Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα: Αλέξανδρος

Επώνυμο*: Πιτέλος

Ηλικία: 23

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Σερβιτόρος or Reception on Porto Palace Salonica

Hobbies: Volleyball and Football



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: GreenGroceR

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: Δεν χρησιμοποιώ κανένα αλλο account

Είστε admin στα Bots μας; Ναί

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Λίγες φορές αλλά για κανένα σοβαρό λόγο δεν έχω γίνει ban.

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; Warn μόνο αρκετές φορές,demote έγινα μόνο οταν το ζητούσα.

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; Σχεδόν κάθε μέρα.

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): [GreenGroceR]: Forum: [Green]GroceR] Games: [1389] ALT: [8.55s] ASR: [98%] Rated games: [1147] Score: [1631.09] Rank: [179] First game: [2012-09-12] Last game: [2014-02-21] Play time: [1mnth 4ds 5hrs 59mins ] Gold: [2708]


Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Πολλές φορές μπαίνω διαβάζω πράματα να περνάει η ώρα και γενικά όποτε έχω χρόνο.

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Ασχολούμαι να βλέπω abuse αν χρειαστεί κάτι να ποστάρω να βοηθήσω μόνο τότε αλλιώς μπαίνω πάντα και τα διαβάζω , μπαίνω και offtopic κλπ. κλπ.

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Ναι ως Admin Abuse Manager

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Οχι ποτε δεν μου έχει συμβεί

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Όχι δεν υπάρχει απολύτως πρόβλημα


Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; Ώρες συνήθως 4 με 5 ώρες την ημέρα

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; το maximum πάνω απο 4 ώρες.

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Δεν ξέρω απο προγραμματισμό δυστυχώς

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Απο υπολογιστές ξέρω πολλά πράματα,όπως είπα προγραμματισμο δεν το κατέχω

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Microsoft Office , windows movie maker , photoshop και πολλά άλλα.

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Πάρα πολύ καλή.

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Πολύ καλά μέχρι πτυχίο Lower.



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Ήρεμος, επικοινωνικός χαρακτήρας και σοβαρός οι περισσότεροι με ξέρετε.

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Πράγμα που δεν το χωνεύω δεν μαρέσει καθόλου απλά τους αγνοώ.

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Φυσικά

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Όχι δεν νομίζω γιατί υπήρξα σαν staff,αλλα σίγουρα όλο και κάθε μέρα μαθαίνεις ακόμα πιο καλά.
Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Φυσικά , η συνεργασία και να λειτουργείς σαν ομάδα είναι το καλύτερο
Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Είναι πολύ ωραίο το mymgn και καλά τα άτομα που υπάρχουν στα staff και σχεδόν όλους τους ξέρω.Απο κεί και πέρα θέλω να γίνω για να βοηθήσω και να αφιερώνω το χρόνο που έχω τουλάχιστον στο forum.
Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Όπου να ναι δεν εχω κανένα απολύτως πρόβλημα
Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; -Παντού οπως ειπα παραπάνω

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Φυσικά

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ο κάτοχος του mymgn



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : GreenGroceR
Λογαριασμός Skype*: alexpit91
Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Μου αρέσει πολύ να ακούω μουσική να βλέπω ποδόσφαιρο και να διασκεδάζω με την παρέα μου ...Και τρελένομαι για την dota εδώ και πολλά χρόνια και κάτι ψηλά dota 2 ,αλλα εκεί ξενερώνω με τους ρωσους τους ρουινερς!! γιαυτό το ψηλο παράτησα!Αυτά!