Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 33 of 33
  1. #21
    Rank: Squire
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 139

    Default

    μα εκανα με την μια οταν ξεκινησαν τα προβληματα. Σιγα μην καθομαι ετσι.

  2. #22
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 520

    Default

    δλδ δεν εχεις περασμενους drivers καρτας γραφικων....????
    Μπαουγκ κ ας μην γκαμισω μποτές!


  3. #23
    Rank: Clan Pipe Chief
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 915

    Default

    Τα προβληματα σχετικα με το κολλημα ξεκινησαν αφου εβαλες τα drivers ή πιο πριν?

    ( Click to show/hide )


    ❒ Κλείσε ❒ 'Οχι εσύ κλείσε ❒ Εσύ ❒ Όχι εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ✔ Κλείσε το θερμοσίφωνο μωρή ηλίθια θα ανατιναχθεί το σπίτι.


  4. #24
    Rank: Squire
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 139

    Default

    εχω τους drivers της πρωτης εγκαταστασης. Οταν εκανα το update, βγηκαν τα παραπανω προβληματα. Ακομα με τα αρχικα drivers ειμαι. Ρε παιζω μια χαρα, ολα κομπλε, απλως μερικες φορες μου πεταει κανα spike και θελω να το εξαλειψω

  5. #25
    Rank: Clan Pipe Chief
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 915

    Default

    Quote Originally Posted by ELEOS.PIA View Post
    εχω τους drivers της πρωτης εγκαταστασης. Οταν εκανα το update, βγηκαν τα παραπανω προβληματα. Ακομα με τα αρχικα drivers ειμαι. Ρε παιζω μια χαρα, ολα κομπλε, απλως μερικες φορες μου πεταει κανα spike και θελω να το εξαλειψω
    Σε αυτο ισως φτεει η καρτα σου. λογικα το spike στο πεταει σε σημεια που υπαρχουν μαζεμενα Units κανετε πολλα spells κτλ. Αυτη η καρτα δεν ειναι για πολλα

    ( Click to show/hide )


    ❒ Κλείσε ❒ 'Οχι εσύ κλείσε ❒ Εσύ ❒ Όχι εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ✔ Κλείσε το θερμοσίφωνο μωρή ηλίθια θα ανατιναχθεί το σπίτι.


  6. #26
    Rank: Rookie
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 22

    Default

    Me thn eykairia na sas rwtisw mhpws kserete,exw problima me ta frames stin dota2 alla k sto Grand Theft Auto IV,pisteyw einai kyriws isws problem kartas grafikwn,alla gia checkarete mia na mou peite k eseis..Ti thelei na anabathmisw gia na paizei kalytera? Otan dld me to kalo brw lefta gia na anabathmisw...! :/


    Edw einai ta stoixeia epe3ergasth,ram&kartas grafikwn.

  7. #27
    Rank: Clan Pipe Chief
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 915

    Default

    σε τι αναλυση παιζεις?

    ( Click to show/hide )


    ❒ Κλείσε ❒ 'Οχι εσύ κλείσε ❒ Εσύ ❒ Όχι εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ✔ Κλείσε το θερμοσίφωνο μωρή ηλίθια θα ανατιναχθεί το σπίτι.


  8. #28
    Rank: Rookie
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 22

    Default

    Quote Originally Posted by Its_Time_For_FF View Post
    σε τι αναλυση παιζεις?
    Analysh genika 1320x768,stin dota 2: 1024x768 kai genika dn mou dinei polles epiloges akoma gia kaluteres analyseis.

  9. #29
    Rank: Clan Pipe Chief
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 915

    Default

    εσυ θες σιγουρα ram. τα 2 gb ειναι πλεον λιγα.

    ( Click to show/hide )


    ❒ Κλείσε ❒ 'Οχι εσύ κλείσε ❒ Εσύ ❒ Όχι εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ✔ Κλείσε το θερμοσίφωνο μωρή ηλίθια θα ανατιναχθεί το σπίτι.


  10. #30
    Rank: Rookie
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 22

    Default

    Quote Originally Posted by Its_Time_For_FF View Post
    εσυ θες σιγουρα ram. τα 2 gb ειναι πλεον λιγα.
    Ok tha balw alla 2Gb an einai,alla gia tin karta grafikwn ti pisteyeis ? Einai kali? Gt sta paixnidia k genika oi analyseis p mou dinei apo games ews stin othoni m moiazoun ligo moufa!
    Ty btw!

  11. #31
    Rank: Clan Pipe Chief
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 915

    Default

    Σε αυτο φτεει η οθονη. Αν εχεις οθονη που υποστιριζει και 1920x1080 θα στο βγαλει, ασχετα αν θα κολλαει στο παιχνιδι. Δηλαδη σε αυτο το σημειο σε περιοριζει η οθονη σου

    ( Click to show/hide )


    ❒ Κλείσε ❒ 'Οχι εσύ κλείσε ❒ Εσύ ❒ Όχι εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ❒ Εσύ ✔ Κλείσε το θερμοσίφωνο μωρή ηλίθια θα ανατιναχθεί το σπίτι.


  12. #32
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 520

    Default

    ετσι λες εσυ,θελει σεταρισμα ομως το pc. να βαλεις τα σωστα και τελευταια drivers-utilies που κυκλοφορουν,ωστε το συστημα να πηγαινει ομαλα και στρωτα.
    Μπαουγκ κ ας μην γκαμισω μποτές!


  13. #33
    Rank: Board General
    • Join Date: Dec 2009
    • Posts: 2,001

    Default

    Closed.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •