Results 1 to 6 of 6

Thread: 25/03/2014

  1. #1
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default 25/03/2014

    Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους,ιδιαίτερα στους Βαγγέληδες (Momergil να χαίρεσαι την ονοματάρα σου και να σε χαίρονται οι γυναίκες όλου του κόσμου εκτός από τη δικιά μου).

    Για σήμερα κρατάμε τα εξής: Eintracht Braunschweig – Mainz ,θα προτιμήσω το gg. Αρκετοί δίνουν το over,μου αρέσει σαν σημείο,πληρώνει καλά αλλά φοβάμαι ότι οι 2 ομάδες θα μείνουν στο 1-1.

    Manchester United - Manchester City ...Το derby του Manchester παρά τη μεγάλη διαφορά δυναμικού των 2 ομάδων,παραμένει derby. Παιχνίδι γοήτρου για τη United που έχει μείνει πολύ πίσω, παιχνίδι κορυφής για την City.Βλέπω πολύ κόσμο να τιμάει το over,εγώ λόγω ημέρας θα κάνω την επανάσταση και θα επιλέξω το under. Δεν έχει λογική,είπαμε η άμυνα της United είναι για κλάματα, η επίθεση σκοράρει κτλ κτλ., η City μπορεί να σκοράρει με οποιονδήποτε παίχτη ΑΛΛΑ.. εμπνεύσεις είναι αυτές. Για περισσότερη ασφάλεια θα ρίξω κανένα ψιλό και στο gg

    Dortmund - Schalke : Θα πάω πάλι με την έμπνευση και ελπίζω να βγει κάτι..Ακριβές σκορ 3-1,μου κάνει click.. Και για τους πιο τολμηρούς, ακριβές σκορ 4-3, όπως και να'χει κρατάμε 1-over
    Ένας σκληρός καριόλης

  2. #2
    Rank: Rookie
    • Join Date: Mar 2014
    • Posts: 4

    Default

    Quote Originally Posted by Rock_N_Troll View Post

    Dortmund - Schalke : Θα πάω πάλι με την έμπνευση και ελπίζω να βγει κάτι..Ακριβές σκορ 3-1,μου κάνει click.. Και για τους πιο τολμηρούς, ακριβές σκορ 4-3, όπως και να'χει κρατάμε 1-over
    Καλησπερα και απο μενα.. απλα θελω να συμπληρωσω οτι το ματσ για "μενα" ειναι 1/1.. Αυτο ειναι μια δικια μου γνωμη

  3. #3

    Default

    Ego leo na valo 2plo apo imixrono tin city aberdeen 2 kai malaga x imixrono GL MAS!

  4. #4
    Rank: Rookie
    • Join Date: Mar 2014
    • Posts: 4

    Default

    Quote Originally Posted by Pipa_Herb View Post
    Ego leo na valo 2plo apo imixrono tin city aberdeen 2 kai malaga x imixrono GL MAS!
    πολυ καλη σκεψη.. αλλα αναλογος με τη λευτα θα τις πεξεις.. ειναι μικρα τα ποσοστα..

  5. #5
    Rank: Unban Request Manager
    • Join Date: Aug 2012
    • Posts: 2,009

    Default

    Ελπίζω να πιάσατε κάτι!

  6. #6
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 859

    Default

    Σαν τον κουβά ..δεν έχει! Κακή μέρα η σημερινή,κλειδώνει το thread και πάμε για τα καλύτερα
    Ένας σκληρός καριόλης

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •