Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Apr 2013
    • Posts: 623

    Default staff applications:Cut_And_Sew

    Real life-Γενικές Πληροφορίες

    Όνομα: Δαμιανος

    Επώνυμο*:Βασιλειαδης

    Ηλικία:24

    Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση:υδραυλικος-ειμαι υπαλληλος σε προπο-και δουλευω και σε καφετερια

    Hobbies:kick-box-ποδοσφαιρο



    Battle.net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]:Cut_And_Sew

    Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net:Δεν εχω μονο αυτο χρεισημοποιο

    Είστε admin στα Bots μας;ναι

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots;οχι ποτε

    Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote;2 φορες warn demote ποτε

    Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας;καθε μερα

    Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):[cut_and_sew]: Forum: [Cut_and_sew] Games: [1751] ALT: [8.59s] ASR: [98%] Rated games: [1519] Score: [2156.04] Rank: [38] First game: [2012-12-07] Last game: [2014-06-16] Play time: [1mnth 2wks 4ds 21hrs ] Gold: [24852]



    Forum

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum;καθε μερα

    Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως;με την clan στην οποια βρισκομαι και παρακοθουλω ολα τα sections

    Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο;οχι

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο;οχι ποτε

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς;οχι κανενα



    Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

    Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum;αφιερωνω ωρες στο forum τουλαχιστων 2 ωρες την μερα

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία;4 ωρες σιγουρα

    Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*;απο προγραμματα ξερω τα βασικα to d.r.m και το ReplaySeeker

    Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*;τα απολυτος βασικα

    Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*:AntiMHShield-Microsoft office

    Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*;ναι εχω τα βασικα

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*;μετρια



    Προσωπικότητα

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας:ειμαι καλο παιδι και ηρεμος

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε;σπανια δεν καθομαι να τσακωνομαι για παιχνιδια

    Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες;ναι

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία;οχι

    Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού;ναι



    Clan NoL Staff

    Γιατί θέλετε να γίνετε Staff;γιατι ασχολουμε με το forum και θα ηθελα να βοηθησω και εγω με την σειρα μου

    Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff;Moderator i Manager Unban section

    Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή;ναι

    Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff;ναι

    Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας;o ιδιοκτητης του mymgn



    Others

    To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) :Cut_And_Sew

    Λογαριασμός Skype*:Lipton_ice_tea2

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο;θα ηθελα να βοηθεισω οσο μπορω
    Last edited by Cut_and_sew; 16-06-2014 at 08:19 PM.
    ( Click to show/hide )
    Η ευτυχία δημιουργεί φίλους,η δυστυχία τους δοκιμάζει...



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •