Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Rank: Wanderer
    • Join Date: Apr 2011
    • Posts: 47

    Default Mundial 19/6/2014

    Shmera egw blepw ta mats tou kouponiou ews e3hs: (kai me kwdikous opap)
    320 Κολομβία - Ακτή Ελεφαντοστού 1 2.05
    321 Ουρουγουάη - Αγγλία Χ 3.35
    322 Ιαπωνία - Ελλάδα 2 3.05

    και τριάδα με γκολ: 320: over 1,75
    321: g/g 1,55
    322: under 1,65

    Και εξηγώ γιατί : Η Κολομβία στο ματς με την εθνική μας έκανε συντήρηση δυνάμεων και ενισχύεται και τον Freddy Guarin τον πολύ καλό μέσο της Ίντερ και με τους παίχτες που έχει μπροστά μπορεί να χτυπήσει την αδύναμη άμυνα της Ακτής . Από την άλλη η Ακτή στο ματς με την Ιαπωνία δεν έδειξε κάτι ιδιαίτερο παρόλο την νίκη της με άμυνα κάτω του μετρίου και να περιμένουν από τον γερόλυκο Didier Drogba να μπει και να τους δώσει ώθηση.(πιθανά σκορ: 2-1 , 3-1)

    Η Ουρουγουάη στο ματς με την Κόστα Ρίκα έδειξε πρόβλημα στο να τελειώσει τις επιθετικές τις ενέργειες και την χτύπησαν στην αντεπίθεση . Έχοντας υπ'όψιν ότι με ήττα αποκλείονται δεν θα πουν και όχι στην ισοπαλία κόντρα στην καλή Αγγλία , επίσης η προσπάθεια της ενισχύεται από τον επιθετικό παγκόσμιας κλάσης Luis Suares που επιστρέφει από τραυματισμό . Η Αγγλία στο ματς με την Ιταλία έδειξε πολύ καλές επιθετικές αρετές με τους νεαρούς γρήγορους επιθετικούς τις , αλλά η απειρία τους τους στέρησε τους βαθμούς κόντρα στην πολύ οργανωμένη άμυνα της Ιταλίας . Αναλόγως με την εξέλιξη του ματς η Αγγλία θα έχει στο πίσω μέρος του μυαλού της ότι και η ισοπαλία δεν είναι κακό αποτέλεσμα καθώς παίζει την τελευταία αγωνιστική με την Κόστα Ρίκα.(πιθανά σκορ : 1-1, 2-2)

    Το τελευταίο χρονικά ματς είναι και αυτό όπου η εθνική μας ομάδα χαρακτηρίζετε έως τελικός . Αναμένονται αλλαγές από τον Φερνάντο Σάντος στην αρχική ενδεκάδα με τους Φετφατζίδη , Μήτρογλουν να είναι οι επικρατέστεροι να αρχίσουν το ματς καθώς Γκέκας και Σαλπιγγίδης δεν έδειξαν τα αναμενόμενα. Παρόλο το τεταμένο κλίμα που μπορεί να προκλήθηκε από το θερμό επεισόδιο μεταξύ Μανιάτη-Τζαβέλλα πιστεύω ότι η Έλληνες διεθνής έχουν τα ψυχικά αποθέματα να αντιδράσουν μετά από ένα κακό αποτέλεσμα και να βρεθούν σε τροχιά πρόκρισης . Περιμένω η καλή άμυνα και η ποιότητα Κονέ , Φετφατζίδη , Σαμαρά και Μήτρογλου να βρουν τους κενούς χώρους στην άμυνα των Ιαπώνων. Στην άλλη μεριά η Ιαπωνία που στο πρώτο της ματς με την Ακτή Ελεφαντοστού ήταν καλά στημένη στο γήπεδο με ηγέτη της τον Honda και φάντασμα του ματς το μεγάλο αστέρι της Kagawa έδειξε ότι είχε υπό έλεγχο το ματς έχασε την αυτοσυγκέντρωση της με την είσοδο του Drogba και δεν μπόρεσε να συνέλθει και να δημιουργήσει προϋποθέσεις για να ισοφαρίσει . Διαθέτει αρκετούς άπειρους παίχτες που αγωνίζονται στον πρωτάθλημα της Ιαπωνίας χωρίς παραστάσεις από μεγάλα ματς (πιθανά σκορ: 0-1,0-2)

    Kαλή Επιτυχία στα δελτία σας !!!
    "]

  2. #2
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Mar 2013
    • Posts: 546

    Default

    Η Εθνικη δε θα βαλει Goal σε αυτο το mundial...
    Last edited by LiveTrue-; 19-06-2014 at 12:24 PM.
    Ήμουν κι εγώ στο cayenne..


    <STALAVISTA> Όσο για το gameplay μου και το πόσο μπορώ, εχω πάρει και games μόνος μου

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •