Results 1 to 19 of 19
  1. #1
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 269

    Default Θελει κανεις να αρχισει παλι wow?

    Σκεφτομαι να παρω το mop αλλα δεν εχω παρεα να παιξω σχεδον ολοι οι φιλοι που παιζαμε εχουν σταματησει ή εχουν κανει tranfer. Δεν σκεφτομαι για λιωσιμο απλα leveling και μετα καμια αρενα.
    Ο main μου ειναι Outland alliance ειναι ο καλυτερος pvp σε αυτο το side.
    Αν ενδιαφερεται κανεις να αρχισουμε ας γραψει εδω να δουμε πως θα το κανουμε.
    Επισης αν παιζει καποιος σε αλλο server και θελει και αυτος να μην παιζει μονος να γραψει επισης.
    Οπως ειπα παιζω μονο pvp οποτε αν καποιος εχει ορεξεις για raids κλπ ας μην γραψει!
    WoW sta 70? ligo..
    ( Click to show/hide )

  2. #2
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 520

    Default

    Quote Originally Posted by kailoipa View Post
    Σκεφτομαι να παρω το mop αλλα δεν εχω παρεα να παιξω σχεδον ολοι οι φιλοι που παιζαμε εχουν σταματησει ή εχουν κανει tranfer. Δεν σκεφτομαι για λιωσιμο απλα leveling και μετα καμια αρενα.
    Ο main μου ειναι Outland alliance ειναι ο καλυτερος pvp σε αυτο το side.
    Αν ενδιαφερεται κανεις να αρχισουμε ας γραψει εδω να δουμε πως θα το κανουμε.
    Επισης αν παιζει καποιος σε αλλο server και θελει και αυτος να μην παιζει μονος να γραψει επισης.
    Οπως ειπα παιζω μονο pvp οποτε αν καποιος εχει ορεξεις για raids κλπ ας μην γραψει!
    ειμαι ragnaros
    δεν εχω προβλημα απλα ειμαι λιγο νουμπ στο pvp,αν και μεχρι το tbc ειχα ριξει απιστευτο λιωσιμο (55000 honor kills πριν βγει το tbc)
    αν ενδιαφερεσαι πες το μου,αλλα ξαναλεω,ειμαι νουμπας στην αρενα αλλα οχι αναπηρος.
    Μπαουγκ κ ας μην γκαμισω μποτές!


  3. #3
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 269

    Default

    Quote Originally Posted by spitonoikokurhs View Post
    ειμαι ragnaros
    δεν εχω προβλημα απλα ειμαι λιγο νουμπ στο pvp,αν και μεχρι το tbc ειχα ριξει απιστευτο λιωσιμο (55000 honor kills πριν βγει το tbc)
    αν ενδιαφερεσαι πες το μου,αλλα ξαναλεω,ειμαι νουμπας στην αρενα αλλα οχι αναπηρος.
    Το acc σου ειναι active? Απο ποτε εχεις να παιξεις? μηπως σου στειλω resurection και εχεις δωρεαν character tranfer
    WoW sta 70? ligo..
    ( Click to show/hide )

  4. #4
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 520

    Default

    Quote Originally Posted by kailoipa View Post
    Το acc σου ειναι active? Απο ποτε εχεις να παιξεις? μηπως σου στειλω resurection και εχεις δωρεαν character tranfer

    This account is not eligible to use a Scroll of Resurrection.

    The World of Warcraft account you selected doesn’t meet the qualifications to use a Scroll of Resurrection.

    Reasons for this can include:

    You may have already redeemed a Scroll of Resurrection on this World of Warcraft account.
    This World of Warcraft account may not have been inactive for long enough to qualify for a Scroll of Resurrection.
    You may have selected a World of Warcraft: Starter Edition account.
    Μπαουγκ κ ας μην γκαμισω μποτές!


  5. #5
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 269

    Default

    Quote Originally Posted by spitonoikokurhs View Post
    This account is not eligible to use a Scroll of Resurrection.

    The World of Warcraft account you selected doesn’t meet the qualifications to use a Scroll of Resurrection.

    Reasons for this can include:

    You may have already redeemed a Scroll of Resurrection on this World of Warcraft account.
    This World of Warcraft account may not have been inactive for long enough to qualify for a Scroll of Resurrection.
    You may have selected a World of Warcraft: Starter Edition account.
    απο οτι φενεται το acc σου ηταν active μετα την απαιτουμενη ημερομηνια για to resurrect. To acc σου δεν ειναι active atm απο οτι καταλαβα ε? Τεσπα να μην πληρωσεις transfer τσαμπα σημερα περιμενα 1 ωρα q για να μπω στο server. Ψησου να αρχισεις κανα new char κανα monk θα σε βοηθησω να ανεβεις. Νομιζω μπορω να σε κανω recruit friend λογικα
    WoW sta 70? ligo..
    ( Click to show/hide )

  6. #6
    Rank: Squire
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 102

    Default

    Γιατί μου το κάνετε αυτό? Γιατί? Έχω κάνει κάτι?
    Δεν γίνεται να ξαναρχίσω wow! Δεν πρέπει. Θα καταστραφώ.
    Don't do it spitonoikokurhs!

  7. #7
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 269

    Default

    Quote Originally Posted by Dimtse View Post
    Γιατί μου το κάνετε αυτό? Γιατί? Έχω κάνει κάτι?
    Δεν γίνεται να ξαναρχίσω wow! Δεν πρέπει. Θα καταστραφώ.
    Don't do it spitonoikokurhs!
    Τι να καεις μωρε δεν ειναι hardcore πλεον οπως tbc με 5 ωριτσες την εβδομαδα full items εισαι. Πανε οι εποχες που φαρμαραμε μερα νυχτα να παρουμε ενα item. Και εγω για να παιζω και τιποτα αλλο εκτος dota ξανα αρχισα
    WoW sta 70? ligo..
    ( Click to show/hide )

  8. #8
    Rank: Squire
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 102

    Default

    Το Game μπορεί να μην είναι hardcore είμαι εγώ hardcore gamer όμως... Καταρχάς μόνο PvP και αν ήμουν cap σε honor και conquest θα φάρμαρα professions ή θα ανέβαζα άλλον char. Μιλάμε για 15 ώρες τη μέρα στο 1ο εξάμηνο. Ποτέ ξανά!

  9. #9
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 520

    Default

    Quote Originally Posted by Dimtse View Post
    Το Game μπορεί να μην είναι hardcore είμαι εγώ hardcore gamer όμως... Καταρχάς μόνο PvP και αν ήμουν cap σε honor και conquest θα φάρμαρα professions ή θα ανέβαζα άλλον char. Μιλάμε για 15 ώρες τη μέρα στο 1ο εξάμηνο. Ποτέ ξανά!
    δικος μας και εσυ... ατιμες εποχες vanilla,φαρμ στο φεραλας καθε νυχτα που δουλευα στο νετ.. ξεκινουσα φαρμ στις 3 το βραδυ (αδειο το φεραλας σχεδον,αντε να συναντουσα 2-3 ατομα τα οποια τα εκανα corse camp-ναξραμας 40ρι gear) μεχρι τις 6 ολο αυτο,μετα εφτιαχνα pots bandages κτλ κτλ.

    αν ψηνεστε πειτε να κανονισουμε να παμε νεα class ξερω εγω κ να μαλακιστουμε.
    Μπαουγκ κ ας μην γκαμισω μποτές!


  10. #10
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 269

    Default

    εγω εχω παιξει 6-7 ωρες και σε λιγο παω 87 αποφασιστε τι θελετε και πειτε μου γιατι δεν εχω καταλαβει τι ψηνεστε να κανετε.
    WoW sta 70? ligo..
    ( Click to show/hide )

  11. #11
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 520

    Default

    isws na valw simera ananewsh 8a enhmerwsw afou sxolasw
    Μπαουγκ κ ας μην γκαμισω μποτές!


  12. #12
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 269

    Default

    Quote Originally Posted by spitonoikokurhs View Post
    isws na valw simera ananewsh 8a enhmerwsw afou sxolasw
    ok ρε αμα βαλεις στειλε μου να τα πουμε. θα παω για υπνο σε κανα 2ωρο λογικα θα μιλησουμε αυριο. Αν βαλεις και θες να παιξεις αρχισε outland alliance και μιλαμε!
    WoW sta 70? ligo..
    ( Click to show/hide )

  13. #13

    Default

    kailoipa exeis kamia apopsi gia monk? exw na peksw kana mhna wow kai thelw na mathw an einai kalo class.
    ▄█▀ █▬█ █ ▀█▀==▄█▀ █▬█ █ ▀█▀==▄█▀ █▬█ █ ▀█▀==▄█▀ █▬█ █ ▀█▀==▄█▀ █▬█ █ ▀█▀

  14. #14
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 269

    Default

    Quote Originally Posted by XoNtRO_MPiZeLi View Post
    kailoipa exeis kamia apopsi gia monk? exw na peksw kana mhna wow kai thelw na mathw an einai kalo class.
    E φιλε μου δεν μπορω να δωσω απαντηση στο ερωτημα σου, αμα εχεις skill ολα τα class γινοντε imba. Επισης στο ενα patch buffaroun to ena class και στο αλλο το nerfaroyn. Σκοπος ειναι να παιζεις κατι που να ταιριαζει με το gameplay σου και στο τι ζητας απο ενα character.
    WoW sta 70? ligo..
    ( Click to show/hide )

  15. #15
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 520

    Default

    alliance?
    alliance?
    alliance?
    alliance?
    alliance?
    alliance?
    alliance?


    γιατι?!!?? και γιατι outland?!!!!!!

    θα πειτε τι κανουμε? :ρ
    Last edited by VampAurora; 01-10-2012 at 01:49 PM.
    Μπαουγκ κ ας μην γκαμισω μποτές!


  16. #16
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Aug 2011
    • Posts: 828

    Default

    Ενωσα τα ποστ σου, μην κανετε double post παρακαλω.


    �Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.�

  17. #17
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 269

    Default

    Οπως εχω πει και πιο πανω Outland ειναι ο καλυτερος pvp server eu στο alliance side και ειπα οτι αν θελει καποιος να με κανει join να μου πει τι αλλο να πω? Εγω προτεινα αν θελει καποιος να κανει ενα new char να δει τον server γιατι μπορει να μην του αρεσει που ειναι full και το μεγαλο queue atm
    WoW sta 70? ligo..
    ( Click to show/hide )

  18. #18
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Mar 2011
    • Posts: 181

    Default

    Εγω παίδες θα το ξαναρχίσω στα σίγουρα.εχω να μπω 4 μήνες και θέλω να μπω καμία 500Ρια bg ;ρ αν ψηνετε bgakia /w me. Ravencrest έχω τον hunterako μου. Οχι τπτ άλλο, τον έχω αφήσει στα 455Κ.HKs και θα βάλουν title στο μισό μυριο

    Quote Originally Posted by kailoipa View Post
    Οπως εχω πει και πιο πανω Outland ειναι ο καλυτερος pvp server eu στο alliance side και ειπα οτι αν θελει καποιος να με κανει join να μου πει τι αλλο να πω? Εγω προτεινα αν θελει καποιος να κανει ενα new char να δει τον server γιατι μπορει να μην του αρεσει που ειναι full και το μεγαλο queue atm
    Ravencrest πολύ δυνατή οι alliance φίλε μου.χρονια τωρα.και σε pvp και Pve.ειχε πολύ δυνατά guilds.
    Last edited by VampAurora; 02-10-2012 at 01:17 PM.

  19. #19
    Rank: Squire
    • Join Date: Jun 2009
    • Posts: 144

    Default

    k egw ravencrest eimai

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •