Results 1 to 2 of 2
  1. #1

    Default [ACCEPTED] Admin Application : PTS_OF_ATHRTY

    Γενικές - προσωπικές πληροφορίες

    Όνομα: Χρήστος

    Ηλικία:17

    Επάγγελμα / βασική απασχόληση: προστοπαρον δουλευω στην Γενικη ταχυδρομικη θεσσαλονικης του πατερα μου.

    Χώρα και περιοχή διαμονής: Ελλαδα-Θεσσαλονίκη

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά; εχω παρει το Lower μονο.

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: ε τι να πω εσεις θα με κρινετε δεν μπορω να κρινω τον εαυτο μου γιατι καποιοι μπορει να μην συμφωνουν.

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; οχι συχνα, σχεδον καθολου.

    Πόσο εύκολα επικοινωνείτε μέσω του διαλόγου χωρίς εντάσσεις και διαπληκτισμούς; πολυ



    Forum

    Έχετε διαβάσει τους κανόνες που διέπουν την λειτουργία του Nol και συμφωνείτε να τους ακολουθείτε πάντοτε; φυσικα και τους ξερω και απο πριν αλλαξει το ΝΟL

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; καθε μερα.

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα; οχι!

    Υπάρχουν κάποια members που μπορούν να εγγυηθούν για εσάς; εμμμ... G0SUGAMER The_New_Guy StRaPaTsaDa και πολλοι αλλοι



    Battle.Net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: PTS_OF_ATHRTY (Points_Of_Authority)

    Έχετε ξαναυπάρξει admin; Αν ναι,που; ναι και στο Eleos και στο Nol βασικα στο Nol ημουν ακομα admin απλα αλλαξε το channel της nol και δεν ειμαι τωρα.

    Έχετε προηγούμενη εμπειρία από άλλα channels/leagues; εχω αλλα δεν της δειχνω ειναι μιστικο! ;p χαχα

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη (staff); οχι απολυτος κανενα

    Πόσο καιρό παίζεται τα διάφορα custom games που προσφέρονται από το league μας; σχεδον 2μισι με 3 χρονακια

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; αρκετες ασ πουμε το μεσιμερακι λιγο το απογευμα και μετα βραδυ.

    Γιατί θέλετε να γίνετε Admin; για να φτιαχνω Games και να παιζουμε και για να εχω τον ελενχω και την ηρεμια του παιχνιδιου

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία ως admin; νομιζω καμια δυσκολια

    Γράψτε μας τα στατιστικά σας από τα bot (πατήστε στο channel #nol-games την εντολή !stats): ----



    Διάφορες άλλες

    Είστε premium χρήστης; οχι. ημουν.

    Χρησιμοποιείτε εσείς ή κάποιος φίλος/γνωστός σας admin card για το αίτημα σας; οχι αλλα και να χρησιμοποιοισουν δεν εχω θεμα ουτε προβλημα

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; μπα δεν νομιζω
    Last edited by ThE_LoRdI_GR; 06-11-2013 at 02:54 AM.

  2. #2
    Rank: Devotee
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 344

    Default

    Παρακαλώ να κοιτάξεις τα rules,
    τα διαθέσιμα commands καθώς και αυτό το thread.


    Admin Application Accepted

    Καλώς όρισες και με προσοχή...!

    Closed
    Lalalaaaa dn eimai kalaaaaa!
    ooooo tha trelathwwwww!
    ARIS THRISKEIA TOUBA SUPER 3

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •