Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Rank: Councilor
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 404

    Default Γεια σας!

    Γεια σας και συγνωμη για ενα ακομα thread που ανοιγω.
    Θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι θα αρχισω ενα live streaming τις αρενες που θα κανω! Αυτο που θα ηθελα ειναι καποιον να με βοηθησει στην προσπαθεια μου λεγοντας μου πως μπορω να χρησιμοποιησω καλητερα τα προγραμματα.
    Το live stream θα το κανω στο Own3d.tv και τα βιντεο θα τα κανω upload στο youtube. Το αρενα team ειναι 2v2 με Raiting 800 ή καπου εκει κοντα και μολις πριν λιγο το ξεκινησαμε με εναν Priest. Ο priest αν και δεν εχει ακομα full PvP Gear παιζει παρα πολυ καλα.
    Εδω θα βρειτε τον χαρακτηρα μου.
    ( Click to show/hide )

    Ειναι rogue sub με full PvP S12.
    Λογικα το live stream καλος εχοντων των πραγματων θα αρχισει απο Τεταρτη και μετα!
    Θελω να μοιραστω μαζι σας αλλα και με αλλους Ελληνες κτλπ την προσπαθεια αυτην.
    Λοιπον ο Rogue κανει πολυ καλο Burst Μπορω να πω!
    Το αρενα team εχει 9-12W/L.
    Ευχαριστω.
    Ας μεινει το Thread ανοιχτω για τις αποψεις αλλα και τις ερωτ/ Ελπιζω το Community να με βοηθησει στην προσπαθεια μου!
    Last edited by Zoulou[nolag]; 10-11-2012 at 07:14 AM.
    ( Click to show/hide )
    Addicted to INK

  2. #2
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Aug 2011
    • Posts: 828

    Default

    Λάθος section. Μετακινήθηκε.

    Ωραία προσπάθεια ελπίζω να έχει απήχηση και να μπορέσει κάποιος που ασχολείται να σε βοηθήσει σε αυτό.


    �Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.�

  3. #3
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 269

    Default

    Για wow ειναι πολυ καλυτερο το τwich αντι για το owned exei χιλιαδες παραπανω viewers. Το owned ειναι πιο πολυ για Lol-dota 2. Οσο για τα προγραμματα δεν εχω ιδεα υποθετω θα βρεις καποιο guide online. Επισης πιος ο λογος να κανεις stream low rating arenas? Δεν θα σε παρακολουθει κανεις εγω παιζω 2k rating atm περιμενω να παω 2.2 να κανω κανα βιντεακι. Αμα κανεις rbgs-gold challenges-achievement hunting με skype κλπ θα εχεις 100 viewers minimum καθε φορα. Αλλα τραβα κανε account sto twich oxi owned
    WoW sta 70? ligo..
    ( Click to show/hide )

  4. #4
    Rank: Councilor
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 404

    Default

    Quote Originally Posted by kailoipa View Post
    Για wow ειναι πολυ καλυτερο το τwich αντι για το owned exei χιλιαδες παραπανω viewers. Το owned ειναι πιο πολυ για Lol-dota 2. Οσο για τα προγραμματα δεν εχω ιδεα υποθετω θα βρεις καποιο guide online. Επισης πιος ο λογος να κανεις stream low rating arenas? Δεν θα σε παρακολουθει κανεις εγω παιζω 2k rating atm περιμενω να παω 2.2 να κανω κανα βιντεακι. Αμα κανεις rbgs-gold challenges-achievement hunting με skype κλπ θα εχεις 100 viewers minimum καθε φορα. Αλλα τραβα κανε account sto twich oxi owned
    Απλα ανεβαινω τωρα σε raiting το team οποτε μεχρι να κανω Stream θα εχω φτασει 2κ raiting! Ok thanks για τις πληροφοριες!
    Εσυ με πιο προγραμματα κανεις local Record?
    ( Click to show/hide )
    Addicted to INK

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •