Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Default Το Destiny Σπάει Ταμεία




    Πρώτο σε προπαραγγελίες το Destiny



    Αναμένεται να είναι το καλύτερο σε πωλήσεις παιχνίδι του 2014.


    Δείτε :
    ( Click to show/hide )


    Σύμφωνα με την αμερικάνικη υπηρεσία ερευνών Cowen and Company, το επερχόμενο Destiny της Bungie θα είναι το παιχνίδι με τον μεγαλύτερο αριθμό πωλήσεων αντιτύπων για το 2014. Η εκτίμηση αυτή έγινε λαμβάνοντας υπόψιν τις μέχρι σήμερα προπαραγγελίες του παιχνιδιού, οι οποίες θα συσχετιστούν στη συνέχεια με τις πωλήσεις αφού λανσαριστεί το παιχνίδι στην αγορά. Οι μετρήσεις γίνονται με δεδομένα που συλλέγονται ανά βδομάδα, από την περίοδο της E3 έως το τέλος της χρονιάς. Οι προβλέψεις για τις πωλήσεις του Destiny είναι ιδιαίτερα ενθαρρυντικές για το παιχνίδι της Bungie, αφού εκτιμάται πως θα πωληθούν 10 με 15 εκατομμύρια αντίτυπα μέσα στη χρονιά.

    Ψηλά στη σχετική λίστα, με τις πωλήσεις των παιχνιδιών που θα γίνουν με βάση τις έως τώρα προπαραγγελίες, είναι τα Halo: The Master Chief Collection, Assassin's Creed: Unity, Call of Duty: Advanced Warfare και Far Cry 4. Αντίθετα, χαμηλές πωλήσεις υπολογίζεται πως θα έχει το Battlefield Hardline, σύμφωνα πάντα με τις προπαραγγελίες που έχουν γίνει μέχρι σήμερα για το παιχνίδι, όπως επίσης και κάποιο άλλοι τίτλοι, τους οποίους μπορείτε να δείτε στη σχετική λίστα με το πέρας του κειμένου.

    Όσον αφορά το Destiny, τις προηγούμενες ημέρες έγινε γνωστή η λίστα με τα achievements/trophies του παιχνιδιού, ενώ η Bungie ενημέρωσε πως οι διάλογοι του Ghost, που έχει ρόλο συντρόφου στο παιχνίδι, θα βελτιωθούν ακόμα περισσότερο πριν από την κυκλοφορία του Destiny, η οποία θα γίνει στις 9 Σεπτεμβρίου για PS3, PS4, Xbox 360 και Xbox One.

  2. #2
    Rank: Unban Requests Captain
    • Join Date: Jul 2011
    • Posts: 1,447

    Default

    ολα καλα δεν εβαζες και ενα video να δουμε και το gameplay...

    ασε βρηκα

  3. #3
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Jun 2012
    • Posts: 1,037

    Default

    Quote Originally Posted by SuicideBl0nde. View Post
    ολα καλα δεν εβαζες και ενα video να δουμε και το gameplay...

    ασε βρηκα
    ξανθια αξια!! χαχαχαχα

  4. #4
    Rank: Forum Addict
    • Join Date: Mar 2013
    • Posts: 546

    Default

    Gtp to unity to assasins gamaei
    Ήμουν κι εγώ στο cayenne..


    <STALAVISTA> Όσο για το gameplay μου και το πόσο μπορώ, εχω πάρει και games μόνος μου

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •