Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 41 to 60 of 126

Thread: Eurovision

  1. #41
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 1,037

    Default

    Ο καθενας ας κανει οτι θελει απλα για μενα τουλαχιστον προκαλει εμετο να βλεπεις μια 'γυναικα' γτ προς τα εκει γερνει να βγαινει με μουσι.Παρολαυτα πολλοι λενε της μοδας ειναι να εισαι gay,οχι της μοδας ειναι να τους υποστηριζεις και καλα κανουν οποιοι το κανουν.

  2. #42
    Rank: Regular
    • Join Date: Apr 2011
    • Posts: 89

    Default

    Quote Originally Posted by xalaragr View Post
    Αν πηγαινε μια μουναρα και το ελεγε αυτο το τραγουδι?
    θα εβγαινε πρωτο?
    θα σας αρεσε γενικα?
    (το τραγουδι ακουγεται παντως)!!

    CYKA NAHUI MAMU EBAL
    Τη σημασια εχει ? Εδω δεν κρινουμε αν μας αρεσε το τραγουδι.

    -------


    Το συγκεκριμενο τραγουδι κατα την αποψη μου βγηκε πρωτο, διοτι η κοινοτητα των ομοφυλόφιλων ειναι πολυ μεγαλη. Φυσικα και ψηφίσαν ολοι τους ή τουλαχιστο οι περισσοτεροι. Εννοω οτι π.χ αν αυριο γινει μια πορεια για να μειωθει η τιμη του αστακου κατα 5% δεν θα παω. Δεν θα παω γιατι δεν με ενδιαφερει - δεν τρωω αστακο. Αν ομως η πορεια γινει για να μειωθει κατα 50% η τιμη στα τσιγαρα πολυ πιθανο να παω και εγω γιατι με αφορα.
    Στα @@ μου η eurovision , σιγα μην κατσω να την δω, σιγα μην κατσω να ψηφισω, σιγα μην κλαψω (που λεει και ο Αγγελακας). Για ενα ομοφυλόφιλο ομως στην προκειμενη περιπτωση, ισως να ειναι μια ευκαρια να συμβαλει με την ψηφο του σε κατι που τον αφορα.

    Ακομα οι ομοφυλόφιλοι ειναι οι χειροτεροι όλων, ας σταματησουμε να τους υπερασπιζομαστε προς τερψη της δηθεν φιλελεύθερης κοινωνιας. Εχουν βγαλει την καρεμελιτσα "ομοφοβικος" και την πιπιλανε σε καθε ευκαρια. Αυτοι ειναι οι πρωτοι που θα επρεπε να κατηγορηθουν ως ετεροφοβικοι. Δεν υπαρχει περιπτωση ενας gay να μην προωθησει εναν αλλο gay εις βαρος καποιου straight. Ο ρατσισμος στους gay ειναι δικοπο μαχαιρι, γιατι εκτος απο θύματα ειναι και θυτες.
    Προσωπικα τους λυπαμαι. Ειναι καταδικασμένοι να μην βρουν ποτε αυτο που αναζητουν. Φυλακισμενοι σε λαθος σωμα , αναγκασμενοι να συνάπτουν σχεσεις με ανθρωπους που ναι μεν εχουν το σωμα που τους ελκυει, αλλα επισης εχουν την αντιθετη ψυχοσυνθεση, δηλ. Το ταιρι τους δεν ειναι αντρας αλλα gay.

    Τελος. Οχι, δεν ειμαι ομοφοβικος ή μαλλον ημουν παλιοτερα, πριν χρονια... Εχω φιλο gay, ο οποιος το ανακαλυψε μετα απο 4-5 σχεσεις που ειχε με κοπελες! Αλλα το παιδι ειναι νορμαλ δεν ειναι καμια κραγμενη , ειναι προσγειωμένος με βαθια κατανοηση και προσαρμοστικότητα στην κοινωνια που ζει. Δεν εχει απαιτησεις να βγει με τον γκομενο του στο μπαρακι και να αρχισει τα γλωσσοφιλα!!! Πιστευω οτι η τοσο μεγαλη προβολη βρίσκεται στην αναγκη να περασουν στο μυαλο του κοσμακι οτι το να εισαι gay ειναι φυσιολογικο.. και οταν γινει αυτο, θα βλεπουμε gay ζευγαρια με υιοθετημενα παιδια, να φιλιουνται δημοσια χωρις ιχνος ντροπης, να εχουν ισως και περισσοτερα δικαιωματα απο τους υπολοιπους κτλ.

  3. #43
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 552

    Default

    Quote Originally Posted by dustin.go View Post
    Τη σημασια εχει ? Εδω δεν κρινουμε αν μας αρεσε το τραγουδι.

    -------


    Το συγκεκριμενο τραγουδι κατα την αποψη μου βγηκε πρωτο, διοτι η κοινοτητα των ομοφυλόφιλων ειναι πολυ μεγαλη. Φυσικα και ψηφίσαν ολοι τους ή τουλαχιστο οι περισσοτεροι. Εννοω οτι π.χ αν αυριο γινει μια πορεια για να μειωθει η τιμη του αστακου κατα 5% δεν θα παω. Δεν θα παω γιατι δεν με ενδιαφερει - δεν τρωω αστακο. Αν ομως η πορεια γινει για να μειωθει κατα 50% η τιμη στα τσιγαρα πολυ πιθανο να παω και εγω γιατι με αφορα.
    Στα @@ μου η eurovision , σιγα μην κατσω να την δω, σιγα μην κατσω να ψηφισω, σιγα μην κλαψω (που λεει και ο Αγγελακας). Για ενα ομοφυλόφιλο ομως στην προκειμενη περιπτωση, ισως να ειναι μια ευκαρια να συμβαλει με την ψηφο του σε κατι που τον αφορα.

    Ακομα οι ομοφυλόφιλοι ειναι οι χειροτεροι όλων, ας σταματησουμε να τους υπερασπιζομαστε προς τερψη της δηθεν φιλελεύθερης κοινωνιας. Εχουν βγαλει την καρεμελιτσα "ομοφοβικος" και την πιπιλανε σε καθε ευκαρια. Αυτοι ειναι οι πρωτοι που θα επρεπε να κατηγορηθουν ως ετεροφοβικοι. Δεν υπαρχει περιπτωση ενας gay να μην προωθησει εναν αλλο gay εις βαρος καποιου straight. Ο ρατσισμος στους gay ειναι δικοπο μαχαιρι, γιατι εκτος απο θύματα ειναι και θυτες.
    Προσωπικα τους λυπαμαι. Ειναι καταδικασμένοι να μην βρουν ποτε αυτο που αναζητουν. Φυλακισμενοι σε λαθος σωμα , αναγκασμενοι να συνάπτουν σχεσεις με ανθρωπους που ναι μεν εχουν το σωμα που τους ελκυει, αλλα επισης εχουν την αντιθετη ψυχοσυνθεση, δηλ. Το ταιρι τους δεν ειναι αντρας αλλα gay.

    Τελος. Οχι, δεν ειμαι ομοφοβικος ή μαλλον ημουν παλιοτερα, πριν χρονια... Εχω φιλο gay, ο οποιος το ανακαλυψε μετα απο 4-5 σχεσεις που ειχε με κοπελες! Αλλα το παιδι ειναι νορμαλ δεν ειναι καμια κραγμενη , ειναι προσγειωμένος με βαθια κατανοηση και προσαρμοστικότητα στην κοινωνια που ζει. Δεν εχει απαιτησεις να βγει με τον γκομενο του στο μπαρακι και να αρχισει τα γλωσσοφιλα!!! Πιστευω οτι η τοσο μεγαλη προβολη βρίσκεται στην αναγκη να περασουν στο μυαλο του κοσμακι οτι το να εισαι gay ειναι φυσιολογικο.. και οταν γινει αυτο, θα βλεπουμε gay ζευγαρια με υιοθετημενα παιδια, να φιλιουνται δημοσια χωρις ιχνος ντροπης, να εχουν ισως και περισσοτερα δικαιωματα απο τους υπολοιπους κτλ.

    Απο την μια λες ειναι καταδικασμενοι...και απο την αλλη λες οτι εχεις φιλο gay και ολα καλα και ολα ωραια.!!(με μπερδεψες)
    1)Συμφωνω απολυτα μαζι σου..οτι αυτη η δηθεν προβολη των gay γινεται επιτηδες κτλπ κτλπ
    2)Με ενοχλει οποιοσδηποτε τροπος ρατσισμου!!Και οπως λες(συφμωνω) πολλοι gay ειναι ετεροφοβικοι κτλπ
    3)Ο καθενας κανει οτι γουσταρει
    4)Ο φιλος σου οπως λες συμπεριφερεται <<σωστα>> σαν gay..και δεν ειναι καμια τελειωμενη που βγαινει εξω κτλπ
    και εδω παλι θα συμφωνησω οτι ειναι <<απαισιο>> και αποκρουστικο να βγαινεις εξω και να βλεπεις ολα αυτα που λες
    5)Εγω οταν εχω εναν ανθρωπο απεναντι μου..το μονο που με νοιαζει ειναι ο χαρακτηρας του και το <<ηθος>> του!
    Εχω μαλωσει πολλες φορες με απειρα ατομα..γιατι ο ενας ειναι αλβανος,γιατι ο αλλος ειναι Εβραιος,γιατι δεν πιστευει στον Θεο,γιατι πιστευει στον Θεο,γιατι ετσι κ γιατι γιουβετσι
    ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΗ Η ΚΡΑΓΜΕΝΗ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΣΙΑ ΗΤΑΝ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΠΑΣ ΣΤΡΑΤΟ ΣΕ ΚΛΕΒΟΥΝΕ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ[προσωπικη πειρα.. ]


    Θελω να καταληξω οτι δεν μπορεις να κρινεις ενα βιβλιο απο την εξωτερικη εμφανιση
    Οσο για αυτα που λες να υιοθετουνε παιδια κτλπ..δεν ξερω..ειναι μια αλλη μεγαλη συζητηση..αλλα ναι και γω πιστευω οτι ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να γινει αυτο κτλπ...
    (πρεπει να εκανα ορθογραφικα λαθη..w/e)
    Last edited by xalaragr; 12-05-2014 at 08:45 PM.

  4. #44
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 552

    Default

    Quote Originally Posted by Momergil View Post
    Ο καθενας ας κανει οτι θελει απλα για μενα τουλαχιστον προκαλει εμετο να βλεπεις μια 'γυναικα' γτ προς τα εκει γερνει να βγαινει με μουσι.Παρολαυτα πολλοι λενε της μοδας ειναι να εισαι gay,οχι της μοδας ειναι να τους υποστηριζεις και καλα κανουν οποιοι το κανουν.
    Οπως ειπες ο καθενας κανει οτι θελει...αυτος-αυτη αυτο ενιωθε αυτο εκανε
    Εσυ μπορει να θελεις να κανεις τα μαλια σου πρασινα και να εχεις piercings kai tattoos και να σε κοιταει ο γερος απο απεναντι και να λεει τι σουργελο ειναι αυτο....και να σταυροκοπιεται!!
    Δεν ξερω τι ειναι της μοδας...αλλα αν το κανει καποιος αυτο για αυτον τον λογο...προβλημα του..!!
    Υ.Γ:δεν υποστηριζω κανενα...απλα λεω και γω την αποψη μου!!

  5. #45
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default

    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Γιατί έχει 5 εκατομμύρια τηλεθέαση ίσως;



    Εγώ βρήκα αυτό το άρθρο που εκφράζει την άποψή μου καλύτερα από μένα:
    http://arriton.gr/sinirmoi/item/748-esteile-minima-mpa
    Συμφωνω με το αρθρο, αλλωστε φανηκε οτι αυτος ηταν ο λογος για τον οποιο κερδισε η Αυστρια και το ειχα αναφερει πιο πανω (ψηφισαν ολοι οι G.L.T.B.)
    @ebtox, επειδη ακριβως ειναι "φυση" οπως εσυ ο ιδιος αναφερεις , εχει αποδειχθει οτι σε πολλες περιπτωσεις το να εισαι gay δεν ειναι επιλογη αλλα ειναι στη "φυση" σου. Και επιπλεον ποιος εισαι εσυ που θα πεις πως γουσταρει να ζησει καποιος τη ζωη του απο τη στιγμη που δεν το κανει εις βαρος σου?
    Να σου θυμισω οτι και ο φυλετικος ρατσισμος εχει βασεις στην ανωτεροτητα της φυσης καποιων λαων.

  6. #46

    Default

    Ρε μαλάκα Xalara_Gr . μπες ΤΣ να πάμε κανά πιβιπι NW .

    ΟνΤοπικ . Λευτεριά στις πουστάρες και σε όποιον αρέσει . Κανείς δεν θα επιβάλλει σε ένα άλλο άτομο τι θα κάνει στο κρεβάτι του.Άντε γεια στα πεταχτά . ΜΩΡΗ ΛΟΥΚΙΕΣ ΤΟΥ ΜΥΜ ΤΖΙ ΕΝ .


    Make Love & Sex or Die Like the Rest.

  7. #47
    Rank: Regular
    • Join Date: Apr 2011
    • Posts: 89

    Default

    Quote Originally Posted by xalaragr View Post
    Απο την μια λες ειναι καταδικασμενοι...και απο την αλλη λες οτι εχεις φιλο gay και ολα καλα και ολα ωραια.!!(με μπερδεψες)
    Edit:α και κατι ακομα απο περιεργεια..ποσο χρονων εισαι?
    Kαταδικασμενοι ερωτικα... Δε μπορουν να βρουν το σωστο ταιρι, δεν υπαρχει.
    δηλ.
    Εγω ειμαι αντρας και θελω γυναικα. Την θελω γυναικα και σωματικα αλλα και πνευματικα.
    Ο gay αντρας θελει αντρα και σωματικα αλλα και πνευματικα , μονο που οι straight αντρες δε γουσταρουν τους gay. Αρα αναγκαστικα τα φτιαχνουν μεταξυ τους.


    Ειμαι κοντα στα 30.

  8. #48
    Rank: Banned User
    • Join Date: Feb 2014
    • Posts: 52

    Default

    [respect.jpg
    Attached Images Attached Images
    Last edited by vagelakis; 12-05-2014 at 08:52 PM.

  9. #49

    Default

    Quote Originally Posted by leav View Post
    Συμφωνω με το αρθρο, αλλωστε φανηκε οτι αυτος ηταν ο λογος για τον οποιο κερδισε η Αυστρια και το ειχα αναφερει πιο πανω (ψηφισαν ολοι οι G.L.T.B.)
    @ebtox, επειδη ακριβως ειναι "φυση" οπως εσυ ο ιδιος αναφερεις , εχει αποδειχθει οτι σε πολλες περιπτωσεις το να εισαι gay δεν ειναι επιλογη αλλα ειναι στη "φυση" σου. Και επιπλεον ποιος εισαι εσυ που θα πεις πως γουσταρει να ζησει καποιος τη ζωη του απο τη στιγμη που δεν το κανει εις βαρος σου?
    Να σου θυμισω οτι και ο φυλετικος ρατσισμος εχει βασεις στην ανωτεροτητα της φυσης καποιων λαων.
    Δεν είπα πως θα του πω πως να ζήσει, ας παει να γαμηθεί με κάτσικες αν τον εκφράζει δεν θέλω όμως να βγαίνει έξω στο κοινό και να το παίζει λες και είναι cool το να είσαι gay η να είσαι γυναίκα με μούσια. Δεν γουστάρω να ανοίγω την τηλεόραση και να βλέπω φρικιά πως το λένε;
    Όποιος είναι πούστης να το κρατάει για τον εαυτό του.

  10. #50
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default

    Quote Originally Posted by EbToxX View Post
    Δεν είπα πως θα του πω πως να ζήσει, ας παει να γαμηθεί με κάτσικες αν τον εκφράζει δεν θέλω όμως να βγαίνει έξω στο κοινό και να το παίζει λες και είναι cool το να είσαι gay η να είσαι γυναίκα με μούσια. Δεν γουστάρω να ανοίγω την τηλεόραση και να βλέπω φρικιά πως το λένε;
    Όποιος είναι πούστης να το κρατάει για τον εαυτό του.
    Με τη λογικη αυτη τοτε οποιος ειναι str8 ας το κραταει για τον ευατο του. Και αυτος δεν γουσταρει να ανοιγει τηλεοραση και να βλεπει ζευγαρακια η να πηγαινει βολτα στο παρκο και να κοντευουν να γαμηθουν οι αλλοι στα παγκακια

  11. #51
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 1,037

    Default

    Quote Originally Posted by leav View Post
    Με τη λογικη αυτη τοτε οποιος ειναι str8 ας το κραταει για τον ευατο του. Και αυτος δεν γουσταρει να ανοιγει τηλεοραση και να βλεπει ζευγαρακια η να πηγαινει βολτα στο παρκο και να κοντευουν να γαμηθουν οι αλλοι στα παγκακια
    πια παγκακια εδω στην καφετερια και κανουν χειροτερα χαχαχα

  12. #52

    Default

    Quote Originally Posted by leav View Post
    Με τη λογικη αυτη τοτε οποιος ειναι str8 ας το κραταει για τον ευατο του. Και αυτος δεν γουσταρει να ανοιγει τηλεοραση και να βλεπει ζευγαρακια η να πηγαινει βολτα στο παρκο και να κοντευουν να γαμηθουν οι αλλοι στα παγκακια
    Γιατί μου 'βάζεις' λόγια; Δεν είπα εγώ ότι είναι λογικό να γλύφονται στις πλατείες κλπ κλπ απλά αυτοί όμως αυτό που κάνουν αν το δει κάποιο παιδάκι θα καταλάβει ότι δεν είναι και κάτι το αφύσικο αλλά φαντάσου όμως να έχεις βγει βόλτα με το ανηψάκι/ξαδερφάκι στην πλατεία και να δεις 2 ζευγάρια να φιλιούνται, 1 γκέι και 1 φυσιολογικό σε ποιο νομίζεις πως θα 'φρικάρει';

    Όσο για αυτούς που είναι γκέι επείδη έχουν κάτι γενετικό η δεν ξέρω και εγώ τι, οκέι ας κάνουν ότι κάνουν αλλά να μην βγαίνει δημοσίως αυτό το πράγμα. Άσε όμως που αυτό το ποσοστό των ανθρώπων είναι μικρότερο απ'ότι νομίζεις, οι περισσότεροι οι γκέι είναι από μόδα και από χαζομάρα στο μυαλό.

    edit:Το ότι είσαι str8 δεν είναι κάτι το αφύσικο για να το κρύψεις, το να είσαι γκέι όμως ναι. Μια μεγάλη μερίδα του πληθυσμού σιχαίνεται και απεχθάνεται αυτό το πράγμα εσύ γιατί πρέπει να μου το δείχνεις;

  13. #53

    Default

    Επίσης να προσθέσω και το όλο θέμα με την δυνατότητα των γκέι να υιοθετούν παιδιά είναι άρρωστο! Αυτά τα παιδιά μετά θα μεγαλώσουν και θα έχουν συνηθίσει στην ιδέα πως είναι οκέι να έχεις ομοφυλόφιλους γονείς και άρα γιατί να μην γίνει και αυτός σαν τους μπαμπάδες/μαμάδες του.
    Κάνουν που κάνουν τέτοιες ανωμαλίες θέλουν να έχουν και παιδάκια από πάνω. Η πολύ ελευθερία είναι που οδηγεί αυτόν τον κόσμο κατά διαόλου.

  14. #54
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default

    Quote Originally Posted by EbToxX View Post
    Επίσης να προσθέσω και το όλο θέμα με την δυνατότητα των γκέι να υιοθετούν παιδιά είναι άρρωστο! Αυτά τα παιδιά μετά θα μεγαλώσουν και θα έχουν συνηθίσει στην ιδέα πως είναι οκέι να έχεις ομοφυλόφιλους γονείς και άρα γιατί να μην γίνει και αυτός σαν τους μπαμπάδες/μαμάδες του.
    Κάνουν που κάνουν τέτοιες ανωμαλίες θέλουν να έχουν και παιδάκια από πάνω. Η πολύ ελευθερία είναι που οδηγεί αυτόν τον κόσμο κατά διαόλου.
    Εισαι χαζος? Προτιμω να μεγαλωσει σε μια τετοια οικογενεια που θα του προσφερουν απιστευτη αγαπη παρα με "φυσιολογικους" κατα τα λεγομενα σου, γονεις που μπορει να ειναι 10 φορες χειροτεροι. Γκει δεν γινεσαι γιατι ετσι σ αρεσει, γινεσαι γιατι το νιωθεις. Πολλοι δοκιμαζουν, δεν αντιλεγω, αλλα δεν μενουν σε αυτο τον δρομο παρα μονο εαν ειναι πραγματικα.
    Οπως λες για τα παιδια των γκει θα σου πω απλα το πιο χαρακτηριστικο αντιστοιχο παραδειγμα. Πριν 20 χρονια μια μονη μητερα ηταν ΑΝΗΚΟΥΣΤΟ να μεγαλωνει το παιδι της, ηταν ΑΝΗΚΟΥΣΤΟ να αφησει τον αντρα της, ακομη και εαν ειναι το μεγαλυτερο ΡΕΜΑΛΙ που υπαρχει. Σημερα ομως τι γινεται? Οχι μονο η κοινωνια της δινει το respect, οχι μονο της προσφερουμε οικονομικη υποστηριξη αναγνωριζοντας τι κανει αλλα και τα παιδια μεγαλωνουν και γινονται "σωστα" παιδια παρα τις πολλες κοροιδιες του στυλ "μπασταρδε" η δεν ξερω εγω τι αλλο. Τα παιδια ωριμαζουν πλευματικα πλεον πολυ πιο γρηγορα, αλλωστε δεν χρειαζεται να ωριμασει καποιο παιδι για να δει οτι καποιος το αγαπαει και το νοιαζεται

    Edit: ξερεις οτι το χαζος δεν στο λεω υβριστικα, ειπα απλα να το πω μη παρεξηγηθουμε
    Last edited by leav; 12-05-2014 at 10:30 PM.

  15. #55
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Quote Originally Posted by EbToxX View Post
    δεν θέλω όμως να βγαίνει έξω στο κοινό και να το παίζει λες και είναι cool το να είσαι gay η να είσαι γυναίκα με μούσια. Δεν γουστάρω να ανοίγω την τηλεόραση και να βλέπω φρικιά πως το λένε;
    Άρα να μη βάζουν ούτε ροκάδες, ούτε gamers, ούτε cosplayers, ούτε κλόουν, ούτε κανένα άλλο φρικιό! Να βγαίνουμε όλοι ντυμένοι με ασπρόμαυρα κουστούμια ή φορέματα να μη φαίνονται ούτε οι αστράγαλοι.

    Ποιος ορίζει τι είναι φρικιό και τι όχι και με τι αρμοδιότητα και κριτήρια;


    Quote Originally Posted by EbToxX View Post
    Γιατί μου 'βάζεις' λόγια; Δεν είπα εγώ ότι είναι λογικό να γλύφονται στις πλατείες κλπ κλπ απλά αυτοί όμως αυτό που κάνουν αν το δει κάποιο παιδάκι θα καταλάβει ότι δεν είναι και κάτι το αφύσικο αλλά φαντάσου όμως να έχεις βγει βόλτα με το ανηψάκι/ξαδερφάκι στην πλατεία και να δεις 2 ζευγάρια να φιλιούνται, 1 γκέι και 1 φυσιολογικό σε ποιο νομίζεις πως θα 'φρικάρει';

    Όσο για αυτούς που είναι γκέι επείδη έχουν κάτι γενετικό η δεν ξέρω και εγώ τι, οκέι ας κάνουν ότι κάνουν αλλά να μην βγαίνει δημοσίως αυτό το πράγμα. Άσε όμως που αυτό το ποσοστό των ανθρώπων είναι μικρότερο απ'ότι νομίζεις, οι περισσότεροι οι γκέι είναι από μόδα και από χαζομάρα στο μυαλό.

    edit:Το ότι είσαι str8 δεν είναι κάτι το αφύσικο για να το κρύψεις, το να είσαι γκέι όμως ναι. Μια μεγάλη μερίδα του πληθυσμού σιχαίνεται και απεχθάνεται αυτό το πράγμα εσύ γιατί πρέπει να μου το δείχνεις;
    Άρα να μην έχουν παιδάκια ούτε οι ανάπηροι, ούτε οι ψυχολογικά ασθενείς (ακόμα και με κατάθλιψη), ούτε οι τραυματίες, τυφλοί, κουφοί, άλαλοι, και γενικότερα οποιοσδήποτε είναι "αφύσικος" ή που που τον "σιχαίνεται μια μεγάλη μερίδα του πληθυσμού" (πχ. Εβραίοι, μαύροι, μη-χριστιανοί, μη ξανθοί με γαλανά μάτια...). Αυτό συμπεριλαμβάνει τους gamers που παίζουν 10-12 ώρες τη μέρα γιατί κι αυτό αφύσικο είναι.

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  16. #56

    Default

    Η πολλη ελευθερια και ο αντιρατσισμος μας καταντησε να βγαινει το τραβελι στην eurovision και αντι να του πεταν γιαουρτια να νικαει κιολας.
    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Άρα να μη βάζουν ούτε ροκάδες, ούτε gamers, ούτε cosplayers, ούτε κλόουν, ούτε κανένα άλλο φρικιό! Να βγαίνουμε όλοι ντυμένοι με ασπρόμαυρα κουστούμια ή φορέματα να μη φαίνονται ούτε οι αστράγαλοι.

    Ποιος ορίζει τι είναι φρικιό και τι όχι και με τι αρμοδιότητα και κριτήρια;




    Άρα να μην έχουν παιδάκια ούτε οι ανάπηροι, ούτε οι ψυχολογικά ασθενείς (ακόμα και με κατάθλιψη), ούτε οι τραυματίες, τυφλοί, κουφοί, άλαλοι, και γενικότερα οποιοσδήποτε είναι "αφύσικος" ή που που τον "σιχαίνεται μια μεγάλη μερίδα του πληθυσμού" (πχ. Εβραίοι, μαύροι, μη-χριστιανοί, μη ξανθοί με γαλανά μάτια...). Αυτό συμπεριλαμβάνει τους gamers που παίζουν 10-12 ώρες τη μέρα γιατί κι αυτό αφύσικο είναι.
    Αμα εννοεις την ομαδα ροκαδων που ειναι ψυχασθενεις ΟΧΙ.Ενας που παιζει 12 ωρες ΟΧΙ δεν πρεπει να εχει.Καλυτερα και οι αναπηροι ΟΧΙ δυσκολα το μεγαλωνεις.Ψυχολογικα ασθενεις? σιγουρα οχι.Τυφλοι και κουφοι για το καλυτερο του παιδιου οχι δεν τα συγρινεις με τα προηγουμενα.Τα επομενα μου φαινονται troll!
    Last edited by Solistas; 12-05-2014 at 11:02 PM.

  17. #57
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 1,037

    Default

    αυτοι με ψυχολογικα θεματα ισως να ειναι καλυτερα να μην εχουν.
    για τους gay που λεει πιο πανω ο nooboleav οντως ειναι σιγουρα αρκετοι οι οποιοι ειναι καλυτεροι απο καποιους straight.

  18. #58
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Quote Originally Posted by Solistas View Post
    Η πολλη ελευθερια και ο αντιρατσισμος μας καταντησε να βγαινει το τραβελι στην eurovision και αντι να του πεταν γιαουρτια να νικαει κιολας.
    Δηλαδή προτιμάς να έχεις περιορισμένη ελευθερία, ρατσισμό, και δικτατορία;

    Εγώ χαίρομαι που ζω σε μια εποχή που μπορεί και μια τρανσέξουαλ να βγαίνει πρώτη στη Eurovision με διαφορά. Αυτό που με στεναχωρεί είναι που δεν υπάρχει καμία αισθητική αξία και επίπεδο. Επίσης με στεναχωρεί που καθόμαστε κι ασχολούμαστε με τη eurovision και μας νοιάζει τόσο πολύ το ποιος κέρδισε.

    Quote Originally Posted by Momergil View Post
    αυτοι με ψυχολογικα θεματα ισως να ειναι καλυτερα να μην εχουν.
    Δηλαδή πάνω από το 1/4 του πληθυσμού του Δυτικού κόσμου; Ωραίος!

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  19. #59

    Default

    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Δηλαδή προτιμάς να έχεις περιορισμένη ελευθερία, ρατσισμό, και δικτατορία;

    Εγώ χαίρομαι που ζω σε μια εποχή που μπορεί και μια τρανσέξουαλ να βγαίνει πρώτη στη Eurovision με διαφορά. Αυτό που με στεναχωρεί είναι που δεν υπάρχει καμία αισθητική αξία και επίπεδο. Επίσης με στεναχωρεί που καθόμαστε κι ασχολούμαστε με τη eurovision και μας νοιάζει τόσο πολύ το ποιος κέρδισε.



    Δηλαδή πάνω από το 1/4 του πληθυσμού του Δυτικού κόσμου; Ωραίος!
    Πιστευεις οτι με νοιαζει το οτι κερδισε την eurovision η οτι βλεπω στις καφετεριες να συζηταν γιαυτο και να λεν 'Μπραβο την κοπελα εστειλε ενα μυνημα' Μπραβο ειχε το θαρρος και το εκανε'.Το οτι λενε μπραβο σε ενα τραβελι που τραγουδισε στην eurovision αντι να την βρισουν και ακομα πιο πολυ εκνευριζομε με αυτους που την ψηφισαν.Και οχι απλα επειδη ειναι τραβελι αλλα αυτο το μουσι τι πηγε ακριβως να μας δειξει ειναι ξυρισμενη παντου με ενα μουσι δηλαδη νταξ
    Last edited by Solistas; 12-05-2014 at 11:17 PM.

  20. #60
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 1,037

    Default

    αφου ειναι το 1/4 και το εχεις ψαξει και εχεις αποδειξεις οκ θα λυναμε και το προβλημα του υπερπληθυσμου.

Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •