Results 1 to 11 of 11
  1. #1

    Default [ACCEPTED] Admin Application : FSC_antimatter

    Γενικές - προσωπικές πληροφορίες

    Όνομα: Παναγιώτης

    Ηλικία: 24

    Επάγγελμα / βασική απασχόληση: Πρόσφατα άλλαξα επάγγελμα και τώρα είμαι... Φούρναρης

    Χώρα και περιοχή διαμονής: Κρήτη

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά; Πολύ καλό αν και δεν έχω δώσει για Lower

    Πόσο εύκολα επικοινωνείτε μέσω του διαλόγου χωρίς εντάσσεις και διαπληκτισμούς;
    Πραγματικά δεν έχω κανένα πρόβλημα γιατί δεν πέρνω ποτέ στα σοβαρά άτομα που βρίζουν πίσω απο Η/Υ.Ξέρω να επικοινωνώ πάντα με όμορφο τρόπο και να λύνω προβλήματα .






    Forum

    Έχετε διαβάσει τους κανόνες που διέπουν την λειτουργία του καναλιού μας και συμφωνείτε να τους ακολουθείτε πάντοτε; Μάλιστα! Τους έχω διαβάσει και συμφωνώ .

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Κάθε μέρα παρακολουθώ όλα τα Sections .

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα; Οχι ποτέ.

    Υπάρχουν κάποια members που μπορούν να εγγυηθούν για εσάς; Ατομα που με γνωρίζουν .






    Battle.Net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]: FSC_antimatter

    Έχετε ξαναυπάρξει admin σε άλλα channels/leagues; Αν ναι,που; Μόνο στο ELeos .

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη (staff); Κανένα πρόβλημα .

    Πόσο καιρό παίζεται τα διάφορα games που προσφέρονται από το league μας; Παίζω Dota πολλά χρόνια ανα διαστήματα όμως σταματούσα.

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; 2-3 ώρες ανάλογα και το πρόγραμμα μου.

    Γιατί θέλετε να γίνετε Admin; Θέλω να βοηθήσω όπως βοηθάω και στα Public για λιγότερα προβλήματα και διαπληκτισμούς ανάμεσα στους PLayers .

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία ως admin; Οχι γιατι όπως προανέφερα ξέρω τους κανόνες και δεν τσακόνομαι ποτέ για ένα παιχνίδι γιατί είναι ένα παιχνίδι για να περνάμε καλά και να πορωνόμαστε με τη καλή εννοια.

    Γράψτε μας τα στατιστικά σας από τα bot (πατήστε στο Irc τις εντολές .stats και !stats):
    [NoL]: Games played For [fsc_antimatter]: [2] ALT: [16.2s] ASR: [98%] First Game: [2014-03-17] Last Game: [2014-03-18] Play Time: [42m] Gold:[60] Level:[1 -> 42/100] Rank:[N/A]

    [fsc_antimatter]: Forum: [FSC_antimatter] Games: [948] ALT: [15.11s] ASR: [98%] Rated games: [809] Score: [1226.82] Rank: [1923] First game: [2013-02-10] Last game: [2014-03-28] Play time: [3wks 3ds 18hrs 38mins ] Gold: [5433]

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στο παρελθόν στα bot μας; Οχι Ποτέ.






    Διάφορες άλλες

    Είστε premium χρήστης; Οχι

    Χρησιμοποιείτε εσείς ή κάποιος φίλος/γνωστός σας admin card για το αίτημα σας; Οχι δεν θα ήθελα να γίνω Admin με Admin Card .

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Φίλοι και γνωστοί με φωνάζουν Πάνο...Οχι κάτω Πάνο απο πιτσιρικάς έχω κάνει πολλές δουλείες στη ζωή μου, τώρα στα 24 μου θέλω να ξαναγίνω πιτσιρικάς
    Στον ελεύθερο χρόνο μου παίζω Τζουρά ( ένα είδος ανάμεσα στο μπουζούκι και το μπαγλαμά για όσους δεν ξέρουν ) , Μπάσκετ , Ταινίες , καφεδάκια , ποτάκια και κάνω σχέδια (ταττου , σκίτσα , αγιογραφίες , τοιχογραφίες ) κατα παραγγελίαν
    Οσο αφορά τη Dota παίζω απο 5.84b και πριν υπάρξει το ELeos είχαμε τη CLan ALLSTARS οσπου έσπασε και πήρανε το Channel οι ξένοι γνωστό σήμερα ώς Channel ALLSTARS . Εχω δημιουργήσει σχετικά πρόσφατα μια CLan Πολύ καλά οργανωμένη και άτομα με κάλα χαρακτηριστικά ... Μια CLan όπως τους παλιούς καλούς καιρούς οπου είμαστε όλοι μια παρέα.


    Είμαι εδώ για να βοηθήσω όπως μπορώ όποιον με χρειάζεται.
    Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
    Last edited by FSC_antimatter; 30-03-2014 at 02:18 AM.

  2. #2
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Oct 2010
    • Posts: 680

    Default

    support ston filo mou ton pano poly kalo kai hremo paidi tha paei mprosta +1 file
    [12:38] <SOLOMON-KANE> ap1575
    [12:38] <SOLOMON-KANE> asap
    [12:39] <SOLOMON-KANE> ela plhgwmenh aiga
    [12:39] <SOLOMON-KANE> mpes
    [12:39] <FSC_antimatter> xaxaxaxa
    [12:39] <FSC_antimatter> den mpainw twra
    [12:39] <FSC_antimatter> :P
    [12:39] <SOLOMON-KANE> pistolia?
    [12:39] <SOLOMON-KANE> sto filo s?
    [12:39] <SOLOMON-KANE> tha erthw hrakleio
    [12:39] <FSC_antimatter> ela
    [12:39] <SOLOMON-KANE> kai tha kataripso tin fimh gia tous kritikous
    [12:39] <SOLOMON-KANE> tha se valw katw
    [12:39] <SOLOMON-KANE> kai tha xezeis raki
    [12:39] <FSC_antimatter> xaxaxaxaxaxa

  3. #3
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Feb 2014
    • Posts: 37

    Default

    +1 einai ston panw...pistebw tha einai a3ios admin.. gl

  4. #4
    Rank: Apprentice
    • Join Date: May 2013
    • Posts: 58

    Default

    eprepe idi na tou exete perasi ta rightsden to sizitame kan +2
    Never send a boy to do a man's job ...

  5. #5
    Rank: Disciple
    • Join Date: Nov 2013
    • Posts: 228

    Default

    +1 στον φίλο μου τον πανο..gl αδελφε

  6. #6
    Rank: Devotee
    • Join Date: Sep 2012
    • Posts: 304

    Default

    support!!!




    Όπως είπε και ένας γέρος, μέχρι τα 24 εκεί κάτω βγάζει αγιασμό, όσο και να πιεις δεν παθαίνεις τίποτα! ... by estharor

  7. #7
    Rank: Squire
    • Join Date: Feb 2013
    • Posts: 111

    Default

    +1 Filaraki Gl
    VW POLO GTI...20VT POWER!!!!

  8. #8
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Dec 2010
    • Posts: 716

    Default

    support ston pano

  9. #9
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Aug 2013
    • Posts: 1,044

    Default

    +1 apla...

  10. #10
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Feb 2013
    • Posts: 38

    Default

    Apo tous poio hremous kai dikaious tipous sto battle net...
    +1 kai apo mena!

  11. #11
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 1,241

    Default

    Τα παρακάτω threads θα σε βοηθήσουν :
    http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=202528
    http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=198993
    http://www.mymgn.com/board/showthrea...=1#post1187954

    Καλωσήρθες

    Admin Application Accepted



    Closed
    Τα staff abuses που αφορούν RETIRED STAFF θα πηγαίνουν DENIED.
    Αιτιολόγηση :
    ( Click to show/hide )
    Κατά πολύ μεγάλο ποσοστό αυτοί που φεύγουν από staff, δεν ξαναπαίζουν d1 (άχρηστο το solved με 1,2 lvl warn). Όσοι παίζουν μετά d1 σαν διαχειριστές , θα ήταν άδικο να αξιολογηθούν και να πάρουν τα warns σαν admins και όχι σαν staff. Τι εννοώ : kickarei ένα staff κάποιον στο lobby , έχει το δικαίωμα , εξετάζετε το admin abuse (δεν είναι staff = warn!). Μπορεί να έκανε unmute user που έκανε mute άλλος admin , επειδή το θεώρησε λάθος αλλά σαν διαχειριστής δεν θα το έκανε. Τέλος , μπορεί να έκανε ένα τραβηγμένο οριακό mute σε admin πχ , που σαν admin δεν θα το έκανε αλλά σαν staff το έκανε.
    Ακόμα χειρότερα , υπάρχουν staff abuses για RETIRED STAFF που αφορούν αποφάσεις στο forum ή ban από το irc - dabot , ή κατάχρηση των εντολών !pause , !a (τα staff έχουν άπειρα pause και aborts) !force resume σε pause άλλου κλπ!!!! πράγματα που δεν τα κάνουν οι admins! Δηλαδή να πάρει warn admin , γιατί ήταν κάποτε staff και απάντησε λάθος σε abuse/unban???
    Δεν πρέπει να ξεχνάμε , ότι όταν κάποιος κάνει staff application , εξετάζονται αναλυτικά όλα του τα προηγούμενα admin abuse είτε είναι denied , είτε solved! (το search δεν κάνει διακρίσεις αν γράψεις admin abuse : name). Άρα , δεν ισχύει ούτε το επιχείρημα και αν μετά θέλει να ξαναγίνει staff , του παραγράφηκαν warn , αφού από την στιγμή που χάνει το rank του , μετά εξετάζετε ισάξια με όλους τους άλλους υποψηφίους.



    Τι άλλο θα δω σε αυτό το forum
    ( Click to show/hide )
    Accused Battle.Net account:tsiboukwse_me
    Your battlet.net Account:
    Game name:i_love_tweety
    Abused rule:abuse
    Time of event (In Game):32
    Further details:sto 32 pou patisame ff liga deuterolept prin vgoume o tsiboukwse_me eipe tin leksi poutsa


    Συζήτηση με τον DeathLegend ενώ είμαστε και οι 2 staff....:
    ( Click to show/hide )
    [21:54] esei o kuzi eisai?

    [21:54] esu*

    [21:54] kouzi lew

    [21:54] ti les re:S

    [21:54] kazu*

    [21:54] o kazuhiro

    [21:55] einai o daimonas

    [21:55] y

    [21:55] k einai sta admin abuses

    [21:55] captain

    [21:55] kamia sxesi;p

    [21:55] pws na mai o kazu r

    [21:55] pios eisai apo to staff

    [21:55] dn se exw dei me afto to name :S

    [21:55] diabase ti leei to name;p

    [21:55] aaaaaaaa

    [21:55] 1v6

    [21:55] 0ax0xa0xa

    [21:55] eleos re 0xa0xa0xa

    [21:55] :P

    [21:56] esu gt efiges

    [21:56] apo staff?

    [21:56] imoun mod k egina admin application

    [21:56] dn efyga

    [21:56] aa

    [21:56] ok


    Η ποιο ηλίθια ερώτηση που δέχτηκαν σαν staff , στο irc!!!
    ( Click to show/hide )
    Code:
    [19:44] <`GoDRiC-> http://www.youtube.com/watch?v=BQ60livnAwA
    
    [19:45] <`GoDRiC-> sto 0:58 otan leei ''decaying''de moiazei me ton rouva re file;
    
    [19:45]  lol dn akouw rouba gia na kserw an moiazei!
    
    [19:46] <`GoDRiC-> re ela exeis akousei thn fwnh tou...


    Η μελωδία της παρακμής
    ( Click to show/hide )

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •