Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default Cheaters στο Master League Online

    Αρχίσαμε..Μπαίνω σε διοργάνωση και πετυχαίνω ένα φρούτο μάλλον ελληνικό. Iraklis με Barca...Ενώ κερδίζω 1-0 κάνει disconnect και ο αγώνας ακυρώνεται.Βλέπω τα stats του,με 11 αγώνες έχει πάρει Cristiano Ronaldo/Etoo κ.α.
    και δυστυχώς ΠΡΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ενώ εγώ αποκλείομαι.Αν τον πετύχετε απλά κάντε τον report και μην παίξετε με τον απαράδεκτο Iraklis
    Ένας σκληρός καριόλης

  2. #2
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 1,026

    Default

    Cristiano Ronaldo στην Barca. Ότι πιο FAIL κυκλοφορεί! Report για ιεροσυλία!

  3. #3
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default

    Προσθέτω στην blacklist τους εξής:
    Ma3x-Real LEAVER
    jow-Shachtar CHEATER
    Γνωρίζει κάποιος αν είναι δυνατόν να σε "ρίξει" με κάποιο τρόπο ο άλλος? 3-0 στο ημίχρονο,με πέταξε και μέτρησε για νίκη του άλλου
    Ένας σκληρός καριόλης

  4. #4
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jul 2011
    • Posts: 275

    Default

    einai polla ta bug sto online.to kalutero einai na analavei kapoios na ftiaxei ena email me oti exei sunantisi k xerei k na to stilei stin konami.

  5. #5
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default

    DILSINHO..Προκρίνομαι στους 16 και δυστυχώς κληρώνομαι με αυτόν.Βλέπω το προφίλ του,moderately high disconnections.Βάζει στο 10΄ goal από κόντρα, στο καπάκι κάνει dc.και ΑΠΟΚΛΕΙΟΜΑΙ χωρίς να φταίω,έχασα πολλούς πόντους.Gj ΚΟΝΑΜΙ του χρόνου fifa
    Ένας σκληρός καριόλης

  6. #6
    Rank: Too old to rockandroll, Too young to die
    • Join Date: Jun 2009
    • Posts: 2,398

    Default

    Πρεπει να ειναι fail το master league online απο τι εχω καταλαβει... Γιατι τι μια τρων οι αλλοι dc και περναν και οταν τρως εσυ περναν παλι οι αλλοι?? Δεν καταλαβα?

  7. #7
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default

    Όταν "πέφτεις" εσύ περνάνε αυτοί.Όταν πάλι κερδίζει ο άλλος 1-0 και φορτώνει τη γραμμή μέχρι να πέσει...ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ????Θα κάνω την ομάδα μου όπως θέλω και μετά θα το παρατήσω,δεν έχει ενδιαφέρον
    Ένας σκληρός καριόλης

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •