Page 2 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 21 to 40 of 126

Thread: Eurovision

  1. #21
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: May 2012
    • Posts: 1,189

    Default

    Quote Originally Posted by DeadManWalkin View Post
    Καλά ρε μαλάκες κάθεστε και βλέπετε γιουροβίζιον; Κάντε μια σειρά και μπείτε μες τα τρένα.
    +5
    Originally Posted by h3rmit
    Δεν γνωρίζω ρώσικα, ούτε όφειλα να γνωρίζω. Όταν είδα να γράφει "pidar jobani", νόμιζα πως ήθελε να γράψει "πήδα ρε τσομπάνη".

  2. #22
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 1,037

    Default

    Quote Originally Posted by Yellow66 View Post
    +5
    +13

  3. #23
    Rank: Banned User
    • Join Date: Feb 2014
    • Posts: 52

    Default

    Pedia den kserw ti psifise o kosmos alla i epitropi mas sigoura psifise austria gt to i8ele o adwnis logo tis wraias prwthipourgou pu exoun eki!! Alla min stenaxwrieste autos o logos tha prostethei mazi me olous tous allous wste na diakopsw tin sinergasia mazi tou 8a to fisai kai den tha kriwnei.. Ada po ki antonis-samaras-2011-5-17-8-30-7.jpg

  4. #24
    Rank: Devotee
    • Join Date: Oct 2012
    • Posts: 316

    Default

    Quote Originally Posted by xunwkaime8as View Post
    egw lew tou xronou na steiloume kanan zaxarato giati me autous tous papares pou phgan fetos kala einai kai 20..
    egw lew na steiloume ton pousti apo tin ptolemaida

  5. #25
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Feb 2013
    • Posts: 38

    Default

    Kat'arxin gia na kserw pos na anaferomai ston kallitexni.
    Arseniko 'h thiliko einai afto to pragma?

  6. #26
    Rank: Elite Poster
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 764

    Default

    Γυναικα ειναι σιγουρα.... https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...83494833_n.jpg

  7. #27
    Rank: Squire
    • Join Date: Jun 2013
    • Posts: 139

    Default

    foimes lene oti fetos to kalokairi to mousi 8a fore8ei polu

  8. #28
    Rank: Dota Head Admin
    • Join Date: Sep 2011
    • Posts: 1,359

    Default

    Quote Originally Posted by The-old)warrior View Post
    epidh den exw katalavei auto to prama einai koritsi swsta?
    Quote Originally Posted by PaRtIV View Post
    Kat'arxin gia na kserw pos na anaferomai ston kallitexni.
    Arseniko 'h thiliko einai afto to pragma?
    Οι γυναίκες δεν βγάζουν μούσια ούτε έχουν το μήλο του Αδάμ. Υπάρχει μια συγκεκριμένη ορολογία για το τί είναι: Τραβεστί. Πρώην άντρας που "έγινε" γυναίκα.

    Ωραία πρότυπα για να βλέπουν τα μικρά παιδιά. Κατά τα άλλα άμα βγει λίγο βυζάκι σε ταινία γίνεται "Κατάλληλη άνω των 15".

    Ποτέ δεν είχα ιδιαίτερα καλή γνώμη για την Eurovision σαν διοργάνωση, αλλά τώρα ξεφτιλίστηκε τελείως.

  9. #29
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Quote Originally Posted by ec1ler. View Post
    egw lew na steiloume ton pousti apo tin ptolemaida
    Εγώ λέω να μην στείλουμε καθόλου στη eurovision ούτε του χρόνου ούτε ποτέ ξανά, όπως παραλίγο να γίνει φέτος αλλά δυστυχώς τελικά στείλαμε.

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  10. #30
    Rank: Regular
    • Join Date: May 2014
    • Posts: 91

    Default

    φημες λενε οτι η Eurovision έστειλε το μήνυμα...
    Οτι και να ψηφίζουμε, πάντα ενας π@ύστης θα κερδίζει

  11. #31
    Rank: Squire
    • Join Date: Feb 2013
    • Posts: 111
    VW POLO GTI...20VT POWER!!!!

  12. #32

    Default

    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Εγώ λέω να μην στείλουμε καθόλου στη eurovision ούτε του χρόνου ούτε ποτέ ξανά, όπως παραλίγο να γίνει φέτος αλλά δυστυχώς τελικά στείλαμε.
    giati den kleinei mia kai kalh den katalavainw...gtp diagwnismos me gtp tragoudia kai gtp kallitexnes .

  13. #33
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 579

    Default

    Quote Originally Posted by h3rmit View Post
    Οι γυναίκες δεν βγάζουν μούσια ούτε έχουν το μήλο του Αδάμ. Υπάρχει μια συγκεκριμένη ορολογία για το τί είναι: Τραβεστί. Πρώην άντρας που "έγινε" γυναίκα.

    Ωραία πρότυπα για να βλέπουν τα μικρά παιδιά. Κατά τα άλλα άμα βγει λίγο βυζάκι σε ταινία γίνεται "Κατάλληλη άνω των 15".

    Ποτέ δεν είχα ιδιαίτερα καλή γνώμη για την Eurovision σαν διοργάνωση, αλλά τώρα ξεφτιλίστηκε τελείως.
    Σιγά τα πρότυπα ρε κουμπάρε, ποιά πρότυπα; Δηλαδή εσύ σαν παιδάκι όταν έβλεπες τον κώλο της Μαρίας και τον πούτσο του Δημήτρη έλεγες ντάξει διαλέγω πούτσα επειδή είδα έναν στην τηλεόραση με γόβες; Μην τρελαθούμε.
    Δεν είναι επιλογή το να είσαι αδερφή και δεν είναι διαγωνισμός μουσικής αλλά κιτσαριού, σταματήστε να βλέπετε trashTVshows.
    Κάπου στην Ρούμελη λένε πως είσαι ακόμα, με τον Κωστούλα, τον Μπελή και τον Τζαβέλα.
    Τ'ακούς; Ακόμα σε ζητάει τούτο το χώμα, γι'αυτό σου λέω ανέβαζα στ'άλογο και έλα.

  14. #34
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default

    Quote Originally Posted by h3rmit View Post
    Οι γυναίκες δεν βγάζουν μούσια ούτε έχουν το μήλο του Αδάμ. Υπάρχει μια συγκεκριμένη ορολογία για το τί είναι: Τραβεστί. Πρώην άντρας που "έγινε" γυναίκα.

    Ωραία πρότυπα για να βλέπουν τα μικρά παιδιά. Κατά τα άλλα άμα βγει λίγο βυζάκι σε ταινία γίνεται "Κατάλληλη άνω των 15".

    Ποτέ δεν είχα ιδιαίτερα καλή γνώμη για την Eurovision σαν διοργάνωση, αλλά τώρα ξεφτιλίστηκε τελείως.
    Ο καθενας εχει το δικαιωμα να εκφραστει διαφορετικα και με τον τροπο που θελει. Δεν προσβαλει καποιον με αυτο που κανει. Οπως εσυ γουσταρεις να ντυνεσαι με τζινακι/φορμα αυτος θελει φορεματακια και φουστες.
    Εαν οι γονεις δεν θελουν τα μικρα παιδια να βλεπουν τετοια μπορουν να κλεισουν τη τηλεοραση τους η να περασουν χρονο μαζι τους προσπαθωντας να τα προσανατολισουν , τουλαχιστον σε κατι που οι ιδιοι θεωρουν "σωστο".
    Εγω το μονο που ειδα ηταν ενα ατομο το οποιο δεν φοβηθηκε να βγει ετσι οπως θελει να ειναι. Μ αρεσε? Ομολογω πως οχι αλλα εαν τον κανει χαρουμενο , τοτε ειμαι κ εγω χαρουμενος.

  15. #35

    Default

    Quote Originally Posted by leav View Post
    Ο καθενας εχει το δικαιωμα να εκφραστει διαφορετικα και με τον τροπο που θελει. Δεν προσβαλει καποιον με αυτο που κανει. Οπως εσυ γουσταρεις να ντυνεσαι με τζινακι/φορμα αυτος θελει φορεματακια και φουστες.
    Εαν οι γονεις δεν θελουν τα μικρα παιδια να βλεπουν τετοια μπορουν να κλεισουν τη τηλεοραση τους η να περασουν χρονο μαζι τους προσπαθωντας να τα προσανατολισουν , τουλαχιστον σε κατι που οι ιδιοι θεωρουν "σωστο".
    Εγω το μονο που ειδα ηταν ενα ατομο το οποιο δεν φοβηθηκε να βγει ετσι οπως θελει να ειναι. Μ αρεσε? Ομολογω πως οχι αλλα εαν τον κανει χαρουμενο , τοτε ειμαι κ εγω χαρουμενος.
    Εγώ θα ήμουν χαρούμενος αν δεν τον έβλεπα καν και ακόμα πιο χαρούμενος αν τον έβλεπα σε κρεμάλα.

  16. #36
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default

    Quote Originally Posted by EbToxX View Post
    Εγώ θα ήμουν χαρούμενος αν δεν τον έβλεπα καν και ακόμα πιο χαρούμενος αν τον έβλεπα σε κρεμάλα.
    Καταλαβαινεις οτι αυτο που λες ειναι τερμα ρατσιστικο? Επισης πολλοι θα μπορουσαν να το πουνε και σε σενα...

  17. #37

    Default

    Quote Originally Posted by leav View Post
    Καταλαβαινεις οτι αυτο που λες ειναι τερμα ρατσιστικο? Επισης πολλοι θα μπορουσαν να το πουνε και σε σενα...
    Ναι είμαι ρατσιστής σε αυτό το θέμα. Οι ανωμαλάρες ας κάνουν ότι θέλουν αρκεί εγώ να μην το βλέπω. Οτιδίποτε πάει εναντίαν της φύσης εγώ είμαι ρατσιστής.
    Η αναπαραγωγή του ανθρώπου γίνεται από 1αν άντρα και 1α γυναίκα, όχι από 2 άντρες η από 2 γυναίκες η από μισό άντρα και μίσο γυναίκα κλπ κλπ. Όσοι γουστάρουν αυτόν τον τρόπο ζωής δεν με νοιάζει αυτός ο πλανήτης είναι τεράστιος για να μην υπάρχουν ηλίθιοι και ανώμαλοι εγώ όμως δεν θέλω να ξέρω πως υπάρχουν γιατί με αηδιάζουν και μου βγάζουν πολύ μίσος από μέσα μου.

  18. #38
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Quote Originally Posted by EbToxX View Post
    giati den kleinei mia kai kalh den katalavainw...gtp diagwnismos me gtp tragoudia kai gtp kallitexnes .
    Γιατί έχει 5 εκατομμύρια τηλεθέαση ίσως;

    Quote Originally Posted by leav View Post
    Ο καθενας εχει το δικαιωμα να εκφραστει διαφορετικα και με τον τροπο που θελει. Δεν προσβαλει καποιον με αυτο που κανει. Οπως εσυ γουσταρεις να ντυνεσαι με τζινακι/φορμα αυτος θελει φορεματακια και φουστες.
    Εαν οι γονεις δεν θελουν τα μικρα παιδια να βλεπουν τετοια μπορουν να κλεισουν τη τηλεοραση τους η να περασουν χρονο μαζι τους προσπαθωντας να τα προσανατολισουν , τουλαχιστον σε κατι που οι ιδιοι θεωρουν "σωστο".
    Εγω το μονο που ειδα ηταν ενα ατομο το οποιο δεν φοβηθηκε να βγει ετσι οπως θελει να ειναι. Μ αρεσε? Ομολογω πως οχι αλλα εαν τον κανει χαρουμενο , τοτε ειμαι κ εγω χαρουμενος.
    Εγώ βρήκα αυτό το άρθρο που εκφράζει την άποψή μου καλύτερα από μένα:
    http://arriton.gr/sinirmoi/item/748-esteile-minima-mpa

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  19. #39
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 552

    Default

    Αν πηγαινε μια μουναρα και το ελεγε αυτο το τραγουδι?
    θα εβγαινε πρωτο?
    θα σας αρεσε γενικα?
    (το τραγουδι ακουγεται παντως)!!

    CYKA NAHUI MAMU EBAL

  20. #40

    Default

    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Γιατί έχει 5 εκατομμύρια τηλεθέαση ίσως;
    Από τα 711 εκατομμύρια πλυθησμό που έχει η Ευρώπη για να έχει μόνο 5 εκατομμύρια τηλεθέαση γύρευε πόσο αξίζει.Εδώ το TI3 είχε σχεδόν 2~ εκατομμύρια viewers με συνολικό αριθμό παιχτών που παίζουν dota 2 στα 6 εκατομμύρια (βγάλε και τα smurfs άστα να πάνε).
    Ναι πολύ καλός διαγωνισμός indeed.
    Last edited by EbToxX; 12-05-2014 at 08:11 PM.

Page 2 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •