Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Rank: Banned User
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 408

    Default Admin Application: Dravo

    Personal Info


    Your name : Νίκος

    Date of Birth : 16/2/1998

    Your country : Ελλάδα,Έδεσσα

    Occupation : Μαθητής

    Spoken languages : Αγγλικά, Γαλλικά


    Experience, playtimes and general info



    Battle.Net Account : Dravo

    Former experience and/or safelisted channels : Πρώτα απ' όλα είμαι warden PDC και τώρα θέλω να γίνω και εδώ.Φυσικά θα παίζω πιο πολύ εδώ διότι παίζουν όλοι οι φίλοι μου από το νετ και γενικότερα...

    Your activity and average playtime each week : Παίζω 6 ώρες την ημέρα δηλαδή 42 ώρες την εβδομάδα αλλά το Σαββατοκύριακο παίζω 8 την ημέρα... Οποτέέέέέ

    Which time of the day you usually play : Το μεσημέρι και το βράδυ λόγω του σχολείου.

    How long you have been playing DotA : 2 Χρόνια περίπου.

    Your ability to communicate with others : Χμμμμ Κοιτάξτε σαν παίχτης είμαι μεσαίας τάξης όχι δηλαδή noob . Τώρα με το communicate εντάξει έχουμε λίγο μια μακράν συγγένια . Πλακίζω βέβαια διότι πιστεύω ότι έχω ωριμάσει από το προηγούμενο Admin Application δηλαδή τον προηγούμενο χρόνο. Γενικά μπορώ να επικοινωνώ με τους άλλους όχι ιδιαίτερα τέλεια αλλά τα καταφέρνω... !

    Ηave you read the rules and agree to follow them? Ναι τα έχω διαβάσει και συμφωνώ απόλυτα με καθετί που λένε!!

    How do you react/behave when you're under pressure? Καταρχήν πρέπει να σας πω ότι στο 2ο mute τον άλλον τον κάνω ban κατευθείαν δεν υπολογίζω games και ειδικά στην περίπτωση που βρίσει θεία.... ! Θέλω να καταλαλείξω ότι κάτω υπό συνθήκες πίεσης έχω τα κότσια και μπορώ να επιβάλλω την τάξη σωστά και αποτελεσματικά !!!

    Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): Σε καμία περίπτωση δεν θα υπάρχει πρόβλημα στο να φέρω αντίρηση ή να διαφωνίσω με κάποιον superior από μένα...

    Is there anyone who can vouch for you? Ναι είναι μία δύσκολη απάντηση διότι έχω αρκετούς φίλους όπως ο ξάδερφος μου MeGiStoS InC.N00b Asotosios και άλλοι πολλοί.


    Final Thoughts

    Φτάσαμε στις ερωτήσεις που σας ενδιαφέρουν οπότε θα σας δώσω καλές και σύντομες απαντήσεις !!


    Why do you want to be an Admin : Θέλω να γίνω Admin για να βοηθήσω τα games να μην υπάρχουν Spammers & Flamers... Δηλαδή να τους mutarw... !! Σας φένεται λίγο παράξενο το reason το ξέρω αλλά είναι η αλείθεια !!!

    Why should we pick you and what can you offer to us : Ναι ναι ... Κοιτάξτε είπαμε απλά θα είμαι καλός admin και θα αποτρέψω τις μαλακίες στα Games.

    A few things about yourself : Δεν έχω να πω πολλά !!! Τα λέω όλα ποιο πάνω !!!

    Yours Dravo

  2. #2

    Default

    Σε παρατηρώ επί μέρες, πως βρίσκεσαι στο Admin Application Section σπαμαροντας δίχως έλεος κάθε αίτημα χωρίς κανένα απολύτως τεκμήριο και καμία ουσία! Επίσης παρατηρώ, πως ενώ σου έγινε σχετική παρατήρηση από αρμόδιο Staff Member συνέχιζες μέχρι που δέχτηκες αποκλεισμό από το Forum! Όποτε, το μονό που μπορώ να σου πω, είναι να αποδείξεις σε όλους πως δεν θα γίνει ξανά κάτι τέτοιο! Ξαναπροσπάθησε σε 1 μηνά!

    REJECTED
    Το Σκότος καραδοκεί σε κάθε ανθρώπινη καρδιά... Τη δικιά μου την καταβρόχθησε...Τώρα είμαι το Σκότος προσωποποιημένο.........


    Κανείς μέχρι τώρα δεν έγινε κατήγορος του εαυτού του...

    Remember:

    Το σχολείο μας φωτίζει μόνο όταν καίγεται!
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν...
    Καμιά γυναίκα δεν είναι καλύτερη από δύο.!
    Ο θάνατος, είναι μόνο η αρχή!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •