Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα: Δημήτρης

Ηλικία: 22

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Εδώ και δύο μήνες άνεργος δυστυχώς.

Hobbies: Μου αρέσει να παίζω μπάσκετ με τους φίλους μου και Dοta όταν είμαι σπίτι

Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: iCanSteal.You

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: το LOADING- χρησιμοποιώ περισσότερο όταν δεν παίζω με το Main Αccount.

Είστε admin στα Bots μας; Ναι

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Αρκετά παλιά πριν 2 χρόνια περίπου

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; Demote δεν έχω φάει ποτέ.Warn έχω φάει μια φορά γιατί μου βρίσανε την μάνα και τον έκανα kick/ban πράγμα που δεν επιτρέπεται

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας;Σχεδόν κάθε μέρα μπορώ να πω

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):[icansteal.you]: Forum: [dim.N] Games: [1404] ALT: [12.12s] ASR: [98%] Rated games: [1173] Score: [2923.80] Rank: [4] First game: [2012-09-15] Last game: [2014-03-21] Play time: [1mnth 6ds 16hrs 35mins ] Gold: [20759]


Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum;κάθε μέρα μπαίνω στο Forum και βλέπω τα post της ημέρας

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; με όλα,μου αρέσει να βλέπω τι γίνεται στο forum είται αυτο είναι κάποιο Abuse που έχει κάνει κάποιος είται έχει να πει κάτι και να μας ενημερώση από κάτι που έχει συμβεί

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; 'Οχι δεν έχω ξαναυπάρξει staff

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο;
( Click to show/hide )


Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; ;Όχι,δεν έχω κανένα πρόβλημα αρκεί να είναι σωστά αυτά που λέει και να υπάρχει μια αιτιολογία

Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; αρκετές ώστε να μπορώ να κάνω την δουλειά μου και να ενημερωθώ με τα post που έχουν γίνει

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία;σίγουρα 3-4 ώρες αν και παίζω πολύ περισσότερο

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting ; Πιστεύω ότι έχω μεγάλη εξοικείωση και μπορώ να καταλάβω βλέποντας ένα Replay αν υπάρχει κάποια χρήση παράνομου λογισμικού

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά; Καλή μπορώ να πω ώστε να συνεννοηθώ με κάποιον

Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Ήρεμος,κοινωνικός και αρκετός χαβαλές για να μπορέσουμε να επιβιώσουμε σε αυτή την ζωή όπως έχουν γίνει τα πράγματα

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Σπάνια,αλλά υπάρχουν και όρια πιστεύω όπου αν τα υπερβεί κάποιος θα έχει την ανάλογη αντιμετώπιση

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Αρκετά,πιστεύω οτι είναι καλύτερο να κάνεις αυτό που νιώθεις εκείνη την στιγμή παρά να το μετανιώσεις μετά επειδή δεν το έχεις κάνει

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Δεν νομίζω,όπως λέει και ένας φίλος μου τίποτα δεν είναι δύσκολο για τον άνθρωπο αρκεί να έχει θέληση

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Φυσικά,όπως γινετε και στην πραγματική μας ζωή αν δεν είσαι συνεργάσιμος με τον συνάδερφο σου τιποτά δεν μπορεί να εξεληχθεί ομαλά παρά μόνο σε μια κόντρα


Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff;Όταν βρίσκομαι στο σπίτι δεν εχω να κάνω και πολλά και μου αρεσέι να μπαίνω στο forum ,απο την στιγμή που είμαι σε καθημερινή βάση μέσα σκέφτηκα να βοηθήσω και εγώ όσο μπορώ

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff;Δεν έχω κάποια συγκεκριμένη προτίμηση πιστεύω θα μπορέσω να βοηθήσω σε οποιαδήποτε θέση

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff;Φυσικά

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας;ο κάτοχος του mymgn (wtfmejt)


Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : iCanSteal.You