Staff Application : pr0sexe



Όνομα: Αλεξής

Επώνυμο*:Αθανασίου
Ηλικία: 34

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: ιδιωτικός υπάλληλος

Hobbies: μπασκέτ / Dota



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: pr0sexe

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: -

Είστε admin στα Bots μας; Ναι

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Όχι πολλές, έχω φάει για plug και μία φορά για manners έπαιζε όμως ένας ξάδερφος μου που του μάθαινα και έβρισε και δεν τον πρόλαβα.

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; demote ποτέ warn έχω φάει 2 φορές λόγω αλλαγής ενός rule

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; καθημερινά

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):
<@DA-Bot> -> [pr0sexe]: Forum: [prosexe] Games: [2325] ALT: [10.06s] ASR: [97%] Rated games: [1381] Score: [1348.46] Rank: [817] First game: [2009-10-17] Last game: [2014-04-13] Play time: [2mnths 6ds 22hrs 10mins ] Gold: [9226]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; μπαίνω σχεδόν καθημερινά και θέλω να αρχίσω να ασχολούμαι περισσότερο

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Συνήθως βλέπω τα post της ημέρας και μετά abuse ποια έχουν λυθεί κλπ
Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; όχι δεν ήμουν ποτέ ξανά staff

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Οχι

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Οχι κανενα.



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; Μετά τις 17:00 μπαίνω μέχρι αργά και τα Σ/Κ ποιο πολλές ώρες

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; Τρεις με τέσσερις ώρες την ημέρα προσπαθώ να επιβάλλω ηρεμία στα game που μπαίνω

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Δεν έχω ιδιαίτερες γνώσης στον προγραμματισμό.

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Θα έλεγα καλή.

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Office, Nero

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Ξέρω να το χειρίζομαι και προσπαθώ να τα μάθω ακόμα καλύτερα .

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Τα αγγλικά μου είναι σε επίπεδο lower και γραπτά και προφορικά


Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Είμαι ήρεμος, ώριμος λόγω ηλικίας

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Δεν μου αρέσει να λογομαχώ ούτε να τσακώνομαι ένα game είναι άλλωστε αυτό πρέπει να καταλάβουν πολλοί

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Φυσικά για αυτό πήρα και την πρωτοβουλία να κάνω staff application

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Στην αρχή ίσως αλλά θα το ξεπεράσουμε και με την βοήθεια σας

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού;

Πιστεύω ότι αν δεν υπάρχει ομαδικό πνεύμα και συνεργασία δεν λύνονται προβλήματα και καταστάσεις



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Θα ήθελα να ασχοληθώ περισσότερο με το forum και να στηρίξω το dota

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Δεν ενδιαφέρομαι για κάτι συγκεκριμένο, αν θα μπορούσα να επιλέξω θα διάλεγα ή admin application ή unban request

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Ναι σε οποιαδήποτε θέση θα κρινόμουν ικανός

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Ναι

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ναι



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) r0sexe

Λογαριασμός Skype*

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; όχι ευχαριστώ για τον χρόνο σας και καλή επιτυχία στο δύσκολο έργο σας