Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα: Αχιλλέας

Επώνυμο*: (με pm μόνο)

Ηλικία: 30

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Δημοτικός Υπάλληλος

Hobbies: Ψαροτούφεκο, Ikariam , Και πολύ DOTA βέβαια.



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: gargamul

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: κανένα

Είστε admin στα Bots μας; ναι είμαι

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; για afk(σημαντικός λόγος), και για disconnect κανά δύο φορές

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; 2-3 φορές warn, demote ποτέ

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; 2-3 την ημέρα

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):
Statsdota for [gargamul]: 4904 games. W/L: 1967/2282 (40.11%/46.53%). K/D/A: 22678/29476/39478 (4.62/6.01/8.05). C/D/N: 287219/6975/67577 (58.57/1.42/13.78). T/R/C: 4034/1609/8 (0.82/0.33/0.00)



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Καθημερινά

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Κάνω μια γύρα απ'όλα section του forum !

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; όχι

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; ποτέ

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς;
Κανένα!


Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; Όσο χρειαστεί.Αλλά σίγουρα 2-3 ώρες καθημερινά!

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία;
2-3 ώρες σίγουρα και Σ/Κ mutch more!
Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; ελάχιστες (λίγο java και λίγο C++)

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Αρκετά καλή(πιο πολύ του hardware)

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*:
Αρκετά προγράμματα ξέρω να χρησιμοποιώ πολύ καλά.ffice , nero wave editor , subtitle editor, και πολλα ακομα.

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*;
Το χρησιμοποιώ απο την πρώτη μέρα που κυκλοφόρισε και είμαι αρκετά εξοικειωμένος.
Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Αρκετά καλό.



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Σοβαρός , Ήρεμος , Ώριμος , Εργατικός , Χαβαλετζής και
Οικογενειάρχης με 2 παιδιά!!

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Συνήθως δεν λογομαχώ , αν χρειαστεί κάνω ένα mute και ενα /dnd και
είμαστε μια χαρά όλοι!

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Μου αρέσει πολύ να λαμβάνω προτοβουλίες αν φυσικά αυτές δε βλάπτουν
κανέναν και δέν είναι εις βάρος κανενός!

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Δε νομίζω , αλλά και να αντιμετοπίσω ξέρω ότι θα βγώ
πιό δυνατός απο αυτήν!Άλλωστε τα δύσκολα είναι που μας κάνουν πιο δυνατούς!!

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Γενικά είμαι υπέρ της Όμαδας. Όταν συνεργάζονται πολοί άνθρωποι μαζί πετυχαίνουν πάντα το καλύτερο αποτέλεσμα!!Οπότε είμαι και πρόθυμος να συνεργαστώ στο επάρκο εφόσον με ομαδικό πνέυμα!



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Θα ήθελα να γίνω γιατί μου αρέσει να συνεισφέρω οσό το δυνατόν περρισότερο στο community με όλες μου τις δυνατότητες!

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Admin app , Admin abuse

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Όποια θέση και να μου ανατεθεί δεν έχω κάποιο πρόβλημα!

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff;
Ναί
Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας;
Ναί

Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : kakosinapantima

Λογαριασμός Skype*: (μόνο σε pm plz)

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο;
Ευχαριστώ για τον χρόνο σας και σας εύχομαι καλή δύναμη και κουράγιο στο δύσκολο έργο σας!