσμα όταν την βάλω στην ρίζα της ηλιθιότητας και την πολλαπλασιάσω με την χαζομάρα διαιρώ με τον συντελεστή του αγνώστου μαλάκα αλλά δεν βγάζω αποτέλεσμα, κάποιος που να ξέρει απο χαζές εξισώσεις να βοηθήσει

    "I am a father, a son - And a serial killer."
    - Dexter Morgan
    ( Click to show/hide )


    Everytime Alexaras starts talking
    ( Click to show/hide )

    Everytime i see "butchered" greek
    ( Click to show/hide )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •