Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 50 of 50
  1. #41
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 520

    Default

    Quote Originally Posted by Give_Me_YourBan View Post
    ενοω οτι οταν ειμαι στο μενου κανει spikes... και η ανταποκριση απο το alt tab ειναι διαφορετικη με πριν... στο dota εβαλα την ιδια αναλυση και εστρωσε ... σε αυτο οχι... εβαλα και την μεγαλυτερη αναλυση που ειχε αλλα παλι τα ιδια...
    βαλε ιδια αναλυση και "window mode". κανε διπλο κλικ μετα πανω πανω στη μπλε μπαρα των windows να γινει μεγιστοποιηση το παραθυρο του παιχνιδιου. μετα θα σου ειναι οκ το alt-tab.

    spikes? εννοεις κοληματα? τι μεγεθους? στιγμαια spikes?κολληματα 5 δευτερολεπτων?
    Μπαουγκ κ ας μην γκαμισω μποτές!


  2. #42

    Default

    Quote Originally Posted by spitonoikokurhs View Post
    βαλε ιδια αναλυση και "window mode". κανε διπλο κλικ μετα πανω πανω στη μπλε μπαρα των windows να γινει μεγιστοποιηση το παραθυρο του παιχνιδιου. μετα θα σου ειναι οκ το alt-tab.

    spikes? εννοεις κοληματα? τι μεγεθους? στιγμαια spikes?κολληματα 5 δευτερολεπτων?
    spikes ενοω οτι εκει που διαλεγεις την ομαδα πχ.. τρωει ενα spike 1-2 σεκ , η οταν ειναι να παει στο επομενο μενου παλι τρωει κανα σκαλωμα 1-2 σεκ


  3. #43
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 520

    Default

    Quote Originally Posted by Give_Me_YourBan View Post
    spikes ενοω οτι εκει που διαλεγεις την ομαδα πχ.. τρωει ενα spike 1-2 σεκ , η οταν ειναι να παει στο επομενο μενου παλι τρωει κανα σκαλωμα 1-2 σεκ
    πειρατικη εκδοση εχεις? εχεις βαλει κανα patch? στο παιχνιδι δουλευει κανονικα?
    Μπαουγκ κ ας μην γκαμισω μποτές!


  4. #44

    Default

    μωρε πειρατικο ειναι... και patch εχω περασει... αλλα το θεμα εινε οτι με την προηγουμενη καρτα δουλευαν ολα ρολοι... τωρα με αυτην γαμιουντε...

    Ολα δουλευουν κανονικα στο παιχνιδι... ουτε lag ουτε spikes... γαμω την τρελα μου... μονο στο μενου... Γαμω την ωρα που μου καηκε η καρτα...

    Btw αυτο με το window δουλεψε κατα το ημισυ... γιατι οταν παω στα windows αλλαζει μπαμ μπαμ αλλα μετα οταν ειναι να ξαναμπω στο game παλι τον ιδιο χρονο κανει...


  5. #45
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 520

    Default

    Quote Originally Posted by Give_Me_YourBan View Post
    μωρε πειρατικο ειναι... και patch εχω περασει... αλλα το θεμα εινε οτι με την προηγουμενη καρτα δουλευαν ολα ρολοι... τωρα με αυτην γαμιουντε...

    Ολα δουλευουν κανονικα στο παιχνιδι... ουτε lag ουτε spikes... γαμω την τρελα μου... μονο στο μενου... Γαμω την ωρα που μου καηκε η καρτα...

    Btw αυτο με το window δουλεψε κατα το ημισυ... γιατι οταν παω στα windows αλλαζει μπαμ μπαμ αλλα μετα οταν ειναι να ξαναμπω στο game παλι τον ιδιο χρονο κανει...
    ιδια αναλυση με το desktop? παιξε λιγο με το widescreen 4:3 16:9 και πες μου
    Μπαουγκ κ ας μην γκαμισω μποτές!


  6. #46

    Default

    Quote Originally Posted by spitonoikokurhs View Post
    ιδια αναλυση με το desktop? παιξε λιγο με το widescreen 4:3 16:9 και πες μου
    η αναλυση στα settings του pro ειναι ιδια με αυτη στο desktop... λες να αλλαξω και να το βαλω σε 4:3 μηπως τρεξει καλυτερα??

    4:3 μου κοβει την οθονη στα πλαγια...

    16:9 εινε καλυτερο
    Last edited by Give_Me_YourBan; 26-07-2012 at 06:41 PM.


  7. #47
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 520

    Default

    κανε click το vsync option εκει και πειραματισου παλι
    Μπαουγκ κ ας μην γκαμισω μποτές!


  8. #48

    Default

    Quote Originally Posted by spitonoikokurhs View Post
    κανε click το vsync option εκει και πειραματισου παλι
    ωραιος... τις πειρα με την σειρα τις αναλυσεις και βρικα την καταληλη :Ρ ωραιος...

    Τεσπα εισαι IRC να σου πω κατι για το WoW?


  9. #49
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 520

    Default

    Quote Originally Posted by Give_Me_YourBan View Post
    ωραιος... τις πειρα με την σειρα τις αναλυσεις και βρικα την καταληλη :Ρ ωραιος...

    Τεσπα εισαι IRC να σου πω κατι για το WoW?
    λογικα αν σχολασω συντομα θα ειμαι σε κανενα 45πτο απο τωρα.

    σου παιζει κανονικα? οκ το αλτ-ταβ και τα κολληματα?
    Μπαουγκ κ ας μην γκαμισω μποτές!


  10. #50

    Default

    Quote Originally Posted by spitonoikokurhs View Post
    λογικα αν σχολασω συντομα θα ειμαι σε κανενα 45πτο απο τωρα.

    σου παιζει κανονικα? οκ το αλτ-ταβ και τα κολληματα?
    τελειως οκ δεν ειναι αλλα τουλαχιστον μειωθηκαν κατα πολυ...


Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •