Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 44 of 44
  1. #41
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 579

    Default

    Εγώ νομίζω ότι το hero μπορεί να παιχτεί και στο competitive αν βρούν τον τρόπο να "καλύψουν" το κενό που δημιουργεί το early του. Απέναντι σ'αυτό το hero δεν μπορείς να ratάρεις, δεν μπορείς να gangάρεις το mid τόσο άνετα αν παίζει μέσα στο game και δεν μπορείς να gangάρεις και γενικώς τόσο όταν υπάρχει μέσα στο game, τα supports σου θα δίνουν τόνους gold για sentries, μπορεί να farmάρει ancient stacks πλέον στην Dota 2 με ένα smoke (το πρώτο του είναι composite dmg σαν τα march δηλαδή). Το stasis αν συνδιαστεί με κάτι άλλο όπως ulti puck,rp or smt είναι το μεγαλύτερο stun και aoe κιόλας. Ο char δεν είναι καθόλου κακός. Το θέμα είναι να βρουν τρόπο να τον usάρουν.
    Κάπου στην Ρούμελη λένε πως είσαι ακόμα, με τον Κωστούλα, τον Μπελή και τον Τζαβέλα.
    Τ'ακούς; Ακόμα σε ζητάει τούτο το χώμα, γι'αυτό σου λέω ανέβαζα στ'άλογο και έλα.

  2. #42

    Default

    Quote Originally Posted by DeadManWalkin View Post
    Εγώ νομίζω ότι το hero μπορεί να παιχτεί και στο competitive αν βρούν τον τρόπο να "καλύψουν" το κενό που δημιουργεί το early του. Απέναντι σ'αυτό το hero δεν μπορείς να ratάρεις, δεν μπορείς να gangάρεις το mid τόσο άνετα αν παίζει μέσα στο game και δεν μπορείς να gangάρεις και γενικώς τόσο όταν υπάρχει μέσα στο game, τα supports σου θα δίνουν τόνους gold για sentries, μπορεί να farmάρει ancient stacks πλέον στην Dota 2 με ένα smoke (το πρώτο του είναι composite dmg σαν τα march δηλαδή). Το stasis αν συνδιαστεί με κάτι άλλο όπως ulti puck,rp or smt είναι το μεγαλύτερο stun και aoe κιόλας. Ο char δεν είναι καθόλου κακός. Το θέμα είναι να βρουν τρόπο να τον usάρουν.
    + το γεγονός ότι μπορεί να κάνει counter ta αντίπαλα smoke ganks με καλά placed mines κλπ.

  3. #43
    Rank: Head Peon
    • Join Date: Oct 2009
    • Posts: 3,273

    Default

    O techies είχε αρχίσει να γίνεται pick στο competitive πριν βγει η Dota 2 κυρίως για το range του ulti (στο lvl 16 δεν υπήρχε counter και ο techies γινόταν δυνατότερος από kotl στο anti-push) αλλά και για τα push (ας μη ξεχνάμε ότι τότε το rat dota ήταν το standard και τα games κρατάγαν 60').

    Quote της χρονιάς 2013:
    ( Click to show/hide )

    (Σε admin abuse report για "άκυρο ban για mh".)
    Quote Originally Posted by pondering View Post
    Pantws fyi to mh htan kleisto apo thn stigmh pou to eides kai meta. To exw mono kai mono otan eimai apolyta sigouros oti kapoios paizei me mh kai mono tote to anoigw opote min dikaiologeis ton eauto sou oti exases logw autou. Ta leme se kapoio allo game pou tha xaseis apo mena.


  4. #44
    Rank: Regular
    • Join Date: May 2011
    • Posts: 88

    Default

    ༼ つ ◕_◕ ༽つ giff lc cm
    Παίξτε μπαλίτσα!!@#$@#$%
    http://cloud-4.steampowered.com/ugc/...D7949FBDFA8D2/

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •