Results 1 to 8 of 8

Thread: Λάπτοπ

  1. #1
    Rank: Squire
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 142

    Default Λάπτοπ

    Καλημερα(σπερα),
    Θελω να μαθω αν υπαρχει καποια μητρικη η οποια να μπορει να κουμπωσει πανω σε σταθερο με επεξεργαστη απο λαπτοπ...
    Δηλαδη εχω ενα επεξεργαστη intel i5 απο λαπτοπ και να μπορεσω να τον βαλω σε ενα σταθερο υπολογιστη...

  2. #2
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 670

    Default

    Ti chipset einai o epeksergasths sou ?

    An ginotan na mas peis to montelo tou epeksergasti sou na doume an den kses

  3. #3
    Rank: Squire
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 142

    Default

    Ο υπολογιστης ειναι αυτος πανω κατω...τον ειχα αγορασει πριν 2 χρονια και ο επεξεργαστης που εχει ειναι ιδιος...απλα εχει καποιες αλλες διαφορες οι δυο υπολογιστες...που δεν μας ενδιαφερουν στην περιπτωση μας.
    Ελπιζω να σε βοήθησα!

  4. #4
    Rank: Unban Request Manager
    • Join Date: Aug 2012
    • Posts: 2,009

    Default

    Συγνωμη φιλε μου αλλα επηδει το εψαξα βρηκα οτι τα hardware δεν ειναι συμβατα. Αλωστε μπορεις να το καταλαβεις κ μονος σου αν τα παρατηρησεις. Αυτα.

  5. #5
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Feb 2013
    • Posts: 46

    Default

    Quote Originally Posted by KickBattoWski View Post
    Συγνωμη φιλε μου αλλα επηδει το εψαξα βρηκα οτι τα hardware δεν ειναι συμβατα. Αλωστε μπορεις να το καταλαβεις κ μονος σου αν τα παρατηρησεις. Αυτα.
    Γενικά όσο αφορά το upgrade σε ένα laptop, τι δυνατότητες υπάρχουν? Στα multirama που είχα ρωτήσει μου είπαν ότι το μόνο που μπορείς να αλλάξεις/προσθέσεις σε ένα laptop είναι η ram του.

  6. #6
    Rank: Unban Request Manager
    • Join Date: Aug 2012
    • Posts: 2,009

    Default

    Quote Originally Posted by mikeius View Post
    Γενικά όσο αφορά το upgrade σε ένα laptop, τι δυνατότητες υπάρχουν? Στα multirama που είχα ρωτήσει μου είπαν ότι το μόνο που μπορείς να αλλάξεις/προσθέσεις σε ένα laptop είναι η ram του.
    Φιλε δεν αξιζει να κανεις upgrade laptop!
    Sell it & buy PC...αυτο θα εκανα εγω...το να περιωριστω σε λαπτοπ απ τν στιγμη π θα δωσω αρκετα ευτα για μια αναβαθμηση μ φαινεται χαζο...δν αξιζει καν...σκεψου το ενδεχομενο να παρεις σταθερο...

  7. #7
    Rank: Squire
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 142

    Default

    Ξερει κανεις σας καποια εταιρια ή καποιο site που μπορω να το πουλήσω για ανταλακτικα ή για επισκευη σε καλη τιμη?
    Εχω βρει ενα αλλα απο οτι βλεπω δεν υπαρχει ικανοποιητικο ποσο που μου το αγοραζουν...ή να πουλησω καποια αντικειμενα απο αυτο...

  8. #8
    Rank: Board General
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 2,001

    Default

    Quote Originally Posted by reeeee View Post
    Ξερει κανεις σας καποια εταιρια ή καποιο site που μπορω να το πουλήσω για ανταλακτικα ή για επισκευη σε καλη τιμη?
    Εχω βρει ενα αλλα απο οτι βλεπω δεν υπαρχει ικανοποιητικο ποσο που μου το αγοραζουν...ή να πουλησω καποια αντικειμενα απο αυτο...
    Βγάλε τον σκληρό, πάρε ένα κανονικό pc και βάλε τον σκληρό για επέκταση αποθηκευτικού χώρου ή αλλιώς χάρισε το όπως είναι σε κανένα ανηψάκι/ξαδερφάκι σου να μαλακίζεται.
    Αν δεν έχεις τίποτα απ'αυτά στείλε μου pm να περάσω να το πάρω εγώ.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •