Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 42
  1. #21
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2012
    • Posts: 620

    Default

    odissea file na 3es pantos sxedon ola ta arrows egina kata tuxh exeis ekei 10000000 xronikes stigmes ekei kai ola sto diko s game pisteueis an eixa mh 8a to edixna toso polu kai sto game enantion 2 staff? ffs man

  2. #22
    Rank: Duke
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 4,110

    Default

    1. Έδωσα το Map και ζήτησα ένα πράγμα από όσους αναγράφοντε.
    Πριν απαντήσετε αυτές τις αερολογίες που απαντάτε,βάλτε το map που δίνω στο 1o post
    στην θέση που πρέπει δείτε τις χρονικές στιγμές μόνοι σας δείτε τι κάνατε
    και αν αυτά έχουν όντως λογική για τους υπόλοιπους όπως θα τα παρουσιάσετε,
    η θέση σας δεν θα πάθει τίποτα στο Tour.
    2. Επειδή ήξερα ότι κάποιος,εδώ έτυχε να μιλήσει ο Docstintuxh περί αυτού,
    έχω μάθει να χάνω και ο στόχος του Tour δεν ήταν να πάρουμε εμείς τα δώρα προφανώς
    μιας που και να νικούσε κάπου το staff,ΑΝ είδες,στα sign up αναγράφεται πως τα δώρα
    δεν θα τα πάρει το staff αλλά θα μοιραστούν σε όσους συμμετείχαν
    (προφανώς από τους καλύτερους θα ξεκινούσαμε) οπότε αυτά που είπες δεν στέκουν.

    Εγώ είδα κάποια πράγματα τα οποία δεν είχαν καμία λογική
    (ιδίως η 1η σκηνή και λίγο λιγότερο η 2η στο Replay #13 στο οποίο δεν καθίσατε καν να απαντήσετε),
    προσπαθείτε όπως πάντα να κάνετε επίκληση στις pro-ίλα που σας διακατέχει και να βάζετε
    άτομα να έρχονται εδώ στο forum και να λένε πως έβλεπαν ότι εκείνη την ώρα παίζεται χωρίς.
    Αυτά είναι παιδιάστηκες συμπεριφορές.
    Δεν με νοιάζει να απαντάτε σε πράγματα που νομίζετε ότι αυτά εννοώ,
    με νοιάζει να μπείτε στο Replay να δείτε τι ακριβώς εννοώ και να έρθεται
    να μου εξηγήσετε με ποιά λογική έγιναν αυτά.
    Το να γυρίζει 1 second πριν προς το μέρος μας πεπεισμένος πως είμασταν εκεί
    δεν μου δείχνει skill αλλά μια κίνηση που έγινε παρορμητικά και "μπερδεύτηκε"
    νομίζοντας πως το view έχει δοθεί στον ίδιο.
    ( Click to show/hide )
    Αναφέρομαι στο στιγμιότυπο:
    0:39-0:40 5/5 Arrow από Oldwarrior χωρίς view κάπου
    στα μέσα του 0:40 το πήρατε αλλά εσύ γυρίσες πριν φανώ.
    Last edited by Odisseas; 01-10-2013 at 01:10 PM.
    ( Click to show/hide )


    [NoL]: Stats for Map: [Mirana Wars] for [Odisseas]: 48 games. W/L/D: 32/8/8 (66.6%/16.6%/16.6%) . K/D: 757/335(17.60/8.17)
    [NoL]: Stats for Map: [Pudge Wars] for [Odisseas]: 40 games. W/L/D: 24/11/5 (60%/27.5%/12.5%) . K/D: 886/670(22.72/17.18)
    [NoL]: Stats for Map: [SF Wars] for [Odisseas]: 31 games. W/L/D: 17/8/6 (54.8%/25.8%/19.3%) . K/D: 486/199(16.76/6.86)
    [NoL]: Stats for Map: [Warlock] for [Odisseas]: 57 games. W/L/D: 30/14/13 (52.6%/24.5%/22.8%) . K/D: 280/139(6.36/3.23)

    ( Click to show/hide )
    Quote Originally Posted by wtfmejt View Post
    emena pantos mou gamane ti mana edo k 3 xronia epidi evala botakia gia na pezo games xoris lag de ksero gia sas. astio den ine?

  3. #23
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2012
    • Posts: 620

    Default

    Quote Originally Posted by Odisseas View Post
    1. Έδωσα το Map και ζήτησα ένα πράγμα από όσους αναγράφοντε.
    Πριν απαντήσετε αυτές τις αερολογίες που απαντάτε,βάλτε το map που δίνω στο 1o post
    στην θέση που πρέπει δείτε τις χρονικές στιγμές μόνοι σας δείτε τι κάνατε
    και αν αυτά έχουν όντως λογική για τους υπόλοιπους όπως θα τα παρουσιάσετε,
    η θέση σας δεν θα πάθει τίποτα στο Tour.
    2. Επειδή ήξερα ότι κάποιος,εδώ έτυχε να μιλήσει ο Docstintuxh περί αυτού,
    έχω μάθει να χάνω και ο στόχος του Tour δεν ήταν να πάρουμε εμείς τα δώρα προφανώς
    μιας που και να νικούσε κάπου το staff,ΑΝ είδες,στα sign up αναγράφεται πως τα δώρα
    δεν θα τα πάρει το staff αλλά θα μοιραστούν σε όσους συμμετείχαν
    (προφανώς από τους καλύτερους θα ξεκινούσαμε) οπότε αυτά που είπες δεν στέκουν.

    Εγώ είδα κάποια πράγματα τα οποία δεν είχαν καμία λογική
    (ιδίως η 1η σκηνή και λίγο λιγότερο η 2η στο Replay #13 στο οποίο δεν καθίσατε καν να απαντήσετε),
    προσπαθείτε όπως πάντα να κάνετε επίκληση στις pro-ίλα που σας διακατέχει και να βάζετε
    άτομα να έρχονται εδώ στο forum και να λένε πως έβλεπαν ότι εκείνη την ώρα παίζεται χωρίς.
    Αυτά είναι παιδιάστηκες συμπεριφορές.
    Δεν με νοιάζει να απαντάτε σε πράγματα που νομίζετε ότι αυτά εννοώ,
    με νοιάζει να μπείτε στο Replay να δείτε τι ακριβώς εννοώ και να έρθεται
    να μου εξηγήσετε με ποιά λογική έγιναν αυτά.
    Το να γυρίζει 1 second πριν προς το μέρος μας πεπεισμένος πως είμασταν εκεί
    δεν μου δείχνει skill αλλά μια κίνηση που έγινε παρορμητικά και "μπερδεύτηκε"
    νομίζοντας πως το view έχει δοθεί στον ίδιο.
    ( Click to show/hide )
    Αναφέρομαι στο στιγμιότυπο:
    koita file oti ekana se ola ta games itan 8ema tuxhs (arrows kai kapoia leap)gia tin plaka m epeza
    apla 8a etuxe na eiste ekei

    to replay dn mporw na to dw apo spiti ara upo8eto oti etc egine

  4. #24
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 287

    Default

    Το replay δε το είδα αλλά θυμάμαι εκείνη τη στιγμή που λες όταν είπες στο ποταμάκι.
    Τώρα αυτό που συμπέρανες από αυτά τα arrows που έκανα εγώ, στη τύχη τα πετούσα, αν πρόσεξες ναι δεν είχαμε view σε κανένα game γιατί πηγαίναμε μαζί και ήταν καλύτερα για μας να παίρνουμε μόνο items.
    Παρόλα αυτά, από όλα τα games που παίξαμε (GGA) το gameplay το είδες? Αν είχα όντως maphack δε θα έβρισκες μόνο μία ύποπτη κίνηση αλλά 5 και 6. Για να σε πείσω κι άλλο δες όλα τα replays για να δεις τι εννοώ. Αν δε σε κάλυψα με λες.

  5. #25
    Rank: Duke
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 4,110

    Default

    Quote Originally Posted by G0SUGAMER View Post
    Το replay δε το είδα αλλά θυμάμαι εκείνη τη στιγμή που λες όταν είπες στο ποταμάκι.
    Τώρα αυτό που συμπέρανες από αυτά τα arrows που έκανα εγώ, στη τύχη τα πετούσα, αν πρόσεξες ναι δεν είχαμε view σε κανένα game γιατί πηγαίναμε μαζί και ήταν καλύτερα για μας να παίρνουμε μόνο items.
    Παρόλα αυτά, από όλα τα games που παίξαμε (GGA) το gameplay το είδες? Αν είχα όντως maphack δε θα έβρισκες μόνο μία ύποπτη κίνηση αλλά 5 και 6. Για να σε πείσω κι άλλο δες όλα τα replays για να δεις τι εννοώ. Αν δε σε κάλυψα με λες.
    Επαναλαμβάνω δεν με νοιάζει τι θυμάστε.Θέλω να δείτε τα replay,σας έδωσα ότι χρειάζεστε.
    ( Click to show/hide )


    [NoL]: Stats for Map: [Mirana Wars] for [Odisseas]: 48 games. W/L/D: 32/8/8 (66.6%/16.6%/16.6%) . K/D: 757/335(17.60/8.17)
    [NoL]: Stats for Map: [Pudge Wars] for [Odisseas]: 40 games. W/L/D: 24/11/5 (60%/27.5%/12.5%) . K/D: 886/670(22.72/17.18)
    [NoL]: Stats for Map: [SF Wars] for [Odisseas]: 31 games. W/L/D: 17/8/6 (54.8%/25.8%/19.3%) . K/D: 486/199(16.76/6.86)
    [NoL]: Stats for Map: [Warlock] for [Odisseas]: 57 games. W/L/D: 30/14/13 (52.6%/24.5%/22.8%) . K/D: 280/139(6.36/3.23)

    ( Click to show/hide )
    Quote Originally Posted by wtfmejt View Post
    emena pantos mou gamane ti mana edo k 3 xronia epidi evala botakia gia na pezo games xoris lag de ksero gia sas. astio den ine?

  6. #26

    Default

    Quote Originally Posted by Techies_White. View Post
    καταρχάς όσοι απαντάνε στο post που έχει pi ο οδυσσέας θα απαντάνε κοσμια...Για να γραφή κάτι ο οδυσσέας δεν pay να pi ότι βγήκε από το μυαλό του, θα σας απαντήσω με όλη την ειλικρίνεια που έχω...Ο οδυσσέας χέστηκε και στα "απαφτατου" αν πήρε το tour και τι θέση βγήκε λες και τα έχει ανάγκη τα dora..Ο λόγος που bike ήτανε για να περάσουμε όλοι μαζί καλά.Η θέση για αυτόν δεν παίζει κανένα ρολο...Όταν θα απαντάτε σε ένα replay όπως μιλάμε όλοι θα μιλάτε και εσείς ...Κοσμεια!!!
    Κοιτα εγω αυτο που λες για την θεση το πιστευω ισως δεν δεχτηκε το γεγονος οτι εχασε απο εμας...
    Γιατι δεν ειδα να μας κατηγορει σε αλλο game εκτος απο το δικο του. Δηλαδη τι;Στο 1ο game δεν ειχαμε και στο remake ειχαμε;
    Με ποια λογικη; Εγω αυτο δεν ανεχομαι και μιλησα ετσι. Αμα το θεωρειτε λαθος καντε το delete/edit η εστω να το κανω εγω αλλα οχι και να μας πουν mhers ειδικα σε ενα tour που ειναι εντελώς for fun!!!
    The Only Thing That You Should Be Scared Of Is Your Mind.
    <@DA-Bot2> -> [Eleos]: [doc-stin)tuxh] was banned by [kitz@IRC] on 2011-12-17 (via DA-BOT) because: [psofa] [PERMANENT]
    KiTz Wannable?

  7. #27
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2012
    • Posts: 620

    Default

    orea kai egw eksakolou8w na lew pws 8a dwsw stigmes xwris na mporw na dw ta replay?(an mporei kapoios na me boi8hsh gt dn mporw na dw genika ta replay tou wr3)?

  8. #28

    Default

    Quote Originally Posted by Odisseas View Post
    Επαναλαμβάνω δεν με νοιάζει τι θυμάστε.Θέλω να δείτε τα replay,σας έδωσα ότι χρειάζεστε.
    Οχι,Δεν ειναι λογικο αυτο που λες.... Δεν θα κατσουμε να δικαιολογουμε στιγμιοτυπα που ηταν 100% στην τυχη.Εμεις με mh δεν παιζαμε και σιγουρα δεν επαιζε και ο gosugamer οποτε ειτε το πιστευετε ειτε οχι οσα καναμε(για καποιο λογο μονο στο δικο σας game) ηταν στην τυχη!!!Φαγαμε και arrow απο το πουθενα χωρις να το ξερουμε αλλα δεν ειπαμε mh γιατι οι κινησεις ειναι περιορισμενες.
    Αυτα απο εμενα.
    The Only Thing That You Should Be Scared Of Is Your Mind.
    <@DA-Bot2> -> [Eleos]: [doc-stin)tuxh] was banned by [kitz@IRC] on 2011-12-17 (via DA-BOT) because: [psofa] [PERMANENT]
    KiTz Wannable?

  9. #29
    Rank: Duke
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 4,110

    Default

    Quote Originally Posted by doc-stin)tuxh View Post
    Γιατι δεν ειδα να μας κατηγορει σε αλλο game εκτος απο το δικο του. Δηλαδη τι;Στο 1ο game δεν ειχαμε και στο remake ειχαμε;
    Σε 2 replay έβαλα και δεν ήταν το remake.Και να υπήρχαν κ άλλες στιγμές αλλά επειδή δεν ήταν τόσο
    τρανταχτές έβαλα μόνο τις καρφωτές για να μην σας κουράζω να έχετε λίγες.
    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ
    Μπείτε στα replay,δεν θα δεχτώ άλλο σχόλιο αν είναι να απαξιείτε να κάνετε αυτό που σας λέω.
    Last edited by Odisseas; 01-10-2013 at 02:06 PM.
    ( Click to show/hide )


    [NoL]: Stats for Map: [Mirana Wars] for [Odisseas]: 48 games. W/L/D: 32/8/8 (66.6%/16.6%/16.6%) . K/D: 757/335(17.60/8.17)
    [NoL]: Stats for Map: [Pudge Wars] for [Odisseas]: 40 games. W/L/D: 24/11/5 (60%/27.5%/12.5%) . K/D: 886/670(22.72/17.18)
    [NoL]: Stats for Map: [SF Wars] for [Odisseas]: 31 games. W/L/D: 17/8/6 (54.8%/25.8%/19.3%) . K/D: 486/199(16.76/6.86)
    [NoL]: Stats for Map: [Warlock] for [Odisseas]: 57 games. W/L/D: 30/14/13 (52.6%/24.5%/22.8%) . K/D: 280/139(6.36/3.23)

    ( Click to show/hide )
    Quote Originally Posted by wtfmejt View Post
    emena pantos mou gamane ti mana edo k 3 xronia epidi evala botakia gia na pezo games xoris lag de ksero gia sas. astio den ine?

  10. #30
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2012
    • Posts: 620

    Default

    RE PAIDIA... KAI 3ANALEW..EGW PWS 8A TO DW?

    SRY GIA TO SPAM ALLA DN ME BOH8AEI KANEIS..

  11. #31
    Rank: Apprentice
    • Join Date: Sep 2011
    • Posts: 62

    Default

    Quote Originally Posted by The-old)warrior View Post
    RE PAIDIA... KAI 3ANALEW..EGW PWS 8A TO DW?

    SRY GIA TO SPAM ALLA DN ME BOH8AEI KANEIS..
    μπες στο irc και κάνε με query να σου εξηγήσω.

    [31/12/2012 7:13:02 πμ] *** Call ended, duration 9:27:07 ***

  12. #32

    Default

    Replay #3(3ο post του thread) με Teams : CB vs GGA.
    Το Link είναι αυτό, για το post.

    14:30 4/5 G0sugamer,αγοράζεις.Οκ.
    Κατευθύνεσε δεξιά και κάτω ρίχνεις ένα arrow το οποίο δεν σου προσδίδει καθόλου view
    σε σχέση με την τοποθεσία τους και μετά ρίχνες arrow κάτω στο δεξιότερο σημείο?Με ποιά λογική?
    Έψαξες το μισό τουλάχιστον map, ήταν άφαντοι, ώστε να καταλήξεις σε κείνο το συμπέρασμα?
    Γιατί το arrow και η κλίση σου δεν ήταν για scout στο shop
    αλλά μέσα στο ποταμάκι μιας που πέρασε ανάμεσα τους.

    Εγω θα μιλήσω γιαυτό μιας και έπαιζα στο game .
    Εχοντας πάει ήδη μια φορά εκει με τον daimona οι φίλτατοι απο δω μας είδαν την πρωτη φορα οτι μπήκαμε εκεί.
    Την δευτερη φορα ομως ξανα πηγαίνουμε εκει χωρίς καν να μας εχουνε δει πουθενα ερχονται με τι μια εκει.
    οποιος δει το replay θα καταλαβει τι λεω....
    Last edited by Odisseas; 01-10-2013 at 04:37 PM. Reason: ..

  13. #33

    Default

    Quote Originally Posted by Odisseas View Post
    Σε 2 replay έβαλα και δεν ήταν το remake.Και να υπήρχαν κ άλλες στιγμές αλλά επειδή δεν ήταν τόσο
    τρανταχτές έβαλα μόνο τις καρφωτές για να μην σας κουράζω να έχετε λίγες.
    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ
    Μπείτε στα replay,δεν θα δεχτώ άλλο σχόλιο αν είναι να απαξιείτε να κάνετε αυτό που σας λέω.
    Δεν εχω να αποδειξω τιποτα εγω δεν θα κατσω να απολογηθω για κατι που ΔΕΝ εκανα οποτε μην μου λες οτι απαξιω.
    Αμα ειχα κανει κατι θα ερχομουνα να απολογηθω/βρω λυση. Δεν θα κατσω ομως να δικαιολογισω κατι που ουτε εγω ξερω πως το εκανα πανω στο αγχος μου.Εγω το δηλωσα οτι ουτε εγω ουτε ο Old εχουμε mh οποτε δεν το βρισκω λογικο να το ψαξω...
    The Only Thing That You Should Be Scared Of Is Your Mind.
    <@DA-Bot2> -> [Eleos]: [doc-stin)tuxh] was banned by [kitz@IRC] on 2011-12-17 (via DA-BOT) because: [psofa] [PERMANENT]
    KiTz Wannable?

  14. #34
    Rank: Unban Request Manager
    • Join Date: Aug 2012
    • Posts: 2,009

    Default

    ορίστε πως βλέπω εγώ τα πράγματα

    1:43 χρόνος replay.
    αλλάζεις πορεία όταν γίνεται το arrow ενώ ξέρεις ό,τι ο άλλος εδώ και μερικά δέυτερα παραμονεύει για να σου το φέρει στο κεφάλι.

    2:38 χρόνος replay.
    το anti-mh tool δείχνει ότι όταν γίνεται respawn ενός παίκτη αυτός clickarei τον εαυτό του σε fog και όχι ο αντίπαλος αυτόν.

    3:41 χρόνος replay.
    είσαι τόσο καλός που περίμενες και τα 2 arrow για να φύγεις?

    4:12 χρόνος replay.
    τόσο έξυπνος που τελευταία κλάσματα του δευτερολέπτου αλλάζεις πορεία και γλυτώνεις arrow

    5o min.
    Ή το είδατε μέσω anti-mh tool ή είχατε mh.

    6:14
    συμφωνώ με τον Odisseas

    7:12
    δεν ακολουθείς γιατί ξέρεις οτι έρχεται ο Odisseas

    στα υπόλοιπα απλά συμφωνώ με τον head μου

  15. #35

    Default

    Quote Originally Posted by Call-me-Winner View Post
    ορίστε πως βλέπω εγώ τα πράγματα
    Καντε μας ban βαρεθηκα δεν θα ασχοληθω αλλο με αυτην την υποθεση.Αμα μας θεωρειτε mhers κακο του κεφαλιου σας.Εγω δεν θα απολογηθω/δικαιολογησω τιποτα.Επαιζα δικαια και βγηκα 2ος χωρις να κλεψω και δυστυχως τα υποτιθεμενα δωρα ουτε να τα σκεφτω γιατι υποτιθεται οτι παιζουμε με mh.


    EDIT : Εγω ban δεν θελω να φαω αλλα αμα ετσι νομιζετε καντε με. Αλλα παρακαλω οταν βγει το αποτελεσμα και καταλαβετε οτι δεν ειχαμε mh να παρουμε τα υποτιθεμενα δωρα...
    Last edited by doc-stin)tuxh; 01-10-2013 at 02:49 PM.
    The Only Thing That You Should Be Scared Of Is Your Mind.
    <@DA-Bot2> -> [Eleos]: [doc-stin)tuxh] was banned by [kitz@IRC] on 2011-12-17 (via DA-BOT) because: [psofa] [PERMANENT]
    KiTz Wannable?

  16. #36
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: May 2012
    • Posts: 620

    Default

    Loipon epidh bare8ika 2 meres twra na prospa8w...An pragmatika pisteuete oti exw mh dwste me ban na teleiwnoume
    kai polu kratise.
    den 8elw to ban alla an einai ka8e fora na ginete to idio( gt kai na min bgw mher apo edw sto epomeno post gia mh pros emena ban 8a paw etc kiallos)

    dio3te ola ta atoma pou kratane zwntanw auto to paixnidi pou legete dota.
    kai meta lete gt pane oloi dota 2 (killer_Dota se perimenw ekeipera file)
    Last edited by The-old)warrior; 01-10-2013 at 03:48 PM.

  17. #37
    Rank: Devotee
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 287

    Default

    Quote Originally Posted by Odisseas View Post
    Επαναλαμβάνω δεν με νοιάζει τι θυμάστε.Θέλω να δείτε τα replay,σας έδωσα ότι χρειάζεστε.
    Και γω επαναλαμβάνω αυτά που έγραψα παραπάνω. Και το replay να δω δε θα αλλάξω την άποψη ότι ήταν καθαρά θέμα τύχης. Σου έδωσα την απάντηση, αλλά επέτρεψε μου και μένα να σε ρωτήσω, από όλα τα σκηνικά όλων των games που απορώ αν τα είδες ένα προς ένα, κατέληξες σε ένα άκυρο σημείο που πας να αποδείξεις ότι έχουμε maphack?

    Quote Originally Posted by Martin View Post
    Replay #3(3ο post του thread) με Teams : CB vs GGA.
    Το Link είναι αυτό, για το post.

    14:30 4/5 G0sugamer,αγοράζεις.Οκ.
    Κατευθύνεσε δεξιά και κάτω ρίχνεις ένα arrow το οποίο δεν σου προσδίδει καθόλου view
    σε σχέση με την τοποθεσία τους και μετά ρίχνες arrow κάτω στο δεξιότερο σημείο?Με ποιά λογική?
    Έψαξες το μισό τουλάχιστον map, ήταν άφαντοι, ώστε να καταλήξεις σε κείνο το συμπέρασμα?
    Γιατί το arrow και η κλίση σου δεν ήταν για scout στο shop
    αλλά μέσα στο ποταμάκι μιας που πέρασε ανάμεσα τους.

    Εγω θα μιλήσω γιαυτό μιας και έπαιζα στο game .
    Εχοντας πάει ιδι μια φορά εκει με τον daimona οι φίλτατοι απο δω μας είδαν την πρωτη φορα οτι μπήκαμε εκεί.
    Την δευτερη φορα ομως ξανα πηγαίνουμε εκει χωρίς καν να μας εχουνε δει πουθενα ερχονται με τι μια εκει.
    οποιος δει το replay θα καταλαβει τι λεω....
    Πρέπει να θέλει πολύ μυαλό..ναι :/
    Όποιος δει το replay... προλαβαίνεις να σβήσεις/edit το ποστ σου, φίλτατε.

  18. #38
    Rank: Unban Request Manager
    • Join Date: Aug 2012
    • Posts: 2,009

    Default

    Ναι φιλε g0su. Τα ειδα ΟΛΑ.

  19. #39
    Rank: Duke
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 4,110

    Default

    Ωραία λοιπόν αφού οι ίδιοι βαριούνται να μπούν στο Replay τους
    καλώ όλους τους υπόλοιπους συμμετέχοντες να το κάνουν.
    Αν αυτοί συμφωνούν πως δεν είχατε Maphack τότε θα συνεχίσουμε κανονικά
    σαν να μην συνέβει τίποτε.
    Αν δεν υπάρξουν πολλές απόψεις από τους άλλους μέχρι μεθαύριο
    θα ανακοινωθούν τα δώρα όπως ήταν αρχικά με βάση το σχήμα των brackets.

    Κλείνοντας θέλω να ρωτήσω κυρίως τον doc-stin)tuxh
    πες μου λίγο αν θεωρείς ότι ο φίλος σου που τόσο στηρίζεις με βάση τις εικόνες που θα παραθέσω,
    αφού βαριέσαι μέχρι και την 1η σκηνή που είναι πριν το 1ο λεπτό να δείς,θα στις βάλω με εικόνες
    να μου πείς τι ακριβώς μύρισε και γύρισε τόσο νωρίς!

    Εδώ πετάτε τα Arrow σε διαφορετικές τοποθεσίες για πολλαπλές πιθανότητες.
    Αυτό δεκτό άσχετα που ήταν εσκεμμένα γιατί εγώ είχα πατήσει ακριβώς εκεί να πάω στο click μου.

    ( Click to show/hide )

    Μέχρι εδώ ούτε φαίνομαι αλλά αυτός ήδη έχει αρχίσει να στρίβει...
    ( Click to show/hide )

    Εδώ ήδη η υπόθεση βρωμάει...ή μάλλον έστω μόνο αυτός μυρίζει κάτι..σνιφ...σνιφ..
    ( Click to show/hide )

    Έχει αλλάξει πορεία ήδη ναι ή όχι?
    ( Click to show/hide )

    Λοιπόν κάτσε διάβασε πρώτα αυτά που γράφω στην παρακάτω screenshot...
    Δεν διαφωνείς με όσα γράφω σωστά?

    ( Click to show/hide )

    Πάρε τώρα την ίδια φωτογραφία ακριβώς μόνο που μετά το Alt+Tab
    που έκανα στο Replay,το μόνο πράγμα που άλλαξα
    δίχως να κουνήσω ιδιαίτερα το ποντίκι μου ήταν να κάνω
    un-check το Fog of War,λοιπόν?Τι είδους μέντιουμ είναι ο mate σου?

    ( Click to show/hide )


    Μισό με ένα περίπου δευτερόλεπτο μετά φανήκαμε ναι και πήγες και 'συ ορθά αφού σου έκανε signal
    αλλά αυτός,έχει παραπάνω μυαλό από σένα ή κάτι παραπάνω μέσα στο Warcraft III του εκείνη την ώρα?
    Ή έστω στην επιφάνεια εργασίας,δεν ξέρω ποιό από τα 2 είδη ήταν..
    Last edited by Odisseas; 01-10-2013 at 05:37 PM.
    ( Click to show/hide )


    [NoL]: Stats for Map: [Mirana Wars] for [Odisseas]: 48 games. W/L/D: 32/8/8 (66.6%/16.6%/16.6%) . K/D: 757/335(17.60/8.17)
    [NoL]: Stats for Map: [Pudge Wars] for [Odisseas]: 40 games. W/L/D: 24/11/5 (60%/27.5%/12.5%) . K/D: 886/670(22.72/17.18)
    [NoL]: Stats for Map: [SF Wars] for [Odisseas]: 31 games. W/L/D: 17/8/6 (54.8%/25.8%/19.3%) . K/D: 486/199(16.76/6.86)
    [NoL]: Stats for Map: [Warlock] for [Odisseas]: 57 games. W/L/D: 30/14/13 (52.6%/24.5%/22.8%) . K/D: 280/139(6.36/3.23)

    ( Click to show/hide )
    Quote Originally Posted by wtfmejt View Post
    emena pantos mou gamane ti mana edo k 3 xronia epidi evala botakia gia na pezo games xoris lag de ksero gia sas. astio den ine?

  20. #40

    Default

    Quote Originally Posted by Odisseas View Post
    Ωραία λοιπόν αφού οι ίδιοι βαριούνται να μπούν στο Replay τους
    καλώ όλους τους υπόλοιπους συμμετέχοντες να το κάνουν.
    Αν αυτοί συμφωνούν πως δεν είχατε Maphack τότε θα συνεχίσουμε κανονικά
    σαν να μην συνέβει τίποτε.
    Αν δεν υπάρξουν πολλές απόψεις από τους άλλους μέχρι μεθαύριο
    θα ανακοινωθούν τα δώρα όπως ήταν αρχικά με βάση το σχήμα των brackets.

    Κλείνοντας θέλω να ρωτήσω κυρίως τον doc-stin)tuxh
    πες μου λίγο αν θεωρείς ότι ο φίλος σου που τόσο στηρίζεις με βάση τις εικόνες που θα παραθέσω,
    αφού βαριέσαι μέχρι και την 1η σκηνή που είναι πριν το 1ο λεπτό να δείς,θα στις βάλω με εικόνες
    να μου πείς τι ακριβώς μύρισε και γύρισε τόσο νωρίς!

    Εδώ πετάτε τα Arrow σε διαφορετικές τοποθεσίες για πολλαπλές πιθανότητες.
    Αυτό δεκτό άσχετα που ήταν εσκεμμένα γιατί εγώ είχα πατήσει ακριβώς εκεί να πάω στο click μου.

    ( Click to show/hide )

    Μέχρι εδώ ούτε φαίνομαι αλλά αυτός ήδη έχει αρχίσει να στρίβει...
    ( Click to show/hide )

    Εδώ ήδη η υπόθεση βρωμάει...ή μάλλον έστω μόνο αυτός μυρίζει κάτι..σνιφ...σνιφ..
    ( Click to show/hide )

    Έχει αλλάξει πορεία ήδη ναι ή όχι?
    ( Click to show/hide )

    Λοιπόν κάτσε διάβασε πρώτα αυτά που γράφω στην παρακάτω screenshot...
    Δεν διαφωνείς με όσα γράφω σωστά?

    ( Click to show/hide )

    Πάρε τώρα την ίδια φωτογραφία ακριβώς μόνο που μετά το Alt+Tab
    που έκανα στο Replay,το μόνο πράγμα που άλλαξα
    δίχως να κουνήσω ιδιαίτερα το ποντίκι μου ήταν να κάνω
    un-check το Fog of War,λοιπόν?Τι είδους μέντιουμ είναι ο mate σου?

    ( Click to show/hide )
    1ον δεν βαριεμαι να μπω στα replay απλα δεν βρισκω καποιο λογο για να το κανω εφοσον δεν εχω mh οποτε κατι που καναμε πανω στην στιγμη δεν μπορω να το δικαιολογισω.
    2ον για αυτην την φαση που λες αν θυμαμαι καλα ξερω τι εγινε εκτος αν κανω λαθος(Ας ερθει και ο Old να πει την αποψη του γιατι δεν ειμαι σιγουρος). Εφοσον οπως εχω ηδη αναφερει τα spawns ειναι παντα τα ιδια και επειδη ετυχε να το καταλαβουμε νωρις κινηθηκαμε σε εκεινο το μερος.Τωρα εφοσον πεταξε το arrow και ειδε οτι κανεις δεν ειναι απο πανω ειπαμε να παμε απο εκεινο το σημειο που ειπες για να δουμε αμα ειναι εκει και τους βρηκαμε οποτε μην μου λες για mh γιατι απλα ξεραμε που να κινηθουμε απο την αρχη ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ MH!!!
    The Only Thing That You Should Be Scared Of Is Your Mind.
    <@DA-Bot2> -> [Eleos]: [doc-stin)tuxh] was banned by [kitz@IRC] on 2011-12-17 (via DA-BOT) because: [psofa] [PERMANENT]
    KiTz Wannable?

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •