Results 1 to 1 of 1
  1. #1
    Rank: Enthusiast
    • Join Date: Jan 2011
    • Posts: 171

    Default Staff Application : Dark.Temptation

    Real life-Γενικές Πληροφορίες

    Όνομα: Βασίλης

    Ηλικία: 22

    Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: Ιδιωτικός Υπάλληλος

    Hobbies: Dota , Αυτοκίνητος Κόσμος , Υπολογιστές






    Battle.net

    To name σας στο Battle.Net [Main Account]:
    Dark.Temptation


    Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net: Δεν έχω καποιο αλλο account

    Είστε admin στα Bots μας; Ναι

    Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Όχι. Είναι 2-3 φόρες και σχεδόν όλες είναι απο λάθος άλλου admin

    Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; Demote ποτέ , warn 2 φόρες.

    Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; Καθημερινά

    Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc): [narkotikapernw]: Forum: [NarkotikaPernw] Games: [1885] ALT: [7.73s] ASR: [99%] Rated games: [1559] Score: [1074.74] Rank: [>5000] First game: [2010-12-16] Last game: [2014-08-05] Play time: [1mnth 3wks 17mins 19secs ] Gold: [10339]





    Forum

    Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Σχεδόν κάθε μέρα

    Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Κοιτάω σίγουρα αν υπάρχει κάποιο Abuse εις βάρος μου η κάποιο thread που να με αφορά , και χαζέυω άλλα topic με abuse άλλων admin/users.

    Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Σε αυτό το forum όχι , είχα υπάρξει moderator σε μερικά forum online παιχνιδιών συνήθως αλλα και σε δικό μου

    Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Όχι ποτέ

    Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Κανένα πρόβλημα




    Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

    Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; Αν πάρω καποια θέση ως staff τότε φυσικά περισσότερη απο οτι τωρα και εννοειται καθημερινά

    Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; Όπως και τώρα παρα πολλές κυρίως απογευματινές/βραδυνές

    Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Βασικές , έχω τελειώσει πληροφορική σε ΕΠΑΛ

    Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Πάρα πολυ καλή και σε software και σε hardware . Πιτσιρικάς πριν μπλέξω με αυοτκίνητα ήταν το βασικό μου χόμπυ

    Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Αρκετά απο προγράμματα με βάσεις δεδομένον μέχρι τα πιο απλα.

    Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Λίγες φορές τα εχω χρησιμοποιησει αλλα αν ασχοληθώ θα αποκτήσω τις γνώσεις που χρειάζονται

    Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; Πολύ καλο. Κάτοχος πτυχίου lower




    Προσωπικότητα

    Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Δεν συνηθίζω να μιλάω για τον εαυτό μου , μπορώ να πω οτι έχω δυναμικό χαρακτήρα , επιλεκτικός και προσεκτικός παντα στην ζωη μου. Δεν ειμαι εγωιστής και είμαι αρκετα φιλικός με όλους.

    Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Σπάνια. Συνήθως εκνευρίζομαι στην ζωη μου με άτομα τα οποία δεν σέβονται τίποτα. Δεν ξεσπάω ομως με βρησίες ή χειρονομίες

    Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Ναι τις περισσότερες φορες. Αναλογα τις συνθήκες βεβαια.

    Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Όσο ζεις μαθαίνεις , αλλα πράγματα ειναι δύσκολα και άλλα εύκολα. Αν υπάρχει θέληση όμως όλα γίνονται

    Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού; Εννοείται. Η συνεργασία ειναι πάντα καλή. Δεν χρειάζεται να ξέρεις τον άλλον απο μικρό παιδι για να πάρεις μια συμβουλή η να ακούσεις αυτο που σου λέει





    Clan NoL Staff

    Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Όσα χρόνια ειμαι admin έχω βοηθήσει αρκετά νομίζω όπως προσπαθεί ο καθένας μας φυσικά , δεν εχω δημιουργήσει ποτέ κάποιο πρόβλημα και θέλω να συνεχίσω να βοηθάω σε μεγαλύτερο βαθμό και να ασχοληθώ και με άλλους τομεις οχι μονο ingame

    Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Θα με ενδιέφερε το Admin Abuse Section αλλά αν υπάρχει κάπου αλλού ανάγκη τότε ευχαρίστως θα το δεχτώ

    Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; Φυσικά. Κάνω αυτή την αίτηση γιατι θέλω να βοηθήσω παραπάνω απο οτι τωρα. Δεν με ενδιαφερει η "εξουσια" η απλα το status μου να γράφει πως ειμαι STAFF

    Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Ναι

    Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Ναι τον γνωρίζω. Έχουμε συνεργαστεί με τον Λεωνίδα





    Others

    To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : DarkTemptation

    Λογαριασμός Skype*: billmangr

    Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο; Δεν νομίζω πως έχω να πώ κάτι παραπάνω απο αυτά που είπα. Θέλω να βοηθήσω την κοινότητα γιατι μου αρέσει αυτο που κάνετε. Παντα μου άρεσαν τα φορουμ και συμμετέχω σε πολλά ακομα και τώρα. Ποσο μαλλον οταν πρόκειτε για φορουμ του παιχνιδιού που παίζω. Αυτα! Σας ευχαριστω για τον χρόνο σας Καλη μου τυχη!
    Last edited by DarkTemptation; 07-09-2014 at 06:16 PM.
    Η αστυνομία μου πήρε τις πινακίδες επειδή τους νίκησα σε κόντρα. Κομπλεξικοί!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •