Results 1 to 4 of 4

Thread: Patch 5.4

  1. #1
    Rank: Councilor
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 404

    Default Patch 5.4

    Λοιπον μιας και μπηκε το 5.4 πριν λιγες μερουλες ακουω γνωμες παραπονα κτλπ .
    Εμενα δν μου αρεσει πολυ το νιση :/
    ( Click to show/hide )
    Addicted to INK

  2. #2
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 269

    Default

    βαλανε world pvp για να μαζευεις τα blood tokens και daily quests στο ιδιο μερος που κολαει αυτο? εγω ασχοληθηκα 3 μερες και δεν ξαναπατησα πολυ μαλακια μου φανηκε μου σπασανε και τα νευρα με το καθε noobi που με βαραγε οταν tankara 2 elite. θα πηγαινω μια φορα την εβδομαδα να τρωω τα boss για κανα loot
    WoW sta 70? ligo..
    ( Click to show/hide )

  3. #3
    Rank: Councilor
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 404

    Default

    Quote Originally Posted by kailoipa View Post
    βαλανε world pvp για να μαζευεις τα blood tokens και daily quests στο ιδιο μερος που κολαει αυτο? εγω ασχοληθηκα 3 μερες και δεν ξαναπατησα πολυ μαλακια μου φανηκε μου σπασανε και τα νευρα με το καθε noobi που με βαραγε οταν tankara 2 elite. θα πηγαινω μια φορα την εβδομαδα να τρωω τα boss για κανα loot
    Ναι ειναι λιγο σπαστικα στο νιση , αν και η αληθεια ειναι οτι φαρμαρα λιγα Blood coins μιας και ειμαι και rogue ηταν ευκολο αλλα γενικα δεν μου αρεσε :/
    ( Click to show/hide )
    Addicted to INK

  4. #4
    Rank: Squire
    • Join Date: Nov 2012
    • Posts: 107

    Default

    eimai se pve server opote to farm to apolamvanoume... einai ok to nisi alla thelei kotsia na farmareis ekei... entisa ton "new" priest pou ekana mesa se 2 meres mporw na pw oti aksizei....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •