View Poll Results: Vouch jeezpeH ?

Voters
11. You may not vote on this poll
  • +1

    7 63.64%
  • -1

    4 36.36%
Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Rank: Rookie
    • Join Date: Aug 2013
    • Posts: 3

    Default [ACCEPTED] Admin Application : jeezpeH

    Γενικές - προσωπικές πληροφορίες

    Όνομα : Λάμπρος

    Ηλικία : 17 ( 06-08-1996 )

    Επάγγελμα / βασική απασχόληση : Μαθητής Λυκείου.

    Χώρα και περιοχή διαμονής : Θεσσαλονίκη.

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά ; Μιλάω πολύ καλά Αγγλικά.

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας : Είμαι παιδί του χιούμορ , μου αρέσει να προτείνω πράγματα που θα βοηθήσουν ένα forum και επίσης μου αρέσει να βοηθάω κάθε user με ότι πρόβλημα έχει.

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε ; Σπάνια.

    Πόσο εύκολα επικοινωνείτε μέσω του διαλόγου χωρίς εντάσεις και διαπληκτισμούς ; Πολύ εύκολα. Ουτοσιάλλως το να μαλώνεις με εντάσεις είναι ανώριμο.



    Forum

    Έχετε διαβάσει τους κανόνες που διέπουν την λειτουργία του Nol και συμφωνείτε να τους ακολουθείτε πάντοτε ; Ναι , φυσικά.

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum ; Καθημερινά.

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum ; Αν ναι , για πόσο διάστημα ; Όχι δεν έχω φάει , ούτε παλαιότερα , ούτε τώρα.

    Υπάρχουν κάποια members που μπορούν να εγγυηθούν για εσάς ; Δεν ξέρω , λογικά θα υπάρξουν.



    Battle.Net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: jeezpeH

    Έχετε ξαναυπάρξει admin; Αν ναι , που ; Ναι , είχα υπάρξει παλιά admin για 1 χρόνο η παραπάνω εδώ στην NoL.

    Έχετε προηγούμενη εμπειρία από άλλα channels/leagues ; Ναι.

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη (staff) ; Όχι.

    Πόσο καιρό παίζεται τα διάφορα custom games που προσφέρονται από το league μας ; Παλαιότερα , έπαιζα και τα 5 χρόνια και τώρα θα ξανααρχίσω.

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία ; Όσες ώρες μπορέσω , συνήθως 7-8 ώρες την ημέρα ή και παραπάνω.

    Γιατί θέλετε να γίνετε Admin ; Θα ήθελα να γίνω admin για να μπορέσω να ενισχύσω το community να απομακρύνει κάθε user που παρεμβένει τα rules του game. Επίσης , σαν Admin , νιώθεις ότι έχεις την εξουσία και αποδίδεις καλύτερα στο game. Είμαι χαμηλών τόνων gamer και σπάνια μαλώνω με κάποιον. Σχεδόν πάντα όποιος μου μιλήσει άσχημα , δεν του δίνω σημασία και συνεχίζω να κάνω το υπερλατρεμένο game μου.

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία ως admin ; Όχι καμία.

    Γράψτε μας τα στατιστικά σας από τα bot (πατήστε στο channel #nol-games την εντολή !stats): Δεν έχω παίξει κανένα game ακόμα.



    Διάφορες άλλες

    Είστε premium χρήστης ; Όχι , αλλά μόλις πάρω λεφτά θα προσπαθήσω να γίνω.

    Χρησιμοποιείτε εσείς ή κάποιος φίλος/γνωστός σας admin card για το αίτημα σας ; Όχι.

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο ; Όπως είπα παραπάνω έχω ξαναυπάρξει admin εδώ. Είμαι χρήστης στο forum σας πάνω από 5 χρόνια και θα ήθελα να κάνω τα πάντα για να πάει το community μπροστά.

  2. #2
    Rank: Devotee
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 344

    Default

    ACCEPTED
    Lalalaaaa dn eimai kalaaaaa!
    ooooo tha trelathwwwww!
    ARIS THRISKEIA TOUBA SUPER 3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •