Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 263

    Default DotA Top 10 Weekly - Vol 30 by HELiCaL

    Όσο για τα abuse μου, δεν θα μπω στον κόπο να δικαιολογήσω τα αδικαιολόγητα, έκανα πολλές μαλακίες γιατί πολύ απλά έτσι γούσταρα. Είχα εξουσία και μπορούσα.
    Let bygones be bygones και μη κάνετε σα καριολες
    φιλικά
    kitzos

  2. #2
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 46

    Default

    Ta video tou lene alla polles fores mirizoun ligo gia fake opws px sto sigkekrimeno o silencer pairnei 3-4 atoma me 5 hit les k tous pernaei 20 level k erxetai o gyro me loth k dn ton varaei to hit 150 crit na pethanei alla ton kanei missle episis paei anevainei sto vouno k erxetai o bara trwei to stun alla o bara dn ton varaei 3exnaei k oute ulti meta apo 4 sec kanei sto creep.akomi t psema sinexizetai sto n2 opou ama deite oso o void sfazei tn lycan o bala apofasizei n paei na faei tn creepada para n voithisei kai parallila oso deixnei tn mirana fenetai k o magina p einai antipalos k prospathei n tn faei omws dn exei mana n mpei k autos omws apofasizei n faei creepada para n skotwsoun 3atoma enan void...telos sto n1 i mirana einai me kokkino life k i triti t blood dn anavei para3eno t sigkekrimeno
    Last edited by Frank_Sinatra.; 22-05-2013 at 04:51 PM.

  3. #3

    Default

    Στο #1 εκλαψα με Pudge και Invoker ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    GSS3 aka Wiz.Jiz για τους παλιους.
    http://www.mymgn.com/board/member.php?u=115403

  4. #4
    Rank: Councilor
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 407

    Default

    sto #10 o pudge exei mh

  5. #5
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Nov 2010
    • Posts: 789

    Default

    Quote Originally Posted by Frank_Sinatra. View Post
    Ta video tou lene alla polles fores mirizoun ligo gia fake opws px sto sigkekrimeno o silencer pairnei 3-4 atoma me 5 hit les k tous pernaei 20 level k erxetai o gyro me loth k dn ton varaei to hit 150 crit na pethanei alla ton kanei missle episis paei anevainei sto vouno k erxetai o bara trwei to stun alla o bara dn ton varaei 3exnaei k oute ulti meta apo 4 sec kanei sto creep.akomi t psema sinexizetai sto n2 opou ama deite oso o void sfazei tn lycan o bala apofasizei n paei na faei tn creepada para n voithisei kai parallila oso deixnei tn mirana fenetai k o magina p einai antipalos k prospathei n tn faei omws dn exei mana n mpei k autos omws apofasizei n faei creepada para n skotwsoun 3atoma enan void...telos sto n1 i mirana einai me kokkino life k i triti t blood dn anavei para3eno t sigkekrimeno
    epeze me SKOYPIDIA soy kanei auth h wraia lexh;
    exw kialles gia na paromiaso tetia atoma.

  6. #6
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 46

    Default

    Analoga pws thewreis esi t skoupidia...Px kata tin apopsi s to eleos mporei n einai xwmateri..kata tn dikia m n iparxoun merikoii a3ioi

  7. #7
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by eisai_polu_noob View Post
    sto #10 o pudge exei mh
    Pou to eides esu to mh?
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  8. #8
    Rank: Wanderer
    • Join Date: May 2013
    • Posts: 43

    Default

    #9 empiria hooks

  9. #9
    Rank: Banned User
    • Join Date: Sep 2010
    • Posts: 198

    Default

    Quote Originally Posted by GSS3 View Post
    Στο #1 εκλαψα με Pudge και Invoker ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    ενω η μιρανα καλυτερη ηταν ...

  10. #10

    Default

    #? ti bug einai auto me ton roshan kai th kota?

  11. #11

    Default

    Wraio bro

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •