Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Default [REJECTED] Admin Application : strid3r


    Personal Info


    Your name: Δημητρης

    Date of Birth: 2-3-1995

    Your country: Kαβαλα,Ελλαδα

    Occupation: ΜΑΘΗΤΗΣ

    Spoken languages: ΕΛΛΗΝΙΚΑ,ΑΓΓΛΙΚΑ


    Experience, playtimes and general info



    Battle.Net Account: strid3r

    Former experience and/or safelisted channels: Παιζω Eleos , NoL ,

    Your activity and average playtime each week: 15 ωρες περιπου

    Which time of the day you usually play: απογευμα και βραδυ

    How long you have been playing DotA: 8-9 χρονια

    Your ability to communicate with others: Δεν εχω κανενα προβλημα στην επικοινωνια.Μου αρεσει η συνομιλια κι γενικως και συζητησεις offtopic οτι χρειαζεται για να περναμε καλα μεσα απο αυτο που μας αρεσει.

    Have you read the rules and agree to follow them? Γνωριζω τα rules απο παλαιοτερη θητεια μου ως admin και απο οτι ειδα δεν εχουν γινει και τεραστιες αλλαγες στα rule.εννοειτε πως συμφωνω απολυτα και θα ακολουθουνται κατα γραμμα.

    How do you react/behave when you're under pressure? .Δεν χανω την ψυχραιμια μου προσπαθω να δινω ευκαιριες οταν βεβαια τα παραπτωματα δεν ειναι ακραια και δεν βγαζουν ματια...γενικως δεν θελω να κανω ban αν υπαρχει εναλλακτικη λυση,,,(εννοειτε οχι σε περιπτωσεις μαννερς κτλ)

    Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): Κανενα προβλημα δεκτες ολες οι συμβουλες και οι παρατησεις...εξαλλου πρεσβευω το''Οσο ζεις μαθενεις''..

    Is there anyone who can vouch for you? ειχα πολλα φιλαρακια εδω οπως Anwnimos και Pourlioths πιστευω οι δυο πραγματικοι μου φιλοι εδω.


    Final Thoughts


    Why do you want to be an Admin: Θελω να ξαναγινω admin αφου επεστρεψα εδω και λιγους μηνες..Ειχα γινει demote λογω inactivity και τωρα που επεστρεψα αφου μπηκα στο κλιμα ως user και πιστευω εχω καλυψει τα χαμενα επεισοδια θελω να ξαναπαρω αυτα τα δικαιωματα για να ξαναζησω τις ωραιες καταστασεις στο community και σε battle.net και σε forum

    Why should we pick you and what can you offer to us: Απλως γιατι πιστευω οτι δεν θα το μετανιωσει κανεις..βεβαια δεν θελω να τα λεω στα λογια...αν καταφερω να γινω admin θα αποδειξω μεσα απο εργα οτι δεν κανατε λαθος που μου δωσατε την ευκαιρια και παλι μετα την επιστροφη μου.

    A few things about yourself:
    δεν μαρεσει να μιλαω για τον εαυτο μου....αν καποιοι φιλοι και γνωστοι δουν το thread και εχουν διαθεση ας μιλησουν εκεινοι για μενα..δεκτες ολες οι κριτικες....τελος ηθελα να σας πω οτι δεν εκανα το appli για κανεναν αλλο λογο παρα μονο γιατι περνουσα παρα πολυ καλα οχι επειδη ειχα αυτο το προνομιο γιατι εδινα game πολυ συχνα και ζουσα πολλες καταστασεις μεσα απο αυτα.

    ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ strid3r

    Υ.Γ. ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΤΑ STATS KAI TA STATSDOTA ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΣΗ
    <@DA-Bot> -> [NoL]: Statsdota for [strid3r]: 957 games. W/L: 404/412 (42.22%/43.05%). K/D/A: 5412/5303/8101 (5.66/5.54/8.46). C/D/N: 70021/1871/8501 (73.17/1.96/8.88). T/R/C: 538/189/2 (0.56/0.20/0.00)

    [NoL]: [strid3r]: Forum: [] Games: [963] ALT: [18.27s] ASR: [98%] Rated games: [66] Score: [985.70] Rank: [>5000] First game: [2009-10-12] Last game: [2013-01-10] Play time: [3wks 6ds 11hrs 43mins ] Gold: [14]
    Last edited by strid3r; 10-01-2013 at 11:23 PM.
    HERE AND BACK AGAIN!!!

  2. #2

    Default

    900 games kai mono 60 rated...
    +1 apo boreia ellada
    ( Click to show/hide )
    Trolled by Luck


  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Sakis_O_Barman View Post
    900 games kai mono 60 rated...
    +1 apo boreia ellada
    ναι αυτό συμβαίνει διότι τις χρονιές που έπαιζα δεν υπήρχε elo ούτε σαν ιδέα...εξάλλου και με αυτά τα rated ειμαι πάνω από τα 20 που απαιτούνται.σε καμια περίπτωση δεν θα εκανα ξανά appli μετά από inactivity αν δεν είχα πρώτα την υπομονή να καλύψω ως και την παραμικρή λεπτομέρεια από τα requierments διότι εγω ειμαι σε πιο δύσκολη θέση από κάποιον που κανει appli για πρωτη φορά.το μόνο που περιμενα ήταν να κανω καμια 50αρα games και κυρίως να ενημερωθώ για τις εξελίξεις που έχασα στο forum,πιστεύω πως σε μεγάλο βαθμό το κατάφερα αυτό.
    HERE AND BACK AGAIN!!!

  4. #4
    Rank: Banned User
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 408

    Default

    Έχεις join date Αug 2009 ! Εγώ σε πιστεύω πάντως και νομίζω και οι managers. +1 από μένα.

  5. #5
    Rank: Councilor
    • Join Date: Dec 2009
    • Posts: 372

    Default

    inactive για 1 χρόνο + με μόλις 2 games μέσα στον ιανουάριο...δώσε μου ένα δείγμα οτι ξαναξεκίνησες να παίζεις...ξαναπροσπάθησε τον επόμενο μήνα και θα έχεις την ευκαιρία σου...
    Αdmin Application Rejected.
    Thread Closed.
    [16:12] <Forthewin_> gkomenes*mpala kai pc pane mazi
    [16:12] <Deathmasterious> oxi file
    [16:12] <Deathmasterious> oi gkomenes kai i dota
    [16:12] <Deathmasterious> einai kai ta 2 orb effect
    [16:13] <Deathmasterious> den stackaroun
    [16:13] <Hexor>LOL
    [16:13] <+ioli> a0x0ax0a0xa0x0
    [16:13] <Forthewin_> xaxaxax
    [16:12] <+ioli> klaiwwwww
    [16:12] <+ioli> des ti eipe

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •