Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 50 of 50
  1. #41
    Rank: Squire
    • Join Date: Sep 2012
    • Posts: 144

    Default

    Quote Originally Posted by Pr0-jack View Post
    Εσύ δηλαδή το πόσο Dota ξέρει κάποιος το μετράς απο public gaming stats ?

    2ον Δες Replay του Ogounsoto από τo tournament και πες μου αν εσύ η οποιόσδήποτε Gosas του ELEOS μπορεί να κάνει τα μισά ...

    3ον φυσικά και ο Ripper δεν θεωρείται ο κορυφέος, όταν πλέον υπάρχουν Aquasolo, Abby και FRAOULES
    Α δηλαδη αν ο τυπας πνιγει στο Public με τους noobades φανταζομαι τι γινεται στα υπολοιπα games αλλα ξερω ναι στο Eleos παιζουνε με το ενα χερι στα inhouse παιζουνε με 2,και στα tournament βαζουνε και το ποδι τους.Αντε βρε τραχαναδες απο εδω.

    Και για ονομα του θεου μην διανοηθεις να ξανασυγκρινεις Aquasolo και Fraoules με οποιοδηποτε Ελληνα παιχτη που εχει αφησει ιστορια.Μονο που ειπες fraoules που εχει φαει τοσες φορες ban για maphack εισαι οχι αξιος της μοιρας σου αλλα να ρθει ο τσουκαλας ο ιδιος και να σε κραξει μπετο.
    Code:
    Today me, tomorrow you.

  2. #42
    Rank: Banned User
    • Join Date: May 2013
    • Posts: 2

    Default

    Mε φώναξε κανείς ???

  3. #43
    Rank: Squire
    • Join Date: Sep 2012
    • Posts: 123

    Default

    Quote Originally Posted by K-GOD- View Post
    Α δηλαδη αν ο τυπας πνιγει στο Public με τους noobades φανταζομαι τι γινεται στα υπολοιπα games αλλα ξερω ναι στο Eleos παιζουνε με το ενα χερι στα inhouse παιζουνε με 2,και στα tournament βαζουνε και το ποδι τους.Αντε βρε τραχαναδες απο εδω.
    Όποτε θες , επειδή κούρασες, βρες την 3αδα σου , πες μου να παίξουμε με στοιχηματάκι και να δεις από μόνος σου ποιοι ειναι οι παίχτες που κράζεις ... Δωρεάν μαθήματα τέλος!!!

    Quote Originally Posted by K-GOD- View Post
    Και για ονομα του θεου μην διανοηθεις να ξανασυγκρινεις Aquasolo και Fraoules με οποιοδηποτε Ελληνα παιχτη που εχει αφησει ιστορια.Μονο που ειπες fraoules που εχει φαει τοσες φορες ban για maphack εισαι οχι αξιος της μοιρας σου αλλα να ρθει ο τσουκαλας ο ιδιος και να σε κραξει μπετο.
    Εκτός από χαζούλης είσαι και βλάκας .... το σταματάω εδώ και πολύ ασχολήθηκα ...
    Last edited by Pr0-jack; 30-05-2013 at 05:55 PM.



    ~ROADRUNNER~

  4. #44

    Default

    Quote Originally Posted by Pr0-jack View Post
    Όποτε θες , επειδή κούρασες, βρες την 3αδα σου , πες μου να παίξουμε με στοιχηματάκι και να δεις από μόνος σου ποιοι ειναι οι παίχτες που κράζεις ... Δωρεάν μαθήματα τέλος!!!



    Εκτός από χαζούλης είσαι και βλάκας .... το σταματάω εδώ και πολύ ασχολήθηκα ...
    Πριν απαντήσεις στον K-god- είπες να μπεις με το Takaros?Μπες και με τα άλλα 3 τουλάχιστον,μην κάνεις μισές δουλειές.
    "Ο άνθρωπος μοιάζει με κλάσμα όπου ο αριθμητής είναι ο πραγματικός εαυτός του και ο παρονομαστής η ιδέα που έχει για τον εαυτό του. Όσο μεγαλύτερος ο παρονομαστής, τόσο μικρότερη η αξία του κλάσματος. Και όσο ο παρανομαστής διογκώνεται προς το άπειρο, τόσο το κλάσμα τείνει προς το μηδέν". - Λέων Τολστόι

  5. #45
    Rank: Squire
    • Join Date: Sep 2012
    • Posts: 123

    Default

    *άλλα 4 (και δεν είναι όλα δικά μου ... εγώ επιμελούμαι μόνο τα signatures)

    2ον
    Εσύ πόσο τραγικός παίζει να είσαι που μπαίνεις με alt account για να πεις αυτην την παπαρδέλα ?
    κόμπλεξ ο man ?



    ~ROADRUNNER~

  6. #46
    Rank: Unban Request Manager
    • Join Date: Aug 2012
    • Posts: 2,009

    Default

    Παρακαλώ εντός του θέματος

  7. #47
    Rank: Disciple
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 226

    Default

    K-GOD- δες κανένα replay ogounsoto φίλε και πες μας αν εκείνα τα stats αντικατοπτρίζουν φίλε....Πρώτη φορά μου τυχαίνει να πω skype ''Μάγκες sorry απλά είναι καλύτερος'' και ας του πήρα lane στο grand final. Αν κάποιος θέλει να πει ποιός ήταν οκ , εγώ δεσμεύτηκα να μην πω.Και ελπίζω αυτό το message με εκείνους τους τρεις pr0jack να ήταν ειρωνικό..... :P
    Dota NoL/Eleos : Stripper
    Warcraft Ladder : Shikabala_DeviL (Until 2010 active)

  8. #48
    Rank: Councilor
    • Join Date: Apr 2011
    • Posts: 387

    Default

    Δηλαδη για να καταλαβω...βγαλατε τοπ κιλλερ με βαση μεσο ορο kill/game και τοπ feeder με βαση τα death σε ολα τα games?τουλαχιστον καντε και το τοπ feeder ετσι,μηπως βγω πρωτος καπου κι εγω....ξερετε ποσα deaths θα ειχα σε 9 games?!!με προσβαλλετε!

  9. #49
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Parakaltson View Post
    Δηλαδη για να καταλαβω...βγαλατε τοπ κιλλερ με βαση μεσο ορο kill/game και τοπ feeder με βαση τα death σε ολα τα games?τουλαχιστον καντε και το τοπ feeder ετσι,μηπως βγω πρωτος καπου κι εγω....ξερετε ποσα deaths θα ειχα σε 9 games?!!με προσβαλλετε!
    Se eixa aneta.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  10. #50
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default


Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •