Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Rank: UISKIA GLYNATSI
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 240

    Default [DENIED] User Abuse : amoxilin

    Accused Battle.Net account:amoxilin
    Your battlet.net Account:fraoules
    Game name:sto channel
    Abused rule:manners
    Time of event:
    Further detailsrin apo auto to wisp mou estelne wisp meso tou bot pou yparxei sto irc kai me evrize na mporite na dite ta logs sto bot.genika me prokalouse sinexeia me tis malakies pou elege kai sto telos milaei kai gia tin mana mou an einai dunaton.
    WC3ScrnShot_092912_194921_01.jpg

  2. #2
    Rank: Disciple
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 223

    Default

    γιατι τα διεγραψατε τα post.Αφου σας λεει ψεματα ο spice οπως παντα.Ο amoxilin δεν μπαινει ποτε με κεφαλαια γραμματα στο b.net
    ΤΡΕΛΟ ΑΔΕΡΦΙ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕΣ ΝΤΕΡΤΙ ΜΟΥ!

    ( Click to show/hide )

  3. #3
    Rank: UISKIA GLYNATSI
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 240

    Default

    Quote Originally Posted by Capitan0 View Post
    γιατι τα διεγραψατε τα post.Αφου σας λεει ψεματα ο spice οπως παντα.Ο amoxilin δεν μπαινει ποτε με κεφαλαια γραμματα στο b.net
    apo pou kai ws pou lew psemata re egw pas kala re ?? sti foto o amoxilin einai mesa sto channel kai einai kai clan nol ti psemata lew....?to mono pou vlepw einai oti den exei moutra na er8ei edw na pei kati.

  4. #4
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 1,026

    Default

    Capitan0 εγώ ήμουν.


    Θέλω να πεις εδώ δημόσια πότε σε έβρισα μέσω του bot, πότε σε απειλούσα και πότε σε έθιξα. Προφανώς και στο είπα αυτό που έβαλες αλλά το έκανα ως Trolling και όχι ως βρισιά. Πίστεψέ με αν ήθελα να σε βρίσω θα έλεγα πιο βαριές κουβέντες, από ένα απλό "η μαμά σπίτι" όπως σου είπα.

    Πίστεψέ με, δεν θες να φέρω τον ichigo και τον Leav εδώ να πουν πόση ώρα σε παρακαλούσαν να σταματήσεις να βρίζεις.

    Αν είναι τόση μεγάλη η προσβολή που δέχτηκες, εύχομαι να μπορέσεις κάποτε να ξαναβρείς τον ύπνο που τόσο άδοξα έχασες.

    Δεν σε έβρισα, δεν σε προσέβαλλα, δεν σε απείλησα. Αλλά από το να κρατάω ss όπως εσύ, προτίμησα να σε παρατήσω. Αν είναι τόσο μεγάλη προσβολή αυτό ας δεχτώ την οποιαδήποτε ποινή. Άλλωστε σε wisp στο είπα. Ουδέποτε δεν με έχουν κατηγορήσει για manners, δεν θα με κατηγορήσει ένα παιδάκι των δικών σου κυβικών!

    Καλή συνέχεια!

    P.S. Τα παίρνεις που τα παίρνεις, πες στον dealer σου να μην στα δίνει ληγμένα!

  5. #5
    Rank: UISKIA GLYNATSI
    • Join Date: Apr 2009
    • Posts: 240

    Default

    Quote Originally Posted by Amoxilin View Post
    Capitan0 εγώ ήμουν.


    Θέλω να πεις εδώ δημόσια πότε σε έβρισα μέσω του bot, πότε σε απειλούσα και πότε σε έθιξα. Προφανώς και στο είπα αυτό που έβαλες αλλά το έκανα ως Trolling και όχι ως βρισιά. Πίστεψέ με αν ήθελα να σε βρίσω θα έλεγα πιο βαριές κουβέντες, από ένα απλό "η μαμά σπίτι" όπως σου είπα.

    Πίστεψέ με, δεν θες να φέρω τον ichigo και τον Leav εδώ να πουν πόση ώρα σε παρακαλούσαν να σταματήσεις να βρίζεις.

    Αν είναι τόση μεγάλη η προσβολή που δέχτηκες, εύχομαι να μπορέσεις κάποτε να ξαναβρείς τον ύπνο που τόσο άδοξα έχασες.

    Δεν σε έβρισα, δεν σε προσέβαλλα, δεν σε απείλησα. Αλλά από το να κρατάω ss όπως εσύ, προτίμησα να σε παρατήσω. Αν είναι τόσο μεγάλη προσβολή αυτό ας δεχτώ την οποιαδήποτε ποινή. Άλλωστε σε wisp στο είπα. Ουδέποτε δεν με έχουν κατηγορήσει για manners, δεν θα με κατηγορήσει ένα παιδάκι των δικών σου κυβικών!

    Καλή συνέχεια!

    P.S. Τα παίρνεις που τα παίρνεις, πες στον dealer σου να μην στα δίνει ληγμένα!
    ka8e fora pou me vlepeis les sinexeia malakies kai panta mou milas meso tou bot twra asta sapia to oti den to ekanes kai den eleges tpt giati esy me prokalouses eleges oti eimai xontros kai ales teties malakies ftew egw pou den ta kratisa kai ekina ss gia na deis ti egrafes giati den 8imasai kai olas.o leav kai o ichigo mporei na einai filarakia sou kai na min evlepan ti grafeis esy kai evlepan mono emena ti grafw giati eiste kobleksikoi.
    oso gia tin vrisia pou les gia tin mana mou oti einai trolling egw ama einai ka8e fora pou 8a se vlepw 8a sou milaw gia tin mana sou
    na deis ti 8a pei trolling an to 8ewreis auto trolling ok...
    Last edited by spicekolarakia; 30-09-2012 at 03:55 PM.

  6. #6

    Default

    Λοιπόν παίδες κοιτάξτε πόσο απλά είναι τα πράματα, εμείς κατα κύριο λόγω ελέγχουμε την ηρεμία και την κόσμια συμπεριφορά στο σπίτι μας από διάφορους φιλοξενούμενους, το αν τώρα μερικοί φιλοξενούμενοι έχουν προσωπικές διαφορές και της λύνουν με personal msg χωρίς να εκθέτουν δημόσια το κανάλι η στο κανάλι που τους φιλοξενεί τις όποιες φιλοφρονήσεις τους, γιατί θα έπρεπε αυτό να ενδιαφέρει τον νοικοκύρη;
    Νομίζω είναι κατανοητό αυτό και απόλυτα λογικό, ένα squelch η dnd στην προκειμένη περίπτωση θα ήταν αρκετό.

    User abuse Denied
    Topic Closed
    Divide et impera

    Wise men talk because they have something to say
    fools because they have to say something.


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •