Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 80 of 80
  1. #61

    Default

    Quote Originally Posted by The_New_Guy View Post
    Ηταν τερμα διασκεδαστικο. Καλα το βιντο παιζει να το εκανε για να "εκδικιθει" εμενα παρα για να κανει βιντεο τελικα
    otan peksoume 1v1 tote 8a ksana mpeis se video...... mexri tote den yparxei periptosi na ksana mpeis se kanena video oso kai na klegese pou den mpikes.

  2. #62
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Martin View Post
    otan peksoume 1v1 tote 8a ksana mpeis se video...... mexri tote den yparxei periptosi na ksana mpeis se kanena video oso kai na klegese pou den mpikes.
    Χαχαχαχα. Δεν μας χεζεις ρε χοντρε με τα βιντεακια σου και τα ζορια που τραβας. Εισαι τοσο βλακας που νομιζεις οτι με νοιαζει. Αν ειναι δυνατον. Μαζι σου δεν παιζω γιατι δεν σου αξιζει. Τελος. Απλα ρε μλκα τι ρεζιλικια ειναι αυτα παλι...
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  3. #63

    Default

    ela re mlk...afou ekane k to stalavista beyond ntaks...Genika dn itan k tromeres skhnes logw skill paixtwn. emena m arese to 1 me tin qop giati itan kwlofardo k ta kwlofarda einai ta wraia

    Kai to puck tou mhtsou.an k to bara ekane ena la8os k dn tn efage htan kalh skhnh. sto next video elpizw na nai kalutera !

    o Kupu.

  4. #64
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Ειναι Ο STALAVISTA ψηλέ, όχι to....να φανταστώ έχεις παίξει και εσύ πολλά games μαζί μου χωρίς να ξέρω καν το Name σου ε?

    PS. Δεν θέλει απαραίτητα skill παιχτών για να γίνουν τρομερές σκηνές, γίνονται και εκ των καταστάσεων πολλές φορές.....το θέμα είναι να δεις ένα video να το ευχαριστηθείς. Όσοι σχολιάσατε πως σας φάνηκε χάλια, Low κτλ.... το thread ήταν καιρό ανοιχτό και μπορούσατε να βάλετε τις δικιές σας "imba" σκηνές...Το να σχολιάζεται αρνητικά χωρίς να συμετείχατε δεν το καταλαβαίνω...

  5. #65

    Default

    Quote Originally Posted by STALAVISTA View Post
    Ειναι Ο STALAVISTA ψηλέ, όχι to....να φανταστώ έχεις παίξει και εσύ πολλά games μαζί μου χωρίς να ξέρω καν το Name σου ε?

    PS. Δεν θέλει απαραίτητα skill παιχτών για να γίνουν τρομερές σκηνές, γίνονται και εκ των καταστάσεων πολλές φορές.....το θέμα είναι να δεις ένα video να το ευχαριστηθείς. Όσοι σχολιάσατε πως σας φάνηκε χάλια, Low κτλ.... το thread ήταν καιρό ανοιχτό και μπορούσατε να βάλετε τις δικιές σας "imba" σκηνές...Το να σχολιάζεται αρνητικά χωρίς να συμετείχατε δεν το καταλαβαίνω...
    dn mporousa n summetasxw dustuxws logw douleias inactivity. tin epomenh 8a deis skhnes na ma8eneis .

  6. #66
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Βασικα στα αλλα 2 threads εχουν στειλει φοβερα replay οπως αυτο του for-the-horde με huskar και τα 2 του juliet. Επισις πολυ ωραια ηταν και καποια αλλα πχ του gangmeorlose και του stuffs οπως και ενα αλλο που εβαλα ενος αλλου παιχτη που εκανε ενα πολυ ωραιο escape απο bara με furion και τελικα τον εφαγε. (οπως και η δικια μου σκηνη) Γενικα ειχε σκηνες.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  7. #67
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Quote Originally Posted by EpeSe_SketO View Post
    dn mporousa n summetasxw dustuxws logw douleias inactivity. tin epomenh 8a deis skhnes na ma8eneis .
    Μάθε τώρα εσύ από αυτά που ανέβηκαν και όταν ανεβάσεις το καλύτερο θα μάθουμε και εμείς....Όλοι μας είχαμε καλύτερς σκηνές στα τόσα παιχνίδια μας, το θέμα ήταν τι αξιόλογες σκηνές έκατσαν στο διάστημα του thread, δεν είπαμε πως είναι wowdota αλλά μέσα σε 2-3 βδομάδες που ήταν ανοιχτό καλές ήταν και αυτές...Θέαμα είναι όχι διαγωνισμός.

  8. #68
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by STALAVISTA View Post
    Μάθε τώρα εσύ από αυτά που ανέβηκαν και όταν ανεβάσεις το καλύτερο θα μάθουμε και εμείς....Όλοι μας είχαμε καλύτερς σκηνές στα τόσα παιχνίδια μας, το θέμα ήταν τι αξιόλογες σκηνές έκατσαν στο διάστημα του thread, δεν είπαμε πως είναι wowdota αλλά μέσα σε 2-3 βδομάδες που ήταν ανοιχτό καλές ήταν και αυτές...Θέαμα είναι όχι διαγωνισμός.
    Οχι wodota δεν ειναι σιγουρα. Ουτε θεαμα δεν ειναι σε καποια φαση εκλεισα τα ματια :P Εκτος δηλαδη απο τον parakaltson που ειναι παιχτης παγκοσμιου φημης.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  9. #69
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Quote Originally Posted by The_New_Guy View Post
    Οχι wodota δεν ειναι σιγουρα. Ουτε θεαμα δεν ειναι σε καποια φαση εκλεισα τα ματια :P Εκτος δηλαδη απο τον parakaltson που ειναι παιχτης παγκοσμιου φημης.
    Εγώ παρ'ολο που αναλογικά με αυτά που είδα με έβαζα και πιο πάνω...(είναι κομμένο το ένα kill btw..) θεωρώ και μου φάνηκε καλύτερο απ'όλα αυτό με τον Puck...

  10. #70

    Default

    dld ti duskolo ekanes me tn axe? me douleueis??? enw oi alloi einai 5 lvl ligotera apo sena mphkes me 6 item k tous efages. skhnh htan auth?

  11. #71
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by STALAVISTA View Post
    Εγώ παρ'ολο που αναλογικά με αυτά που είδα με έβαζα και πιο πάνω...(είναι κομμένο το ένα kill btw..) θεωρώ και μου φάνηκε καλύτερο απ'όλα αυτό με τον Puck...
    Δες τις σκηνες που εβαλαν στα αλλα thread και δεν μπηκαν σε βιντεο. Βασικα μονο εγω τις εχω δει. 1 view εχουν ολο κι ολο και αυτο ειναι δικο μου στα περισσοτερα... Εχει καποιες φοβερες σκηνες. Χωρις να θελω να παρεξηγηθει κανεις αλλα ηταν κακκιστο σαν βιντεο. Το rampage με axe ειδικα αφου το game εχει κριθει? Το kill του φιλου μου μεν nooba δε yellow με το illu? Toν παπαρα τον xunwkaime8as που εφαγε τον soti και εναν κουλο bara και χαρηκε? Τον ασχημαντρα τον parakaltson που εκανε ενα mega kill μετα απο χρονια προσπαθειας και ειπε να το ποσταρει? Τον viper που με autoattack ακουνητος εκανε rampage (και μαλιστα καθοταν κατω απο τον λοφο να κανει και μερικα miss)!? Toν riki και την λιτσα που πηραν εναν kill vs μια random spectre και εκαναν tp και εφυγαν γιατι η mirana ekane starfall στο κενο και spammaran μετα wodota!!!??!

    Kαι δες μετα στο αλλο πως ο huskar ξεκιναει απο ενα lane τρωει ολο το team 3 φορες περνει 3 tower και φτανει στα racks και τα σπαει και αυτα χωρις να κανει b με ενα armlet και urn (παιζει ρολο αν ηταν σκατοντυμενος δεν θα ηταν σκηνη!) πως ο eredar κανει outplay την mirana 2 φορες, κατι ωραια skillshots κτλ.
    Last edited by The_New_Guy; 24-07-2014 at 12:52 PM.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  12. #72
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: May 2012
    • Posts: 1,189

    Default

    Quote Originally Posted by The_New_Guy View Post
    Δες τις σκηνες που εβαλαν στα αλλα thread και δεν μπηκαν σε βιντεο. Βασικα μονο εγω τις εχω δει. 1 view εχουν ολο κι ολο και αυτο ειναι δικο μου στα περισσοτερα... Εχει καποιες φοβερες σκηνες. Χωρις να θελω να παρεξηγηθει κανεις αλλα ηταν κακκιστο σαν βιντεο. Το rampage με axe ειδικα αφου το game εχει κριθει? Το kill του φιλου μου μεν nooba δε yellow με το illu? Toν παπαρα τον xunwkaime8as που εφαγε τον soti και εναν κουλο bara και χαρηκε? Τον ασχημαντρα τον parakaltson που εκανε ενα mega kill μετα απο χρονια προσπαθειας και ειπε να το ποσταρει? Τον viper που με autoattack ακουνητος εκανε rampage (και μαλιστα καθοταν κατω απο τον λοφο να κανει και μερικα miss)!? Toν riki και την λιτσα που πηραν εναν kill vs μια random spectre και εκαναν tp και εφυγαν γιατι η mirana ekane starfall στο κενο και spammaran μετα wodota!!!??!

    Kαι δες μετα στο αλλο πως ο huskar ξεκιναει απο ενα lane τρωει ολο το team 3 φορες περνει 3 tower και φτανει στα racks και τα σπαει και αυτα χωρις να κανει b με ενα armlet και urn (παιζει ρολο αν ηταν σκατοντυμενος δεν θα ηταν σκηνη!) πως ο eredar κανει outplay την mirana 2 φορες, κατι ωραια skillshots κτλ.
    μονο αυτο ηταν για WODOTA φιλε-νοοβα
    Originally Posted by h3rmit
    Δεν γνωρίζω ρώσικα, ούτε όφειλα να γνωρίζω. Όταν είδα να γράφει "pidar jobani", νόμιζα πως ήθελε να γράψει "πήδα ρε τσομπάνη".

  13. #73
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by Yellow66 View Post
    μονο αυτο ηταν για WODOTA φιλε-νοοβα
    Δυτικα δεν μενεις? Να ξερω αν στελνω τις μουτζες στο σωστο μερος!
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  14. #74
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Quote Originally Posted by EpeSe_SketO View Post
    dld ti duskolo ekanes me tn axe? me douleueis??? enw oi alloi einai 5 lvl ligotera apo sena mphkes me 6 item k tous efages. skhnh htan auth?
    Μα δεν είναι θέμα μόνο το πόσο δύσκολο είναι αλλά και το πόσο θεαματικό. Δεν μπήκα με axe και έφαγα καμιά 3 μαζί και μετά τους άλλους, έναν έναν τους έτρωγα και στο last kill μπήκα στην πηγή τους και το πήρα και έφυγα Low ζωντανός. Δεν είναι κάτι το τρομερό αλλά δεν είναι και κάτι που το βλέπεις σε κάθε game και είναι αρκετά θεαματικό....Και το προτιμώ από κάτι σκηνικά που άκουγα για ένα απλό hook.....να είναι συνδιασμός Hook και μετά έγινε αυτό και εκείνο να πω εντάξει, αλλά ένα απλό hook όσο και καλό να είναι δεν είναι σκηνή από μόνο του...τα πιο ωραία είναι αυτά που είσαι τελειωμένος, χωρίς life και καταφέρνεις να γλυτώσεις και ακόμη πιο θεαματικά να τους φας κι όλας, για αυτό ξεχώρισα του puck.

  15. #75
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Quote Originally Posted by The_New_Guy View Post
    Δες τις σκηνες που εβαλαν στα αλλα thread και δεν μπηκαν σε βιντεο. Βασικα μονο εγω τις εχω δει. 1 view εχουν ολο κι ολο και αυτο ειναι δικο μου στα περισσοτερα... Εχει καποιες φοβερες σκηνες. Χωρις να θελω να παρεξηγηθει κανεις αλλα ηταν κακκιστο σαν βιντεο. Το rampage με axe ειδικα αφου το game εχει κριθει? Το kill του φιλου μου μεν nooba δε yellow με το illu? Toν παπαρα τον xunwkaime8as που εφαγε τον soti και εναν κουλο bara και χαρηκε? Τον ασχημαντρα τον parakaltson που εκανε ενα mega kill μετα απο χρονια προσπαθειας και ειπε να το ποσταρει? Τον viper που με autoattack ακουνητος εκανε rampage (και μαλιστα καθοταν κατω απο τον λοφο να κανει και μερικα miss)!? Toν riki και την λιτσα που πηραν εναν kill vs μια random spectre και εκαναν tp και εφυγαν γιατι η mirana ekane starfall στο κενο και spammaran μετα wodota!!!??!

    Kαι δες μετα στο αλλο πως ο huskar ξεκιναει απο ενα lane τρωει ολο το team 3 φορες περνει 3 tower και φτανει στα racks και τα σπαει και αυτα χωρις να κανει b με ενα armlet και urn (παιζει ρολο αν ηταν σκατοντυμενος δεν θα ηταν σκηνη!) πως ο eredar κανει outplay την mirana 2 φορες, κατι ωραια skillshots κτλ.
    Δεν είδα κανένα, αλλά αν βάζεις κριτήρια του στυλ "σε τελειωμένο game, noobs αντίπαλοι κτλ.." ε καμιά σκηνή τότε δεν θα έπρπε να μπει....Με husk που λες μπορεί και εκεί απλά να ήταν άνιωθοι οι άλλοι αφού βάζεις τέτοια κριτήρια αλλά όπως το περιγράφεις το σκηνικό πρέπει να έγινε σε αρκετή ώρα μεσα, πως θα μπει ως στηγμιότυπο για βιντεάκι?Όλο το παιχνίδι να κόψει και να βάλει?Δεν θα φαινόταν ωραίο...

  16. #76
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by STALAVISTA View Post
    Δεν είδα κανένα, αλλά αν βάζεις κριτήρια του στυλ "σε τελειωμένο game, noobs αντίπαλοι κτλ.." ε καμιά σκηνή τότε δεν θα έπρπε να μπει....Με husk που λες μπορεί και εκεί απλά να ήταν άνιωθοι οι άλλοι αφού βάζεις τέτοια κριτήρια αλλά όπως το περιγράφεις το σκηνικό πρέπει να έγινε σε αρκετή ώρα μεσα, πως θα μπει ως στηγμιότυπο για βιντεάκι?Όλο το παιχνίδι να κόψει και να βάλει?Δεν θα φαινόταν ωραίο...
    4 λεπτα ειναι και μπορεις να το κοψεις να γινει μικρο. Καμια σχεση απλα μπηκατε μεσα σε τελειωμενο game και πηρατε kills... Δεν ειναι σκηνη για μενα. Δεν το λεω με κακια.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  17. #77
    Rank: Aristocrat
    • Join Date: Mar 2010
    • Posts: 1,009

    Default

    Quote Originally Posted by The_New_Guy View Post
    4 λεπτα ειναι και μπορεις να το κοψεις να γινει μικρο. Καμια σχεση απλα μπηκατε μεσα σε τελειωμενο game και πηρατε kills... Δεν ειναι σκηνη για μενα. Δεν το λεω με κακια.
    Ηταν τελειωμένο αλλά έπαιζαν κανονικά...'οσο μπορούσαν, θεαματικό απλά ήταν όχι δύσκολο...εξάλου κάποια από τα kills μπορούσαν να πήγαιναν σε άλλους mates μου, είχα και την τύχη με το μέρος μου

  18. #78
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by STALAVISTA View Post
    Ηταν τελειωμένο αλλά έπαιζαν κανονικά...'οσο μπορούσαν, θεαματικό απλά ήταν όχι δύσκολο...εξάλου κάποια από τα kills μπορούσαν να πήγαιναν σε άλλους mates μου, είχα και την τύχη με το μέρος μου
    Kαι την ulti του axe ειχες με το μερος σου. Ε τωρα απλα να γραψει rampage γιατι πηρε ενας παιχτης ολα τα kills δεν μου αρεσει :/ Mην χαλιεσαι του viper και το riki lich αααα και ο pudge ηταν ακομη χειροτερα.
    Last edited by The_New_Guy; 24-07-2014 at 05:55 PM.
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

  19. #79
    Rank: Duke
    • Join Date: Mar 2011
    • Posts: 3,052

    Default

    o the new guy μαζι με τον leav σχολιαζουν για την σκηνη μου φυσικα! γιατι ειμαι γαματος ! αλλα δεν
    Βαρύ λουκέτο στη καρδιά μ' επιγραφή επάνω
    να γράφει: "απαγορεύεται, αγάπες πιά δεν κάνω".

    EVERYDAY I'M SHUFFLING. ┏( -_-)┛┗(-_- )┓┗(-_-)┛┏(-_-)┓
    ( Click to show/hide )

    Da end
    ( Click to show/hide )

  20. #80
    Rank: Board General
    • Join Date: Jul 2010
    • Posts: 1,877

    Default

    Quote Originally Posted by ASotOsIoS View Post
    o the new guy μαζι με τον leav σχολιαζουν για την σκηνη μου φυσικα! γιατι ειμαι γαματος ! αλλα δεν
    Ε τουλαχιστον το δικο σου ηταν προφανως πλακα. Δεν την εβαλες για καλη ε?
    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )


    ( Click to show/hide )

Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •