Personal Info


Your name: Δημήτρης Αφορόζης

Date of Birth: 08-04-1994

Your country: ΕΛΛΑΔΑ

Occupation: Φοιτητής

Spoken languages: Ελληνικά , Αγγλικά , Γερμανικά


Experience, playtimes and general info



Battle.Net Account: xunwkaime8as

Former experience and/or safelisted channels: Garena , Darer , NoL , Eleos

Your activity and average playtime each week: 5-6 ώρες την ημέρα άρα 40 ώρες περίπου την εβδομάδα

Which time of the day you usually play: Δεν έχω θέμα..Αλλά κυρίως βράδυ

How long you have been playing DotA: Θα έχει 5-6 χρονάκια

Your ability to communicate with others: Είμαι γενικά πολύ επικοινωνιακό άτομο και αυτό έχει ως αποτέλεσμα η επικοινωνία μου με τους άλλους να είναι πολύ καλή!

Have you read the rules and agree to follow them? !Yes

How do you react/behave when you're under pressure? Απλά ηρεμώ και προσπαθώ να βοηθήσω και τους players που είμαστε same game..

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): Όχι κανένα απολύτως

Is there anyone who can vouch for you? Ναι οι φίλοι μου που παίζουμε μαζί..


Final Thoughts


Why do you want to be an Admin: Το nol είναι ένα channel στο οποίο δεν γίνονται games...θα ήθελα λοιπόν να βοηθήσω όσο μπορώ...

Why should we pick you and what can you offer to us: Δείτε δεν έχω καν τα απαιτούμενα games , δεν έχω games sto nol με αυτό το acc και έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα δεν μπορώ να μαζέψω και games...οπότε θα ήθελα να γίνω admin για να μοιράζω games στο λαό!Αν δείτε ότι δεν έχω το απαραίτητο activity παρτε μου τα rights back..

A few things about yourself: Είμαι ο Δημήτρης οι πιο πολλοί με ξέρουν...Eίμαι admin στο ελεος και θα ήθελα να γίνω και εδώ...Ευχαριστώ για το χρόνο σας!