Results 1 to 9 of 9

Thread: hi!

  1. #1

    Default hi!

    L2section xwris na yparxei l2 server ?


  2. #2
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 1,065

    Default

    Υπήρχε μέχρι πρότινος το Consept για την δημιουργεία ενός Server αλλά τελικά αναβλήθηκε επ αόριστον ( αυτές είναι η πληροφορίες που έχω εγώ).

    Η ΧΟΝΤΡΗ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΩΝΕΙ
    ΘΑ ΧΑΘΩ Σ'ΕΝΑ ΣΩΜΑ Σ'ΕΝΑ ΣΩΜΑ ΜΠΑΛΟΝΙ
    Η ΧΟΝΤΡΗ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΩΝΕΙ
    ΚΩΛΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ ΚΑΙ ΒΥΖΙΑ ΣΑΝ ΜΠΑΛΚΟΝΙ

  3. #3

    Default

    Δεν θα υπαρχει L2 Concept γιατι για να υπαρχει θελει πολλα $$ ... sto free δεν βγαινει server... ασε που και να υπαρχει σερβερ θα υπαρξει και το corruption οποτε δεν υπαρχει ελπιδα για σωστο L2 server.

    L2 is dead.


  4. #4
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 1,065

    Default

    Καταρχήν για να σε πληροφορήσω σωστά , υπάρχει Plan για μελλοντικό L2 server δεν ξέρουμε ακόμα πότε πώς και τι , αλλά είναι κάτι που θα γίνει.
    Δεύτερον , κανένα Game δεν είναι τσάμπα , πάντα υπάρχουν κίνητρα που φυσικά είναι το χρήμα. Σκέψου όμως το εξής απλό , ένας σωστός Server από γνώστες του αντικειμένου , βγαίνει γύρο στα 300-400 Euro το μήνα ( αν δεν κάνω λάθος). Δεν είναι λοιπόν αδύνατο να συντηρηθεί εφόσον πάντα υπάρχουν σωστές προϋποθέσεις.
    Τρίτον και εδώ κλείνω , τι σε κάνει να είσαι τοσο σίγουρος ότι και καλά όλοι οι GM είναι διεφθαρμένοι ? Εγώ ξέρω πολλές περιπτώσεις GM που λόγω της σωστής τους διαχείρισης και του ακεραίου τρόπου τους κράτησαν τους Server τους ζωντανούς.

    Η ΧΟΝΤΡΗ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΩΝΕΙ
    ΘΑ ΧΑΘΩ Σ'ΕΝΑ ΣΩΜΑ Σ'ΕΝΑ ΣΩΜΑ ΜΠΑΛΟΝΙ
    Η ΧΟΝΤΡΗ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΩΝΕΙ
    ΚΩΛΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ ΚΑΙ ΒΥΖΙΑ ΣΑΝ ΜΠΑΛΚΟΝΙ

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by Pbgiannhs View Post
    Καταρχήν για να σε πληροφορήσω σωστά , υπάρχει Plan για μελλοντικό L2 server δεν ξέρουμε ακόμα πότε πώς και τι , αλλά είναι κάτι που θα γίνει.
    Δεύτερον , κανένα Game δεν είναι τσάμπα , πάντα υπάρχουν κίνητρα που φυσικά είναι το χρήμα. Σκέψου όμως το εξής απλό , ένας σωστός Server από γνώστες του αντικειμένου , βγαίνει γύρο στα 300-400 Euro το μήνα ( αν δεν κάνω λάθος). Δεν είναι λοιπόν αδύνατο να συντηρηθεί εφόσον πάντα υπάρχουν σωστές προϋποθέσεις.
    Τρίτον και εδώ κλείνω , τι σε κάνει να είσαι τοσο σίγουρος ότι και καλά όλοι οι GM είναι διεφθαρμένοι ? Εγώ ξέρω πολλές περιπτώσεις GM που λόγω της σωστής τους διαχείρισης και του ακεραίου τρόπου τους κράτησαν τους Server τους ζωντανούς.
    Γιατι μαλλον ζεις στον δικο σου κοσμο μεγαλε... Δεν υπαρχει τετοιος L2 σερβερ.. παντα θα υπαρχει ο κολλητος του Admin που θα παρει τα παντα free με λιγο boostaρισμα παραπανω..



  6. #6
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 1,065

    Default

    Το ότι εσύ δεν έχεις παίξει σε κανένα σοβαρό Server και έχεις μονο άσχημα παραδειγματα να μας δώσεις , δεν σημαίνει ότι όλοι οι Servers είναι το ίδιο.
    Και για του λόγου του αληθές έχω να σου πω και 3 παραδειγματάκια
    www.vindication.gr
    www.rpg-club.com
    www.lineage2.ro

    Και τα 3 servers είχαν και έχουν σωστά Admins που δεν κάναν μαλακιες για αυτό και έχουν 5+ χρόνια on , δε ο πρώτος έχει 7-8 χρόνια.

    Καλησπέρα.

    Η ΧΟΝΤΡΗ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΩΝΕΙ
    ΘΑ ΧΑΘΩ Σ'ΕΝΑ ΣΩΜΑ Σ'ΕΝΑ ΣΩΜΑ ΜΠΑΛΟΝΙ
    Η ΧΟΝΤΡΗ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΩΝΕΙ
    ΚΩΛΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ ΚΑΙ ΒΥΖΙΑ ΣΑΝ ΜΠΑΛΚΟΝΙ

  7. #7
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Nov 2012
    • Posts: 50

    Default

    Και επίσης ο L2 Pride που είναι 5-6 χρόνια server παλιά είχε καμιά χιλιαριά άτομα, τώρα 700-800 το βράδυ.

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by Pbgiannhs View Post
    Το ότι εσύ δεν έχεις παίξει σε κανένα σοβαρό Server και έχεις μονο άσχημα παραδειγματα να μας δώσεις , δεν σημαίνει ότι όλοι οι Servers είναι το ίδιο.
    Και για του λόγου του αληθές έχω να σου πω και 3 παραδειγματάκια
    www.vindication.gr
    www.rpg-club.com
    www.lineage2.ro

    Και τα 3 servers είχαν και έχουν σωστά Admins που δεν κάναν μαλακιες για αυτό και έχουν 5+ χρόνια on , δε ο πρώτος έχει 7-8 χρόνια.

    Καλησπέρα.
    Quote Originally Posted by DeAtHLeGenD View Post
    Και επίσης ο L2 Pride που είναι 5-6 χρόνια server παλιά είχε καμιά χιλιαριά άτομα, τώρα 700-800 το βράδυ.
    Το οτι δεν τα βλεπετε δεν σημενει οτι δεν υπαρχουν... Helloοοο.. Εγω καλησπερα

    Εχω κανει GM σε πολλους σερβερ και αν ειχατε κανει GM δεν θα λεγατε οτι λετε...

    για να μην γινω τοσο απολυτως ισως υπαρχει ενα 1% που πεφτω εξω

    ΑΛΛΟ τι λεει η ADMIN team στον κοσμο και αλλο τι παιζει στην πραγματικοτητα


  9. #9
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 1,065

    Default

    Quote Originally Posted by Give_Me_YourBan View Post
    Το οτι δεν τα βλεπετε δεν σημενει οτι δεν υπαρχουν... Helloοοο.. Εγω καλησπερα

    Εχω κανει GM σε πολλους σερβερ και αν ειχατε κανει GM δεν θα λεγατε οτι λετε...

    για να μην γινω τοσο απολυτως ισως υπαρχει ενα 1% που πεφτω εξω

    ΑΛΛΟ τι λεει η ADMIN team στον κοσμο και αλλο τι παιζει στην πραγματικοτητα
    Καλα μας έπεισες , όπως και να έχει το thread έγινε για να ρωτήσεις σχετικά με το αν υπάρχει Server στο MyMGN και νομίζω σου απάντησα πλήρως , άρα θα θεωρήσω ότι δεν υπάρχει λόγος να μένει άλλο ανοιχτώ αυτό το thread.

    thread closed.

    Η ΧΟΝΤΡΗ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΩΝΕΙ
    ΘΑ ΧΑΘΩ Σ'ΕΝΑ ΣΩΜΑ Σ'ΕΝΑ ΣΩΜΑ ΜΠΑΛΟΝΙ
    Η ΧΟΝΤΡΗ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΩΝΕΙ
    ΚΩΛΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ ΚΑΙ ΒΥΖΙΑ ΣΑΝ ΜΠΑΛΚΟΝΙ

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •