Page 7 of 7 FirstFirst 1234567
Results 121 to 126 of 126

Thread: Eurovision

  1. #121
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jun 2010
    • Posts: 552

    Default

    @EBTOX

    Α τωρα που το θυμηθηκα...
    Θα σε αρεσε ολοι να σε κρινουνε με βαση οτι εισαι αλβανος?
    Εσυ λογικα θα εχεις νιωσει εστω και λιγο ρατσισμο..(γιατι πανω κατω ολοι οι αλβανοι εχουν νιωσει στην χωρα)...θα επρεπε να καταλαβαινεις πως ειναι να εισαι διαφορετικος και να σε κρινουν γιαυτο..
    Ο κολλητος μου ειναι αλβανος και ειναι και γαμω τα παιδια..αλλα οταν το παιδι παει να πιασει μια δουλεια....δεν τον δεχονται για αυτον τον λογο...
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ....!!!!
    ΑΜΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΚΑΤΟ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΑΠΑΛΛΑΓΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΡΑΤΣΙΣΜΟ ΟΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

  2. #122

    Default

    Quote Originally Posted by xalaragr View Post
    @EBTOX

    Α τωρα που το θυμηθηκα...
    Θα σε αρεσε ολοι να σε κρινουνε με βαση οτι εισαι αλβανος?
    Εσυ λογικα θα εχεις νιωσει εστω και λιγο ρατσισμο..(γιατι πανω κατω ολοι οι αλβανοι εχουν νιωσει στην χωρα)...θα επρεπε να καταλαβαινεις πως ειναι να εισαι διαφορετικος και να σε κρινουν γιαυτο..
    Ο κολλητος μου ειναι αλβανος και ειναι και γαμω τα παιδια..αλλα οταν το παιδι παει να πιασει μια δουλεια....δεν τον δεχονται για αυτον τον λογο...
    ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ....!!!!
    ΑΜΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΚΑΤΟ ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΑΠΑΛΛΑΓΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΡΑΤΣΙΣΜΟ ΟΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!
    Ούτε που με νοιάζει τι λέει ο κόσμος για την εθνικότητα μου αγαπητέ. Τους γράφω όλους έναν έναν στα παλιά μου τα παπούτσια.
    Δεν γουστάρω τους ανώμαλους και δεν υπάρχει πράγμα που να μου αλλάξει την γνώμη. Τους απεχθάνομαι και θα τους απεχθάνομαι forever πες με ρατσιστή πες με φασίστα και ότι άλλο θες, χεσμένο σε έχω και εσένα μαζί με όλους τους άλλους.
    Ο κόσμος θα ήταν καλύτερος αν δεν υπήρχαν τέρατα της φύσης για να τον βρωμίζουν.

  3. #123
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default

    Quote Originally Posted by EbToxX View Post
    βρωμίζουν.
    Λεξεις-λεξεις και σε λιγο θα γραψεις τον αγων μου σε β' εκδοση.
    Last edited by leav; 14-05-2014 at 07:49 PM.

  4. #124
    Rank: Councilor
    • Join Date: Aug 2010
    • Posts: 416

    Default

    RTZ'S RAP>EUROVISION
    ''You cant win always, but you can lose everytime'' - Insomnium

  5. #125
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Jul 2011
    • Posts: 163

    Default

    des edw t ginete kai meta m les gt ths edwsan 12......xaxaxaax

  6. #126

    Default

    ΑΝΤΕ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΡΟΟΘΗΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ομοφιλοφιλους στα ΜΜΕ στηνοντας μια διοργανωση !!!!

Page 7 of 7 FirstFirst 1234567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •