Όνομα: Δημητρης

Επώνυμο*: Παθήτης

Ηλικία: 18

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: σπουδαζω μηχανικος αυτοκινητων

Hobbies: μουσική, ποδόσφαιρο, gaming, , clubing, αμαξια ,βολτες και αλλα πολλα!



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: ME[G]A

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: -

Είστε admin στα Bots μας: ναι

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots: ελαχιστες λογου συνδεσης internet

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote: 2 μπαν ενα ντιμοουτ επειδει το ζητισα εγω!
Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας: καθε μερα μεσημερακι και το βραδυ!

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): -> [me[G]a]: Forum: [Me[G]a] Games: [2464] ALT: [11.13s] ASR: [97%] Rated games: [1992] Score: [1786.20] Rank: [96] First game: [2011-04-14] Last game: [2014-03-14] Play time: [2mnths 3ds 16hrs 42mins ] Gold: [19428]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum: Κάθε μέρα ειμαι ενεργος στο forum κοιταω τα παντα!.

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως: βλεπω ολα τα ποστ που υπαρχουν και γενικα ψαχνωμαι παντου
Έχετε ξαναυπάρξει staff; ειμουνα εδω σταφ στο nol games αλλα επειδει εκλεισε δεν συνεχισα να ειμαι!
Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; μια φορα με το πρωτο μου forum acc πριν κανα 4 χρονακια!

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς: Όχι κανένα πρόβλημα!



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum: ανετα 3-4 ωρες ανα μερα!
Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία: περισσότερο από 5 ώρες την μέρα αλλωστε ολο το βραδυ μεσα ειμαι οπτε εχω πολυ χρονο!

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; κατι λιγα που ειχα μαθει απο το σχολιο αλλα δεν θυμαμαι και πολλα!

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; ξερω καποια πραγματακια οσο ηερει δηλαδη και ενας ερασιτεχνης που ασχολητε με υ/π ελαχιστα μην φανταστητε και τιποτα το τρελο!

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*:
teamvieuer/skype/teamspeak/ghost/photoshop αυτα!
Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; οχι δεν εχω καμια αλλα για αυτο ειμαι εδω για να μαθω και να βοηθισω και εγω!

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; αν και δεν εχω lower ειμαι πολυ καλος στα αγγλικα και εχω αρκετες γνωσεις! αν βρω χρονο θα παω να το παρω



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: ομορφος/χαβαλες/ κοινωνικος/συνεργασιμος λιγα απο τα πολλα που εχω

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; σπανια
Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες: αμα μου δωθουνε καποια δικαιοματα και πρεπει να κανω κατι ναι !

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία:πιστευω πως ναι αλλα οπως ειπα εδω ειμαι για να μαθω και να τα αντιμετοπιζω ολα

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού: αυτο ειναι παντα πανω απο ολα πιστευω πως χωρις συνεργασια δεν μπορεις να καταφερεις και πολλα!



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff: αρχικα θελω να γινω σταφ επειδει εχω αρκετο ελευθερο χρονο και γιατι ασχολουμε και αρκετα με το φορουμ! θελω να βοηθησω τα παιδια εδω μεσα (σταφ) με οτι μπορω και εγω να κανω! και πιστευω πως θα δωσω πολλα μεσα εδω! γενικα με λιγα λογια μου αρεσει ο φορουμ για αυτο θελω να γινω και σταφ!

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff: οπου θελετε εσεις δεν εχω καπου συγκεκριμενα και δεν εχω θεμα οπου μπω και αμα μπω..κυριος ομως μου αρεσει το unban section και το admin abuse section!

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή: ναι

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff: φυσικα!

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας: Γνωριζω!



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : me[G]a

Λογαριασμός Skype*: bonuzakos(dhmhtrhs aka me[G]a)

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; οχι δεν εχω να προσθεσω τιποτα αλλο ολα τα αλλα τα αφηνω σε εσας !


Have Fan panw apo ola!