Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default [NEWS] New TI4 Compendium stretch goals!

    Νέα stretch goals για το TI4 compendium μιας και σήμερα φτάσαμε το εξωπραγματικό ποσό των $6,000,000!


    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  2. #2

    Default

    Το model remake vote είναι συμπαθητικό μπορώ να πω. Κρίμα όμως που όλοι θα ψηφίσουν για SF που ήδη πρόκειται να γίνει remodel

  3. #3

    Default

    Moufa einai ola gia ta posa pou zitane.

  4. #4
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jul 2012
    • Posts: 1,065

    Default

    βασικά , το μόνο το οποίο αξίζει για μένα από όλα αυτά , είναι οι αλλαγές που θα γίνονται στα creeps όταν παίρνει το team κάποιο tower.

    Η ΧΟΝΤΡΗ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΩΝΕΙ
    ΘΑ ΧΑΘΩ Σ'ΕΝΑ ΣΩΜΑ Σ'ΕΝΑ ΣΩΜΑ ΜΠΑΛΟΝΙ
    Η ΧΟΝΤΡΗ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΛΩΝΕΙ
    ΚΩΛΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ ΚΑΙ ΒΥΖΙΑ ΣΑΝ ΜΠΑΛΚΟΝΙ

  5. #5
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default

    Quote Originally Posted by Pipa_Herb View Post
    Moufa einai ola gia ta posa pou zitane.
    Συμφωνω αλλα ισως θεωρει πως αν κανει καποια μεγαλη αλλαγη να ξενερωσει πολλους. Προσωπικα θα εβαζα στα 6.000.000 να βγαλει τον arc, στα 7 τον techies και etc.

  6. #6
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 579

    Default

    Quote Originally Posted by leav View Post
    Συμφωνω αλλα ισως θεωρει πως αν κανει καποια μεγαλη αλλαγη να ξενερωσει πολλους. Προσωπικα θα εβαζα στα 6.000.000 να βγαλει τον arc, στα 7 τον techies και etc.
    Εγω θα έβαζα στα 30 εκατομμύρια να μην κάνει ποτέ τον arc και στα 50 ποτέ τον techies. Έρανο θα κάναν οι Dota players ανα τον κόσμο, οι επαγγελματίες θα παίζαν στο TI εθελοντικά για να γίνει αυτό.
    Κάπου στην Ρούμελη λένε πως είσαι ακόμα, με τον Κωστούλα, τον Μπελή και τον Τζαβέλα.
    Τ'ακούς; Ακόμα σε ζητάει τούτο το χώμα, γι'αυτό σου λέω ανέβαζα στ'άλογο και έλα.

  7. #7
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default

    Quote Originally Posted by DeadManWalkin View Post
    Εγω θα έβαζα στα 30 εκατομμύρια να μην κάνει ποτέ τον arc και στα 50 ποτέ τον techies. Έρανο θα κάναν οι Dota players ανα τον κόσμο, οι επαγγελματίες θα παίζαν στο TI εθελοντικά για να γίνει αυτό.
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Kαλα αμα βγει ο arc θα καρκινιασει ο κοσμος.

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by leav View Post
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Kαλα αμα βγει ο arc θα καρκινιασει ο κοσμος.
    Would offer my kidney to see techies removed from the game.

  9. #9
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    Εγώ δε ξέρω καν τι είναι και τι κάνει.

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  10. #10
    Rank: Board General
    • Join Date: Nov 2011
    • Posts: 1,517

    Default

    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Εγώ δε ξέρω καν τι είναι και τι κάνει.
    Πιστεψε με, δεν θελεις να μαθεις. Μακαρι ποτε να μη τον δουμε σε game.

  11. #11
    Rank: Unban Request Manager
    • Join Date: Aug 2012
    • Posts: 2,009

    Default

    Quote Originally Posted by leav View Post
    Πιστεψε με, δεν θελεις να μαθεις. Μακαρι ποτε να μη τον δουμε σε game.
    κάτι λέγανε και για tech...

  12. #12
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 579

    Default

    Quote Originally Posted by K[a]ne View Post
    Εγώ δε ξέρω καν τι είναι και τι κάνει.
    Λίγα πράματα, το πρώτο του κάνει τρελό slow δεν θυμάμαι πόσο ακριβώς και damage per sec βγάζει περίπου 360 dmg μπορεί και παραπάνω όμως δεν θυμάμαι ακριβώς για να σταματήσει το effect του πρέπει να πας κοντά σε allie hero το δεύτερο σε ένα aoe δίνει a/s στα friendly units αλλά και στον arc και οι αντίπαλοι κάνουν miss όλα τους τα hits και το τρίτο έχει τρελό range και είναι σαν ground trap που φαίνεται όμως δεν είναι invi δηλαδή και κάνει αρκετό dmg από το πρώτο level + ότι είναι spamable πάμε τώρα στον ορισμό του cheat και OP το ulti βγάζει ένα αντίγραφο του arc (κοστίζει hp στον arc όμως) το οποίο μπορεί να usάρει όλα τα items που έχει και ο original arc. Βγάζεις midas? Έχεις 2 midas, βγάζεις hex? Έχεις δυο hex, βγάζεις necro 3? Έχεις δυο necro 3 κ.ο.κ. Στο mid είναι cheat split push με necro ulti και αυτό με τα miss+a/s πάνω στα tows κ.τ.λ καταλαβαίνεις τι καρκινός είναι.
    Κάπου στην Ρούμελη λένε πως είσαι ακόμα, με τον Κωστούλα, τον Μπελή και τον Τζαβέλα.
    Τ'ακούς; Ακόμα σε ζητάει τούτο το χώμα, γι'αυτό σου λέω ανέβαζα στ'άλογο και έλα.

  13. #13
    Rank: Board General
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 2,365

    Default

    lol, πέρα από 1-2 τα φετινά goals είναι τέρμα fail, velvo psl giff mony bak.
    IRC (quakenet): #48.dota, #pros.dota


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •