Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Rank: Disciple
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 230

    Default [ACCEPTED] Admin Application : Iwin_YOUkid.

    Όνομα: Ευγένης

    Ηλικία: 17

    Επάγγελμα / βασική απασχόληση: μέχρι στιγμής το σχολείο

    Χώρα και περιοχή διαμονής: Ελλάδα/θεσσαλονίκη

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά; δεν εχω κάποιο χαρτί στα χέρια μου αλλά έχω εξοικειωθεί αρκέτα απο τα παιχνίδια μιάς που ασχολούμαι με Η/Υ αρκετά χρόνια

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: ειμαι ήρεμος ευγενικός μιάς που το έχει και το όνομα κιόλας :ρ και σχεδόν καθόλου οξίθυμος

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; σπάνια έως καθόλου εφόσον συμπεριφερόμαστε σαν άνθρωποι σε ανθρώπινα στάδια

    Πόσο εύκολα επικοινωνείτε μέσω του διαλόγου χωρίς εντάσσεις και διαπληκτισμούς; πάρα πολύ εύκολα εφόσον υπάρχει αξιοπρεπείς συμπεριφορά και απο το άτομο που επικοινωνώ



    Forum

    Έχετε διαβάσει τους κανόνες που διέπουν την λειτουργία του Nol και συμφωνείτε να τους ακολουθείτε πάντοτε; Βεβαίως και συμφωνώ απόλυτα!

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; καθημερινά αρκετές ωρίτσες

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα; για να καλύψω τα Requirements του Admin το 1ο μου application με είχε οδηγήσει στο να σπαμμάρω άσκοπα και μετά απο warn να καταλείξω στο ban 2 μέρες νομίζω είχε διαρκέσει

    Υπάρχουν κάποια members που μπορούν να εγγυηθούν για εσάς; αν υπάρχουν θα φανούν!



    Battle.Net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: Iwin_YOUkid.

    Έχετε ξαναυπάρξει admin; Αν ναι,που; αρκετές φορές σε διάφορες clan/nol/eleos

    Έχετε προηγούμενη εμπειρία από άλλα channels/leagues; eleos,garena,nol,darrer

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη (staff); κανένα απολύτως πρόβλημα

    Πόσο καιρό παίζεται τα διάφορα custom games που προσφέρονται από το league μας; έχει 2-3 χρόνια σίγουρα αλλά είχα σταματήσει για κάποιο σημείο και τώρα όμως πάλι άρχησα δυναμικά!

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; σε καθημερινή βάση 1-3 games

    Γιατί θέλετε να γίνετε Admin; Διότι υπάρχει έλλειψη admin

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία ως admin; δεν νομίζω, γνωρίζω καλα τα καθήκοντά ενός admin και πιστεύω πως μπορώ να ανταπεξέλθω σε αυτά

    Γράψτε μας τα στατιστικά σας από τα bot (πατήστε στο channel #nol-games την εντολή !stats): έχε λίγες μέρες που έμαθα απο τον κύριο Odissea πως υπάρχουν άτομα που παίζουν μεταξύ τους εδω στο forum μας και γι'αυτό τον λόγο δεν έχω stats στο bot που σκοπεύω να μαζέψω.



    Διάφορες άλλες

    Είστε premium χρήστης; πλέον οχι

    Χρησιμοποιείτε εσείς ή κάποιος φίλος/γνωστός σας admin card για το αίτημα σας; Όχι

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; well με λένε ευγένη ειμαι 17 χρονών ασχολούμαι αρκετές ώρες με τον υπολογιστή και σκοπεύω να βοηθήσω όπως μπορώ με τον τρόπο μου ! Thank You for your time!!

  2. #2
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 1,398

    Default

    Καλώς όρισες !!

    Παρακαλώ να κοιτάξεις τα rules,
    τα διαθέσιμα commands καθώς και αυτό το thread.
    Tα rights σου θα περαστούν εντός του διαστήματος των 7 ημερών.

    Admin Application Accepted
    Thread Closed.
    ( Click to show/hide )
    ( Click to show/hide )
    kagouras21: pame sniper?
    p0nt10s1: xwsou esu kai skaw stun!
    kagouras21k
    sniper kill kagouras21
    p0nt10s1: pio einai to stun mou ?


    ( Click to show/hide )



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •