Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Rank: Squire
    • Join Date: Nov 2012
    • Posts: 107

    Post [ACCEPTED] Admin Application : AbuSe-Me

    Γενικές - προσωπικές πληροφορίες

    Όνομα: Δημητρης

    Ηλικία: 24

    Επάγγελμα / βασική απασχόληση: Security Guard

    Χώρα και περιοχή διαμονής: Θεσσαλονικη

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά; Lower(pistopoihmeno) (Παρα πολυ καλο)

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Απεριγραπτος( Απλα ενας κλασσικος λιωμενος gamer)

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Σε παιχνιδι σπανια στην καθυμερηνη μου ζωη μπορει και καθε μερα(λογω επαγκελματος κιολας)

    Πόσο εύκολα επικοινωνείτε μέσω του διαλόγου χωρίς εντάσσεις και διαπληκτισμούς; Στην καθημερινη μου ζωη σπανια,αλλα στα GameS δεν ειμαι καφρος ο διαλογος λυνει το 98% των διαπληκτισμων



    Forum

    Έχετε διαβάσει τους κανόνες που διέπουν την λειτουργία του Nol και συμφωνείτε να τους ακολουθείτε πάντοτε; Ναι

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Καθε μερα εκτος και αν εχω πολυυ φορτο εργασιας

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα; Οχι

    Υπάρχουν κάποια members που μπορούν να εγγυηθούν για εσάς; Λογικα ναι ενας πολυ καλος E-Friend ειναι το ts0pan0sk1l0....



    Battle.Net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: AbuSe-Me

    Έχετε ξαναυπάρξει admin; Αν ναι,που; Εδω και 2 χρονια στο ελεος και στο παλιο ΝοΛ

    Έχετε προηγούμενη εμπειρία από άλλα channels/leagues; Eleos,Nol,Ent,Grc

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη (staff); Οχι Παντα ειχαν και θα εχουν το πανω χερι και ετσι πρεπει

    Πόσο καιρό παίζεται τα διάφορα custom games που προσφέρονται από το league μας; Δεν εχω παιξει καιρο γιατι δεν βρισκω games και αυτος ειναι ο λογος που θελω να παρω rights ετσι ωστε να κανουμε πιο πολλα Games

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; Απειρες... ειμαι ονλινε στο Β.Νετ 10ωρες την μερα περιπου διοτι δεν εχω κατι να κανω Αν εχω δουλειες πολλες τοτε στανταρ ειμαι 1-2 ωριτσες

    Γιατί θέλετε να γίνετε Admin; Ο Λογος που θελω να γινω Admin ειναι γιατι θελω να κανουμε Games και να παιζω με τα φιλαρακια μου και οποιον αλλον προσερθει... εχω Λιωσει στα Custom Games σε αλλα channel και δεν βλεπω τον λογο να παιζω σε αλλα channel και οχι στο ΝοΛ

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία ως admin; Καμια Απολυτως...

    Γράψτε μας τα στατιστικά σας από τα bot (πατήστε στο channel #nol-games την εντολή !stats):
    Νομιζω ειναι περιτο καθως ανεφερα οτι δεν εχω πετυχει ποτε Game για να παιξω
    [NoL]: Games played For [AbuSe-Me]: [0] ALT: [s] ASR: [%] First Game: [] Last Game: [] Play Time: [0m] Gold:[0] Level:[1 -> 0/100] Rank:[N/A]



    Διάφορες άλλες

    Είστε premium χρήστης; Ναι

    Χρησιμοποιείτε εσείς ή κάποιος φίλος/γνωστός σας admin card για το αίτημα σας; Οχι

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο;
    Ευχαριστω πολυ για τον χρονο του Staff Member που θα εξετασει το Application μου..
    Και ελπιζω να γινει δεκτο και να βοηθησω οσο και οπως μπορω το Community με την παρουσια μου εδω..

  2. #2
    Rank: Superior Deity
    • Join Date: Aug 2010
    • Posts: 1,430

    Default

    Καλώς όρισες !!

    Παρακαλώ να κοιτάξεις τα rules, (κάτι που δεν έχεις κάνει.)
    Τα rights σου θα περαστούν σε διάστημα 7 ημερών και σε περίπτωση που έχεις μπει στον κόπο να τα διαβάσεις
    Επίσης τα διαθέσιμα commands καθώς και αυτό το thread.


    Admin Application Accepted
    Closed
    Last edited by EstharoR; 05-12-2013 at 09:54 PM.
    Student: "Master what do I do to become wise?"
    Guru: "Make good choices"
    Student: "How do I make good choices?"
    Guru: "Experience"
    Student: "How do I get experience?"
    Guru: "Bad choices"

    ( Click to show/hide )
    Code:
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: nice mh mirana
    [All] [EstharoR]: polla les
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: de xano apo programata omos
    [All] [EstharoR]: a nai apo ti xaneis?
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: apo kalous pextes 1v9
    [All] [EstharoR]: na s pw esena psaxnane oi navi gia thn 8esi?
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: no stus mym epeza
    [All] [MYM]eBrIZEIS]: Esi?
    [All] [EstharoR]: sto xwrio m mpala
    Το να κατηγορείς όποιον νάνε για mh δεν σε κάνει "eleopaido"? Τελικά τι σημαίνει eleopaido?

    ( Click to show/hide )
    Code:
    [Allies:0] [xamsterak1]: !mute nick
    Player [Nick_Tountas183] was muted by player [xamsterak1].
    [All] [xamsterak1]: exoume admin>
    [All] [xamsterak1]: gamw tin aderfi sou einai katef8ian ban i oxi?
    [Allies:1] [stribw_apira]: !ban manners xamsterak1
    [All] [xamsterak1]: egw mporw na kanw ban re
    [All] [xamsterak1]: apla pes mou gamw tin aderfi sou einai katef8eian ban?
    [Allies:1] [stribw_apira]: !ban xamsterak1 manners
    Player [xamsterak1] was banned by player [stribw_apira] on server [europe.battle.net].
    Δεν υπάρχει επικοινωνία στις μέρες μας

    ( Click to show/hide )

    Blue ranger καλεί MegaTroll

    ( Click to show/hide )

    Μην κοιτάς μόνο πόσοι είναι πάνω από σένα μα και πόσοι είναι πιο κάτω!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •