Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Aug 2012
    • Posts: 674

    Default staff apllication: Satanogria

    Real life-Γενικές Πληροφορίες

    Όνομα:Νίκος

    Επώνυμο*: ---

    Ηλικία: 28

    Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Δ. Υπάλληλος

    Hobbies: Εκδρομές/ Dota



    Battle.net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: Satanogria

    Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: Δεν χρησιμοποιώ άλλο acc.

    Είστε admin στα Bots μας; Ναι

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Αν θυμάμαι καλά μια φορά απο bug του bot.

    Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; 4-5 φορές warn/ demote κανένα

    Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; κάθε μέρα

    Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):[satanogria]: Forum: [satanogria] Games: [2554] ALT: [13.27s] ASR: [98%] Rated games: [2113] Score: [1333.99] Rank: [915] First game: [2011-03-28] Last game: [2014-02-21] Play time: [2mnths 1wk 11hrs 11mins ] Gold: [2862]


    Forum

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; κάθε μέρα

    Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; με τα admin abuse και τα admin aplllication.

    Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Όχι

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Όχι

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Όχι



    Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

    Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; 2-3 ώρες την ημέρα.

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; 3-4 ώρες την ημέρα.

    Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Μηδενικές.

    Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Σχέση μίσους,λίγα πράγματα.

    Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: ----

    Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Γνωρίζω τα βασικά.

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Έχω πάρει το Lower αλλα θα έλεγα μέτρια.



    Προσωπικότητα

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Πιστεύω είμαι καλό παιδάκι.

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Σε ακραίες περιπτώσεις.

    Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Στην προσωπική μου ζωή ναι.

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Στην αρχή πιστεύω αλλά με λίγη βοήθεια θα τα καταφέρω.

    Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Μέσα σε μια ομάδα με προσπάθεια και όρεξη πάντα πετυχαίνουμε περισσότερα πράγματα απ'ότι αν είμαστε μόνοι. Το ίδιο θέλω να πιστεύω γίνεται και με την ομάδα των staff.



    Clan NoL Staff

    Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Γιατί είναι η dota το παιχνίδι με το οποίο μεγαλώσαμε εμείς οι λίγο μεγαλύτεροι και θέλω όσο μπορέσω και εγώ να βοηθήσω στην προσπάθεια που κάνει αυτό το foroym να παίζετε το παιχνίδι για πολλά χρόνια ακόμη.

    Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; admin apllication.

    Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Θα έμπαινα όπου έκριναν οι αρμόδιοι ότι μπορώ να προσφέρω.

    Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Ναι.

    Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας;Ο κάτοχος του mymgn



    Others

    To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : Satanogria

    Λογαριασμός Skype*: --

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    Last edited by satanogria; 22-02-2014 at 01:23 AM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •