Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Rank: Regular
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 85

    Default ksafniko provlima : othoni h' karta grafikwn;

    Αντιμετωπίζω σήμερα ένα πρόβλημα που με στεναχωρεί διότι δεν ξέρω από υπολογιστές οπότε δεν έχω ιδέα τι να κάνω και ποιος να με βοηθήσει... ξαφνικά όταν έτρεχα το counter strike : global offensive εμφανίστηκαν αυτά τα πράγματα.. και εμφανίζονται και στο dota 2.. έκανα restart τίποτα.. άνοιξα το pc μετά από 5 ώρες πάλι τιποτα... με στεναχωρει διοτι γενικα παιζω αρκετα και δε μπορω να παιξω για αυτο το λογο... τι μπορει να συμβαινει; η οθονη ειναι κομπλε δεν αντιμετωπιζει θεματα... και η καρτα γραφικων εχει κανονικη θερμοκρασια ουτε ακουω στον υπολογιστη τιποτα περιεργο ουτε τιποτα..... ξερει κανεις.....? και ειναι παραξενο γιατι δε παιζω και τρελα games... μονο cs:go kai dota 2 τα οποια δεν ειναι απαραιτητο να εχεις τουμπανο pc... και τα'χω ολα στο low......

    http://oi60.tinypic.com/8yt24x.jpg

  2. #2
    Rank: Regular
    • Join Date: Mar 2013
    • Posts: 82

    Default

    akomi den autoktonises esi?

    karta grafikwn 100%

  3. #3
    Rank: Regular
    • Join Date: Apr 2010
    • Posts: 85

    Default

    παψε, ναι αυτο λεω κι εγω, σημερα παρολα αυτα δεν εκανε κανενα προβλημα και αυτο ειναι κακο γιατι απο ο,τι φαινεται η καρτα απλαα τον παιρνει

  4. #4
    Rank: Regular
    • Join Date: Mar 2013
    • Posts: 82

    Default

    Kata pasa pithanotita einai sta teleutaia tis. Arga i grigora tha xreasteis nea...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •