Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Rank: Squire
    • Join Date: Aug 2011
    • Posts: 115

    Default [Solved] B.net - Warcraft III problem

    Καλησπερα παιδια. Θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας για ενα προβληματακι που ειχα, σχετικα με την εγκατασταση του dota, αν γινεται:
    Πριν λιγες μερες χρειαστεικε να γινει φορματ στο pc οποτε διεγραψα το dota! Τωρα ομως που το ξανα εγκαταστησα μου εμφανιζονται τα εξης προβληματα:
    1ον) Δεν μπορω να πεζω dota ΧΩΡΙΣ το cd παρολο που το εχω εγκαταστεισει,
    2ον) Εβαλα το cd να μπω κανα game αλλα μολις πηγα να μπω b.net μου ελεγε τα εξης:
    "there was an error writting to your hard drive while trying to download a file from Battle.Net. You may need to free some space. Please check your hard drive and try again. ".
    3ον) Κατεβασα καποια map και πηγα να τα checkarw απο το local ΟΜΩΣ μολις επελεξα τα map μου ελεγε το εξης:
    "the map file is too big. Please choose a different map. " .

    Ξερει μηπως κανεις απο εσας να μου πει τι να κανω στις παραπανω περιπτωσεις; Οτιδηποτε μπορει να βοηθησει!

    Ευχαριστω για τον χρονο σας

  2. #2
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default

    moved

  3. #3
    Rank: Unban Request Manager
    • Join Date: Aug 2012
    • Posts: 2,009

    Default

    Έχεις windows 7 λογικά οπότε πατάς δεξί κλικ και run as administrator/εκτέλεση ως διαχειριστής.

  4. #4
    Rank: Squire
    • Join Date: Aug 2011
    • Posts: 115

    Default

    το προβλημα με το cd και με το b.net λυθηκε... Για τα map δεν το τσεκαρα ακομα θα το δω σε λιγο αλλα λογικα θα λθηκε και εκεινο! Ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια!
    Καλη συνεχεια !

  5. #5
    Rank: Unban Request Manager
    • Join Date: Aug 2012
    • Posts: 2,009

    Default

    Case solved.
    Topic closed.
    Last edited by Call-me-Winner; 22-02-2014 at 11:37 PM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •